Znižuje tampón po milovaní možnosť otehotnieť?

bianca1212
25. mar 2013

Ahojte, možno je moja otázka hlúpa, ale už vidím problém brániaci môjmu otehotneniu naozaj vo všetkom. Vždy keď sa s priateľom pomilujeme, dám si na chvíľu tampón, lebo mi je nepríjemné keď mi jeho semeno vyteká von. Myslíte si, že týmto spôsobom znižujem možnosť otehotnieť?

natalienka12
25. mar 2013

😢 😢 😢 ajajáj túto otázku hádam nemyslíš vážne, spermie sa pohybujú pomocou bičíka cez krčok až do vajíčkovodu, kde môžu splynúť s vajíčkom uvoľneným z folikulu, to, či si vypláchneš pošvu alebo dáš tampón na otehotnenie nemá vplyv, lebo pri jednej ejakulácii sa uvoľní niekoľko milónov spermií, biologia 7. ročník ZŠ

gerci90
25. mar 2013

skus lievik možno to vytečie a ty nebudeš mat pocit vytekajúceho semena :D :D :D hahaha

micuchova
25. mar 2013

Pokial si tampon nedas pred stykom... Jaj mam dost 🙂

yanus
25. mar 2013

uz su zase prazdniny?

ladyka8
25. mar 2013

Tiež som sa dobre zasmiala 🙂 toto si nemyslela vážne že? 🙂

flower72
25. mar 2013

baby, veď vidíte dátum registrácie 😀 preteky o najsprostejšiu otázku

marcovka1
25. mar 2013

a to je este,len pondelok 😕 co to bude do piatka uz sa tesim na dalsie perli 😀 😀 😀 nemal by sa volat MK ale ZABAVNY KONIK 😀

pingu1
25. mar 2013

ten tampon mas namoceny v kyseline?

michaelamilan
25. mar 2013

🙂 😀 pokus o vtip pred spaním ???? 😀 Myslím, že toto nebolo písané vážne 😨

chymenitta33
25. mar 2013

.......................................Ak by bola hlúposť trestná, mali by sme namiesto hraníc mreže?.......................achh 😅

moncicatko19
25. mar 2013

toto bol fakt podareny vtip

awalancha3
25. mar 2013

predovsetkym nemam rada, ked sa snazi otehotniet niekto s "priatelom" a nie manzelom, ale to je vec názoru; v druhom rade, ked si uz taka extremistka, tak postaci mala slipova vlozka, nie hned tampon (niekto by mal podla tvojho navodu enormnu spotrebu tamponov); za tretie dajme tomu, ze chapem tvoju otazku, pytas sa, ci tampon nevsiakne vsetko semeno a uz neostane ziadne na oplodnenie...aspon tak som to pochopila......... 😀 ...no, povedzme si to tak, ked budes naozaj velmi chciet otehotniet, tak po sexe nevyskocis z postele (na ucely plodenia odporucam postel, kuch. linka, prácka, plot a pod nie su vyhovujuce) a nedas si tampon, ale ostanes lezat, s poduskou pod zadkom a nohami vyvysenymi aspon pol hodinku, aby si spermiam ulahcila ich púť za vajíčkom..... zrejme by to zvladli aj keby si bola vo vertikále, ale prečo im nepomocť, že áno?.......Nevieme kolko sa snazis otehotniet, nevieme aky spermiogram ma priatel, nevieme aky mas cyklus a ci mas sex okrem inych dni aj v plodne a podobne.... celkom iste vieme len to, že tampon ti "nasiakne" len tolko ejakulátu a spermií, kolko by aj tak samo vytieklo...........

adriana89
25. mar 2013

🙂 😅

nikitkad
25. mar 2013

😀

salome51
25. mar 2013

Možno by si sa mala trochu "obetovať", je Ti nepríjemné vytekajúce semeno a chceš sa stať matkou. Počas tehotenstva i po ňom Ti možno bude nepríjemných mnoho vecí spojených s dieťatkom, čo urobíš potom? Tvoja otázka je prinajmenšom zvláštna. Keď sa pokúšate o dieťatko, bolo by vhodné si pozrieť nejakú literatúru, alebo prejsť nejaké fóra a získať základné informácie. Potom by Ťa netrápili takéto otázky. Prajem Ti veľa šťastia 😉

nikoletka_h
25. mar 2013

túto otázku hádam nemyslíš vážne 😕 😕

tominko2612
25. mar 2013

urcite, nabuduce ho popros, nech Ti to pridrzi prstami

andryskam
25. mar 2013

Tak jsem se dobře pobavila a můžu jít jak říká náš 13ti měsíční Alexek "Hajíííí".

kkl82
25. mar 2013

prosim??? ze kam tie pubertacky chodia po taketo mudre otazky, ja netusim... 😀 😀 😀 😀 😀

katka1981
25. mar 2013

Ja som takto tampon nikdy nepouzila a otehotnela som tak, ze som sa isla po chvilke osprchovat, uplne to stacilo, na prvykrat hned. Ak sa vam nedari pocat babo, radsej pobehajte po vysetreniach. Verim, ze ked zena nevie otehotniet, tak skusa aj zazraky, ale tie zial nefunguju.

billam
25. mar 2013

Skôr by som tampón strcila do inej "dierky"...čo ked ti to tadial vyteka?

dejnas
25. mar 2013

jaaaj !!! 😀 som si spomenula na jednu podobnú témičku, ktorá tu už raz bola na MK.... tam radili kočky, robiť hneď po styku tzv. "sviečku", aby nevytekalo 😀

rora
25. mar 2013

Ano tampon znizi moznost otehotnenia v pripade ze sa tvojmu priatelovi podari strcit si ho do udu :D

sense
26. mar 2013

...najlepsie otehotnies ked semeno prehltnes, to urcite nevytecie..... 😀 😀 😀

alka221
26. mar 2013

😀 ludska sprostota nema hranic.. 😀

irriss
26. mar 2013

JE JARO...mezi nohy kvetinac, vyuzit kazdeho seminka..je celosvetova krize..a zalevat a zalevat....a na podzim sebrat urodu...a prodat.. 😉 a nebo investovat..

nativanativa
26. mar 2013

😀 😀 😀 😀 mam ten pocit ze zase sa tu niekto odbavuje ..... 😀 😀 😀

kikaba44
26. mar 2013

ÁNO - tampón je po milovaní veľmi dôležitý, hlavne ak sa ti to stáva v práci 😀 😀 😀

eviki
26. mar 2013

😀 😀 😀 ; pobavila som sa. Niekto s tvojim zmyslanim by asi este nemal plodit. Nic vzlom 🙂 .

stanislavao
26. mar 2013

vy ste neni normalna. toto je na psychiatra.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre