Kam s 10 mesačným a 2,8 ročným na dovolenku tu u nás?

klaudis
5. mar 2011

Dobry den chcem sa spytat na vase overene hoteli a tipy na vylety zamerane skor na kupaliska, detske ihriska, trasy kde sa da ist s kocikmy a kde sa da aj vypnut od stresu a ludi. Syncek 10 mesacny ten este nechodi ale to by nevadilo mame nosic ale dcerka ma 2 roky a 8 mesiacov a vela neprejde /bugina to isti/ ,tak rozmyslame s manzelom kam toto leto ist na dovolenku po SK. Dakujem za info.Klaudia

kralicica
5. mar 2011

my ideme sem, predlzili sme si to tak ideme az na 4 noci, cena je super, o polovicu mensia, v hoteli restika, 3 hviezdnicky, okolie fakn na tury, blizko kupaliska... tato cena je za polovicu teraz zlavadna.sk/team.php?id=401
alebo potom besenova a pod ale to je uz drahsie o dost

kikuliak
5. mar 2011

hotel-terchova.sk 🙂 My ideme sem a nenormálne sa teším 🙂 🙂 🙂 .

janka2732
6. mar 2011

tatralandia 😀

annie13
6. mar 2011

my chodime do Aveny Liptovsky Jan odtial mame blizko aj do Tatrlandie, aj do Besenovej, boli sme aj v Spisskej v ZOO zrusili sme si na hoteli obed a cestou sme sa stavili v Poprade v Aqua City
teraz tohto roku chceme pozriet Villa Betula tiez je odtial blizko do Besenovej a Tatralandie
Avena ma dobre akciove pobyty a deti zadarmo

dadis
7. mar 2011

penzion Villa Betula Liptovska Sielnica, vyborne ihrisko- naj ake som kedy videla, zvieratka (ovce, praciatka, kozy, kone, somar), kuchyna mnam, personal super, blizko Tatralandia, Besenova..

bejby29
7. mar 2011

@dadis - je tam dobre? Ja som tam zarezervovala buducu sobotu a nedelu, lebo sa chystame na Sk a nechce sa mi u maminy len sediet, tak uvidime..

stelly0123
15. mar 2011

My sme boli tento rok na výlete v Košiciach a bývali sme na internáte na sídlisku Luník 9 kde sme za 2 noci zaplatili 15 € na jednu osobu čo je podľa mňa prijateľná cena. Išli sme v piatok ráno a popoludní sme tam boli.Cestou sme sa zastavili v jaskyni Domica kde bolo veľmi pekne a aj deckám sa tam páčilo.Potom sme pokračovali v ceste až kým sme neprišli do Košíc.A v deň nášho príchodu sme šli na obhliadku mesta kde sme videli Dóm sv. Alžbety, Mikušovu väznicu,krásne námestie a urobili sme si menšie nákupy v centre mesta 🙂 Na druhý deň sme si boli kuknúť hrad Krásna Hôrka a na tretí deň sme boli v ZOO Košice v Kavečanoch (je to dosť blízko od Košíc) 🙂 Takže sme si obzreli takmer celé mesto 😀 Ja osobne odporúčam Košice 🙂

gabika7706
15. mar 2011

@stelly0123, ver, ze na sidlisku Lunik 9 by si sa nikdy neubytovala 😎 zrejme ste byvali v jednom z vysokoskolskych internatov na Jedlikovej ul. na Luniku VIII 😉

@klaudis my sme boli minule leto vo Vysokych Tatrach (hotel Odborar v Tatranskej Lomnici), aj sme si trosku presli Tatry, aj sme sa vykupali 😉 Maly mal vtedy 9 mesiacov a v Manduce v pohode, aj na Hrebienok, k vodopadom, na Skalnatom plese je teraz super ihrisko pre deti, vyveziete sa lanovkou ... my sa chystame aj toto leto

luy
19. mar 2011

mne sa osvedčila Bešeńová,nechcem robiť reklamu ale ja tam jeden penzión,ktorý je pre deti ako stvorený,ihrisko,sedačky,herňa,majiteľka Vám dá 30% zľavu na vstupné do bazénov,je tam kuchynka,postielka a proste všetko.Na prechádzky sme chodili všade naokolo,Donovaly,Lúčky,boli sme v Habakukoch,v akvaparku,v Tatrách.No proste super a suprová dovolenka.

simisi
19. mar 2011

pripajam sa,v Avene sme boli uz dvakrat,tak isto aj v hotely Maj-Liptovsky Jan 🙂

jedina30
19. mar 2011

pripajam sa..Hotel Avena-Liptovsky Jan,Podbanske-Hotel Krivan.. 😉

majka35
21. mar 2011

@stelly0123 tiež si myslím, že na Linuku 9 ste nebývali, ak by sa tam šiel podľa tvojich odporúčaní niekto ubytovať, tak by ťa asi ukameňoval 😀
ale sme radi, že sa vašej rodine Košice tak páčili

https://www.youtube.com/watch?v=tjv8cmxBlMo

toť spomínaný Lunik9

thera1
5. apr 2011

hotel gold v terchovej...

matko19112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matko19112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivett1
9. máj 2011

ahoj my sme boli pred dvoma rokmi, keď mal synček 11 mesiacov a dcérka 3 roky, v Tatrách v Starom Smokovci 😉 cca 6 dní a bolo super... 😀

snoopy1
9. máj 2011

Pripájam sa...Liptovský Ján, penzión Horec...spadá pod spomínanú AVENU...veľmi dobrá skúsenost, boli sme tam minulý rok a malý mal 14-mes.