Sójové isoflanovoidy ako náhrada Clostilbegytu

soldi
1. dec 2010

rozhodla som sa zalozit tuto temu, aj ked neviem, ci najdem odozvu 🙂 , na pomoc vsetkym snazilkam, ktore do seba nechcu pchat umele hormony. na to, ze soja sa da pouzivat ako prirodny clostil prisla @elllla na zahranicnych forach. mnohym dievcatam pomohla otehotniet, su to vlastne prirodne estrogeny. tak ak niekto chcete, napiste a ja a mozno pride aj elka, sa s vami podelime o nase skusenosti 😵

kristinkaris
13. feb 2024

@katariiinkaa áno tu mám aj ja ☺️

anny29
13. feb 2024

@katariiinkaa môže byť že aj ja som začínala takým dávkovanim aj tu istú fytosoju som brala

bozenka67
13. feb 2024

@kristinkaris aj ja som mala presne tu fytosoju co je na obrazku, ja si myslim, ze nam tiez zabrala hned v ten mesiac, ale ja som si dala hned tie vyssie davky. Predtym 8 mesiacov nic a to sme sa snazili velmi az do takej miery, ze niekedy uz ani chut nebola, len vola byt uz tehotni. Mala som aj ovulacne testy, tam odporucam snazit sa uz skor o par dni a pocitat s tym, ze ovulacny test ukaze ovulku aj o 1, 2 dni skor ako realne nastane, co je vlastne fajn. Ja som sa hlienom riadit nemohla, lebo ho nemavam. Nie kazda ho ma, co neznamena, ze neovuluje. Este si myslim, ze mi pomohli tie rady o piti alchemilky aspon jednu salku denne, idealne dve, pije sa tepla a nesladena naraz a jedenkrat denne malinikovy caj. Akonahle som mala na teste naznak ovulky caje som vysadila. Jedla som cerveny grep kazdy den do ovulky a priblizne den dva po pozitivnom ovulacnom teste som jedla ananas, ten stredok z neho obsahuje latku, ktora napomaha uhniezdeniu. Rozdelila som si ho na 5 casti, cely ananas a jedla som ho priblizne 5 dni aj s tym stredkom. Okrem toho som si zakupila inofolic, len ten je drahy a nie kazdemu pomaha. Ci mne pomohol netusim, lebo som ho uzivala aj mesiac pred fytosojou a vtedy sa nic nestalo. Jedno je vsak pravda, ze ja som nedodrziavala presne 12 hodinovy odstup medzi jednotlivymi davkami. Je to tam vzslovene napisane, ze pre ucinok je to potrebne dodrziavat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre