Kam s deťmi v Martine?

alexandra89
14. sep 2011

Mám ročnú dcérku a neviem kam mám s ňou už chodiť 🙂

liana81
21. sep 2011

@alexandra89 ahoj, ja mám 2 ročnú dcérku a tiež by ma zaujímalo, kam by sa dalo v Martine ísť, prípadne do okolia. Nie sme priamo z MT, ale kedže začína jeseň, doma tu bude nuda, tak aspoň raz za čas by to chcelo zmenu 😀 😀 😀

katinkaaa7
21. sep 2011

My sme tiež z Martina a s detičkami (máme 11ročného chlapca,4a2ročné dievky) chodievame napríklad do detského parku v meste pri kine moskva,ked je škaredé počasie tak do OC Tulip.Je tam detský kútik,aj trampolína,dievky sa tam vybláznia a aj za tulipom vonku je pekné detské ihrisko.Aj nejaké nové tam otvorili.Ešte sme napríklad boli na ranči v Sučanoch,tak je veľmi pekne,je tam veľké detské ihrisko,aj koníky.Chodievame aj do Jasenskej doliny,tam sú tiež ihriská.Lebo väčšinou len to dievky zaujíma a tam sa riadne vyšantia.
Dúfam že som aspon trochu poradila kam sa dá s takými drobcami ísť.

zuzanockamt
21. sep 2011

@alexandra89 ja mam tiez rocneho krpca, chodim s nim zvycajne na ihrisku v parku - pri kine moskva, ale on este nechodi, takze radsej len prechadzky a uvazujem, ze zacnem chodit aj do MRC

ilona3
21. sep 2011

@alexandra89 ked sa neda ísť vonku je MRC ideálne. My tam tiež občas chodíme a je tam super 😉 môžeš tam byt cely den, v pohode si tam zohrejes malej jedlo, nakrmiš si ju a hráte sa ďalej. Robia aj kadejake kruzky pre deti. Je tam herna a nám sa tam fest páči no a aj ty si tam mas väčšinou s kým pokecat takže to mas 2 v1 🙂
My sme chodili pred prazdninami často ale teraz nejako nestíham. Aj dnes som chcela ísť ale maly spal dost dlho a kým sa potom ešte naobedoval uz sme mali ine povinnosti. 🙂

deninka27
21. sep 2011

No mamicky, ked je uz taketo pocasie najlepsia moznost je to Materske rodinne centrum je tam uplne super.Deticky sa pohraju, maju tam strasne vela hraciek, mamicky si poklabosia, daju kavicku a hocico sa tam dozviete🙂maju strasne vela kruzkov, kuchynku v ktorej si mozete ohriat jedlo pre deti, ale mozte si dat aj kaficko 🙂 je to tam super 🙂 odporucam a dievcata co tam robia su uplne super mile 🙂 stoji to 1euro a da sa kupit aj taka pernamentka 5vstupov plus jeden zadarmo, takze nevahajte 🙂

ilona3
21. sep 2011

@deninka27 uz mas malého zdravého? A čo školka uz chodite? 🙂

katrinka8
21. sep 2011

Baby, my sme boli minule na salasi v Turcianskych Klacanoch - teda presnejsie, vola sa to Gazdovsky dvor. Daju sa tam kupit cerstve vyrobky ako na salasi - kto ma rad syr ako ja 😀 Ale hlavne tam maju rozne zvieratka (ponika Kuba, ovce, pava, kozliatka, prasiatka, macku.. 😀 ). Nasa rocna dcerka bola uplne hotova. No a okrem toho je tam restauracia a take mini detske ihrisko (asi 3 hojdacky, smykacky a taky domcek, ci co to je) - je to umiestnene v takom lesiku, zaujimave prostredie 😉
No a este su dake atrakcie aj v Snowlande vo Valci...

deninka27
22. sep 2011

@ilona3 Ale ani mi nevrav, este sme doma na cely tzyden ☹ ideme od pondelka, tak hadam uz pojdeme, este trosku kasle ale uz ho doliecim a vy ako chodite do skolky?mala je zdravucka?ako sa mate?

