Vyberali ste vaše budúce dieťatko podľa znamenia?

miruskac
19. jan 2015

Ahojte mamicky z manzelom mame 2 rocnu dcerku a radi by sme chceli druhe babo.Nasa dcera je Vahy.A k nasej dcere by sa hodila znamenie skorpiom len ku mne nie ja som lev a to by sme sa hadali co si o tom myslite . dakujem

mamulienka30
19. jan 2015

@miruskac myslim, ze je velmi naivne mysliet, ze sa vam podari otethotniet na prvy krat a teda trafit to vysnivane znamenie. Este by som pochopila, ked chcete jarne ci letne babo kvoli obliekaniu a kocikovaniu... ale nie toto... ved tie veci len vymysleli na predavanie "predpovedi" a vestenia a horoskopov... nema to ziaden logicky zaklad a deti samozrejme ani nie nejaku extra povahu.

aknaj
19. jan 2015

prosím ťa, kde majú byť čiarky v tejto vete, lebo je absolútne nepochopiteľná

"A k nasej dcere by sa hodila znamenie skorpiom len ku mne nie ja som lev a to by sme sa hadali co si o tom myslite"

a určite by som sa neriadila znameniami
možno niekomu to vychádza, niekomu nie, ale vždy je to 50:50
😀 😀 😀

robin_claire
19. jan 2015

Waw, ja som nemohla otehotniet, nieto este si vyberat znamenia
@mamulienka suhlas

tinach
19. jan 2015

A este by ste mali zhodovať aj v týždni narodenia a ideálny by bol aj rovnaký deň, lebo inak okrem hádok nič dobré nečakaj 😅 😅 😅

libka1
19. jan 2015

zase som sa raz dobre pobavila.... Skoda ze som takto neuvazovala, nemala by som teraz doma maleho divokeho skorpika ale nieco lahsie zvladatelne 😀 to su napady...

chantalka86
19. jan 2015

No ja som skorpion a moja mamka je lev, vôbec sa nehadame mame super vzťah. A čo je najlepšie brat je baran a otec vodnar :D takze sme 4 tvrdohlaví podľa znamení ale hádky nie sú. Ďalšia vec je akého máš ascendenta v znamení, to tiež robí vplyv.

chantalka86
19. jan 2015

Ináč skorpion by mal najlepšie vychádzať s vodnými znameniami a teda ryby a rak 😉

vevesh
19. jan 2015

@miruskac
Suhlasim s @mamulienka30, nielen pocat, ale aj porodit na termin je sanca takmer nulova ....a to vies 1-2 dni hore dole, zo skorpiona bude strelec...

adula12
19. jan 2015

@miruskac ja jediné znamenie čo som nechcela bol škorpión. A čo mám? Skorpiona. 😉 to si nenavyberas... Teraz čakám leva, tiež nič pre mňa ale som rada, že deti budú zdravé. Na ničom inom nezáleží.

adula12
19. jan 2015

@libka1 aj tvoj škorpión je divoch? To som myslela, že len môj je samovrah, tyran a všetko možné len nie dobre dieťa. 😅. A to ma len dva roky.

mon29
19. jan 2015

@miruskac zas ja ta chapem.. ja tomu aj z casti verim..ja by som asi vyberala podla toho co sa hodi viac k tebe..ty si lev..tak mozno strelec? Vodnar?

esterba
19. jan 2015

Precitala som si nadpis temy a prve, co mi napadlo - kde? V obchode?

meluela
19. jan 2015

@miruskac lol :D po par mesiacoch snazenia budes rada ze si vobec tehotna a nie ze mas leva alebo vodnara

zita19
19. jan 2015

@esterba mame rovnake myslienkove pochody... 😀 😀 😀 Niektori ludia maju malo problemov tak riesia c.h,uj-oviny 😖

adulla2
19. jan 2015

ja som lev a mám dve deti škorpiónov, sa smejem že dve z troch detí ma bude nenávidieť 😀

barborazilina
19. jan 2015

@miruskac Teda ja som Vaha a škorpionov az priam neznasam ... a podla mna aj v ramci znameni su rozni ludia a dost sa odlisuju ... takze si nenavyberas 🙂

ivuska6
19. jan 2015

Ako vieš že sa ti to podarí otehotniet Može ale donosiť do škorpióna nie aj ja mám škorpióna ale to len zato že sa skôr O mesiac vypýtal čo keď sa ti niecO prihodí jeden doky mi povedal že to bude 16.11 druhý na Mikuláša A keď som V čakárni počúvala ako sa dve rozprávali že deti októbrové sú dobré tak prvé mA napadlo že umna nehrozí A bol predsa V októbri A je aj dobrý odmalička bol kludnucke tichucke mimi už teraz ma svoje muchy ale to nieje až také hrozne A ja som váha A rozumieme si super lepšie ako s bykom A rokom

marcelkaemmka
19. jan 2015

Tak takuto sprostost som este nepocula ... mat tak vase problemi

jabadaba
19. jan 2015

@esterba napadlo mi to iste. 😀

bajana
19. jan 2015

Už keď veris na tieto veci - nie rodičia si vyberajú dieťa, ale dieťa rodičov a aj čas, kedy sa narodi. Tak ako pohlavie ani toto sa nedá naplánovať. Ja som mala mať Leva a som rada, že mám Pannu. Rovnako to však mohol byť aj Rak.

jolly84
19. jan 2015

@miruskac ja som chcela Barana a nakoniec mám Leva 🙂

siska53
19. jan 2015

@miruskac to som nikdy neriesila. Podla dajzkeho horoskopu som vraj ja mala absolutne nevhodnu kombinaciu znameni pre moju vychovu.🙂)
Ja som akurat chcela,aby druhe babo bolo narodene v priblizne rovnakom case(plus/minus mesiac) ako prve kvoli vyuzitiu oblecenia,co sa aj podarilo.

bajca77
19. jan 2015

Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú, tak to klobúk dolu, keď si niekto môže vyberať znamenie. A čo pohlavie????? Niekto je rád keď má aspoň jedno.
Zrejme patrí k tým šťastlivcom po ktorých hodí chlap trenky a je v tom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Treba si to dobre vypočítať, lebo čo ak ? My sme tiež chceli Váhy 😀 😀 😀 😀 😀 a keďže sa malému moc nechcelo von tak sme sa o jeden deň sekli a máme doma malého škorpióna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

domak2
19. jan 2015

Tak ja som blizenec a narodena v roku draka a moja dcera je blizenec a tiez je drak. Zamyslela som nad tym prave teraz, vdaka tejto teme, ale ake to ma hviezdne dopady to uz neviem 😀

erienka
19. jan 2015

Ja by som skor povedala,ze k dcerke by sa hodil blizenec a ten dobre vychadza i s levom 😉

liz_lemon
19. jan 2015

k vaham sa hodi vodnar a blizenec

heni79
19. jan 2015

Táto téma ma prínútila zamyslieť sa, v akom znamení sú vlastne narodené moje deti! 😅
Tak idem zistiť. 😀
@miruskac
Myslím, že všetkým napadne minimálne jedna otázka. Ako chceš docieliť presné počatie a narodenie dieťaťa? 😉 😕

mirkava
19. jan 2015

@miruskac hihi to vazne? Takato otazka?

beatkazvenuse
19. jan 2015

Nie my sme si vyberali podla farby velkosti a tak podobne a vazne sme si vybrali to najkrajsie babo na svete ! 😒 😉

olivka26
19. jan 2015

tak toto tu este asi nebolo 😀
super tema,mna mna ale aj pre mnohych urrcite na pobavenie...ze este aj znamenie vyberat dietatu..
na vasom mieste by som sa tesila,ze vobec otehotniem a nespekulujte nad tym ake znamenie sa vam hodi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre