Dinopark Bojnice. Koľko je vstupné?

lucka127
30. júl 2011

Ahojte prosim poradte nam; zajtra by sme chceli ist do Bojnic aj dinoparku len nikde sa neviem dopatrat kolko je tam vstupne;ako by ste ho hodnotili aj celkovo?je sa na co pozerat? a maju v bojniciach v zoo nosorozce,zirafy?

zuziq
30. júl 2011

http://www.dinoadventure.sk/bojnice 😉 v dinoparku sme este neboli, podla fotiek ale tam toho nie je nejak extra vela a 4 eura vstupne sa mi teda zda byt dost.. ale mozno je tam nieco, co za to naozaj stoji...
a co sa tyka zvieratiek, na stranke zoo bojnice maju aktualny zoznam. Mne osobne sa ta zoo paci viac ako bratislavska ci kosicka, chodime tam kazdy rok 😉

terrs
30. júl 2011

v Bojniciach je Dinopark? to tam kedy stihli dať a prečo sa o tom dozvedám až teraz? 😕

ani3012
30. júl 2011

chceli sme ísť pani pýtala 4 € dospelí a 2 € deti, do troch rokov zadarmo ...no nič moc...za málo muziky chcú veľa peňazí.....
@zuziq sa ti nezdá podľa fotiek malé..ono to malé naozaj je....väčšinou to rodičia urobili tak,že poslali tam deti a oni pozerali na nich ako sa bavia pri bráne -od brány je vlastne vidieť skoro celý dinopark....
tá otvorená papuľa je vlastne vstupná brána a za ňou sa platí vstupné ....

horana
30. júl 2011

Teraz je 50 perc. zlava cez zlavovy server (kupon) bud na Dino Bojnice alebo Dino Terchova:
http://www.shopcity.sk/team.php?id=1470&a_aid=s...

adka7755
30. júl 2011

no,keďže som odtiaľ, samozrejme sme tam so synom boli. teda syn tam bol presnejšie,ja som ho počkala vonku. vstupné je jednotné = 4,00€ na osobu. Pri rodinnom vstupe,t.j. dvaja dospelí + dieťa je vstupné 4,00€ na dospelého a 2,00€ na dieťa. dieťa do troch rokov zdarma.je tam však len pár dinosaurov a jedna šmýkala. Ooooveľa,ooooveľa lepší je dinopark v blave v zoo,a vstupné je oveľa lepšie.

luciaa86
30. júl 2011

v bojniciach je dinopark?????????????? :-O

brisilda
30. júl 2011

tak uz aj v Bojniciach je dinopark? my sme dnes boli v Ostrave vstupne 290 KC /2 dospele os a dieta/a nabuduce ideme do Terchovej 😀 Ba mame uz obehanu tak nas to nelaka ....

lucula73
30. júl 2011

ano je to tak,4 euro dospelí a 2 euro deti,do troch zdarma........nie je to veľké,ale myslím že celkom pekné,ale cenu mohli dať nižšiu 😝 ,ja som priamo z Bojníc,chodíme okolo často a je to vlastne novinka,tak sa tam ľudia furt hemžia 😉

ela2710
31. júl 2011

@lucka127 my sme tam boli toto leto, ako vstup presne ako pisu hore 4 eura dospelí, 2 eurá deti, a deti do 3 rokov zdarma, doslova sme vyhodila 8 eur do vzduchu, lebo sa to vobec neoplatilo, su tam len dva dinosauri co vydavaju zvuky a co sa hybu, ostatne su tam len tak, ale je ich tam hrozne malo, a jedna suchalka pre deti + dake tie hojdacky, ako zazitok mame, lenze keby sme vedeli, ze ake male to je, tak by sme teda urcite radsej do tej Blavy sli 😉

verca2687
31. júl 2011

ako píšu. My sme boli v ZOO v BA už 2x, je tam 7 € vstupné, ale oplatí sa....

moncicatko19
31. júl 2011

mne osobne sa paci viac zoo v bojniciach...ale v dinoparku sme boli v ba v zoo konkretne sa do dinoparku nneplatilo ale platilo sa pri vstupe do zoo a vstupne tusim na dospeleho cca4 eura..ale nebola som spokojna moc sa mi v zoo v ba nepacilo nic moc 😒

titkovamiriam
31. júl 2011

dinopark v bratislave chatra,bola som vlani sklamana.Zoo je celkom fajn, utrpela ked koly ceste, z nej cast urvali a vytiahli ju do kopca-pavilon opic a seliem je na urovni 😉 no zoo bojnice je ovela krajsia,tiez som o dinoparku netusila 🙂
V Bratislave je jedno vstupne do celeho arealu:
http://www.zoobratislava.sk/

jitkatatarova
1. aug 2011

My sme boli v Bojniciach v zoo minuly tyzden a vstupne sme platili 3eura za dospeleho a deti do 4rokov to maju zdarma.O dinoparku som doteraz ani netusila.Nosorozce so zirafami tam tiez nie su.

bezaz
1. aug 2011

hehe, no nazvali to dinopark, ale je to presne, ako pise ela2710, cele to ma rozlohu ako 3izbovy byt, par dinosaurov, vstupne nehorazne, da sa to vidiet aj cez plot.. je to medzi kupaliskom a zamkom, nie je to sucast zoo.. zoo sa urcite oplati, je v krasnom prostredi, nosorozce a zirafy nie su, ale vselico ine zaujimave

katmi
8. aug 2011

ak chcete Dinopark,odporucam v ZOO v BA.. vstupne je 3€ dospely,deti do 3rokov zdarma, a Dinopark je sucastou ZOO,takze to mate v cene vstupneho 🙂

ivv
10. aug 2011

ako napisala @titkovamiriam tak dino park v ba zoo chatra.. boli sme tam pred mesiacom. mozno ocami deti je to zazitok, ale ako dospelak, co navyse tlaci kocik s dietatom som z toho velky zazitok nemala 😖 neviem, mozno to bol umysel, nech to vyzera ako v praveku, ale ta cesticka co vedie dinoparkom je otrasna 😠 samy kamen, vymol, dieta co sa uci chodit musite dobre drzat, ak ho chcete tlacit v golfaku tak mate co robit 🙄, tie dinosaury ak sa hybu, tak sa hybu tak trhane, jeden bol pokazeny, a ten na konci vydaval zvuky z repraku umiestneneho pod stromom 😖. zdalo sa mi to tak polovicato urobene, taky mackopes, len nech ten dino park je, ale evidentne sa o to moc nestaraju, nehovoriac o gramatickych chybach v informacnych tabuliach k jednotlivym priserkam 😝
zoo v ba inak - pavilon seliem, uvita vas rozbite bezpecnostne sklo, a teda fakt rozmyslate, ci sa dat na beh 😅 😅 a pavilon opic je super, boli sme tam cez tyzden, bol skoro prazdny, ale teda stav opic bol ubohy ☹ ☹ vsetky simpanzy mali chudata nejaku koznu chorobu, boli vyplznute, chrastave.. smutne.. ☹ ☹ ☹ je to strasne, divat sa na tie zvieratka, tak podobne cloveku, len cez sklo a oni na vas hladia pohladom a vy rozmyslate, co si tak o nas myslia.. ☹
v bojniciach som bola naposledy velmi davno, ale buduci rok sa chystame, ked bude mala vacsia a aj synovec, nech si to deti uziju. areal je tam krasny, velky, plus zamok.. 🙂 tak mozno potom zas nieco skritizujem 😉 😀

.. sorry za dlhy prispevok 😅 😉

onyxka1979
16. okt 2016

My sme boli v dinoparku v bojniciach včera, tiež sme o tom nevedeli ale chcete potešiť deti tak idete, no ale bolo to veľké sklamanie. Cenu 4€ sme moc neriešili ale po tom čo sme videli by bola akákoľvek cena prehnaná. Veď na porovnanie cena do ZOO je 5€. Takže bolo tam asi 7 dinosaurov z toho len jeden fungoval, boli poškodené, trval z nich molitan, chodníky neupravene, myslím že za to vstupné by sa o to mohli aj starať trošku ale tu vidno o čo ide majiteľovi. Dinopark v bojniciach neodporúčame...

natal
16. okt 2016

Nič sa nestane ak ho vynechate. My sme tam boli v lete a bolo to velke sklamanie. Niekolkokrat sme boli v Dinoparku v Kosiciach a tam sa je teda na co pozerat a clovek odchadza s nejakym zazitkom. Ale tam je to male, par dinosaurov, v strede male ihrisko a take preliezacky - mostiky. Vyhodene peniaze. To uz radsej ZOO pochodit a za usetrene peniaze za vstupne do dinoparku sa dobre najest 😀