Akcie pre deti v Piešťanoch

majuskaemka
14. aug 2012

Ahojte mamičky, keďže som Piešťany este velmi nespoznala a mamička som len chvilu (moja mala ma 7 mesiacov) 🙂 rada by som zalozila tuto diskusiu aby ste mne a možno aj ostatnym mamičkam poradili ako travite volny čas, a kde sa vašim deturencom veľmi pači. Zaroveň sa môžeme touto cestou informovat aj o pripravovanych akciach v meste alebo niekde na okoli PN. ďakujem 😎

andreah25
14. aug 2012

@majuskaemka My ak je pekne chodievame na ihrisko do parku, ak prší, tak zakotvíme v auparku v detskom kútiku. Nie som priamo z PN, takže tiež neviem o iných možnostiach, materské centrum ma akosi neláka a tak som zvedavá, čo mamičky popíšu 😀 .

majuskaemka
autor
14. aug 2012

@andreah25 ahojcek, no do parku chodievame aj my, ale aupark moc nemusim tam je vzdy hrozne vela hluku,,,malej sa tam velmi nepaci , ale tak uz je vačšia uvidime čo to da 🙂

katren
14. aug 2012

@majuskaemka
@andreah25
ahojte, aj my chodime do parku, tiez Aupark nemusime moc 😅
ja pozeravam kde sa co deje na www.pnky.sk , tam v sekcii kedy a kam 😉 tam byvaju aj detske akcie vyvesene

andreah25
14. aug 2012

@katren
@majuskaemka no my tiež máme aupark, len ako z núdze cnosť, keď prší a keď už sme sa niekam vybrali tak nepôjdeme domov 🙂 . Náš nemá problém s veľa ľuďmi, práve naopak, niekedy uvažujem, že mu kúpim vodítko, aby sa mi s niekým niekde nezobral preč 😀 .
Super nápad s tými www.pnky.sk - občas som tam kukla aj predtým, no všetko sú väčšinou pre také väčšie deti, no a nášho nič také nezaujíma, dokonca ani rozprávky u nás nefičia. Jediné, na čom sa náramne baví, a to som na to prišla úplnou náhodou, sú Mr. Bean a Partička - neviem, čo ho na tom tak fascinuje, ale to sa usadí na gauči a rehoce sa 😀 . Ten park mi ale zatiaľ najviac vyhovuje, akurát, že poslednú dobu už začína priveľmi prejavovať svoju vôľu a berie deťom hračky, dokonca jednému chlapčekovi minule takú strelil, že som sa hanbila ako pes miesto neho - zobral mu totiž jeho auto a problém už bol na svete ☹ .
Ja by som sa však spýtala, že je v PN nejaké plávanie pre deti? Chodili sme ako malinký do TT, no potom som prestala kvôli mojej škole, som to akosi nestíhala, no rada by som asi začala zase chodiť s malým plávať a dopočula som sa, že aj v PN čosi kdesi otvorili - ak niečo viete, príp. aj referencie, tak ma potešíte. Díky 😀

riave
14. aug 2012

@andreah25 ahoj Adi, tu je daco 😉 http://www.pic.piestany.sk/prakticke-info/firmy... a kamoska chodi do jedneho hotela, tusim hotel maj 😉

chanel5
14. aug 2012

ahoj, my chodime do parku, na bicykli na prudy(namocime nozicky, hadzeme kamene), na Lodenicu(vyhra sa tam v piesku a je tam trampolina). Kazdu stredu je v kniznici rozpravkova streda o 10. Materske centrum je fajn, ked je skarede pocasie a pocas roka robia dielnicky atd... a chodime pod Kolonadu na kavu🙂, maju tam hracky a obcas sa da vypit v klude kava🙂))))

chanel5
14. aug 2012

a este cez skolsky rok je v MC Hudobna skola Yamaha pre malicke deti a aj vacsie a moja mala je ziva a obcas certica ale to miluje a a aj teraz si rada prezera knizku a recituje basnicky.

majuskaemka
autor
15. aug 2012

@andreah25 ahojcek, tak to
plavanie je v hotel hellene: http://www.detskeplavanie.sk/
ale my tam zial nechodime, mali sme problem s obličkou tak tento rok sa vodičky držime trošku dalej, takej hromadnej 🙂

majuskaemka
autor
15. aug 2012

@chanel5 dakujem musim to vsetko popozerat 🙂 a hlavne este raz prečitat, bo si dala veeeeeela dobrych info 🙂

majuskaemka
autor
15. aug 2012

@katren tie pn-ky su super 🙂 budem to urcite studovat 🙂 dakujem

lenka_66
1. okt 2012

Ahojte mamicky , idem do Piestan (hotel Hellene) s 3 rocnym synom. Co by ste ne-/odporucali v okoli ? Ako sa tam prepravovat taxi , doprava ? A co toto : http://plavbylodou.szm.com/ ? Dakujem za kazdy tip

trixi
2. okt 2012

@lenka_66 ahoj, to idete asi do penzion Hellene, hned oproti mate hotel Slnava, kde je kryty bazen (podla mna studena voda), kusok odtial je Lodenica s detskym ihriskom a bufetom, trochu po vale a je Dino-prijemne posedenie pri vode (nie vsak velmi pre male deti, nie je tam ihrisko, ale deti mozu krmit labutky). Na lodi som nebola, susedka bola, pokial Ti syn vydrzi v klude, je to vraj celkom prijemny vylet. Taxiky-bez problemov, neviem ci je to drahe alebo lacne, byvam kusok od toho penzionu a na stanicu za 2 €. Piestany su male, trochu natiahnes krok a si na konci mesta. Urcite pekna prechadzka na Kupelny ostrov - pre syna budu zaujimave rybicky, pavy. Moznost sa previezt miestnym Piestanskym expressom (vlacik) Jedno kolo cez mesto s Kupelnym ostrovom 1,40 € pre dospeleho, 0,70 € pre dieta. Nove detske ihrisko je pri Vahu pod hotelom Magnolia, detske ihrisko je v mestskom parku pri kine. Vylet po okoli - ranc Babica v Bojnej - je tam mini zoo, celkom OK restauracia kusok nad mestom smer Radosina Furman s detskym ihriskom, srnkami, jelenmi... Ak idete autom a syn ma odrazadlo, bicykel alebo nejaky prostriedok, kludne mu ho zober, hned pri penzione je cyklo chodnik aj s chodnikom pre chodcov. Prijemna prechazka. A este ma napadlo, ze oproti penzionu ako je hotel Slnava, je hotel Maj a aj pri nom je detske ihrisko. Hned vedla penzionu je squashove centrum, tenisove kurty a bowlingova hala. Ale to asi nie je pre vhodne pre 3rocne dieta 😀 .

drobec222
12. jan 2013

ja vzdy nieco najdem na super stranke www.kamsdetmi.sk

mmarti
14. jan 2013

Ahojte, ake je to plavanie s detmi v Helenne? Odporucate uz pre 4 mesacne babatko?

dadika2504
8. feb 2013

Prosím Vás, ak je tu niekto z Piešťan.....máte na pešej ešte funkčné klzisko? Ďakujem

drobec222
12. feb 2013

Skus mrknut stranku http://kamsdetmi.sk mozno tam najdes nieco zaujimave 🙂

luussinka
23. mar 2013

ak hladate miestocko pre trosku kludu a aj pre deticky,skuste kuk do cajovne medulienka(msks),detom sa tu paci kedze nemusia sediet ale kludne sa pohrat🙂

drobec222
16. máj 2013
corinne1108
3. jún 2013

Keby mal niekto záujem chodiť s detičkami na plávanie, odporúčam www.klubkvapka.sk. My sme boli veľmi spokojní. Je to v Trnave a pláva sa od 4. mesiacov. Odporúčam ešte materské centrum a tiež na stránkach mestskej knižnice sa dajú nájsť dobré akcie pre deti🙂

corinne1108
3. jún 2013

@majuskaemka ahoj majuška a kde bývaš v Piešťanoch? Ja mám ročného synčeka, zajtra má teda rôčik a keď bude nejaká akcia pre deti, môžem ti dať vedieť. Už je neskoro, ale 29.5. bola super akcia v materskom centre, preteky piešťanských lezúňov.

majuskaemka
autor
3. jún 2013

@corinne1108 ahoj, ja byvam na Trajane a budem rada ak sa dozvieš o dakej akcii, ja viem ze 8.6. je cesta rozpravkovym parkom od 10tej tusim v mestkom parku 🙂

corinne1108
5. jún 2013

@majuskaemka Ahoj , ja bývam tiež na Trajane, aj my sa chystáme na tú akciu 8.6. Ak sa dá, chodievame na akcie aj v okolí PN, keby si chcela napr. 16.6. budú preteky lezúňov v Trenčíne v MAXe. www.pretekylezunov.sk.

majuskaemka
autor
5. jún 2013

@corinne1108 myslim ze nasa mala je uz na preteky lezunov velka 🙂 uz bude mat 1,5 roka a neviem ako je to tam podmienene vekom 🙂) no musim si lepsie vsimat mamicky na trajane mozno niekedy na seba natrafime 🙂 idem pozriet tvoje foto, bo tato profilova mi zatial z videnia nic nehovori 🙂

michaelamilan
5. jún 2013

@majuskaemka ahoj, ja niesom z PN, ale keď je krásne, tak chodievame na Sĺňavu. Dá sa tam pekne poprechádzať, keď je sezéna tak sa tam aj griluje.
Môžeš kuk sem : http://www.slnava-piestany.sk/

majuskaemka
autor
5. jún 2013

@michaelamilan dakujem 🙂 toto som zalozila asi tak perd rokom a uz som to pocas toho môjho kocikovania pekne spoznala 🙂 a PN sa mi veru pacia, nelutujem ze som sa sem prestahovala :( ale s pracou to bude asi uz horsie, no sak na to mame este dost casu snad 🙂

corinne1108
6. jún 2013

@majuskaemka ja som si nevšimla, kedy si to písala, tak veru na preteky lezúňov je už veľká, to je len do jedného roka akcia. ja Ťa tiež nepoznám z videnia. maj sa krásne, papa

katren
6. jún 2013

v sobotu, prechadzka rozpravkovym parkom 😉
http://www.pnky.sk/podujatia/15183/prechadzka-r...

billam
6. jún 2013

@katren a kde v tom parku je vevericka? Lebo pisu štart pri vevericke a to veru neviem kde je

katren
7. jún 2013

@billam ani ja 😀