Má význam dať pred a po očkovaní homeopatiká?

andrea4422
11. dec 2014

ahojte maminy, myslite ze ma vyznam dat pred a po ockovani homeopatika ? myslite ze homeopatika pomozu aby tie nez.ucinky boli trosku lahsie ? alebo to nema vyznam? konkretne sa jedna o ockovanie v 15,mesiacoch. dakujem vam 🙂

pectore
11. dec 2014

jedna sa o očkovanie MMR? ... očkuje sa : http://www.uvzsr.sk/kalendar/ 14-17 ... myslim v 18 mesiaci sme očkovalki my... homeopatika su niečo ako guličky cukru ktore obsahuju informaciu .... : http://baudysjr.blog.respekt.ihned.cz/c1-628921... ...neviem ja tomu moc neverim...pouzivala som nejaku homeopatiu ale nemyslim si že by to malo nejaky efekt ..skor sa mi osvedčili bylinky...ale to sa tyka chorob... u ockovania sme homeo nepouzili.... skor take ze pred ockovanim a po ockovani sme sa vyhybali velkym kolektivom ludi aby sme niekde niečo nechytili... atd

evulienkaslx
11. dec 2014

nie, nema, radsej zdrava pestra strava, ovocie, zeleninka - vitaminy, dostatok tekutin, pohyb aj vonku, otuzovanie, zdravy zivotny styl, skor ako vyssie , tie bylinky
pozor- na mmr ockovanie ma byt dietatko uplne zdrave a tiez aj vsetci, s ktorymi je v styku

skatarina
11. dec 2014

Urcite to vyznam ma.Ja davam vsetkym svojim trom dceram a reakcia na ocko ziadna,ani teplota,ani zacervenanie,proste nic

siska53
11. dec 2014

Urcite ano. Ja som.sice nedavala,ale davala som imunoglkukan a probiotika na podppru imunity ako takej. Deti to zvladli dobre maly bez reakcie a mala mala na 8.a. Tusim aj9.den teplotu.to bolo vsetko.

girlie_konik
11. dec 2014

ja som dala Thuju pred druhym ockovanim a minimalne to malo pre mna psychologicky efekt, ze som si povedala, ze ak uz davam ockovat /s cim som nebola uplne stotoznena/, tak som aspon urobila maximum pre to, aby to maly dobre znasal.
A chvalabohu, ziadne problemy, absolutne 🙂

aristka
11. dec 2014

u homeopatík nevieš poriadne ani zloženie ,ktoré obsahujú ,nehovoriac kto ich požehnal 😝 ...inak vieš ,že môžu obsahovať ťažké kovy alebo napr patologické tkanivá ,sekréty a pod....no je to na tebe ,ale ja som nedávala ani u jedného dieťatka a sme tu a ok ...

sssimi
11. dec 2014

Ja som dávala Thuju, tá malej pomohla, aby sa dostala z toho sajrajtu čím ju naočkovali. 3 mesiace po očkovaní mala stále vysoké CRP a vysoké teploty z ničoho nič. Na nič jej neprišli. Vybrala troje ATB a to bola do vtedy absolutné zdravý kojenec. Ja liečim homaopatikami komplet celú rodinu. Nedám na ne dopustiť. A to, že niekto napíše, že je to len placebo??? Moje deti ich naozaj papajú v domnení, že sú to cukríky, nikdy som im nehovorila, že sú to lieky a vždy im pomohli.

@aristka a akože očkovacia látka neobsahuje ťažké kovy??? Akurát, že na nich je to aj priamo napísané 😀 A koľko iného svinstva je v tom....

zita19
11. dec 2014

@sssimi. ktore konkretne zo zoznamu tazkych kovov (chrom, kobalt, nikl, med, zinok, arzen, selen, striebro, antimon, ortut, thalium a olovo) su konkretne uvadzane v ockovacich latkach pre deti a v ktorých konkrétnych? Viem, nemozes mi odpovedat... Ale opdoved by bola aj tak velmi kratka, lebo nech budes patrat ako chces, tak ani jeden z nich v ockovacich latkach pre deti nenajdes.

miku1
11. dec 2014

Nedávala som deťom nič, a všetky očkovania zvládli úplne v pohode. Akurát to druhé očkovanie mali trošku zvýšenú teplotu večer, ale ráno už bolo všetko OK.

meluela
11. dec 2014
lucya2
12. dec 2014

Ja som dávala deťom deň pred očkovaním, v ten deň a aj pár ďalších dní potom vysoké dávky vitamínu C, okolo jedného gramu 2 - 3 krát denne. To ako prevenciu vedľajších účinkov. Volá sa to megaskorbická liečba. Ak máš pocit, že chceš dieťaťu niečo dať, tak daj, určite to má zmysel.

kvieta
12. dec 2014

NEMÁ