Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

reivka
12. aug 2009

dakujem jennifer moc moc ale uvidíme 😒 zatial to tvrdia iné nie ja, že do mesiaca ☹ a mam dostat v sobotu alebo možno dostanem v piatok 😠

pici
12. aug 2009

no ja uvidim co vsetko povie doky buduci tyzden a podla toho uvidime....

reivka
12. aug 2009

pozrite si toto je to celkom milé alebo teda také fajn 😉 skúste si to vyplniť http://merenibt.xf.cz/form.html

pici
12. aug 2009
reivka
12. aug 2009

tam je nejaká chyba, zle si to napísala

reivka
12. aug 2009

ok našla som si to, ale zase to nemáš celé podčiarknuté 🙂

reivka
12. aug 2009

asi si myslela toto, je to dobré 🙂 http://www.mambaby.com/o_ivote-plnovanie_rodiny...

reivka
12. aug 2009

😀 😀 😀 už chápem, aj mne to dalo divne na stránku, nepodčiarkne to a preto to nepustí dalej

reivka
12. aug 2009

proste dať si www.mambaby.com a tam si otvoriť "planovanie rodiny" a potom "kalendar plodnych dni" 😉

pici
12. aug 2009

co tomu drbka? ved normalne som skopirovala cely odkaz a neviem preco to nejde...
mne sa paci ta stranka.. xixi

reivka
12. aug 2009

nooo nejde to aj ja som to celé skopírovala až potom som videla čo to robí 😠

pici
12. aug 2009

xixi.. no nevadi. nejako mi to blbne alebo co... 😒

bibi24
autor
12. aug 2009

Ahojte 🙂
ako sa dnes mame?
Barchee, kde si? Nejak sa tu malo ukazujes....Chcela som sa ta opytat, ze ako vies, ze ked na jednom vajecniku je cysta, tak druhy ovuluje kazdy mesiac aj za ten prvy? Ja som si skusala nieco o tom hladat na nete, ale nic som nenasla 😒

reivka
12. aug 2009

bibi skus pozriet a počítať trochu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jenniffer001
12. aug 2009

ahojky, tak jsem koukala na ty odkazy co jste sem daly... na každém mi ukazuje jiný ovulační den, ale ten od Pici je uplně super, ten jsem neznala a ukáže ti to i den nidace, to je krásný... 🙂

pici
12. aug 2009

mne ho dala nejaka kamoska zase a sa mji to paci... 😀 😀

jenniffer001
12. aug 2009

Pici a vy jak dlouho se snažíte? a co budeš řešit u Dr.? já totiž taky přemýšlím, že zajdu za Dr. ale nevím jestli mě nepošle někam, že se ještě tak málo snažíme...

Reivka, tak třeba nedostaneš ani v pátek, ani v sobotu.... 😉

reivka
12. aug 2009

☹ uvidíme, ja už smútim teraz, ak dostanem, vždy pred termínom mrchy neviem byť optimista

bibi24
autor
12. aug 2009

Rei, to som uz precitala. Ale mna skor zaujimalo, ci je ovulacia kazdy mesiac z jedneho vajecnika (ked na druhom je cysta), alebo je ovulacia len kazdy druhy mesiac, alebo je to jedno? Niekde som citala, ze ziadna prava-lava naslednost ovulovania vajecnikov neexistuje. To, ktory prave ovuluje je cisto nahodne.

reivka
12. aug 2009

no to som tiež počula, že sa presne nestrieda pravy a lavy každý mesiac, ale važne neviem, skús sa opýtať cez IP flyangel, robi sestričku na gynde a poradi

reivka
12. aug 2009

alebo je aj gynekolog cez net, kde sa môžeš opýtať čo chceš a odpovedia ti

reivka
12. aug 2009

bibi a nepomôže v takomto prípade aj ten ovu mikroskop?

bibi24
autor
12. aug 2009

Rei, ja neviem, ja tomu velmi neverim...teda ak myslis ten na oslintanie 😀 Lebo ak ten, tak ten mam a ukazuje veru vselijak...vobec nie podla ovu.

pici
12. aug 2009

jenni, my sa snazime od zaciatku roka .. takze 7 mesiacov...
doky by mi mal spravit hormonalny profil ako tu baby pisali , testy na chlamydie a ureaplazmy, folikulometriu a pripadne manzela na spermiogram..aby sa vylucili zakladne veci
potom vysetrit priechodnost vajecnikov

ja neviem z ktoreho ovulujem ale lavy ma vzdy boli. a len lavy.. dufam ze tam nemam nejaky nalez...

reivka
12. aug 2009

ja som tiež počula, že baby cítia vždy len lavý a pravý necítiť, aj ja som veru cítila raz lavý

pici
12. aug 2009

ja citim len lavy a mozemn ti povedat ze raz som ani envedela z auta vyst ako ma bolel... som normalne chcela ist k dokymu a potom som zistila ze to bola ovu.. xixi

reivka
12. aug 2009

aspon vieš kedy máš ovu, ja som to cítila len raz, ked som pred mesiacom brala tie kvapky Femi, inak nič ani necítim

pici
12. aug 2009

no tak to ano. telo mi dalo pocitit co je to ked vajecniky spia 7 rokov,,, 😖 😖 😖 😖 😖

ale nemam ziaden plodny hlien v obdobi ovulacie.. aspon ho nebadam...

jenniffer001
12. aug 2009

Pici, tak zkus začít pít maliníkový čaj, způsobuje super hlen, který nemůžeš přehlínout... 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre