Ako a čím detoxikovať dieťa po očkovaní?

xlucia
12. okt 2012

"Upozornenie Modrý koník tímu: Obsah tejto diskusie je vnímaný ako kontroverzný. Uverejnené informácie nenahrádzajú návštevu skúseného odborníka (lekára, právnika a pod.), preto pri čítaní príspevkov odporúčame nezabúdať na overovanie informácií a na názory odborníkov. Ďakujeme za porozumenie."

... od tazkych kovov?
mate niekto skusenost? pomohlo?
poprosim presny postup
dik

moon1979
12. okt 2012

OMG, dalšia diskusia na tému očkovanie - neočkovanie, ktorá sa zvrhne sa čisté psycho ...

janka196
12. okt 2012

@xlucia ahoj, nasa pediatricka spominala ze nato su homeopatika nejake. ale som zabudla ako sa to volalo. neviem ci nie joalis alebo nieco take

slniecko77
12. okt 2012

vysvetli mi niekto preco sa dookola otvaraju nove temy o ockovani? nestaci jedna?

moon1979
12. okt 2012

@slniecko77 no lebo kedy sa v téme o neočkovaní opýtala toto, tak ju tam ukameňujú ... všeobecne by som tieto témy pozatvárala, nevedú nikam, len k neustálym hádkam a šíreniu paniky ... toto by som už nenazvala získavaním informácií, ktoré môžu byť prospešné ... a nechcem to obšírnejšie rozvádzať, nemá to význam ...

xlucia
autor
12. okt 2012

@slniecko77 a kde je takato tema? nenasla som.

@moon1979 preco by ma tam ukamenovali? ake ockovani? ja sa pytam po ockovani...

slniecko77
12. okt 2012

@xlucia je tu uz dost tem ne neockovani preco neockovat..skus sa spytat v teme https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-ockovat/nesuhlas-s-povinnym-ockovanim/
..mozno ti tam poradia

sorciera24
12. okt 2012

@xlucia presne stanovene homeopatika homeopatkou + surova cviklova stva (lyzica denne...)

janka196
12. okt 2012

@slniecko77 ako maminky ktore nesuhlasia s ockovanim jej asi budu tazko radit ako detoxikovat dieta po ockovani. zrejme sa o to nezaujimaju ked neockuju 😉

brumka111
12. okt 2012

stotoznujem sa s nazorom sorciera24

desszi
12. okt 2012

@xlucia vseobecne sa odporuca thuja, ale efektivnejsie su jednoznacne specificke homeopatika od homeopata na zaklade priznakov, v tomto jednoznacne suhlasim so sociera24, on ti povie aj postup davkovania a este by som davala aj vitamin C 😉

moon1979
12. okt 2012

@xlucia ja viem čo sa pýtaš ... písala som všeobecne, že akonáhle sa objaví téma kde sa spomenie slovo "očkovať" nikdy to nedopadne dobre a zvrhne sa to len v hádky ... prečo "ukameňovali"? tak skús ísť do danej témy, kde sú proti očkovaniu a opýtaj sa, čo máš dať dieťaťu, aby si jeho organizmus zdetoxikovala po očkovaní a uvidíš ... ja už len čakám, kedy začnú na tvoju tému reagovať mamičky, ktoré bojujú proti očkovaniu ... potom uvidíš, prečo som svojim prvým príspevkom reagovala tak ako som reagovala ...

slniecko77
12. okt 2012

@janka196 aby si nebola prekvapena 😉
..ale vzdavam to 😝

sorciera24
12. okt 2012

@janka196
@slniecko77
@moon1979 trosku vam nerozumiem, ja som proti ockovaniu, uz neockujem....ale viem ako dieta detoxikovat po ockvoani od tazkych kovov, kedze nanestastie, moje dieta bolo zaockovane 2 davkami (bohuzial) a po 2 davke schytalo iste nez. ucinky, jediny sposob ako mu pomoct bolo ho detoxikovat od tazkych kovov, len to pomohlo..... (a odvtedy je jasne, ze neockujem...)

slniecko77
12. okt 2012

@sorciera24 ja nechapem o com pises 😅
..mne sa len zda, ze uz je MK len o ockovani a neockovani...myslim, ze zakladatelke by v teme o neockovani urcite poradili a nemusela zakladat novu temu..tolko vysvetlenie z mojej strany

sorciera24
12. okt 2012

@slniecko77 ano, to mas pravdu;)

slniecko77
12. okt 2012

@sorciera24 😉 som rada, ze sme sa pochopili 🙂

kaja73
12. okt 2012

@janka196
@moon1979 baby dost sa mylite-v teme o neockovani sme vacsinou rodicia deti co maju deti bud ciastocne ockovane,alebo aspon jedno dieta a praveze nasledeky po ockovani nas donutili to vsetko prehodnotit.
A aj najznamejsi zastancovia slobody v ockovani- ako manof a petot maju deti ockovane-aspon niekotore-tie prve co mali aj nasledky potom- a prave na tomto zaklade aj oni prehodnotili svoj postoj k ockovaniu.
takze takouto otazkou tam paniku isto nesposobi-ano su tam aj fanatici,tak ako aj medzi zastancami ockovania-ale to nie je vzorka.

Ja som detoxifilkovala pomocou thuye occidentalis,ale najlepsie je zohnat potencovane vakciny-kazda vakcina ma svoju potencovanu vakcinu urcenu na detox-od firmy Remedia v Rakusku-ale treba to robit pod dohladom skuseneho homeopata

bubinko83
12. okt 2012

@xlucia my sme chodili detoxikovat do jedneho centra s Biorezonanciou je na to pristroj bicom pohladaj si na nete a druhe dieta rozhodne očkovat nebudem.

janka196
12. okt 2012

@kaja73 tak pardon potom, ja len ze hned utoky naco otvara temu 😖

moon1979
12. okt 2012

@kaja73 mne stačilo prečítať si poslednú diskusiu o "kontaminovanej hexa vakcíne" ... čo sa z informácie o tom, že vakcína bola dočasne stiahnutá z trhu vyklul aký boj "kto z koho" nehovoriac o šírení poplašných správ a vyvolávaní paniky ... pritom nebola dokázaná kontaminácia samotnej vakcíny alebo mám už staré informácie? neviem, neštudujem to už ... ja som za to, aby sa diskutovalo a povedali sa aj pozitiva aj negativa, ale nie za cenu toho, ze sa to zvrhne do psycho - diskusie za hranice fanatizmu a zaujatosti a je jedno ci budeme hovorit o skupine ktora je za alebo proti ... proste tieto diskusie koncia rovnako ako ked sa stretnu na jednom "poli" tabulkove a netabulkove maminy ... to som tym chcela povedat ...

kaja73
12. okt 2012

@moon1979 diskusia o konataminacia alebo o detoxe je nieco ine-jedno mozeme hadat a je na cloveku k akym info sa nakloni,druhe je o konkretnom postupe pocas detoxu ,ktorym si mnohí z fora o neockovani presli .
Ja osobne vo fore o neockovani poznam hlavne maminky co ich deti mali problemi po ockovani a preto dalej neockuju-toto nie je o viere,alebo neviere ci bolo vakcina kontaminovana.

moon1979
12. okt 2012

@kaja73 nepochopili sme sa, nevadi 🙂

schatzinkaschatzinko
12. okt 2012

dievcata prosim vas, poradte mi, ako sa da zistit, je dietatko zatazene kovmi , a potom ich zbavene? cim sa to da merat? a akymi kovmi sa zatazuje?

zigzag
12. okt 2012

@xlucia chlorella a zeleny jacmen je super, najlepsie oboje narraz

zigzag
12. okt 2012

@schatzinkaschatzinko ako bolo ockovane, tak konkretne,ortud hlinik, formaldehyd (okrem inych )a to vsetko sa uklada do mozgu do nervovych tkaniv, preto je tolko autistov, hyperkativnych deti,,,,

katarina_k11
12. okt 2012

@xlucia Ja som sa tejto teme celkom potesila - ja som rozhodnuta dalej deti neockovat, ale tiez by ma zaujimalo ako odstranit nasledky toho doterajsieho ockovania...
@kaja73 Rada by som sa opytala ci mas nejaky kontakt na homeopata, ktory robi s potencovanymi vakcinami, uz som o tom nasla nejake informacie na nete...

xlucia
autor
12. okt 2012

@schatzinkaschatzinko da sa to robit z krvi a vlasov v labaku

albireo
13. okt 2012

@xlucia nic v zlom, ale tazke kovy su vsade okolo nas, v sucasnosti vsak ovela v mensej miere ako v minulosti. Napr. olovo sa pouzivalo ako sucast naterovych farieb, bolo vo vodovodnych trubkach a sucastou benzinov-v ceskoslovensku ca do konca 80.rokov. Tak sa olovo dostavalo aj do potravinoveho retazca.
prevazna cast olova sa do organizmu dostane vdychovanim prachovych castic a dlhodobo sa viaze tam, kde je vapnik, teda najma v kostiach. Uvolnovanie je dlhodobe. pre akutne a chronicke otravy existuju skupiny lieciv,ktore vedia olovo vyviazat. Ale pripominam, ze ide o liecbu pri naozajstnej zataz olovom, z ockovania by nedostala podstatnu davku ani laboratorna mys...
K ortuti- pokial nie si naruziva fanynka steakov z tuniaka, meciara alebo zraloka( tuniak v konzerve sa nerata, lebo do konzeriev idu male jedince} nepracujes v prevadzkach, kde sa robi so solami ortuti alebo naopak s organickymi zluceninami ortuti- morenie osiv alebo praca s fungicidnymi pripravkami v polnohospodarstve alebo nemiesas amalgam v nejakej chabo vybavenej zubarskej ambulancii, nemas sa ako zatazit ortutou.
Homeopatika malej samozrejme pre dobry pocit dat mozes, nijako jej neuskodia.
. Ak sa o temu toxikologie zaujimas viac,doporucujem navstevu niektorej z univerzitnych kniznic v BA, MT alebo KE a pozriet sa trochu v literature. alebo skus hladat dostupne clankyv Aj cez pubmed.com.

sorciera24
13. okt 2012

@albireo a co hlinik?