Kam ísť na Veľkú Noc z Nových Zámkov?

18. mar 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
gabuci
11
Registrovala sa 6. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 625 príspevkov a 4 články. Má 25 priateľov. Nové Zámky.
 Chcem sa spýtať čo by ste poradili ked bude pekné počasie.Chceme niekde ísť,nemienime byť doma na Veľkonočný pondelok.Môže byť niečo smer Nitra,poprípade Levice,či cez Komárno do Madarska.Aj okolie Györ,či smerom Štúrovo, Esztergom aj dalej,len aby sme to stihli od rána do večera.Deti sú už väčšie/11-13 ročné/.Nejaký dobrý tip,aby sa dobre bavili,aby niečo krásne videli.
28. mar 2011 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
tinkag
12
Registrovala sa 13. novembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 142 príspevkov. Má 27 priateľov.
 Štúrovo - Ostrihom - Višehrad - je to krásna cesta. Pri Dunaji kopec ľudí, opekačky, príroda, a keď sa pridá aj dobré počasie - tak to je deň stvorený na výlet emoticon
29. mar 2011 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabuci
11
Registrovala sa 6. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 625 príspevkov a 4 články. Má 25 priateľov. Nové Zámky.
 tinkag v Szentendri ste ešte neboli?Ako je tam?No vo Višehrade sme boli v júli ked su tie Visegrádi napok.FAkt tade je veľmi krásne,uvidíme aké bude počasie.Zatiaľ dakujem za návrh.
30. mar 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tomika
40
Registrovala sa 9. augusta 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1045 príspevkov a 18 inzerátov. Má 13 priateľov. Komárno.
 @gabuci Ahoj.Minuli rok priaťelka bola na velkonočny pondelok s detmi v Györi v aquaparku.
1. apr 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tomika
40
Registrovala sa 9. augusta 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1045 príspevkov a 18 inzerátov. Má 13 priateľov. Komárno.
 Kto vie neaké zoo nebude otvorené?Rada by som išla s detmi do zoo v BA.Aj Györi je pekné zoo,neni velké,akurát tak pre malé deti,netreba tolko chodiť.
1. apr 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabuci
11
 @tomika vidím sa snažíte pomôcť ako viete všetky.No v Blave boli zo školy už dávnejšie,či len staršia bola ked bola prváčka,ani neviem.V Györi sme už boli v ZOO pred pár rokmi,fakt je to pre menšie detičky vhodné,netreba tak veľmi veľa chodiť.Potom sme išli do Meci a bolo to.Vlani na veľk. pondelok pršalo poriadne,vtedy sme sa chystali do Györu,v Eto parku bola výstava dinosaurov.Potom sme išli v utorok poobede.tak uvidíme,všetko závisí aj od počasia.Boli sme už aj v Gabčíkove tak na Veľkonoc.
1. apr 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
judita80
Registrovala sa 3. mája 2008 na modrykonik.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Šaľa.
 Ahojte, my tiež na Veľkú Noc chodievame na výlety. Skúste opátstvo v Pannonhalme, kúsok za Gyor, alobo kaštieľ Fertod, tiež HU. ZOO alebo Tropicarium V Budapešti, ZOO a Schonbrun vo Viedni, na Slovensku Červený Kameň.
1. apr 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabuci
11
 @judita80 nie je to zlý nápad.Pannonhalmu si myslím.Boli sme tam už,ale ešte bez detí.Do Budapešti pravidelne chodili aj zo školy,aj zo škôlky.Ani to Rakusko nie je zlý nápad.Na Červenom Kameni bola mladšia vlani zo školy.Je určite veľa možností,len napr.v Madarsku na Veľkonočný pondelok nie všetko je otvorené.To budem musieť pozrieť na internete.Hlavne aby sme neboli choré a nech je dobré počasie.Doma nás to nebaví v ten pondelok,spolužiaci k dcérkam nechodia,väčšinou tiež odcestujú ...
9. apr 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
e_rika
Registrovala sa 12. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok a 1 inzerát. Okres Nové Zámky.
 @gabuci
My sme boli v Szentendri minulý rok. Neľutujeme.Je to výlet na celý deň. Počasie nám vyšlo,len bolo pod mrakom, kde tu spŕchlo,ale vedeli sme sa schovať do domčekov.Je to pekne upravené, obrovská plocha upravená, všetko dýcha minulosťou.Každá oblasť-domček je zariadený nejakým štýlom,ale aj spôsobom-hostina, Vianoce, svadba.... emoticon , sú to vytvorené ulice a uličky,viete si vyskúšať rôzne remeslá.Za jeden deň to ani neobchodíte.
18. mar 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to