katinkaaa7
26. sep 2011

@deninka27 Díky za radu 🙂 ,materské centrum ma veru nenapadlo vyskúšať,ale určite tam s malou zavítam,lebo ako nám staršia dcéra 4-ročná začala chodiť do škôlky,tak tá najmladšia 2-ročná sa doma teraz sama nudí 😢
Tak určite tam pôjdeme pozrieť,aby sa trochu zabavila s deťmi 😅

deninka27
26. sep 2011

@katinkaaa7 Za malicko🙂my sme tam tiez chodili hlavne ked bolo skarede pocasie, alebo hlavne v zime🙂bola som tam sice iba 10krat, ale urcite chodte a mozes zobrat aj tu krasnu skolkarku, vysantia sa tam, napapkaju a ty si das kavicku a v klude sa porozpravas s maminkami o hocijakych veciach🙂je tam super a pre deticky raj na zemi🙂))potom napis ako sa vam pacilo???🙂

katinkaaa7
26. sep 2011

@deninka27 Určite dám vedieť ako bolo. 😉 A na akom princípe to funguje?Netreba tam byť prihlásení alebo také dačo.Stačí ked tam len tak prídem aj ked som tam ešte nebola,a niečo sa asi platí,určite,však?A otváracie hodiny sú tam aké?

deninka27
26. sep 2011

@katinkaaa7 No normalne tam prides, preobujes si deticky a zaplatis 1euro bezohladu nato kolko hodin tam chces byt!Ja som si potom kupovala aj taku ich pernamentku kde bolo5vstupov a siesty si mala zdarma stalo to 5eur a vzdy ked som prisla iba zapisali do katicky a mala si klud nemusela si hladat jedno euro🙂otvaracie hodiny su tusim od pondelka do stvrtka od 10-tej do 18-tej, v piatok nerobia🙂urcite chodte deti budu saliet od radosti🙂maju tam aj trampolinu🙂hracky od vymyslu sveta🙂male deticky si tam mozes na wc prebalit, vacsie tam maju sedatko, proste super🙂)))za tie prachy to urcite stoji!!!!

katinkaaa7
27. sep 2011

@deninka27 určite tam pôjdeme pozrieť 😉 ,len neviem kedy,lebo malá mi trochu kašle ☹ a to by som nechcela ju tam takúto priviesť,aby sa ostatné deti nenakazili.

cikyta
27. sep 2011

Kde sa nachádza v MT to MRC ? ☹

deninka27
27. sep 2011

@katinkaaa7 No to nemozes ist s chorymi detickami:(to by nebolo fer🙂vsak casu mas dost pride zima mozte chodit kazdy den🙂)))

deninka27
27. sep 2011

@cikyta Ahoj pri ciernej pani a presne v budove, ked chodis zanasat krvicky, alebo vytery🙂Pojdes do toho arealu a tam vzadu odbocis doprava, je tam zvoncek MRC, cinknes im, ze si prisla oni ti otvoria🙂

cikyta
27. sep 2011

@deninka27 dakujem. 🙂

deninka27
27. sep 2011

@cikyta Za malo🙂

martanka11
7. okt 2011

Ahojte info na tipy kam s detmi v Martine a okoli budete dostavat ak sa stanete fanuskami stranky https://www.facebook.com/kamsdetmivmartine Najdete tam aj aktualne akcie a podujatia pre deticky a budete tak stale v obraze. Tipy pridavaju aj samotne mamicky

katinkaaa7
7. okt 2011

@martanka11 už som stránku zdieľala a páči sa mi 🙂

hmka
11. okt 2011

Martanka11 super tip na facebook stránku, veru budem sledovať.

Baby ak vás môžem poprosiť, presťahovali sme sa do MT a hľadám pediatra pre syna, neporadíte niekoho spoľahlivého? Ďakujem za každý tip.

katinkaaa7
14. okt 2011

@hmka Ja chodím so všetkými tromi na Ľadoveň k p.doktorke Gundovej.Sme s ňou spokojní,je spoľahlivá a veľmi dôsledná 😉

hmka
15. okt 2011

Katinkaaa ďakujem za tip!

katinkaaa7
18. okt 2011

@hmka nie je začo 🙂

drobec222
16. máj 2013
romannasport
10. aug 2013

@katinkaaa7 este robi pani gundova?

livia1986
13. aug 2013

My s malou (20 mesacnou dcerkou) sme boli vcera v Gaderskej doline, nadhera 🙂, kusok od Martina 🙂, da sa tam prechadzat s kocikom, bicyklom, pesi, s nosicom. Kusok od "startu" 🙂 je chata, kde je vonku ihrisko, bolo tam kopec deti 🙂, da sa tam najest,.... My sme boli na bicykloch az pri "Certovej brane" (cca polovica cesty, cesta bola fajn ). Krasa, este tam urcite pojdeme 🙂 🙂 🙂

bzunnka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
7151217887
22. apr 2015

Mamičky, keď svieti slniečko super je aj v lanovom parku v Jahodníckych hájoch, najmenší okruh je pre drobcov od 3 rokov 🙂 . Fotky su aj na fb

mia021102
3. dec 2015

Nie je v Martine funkčné materské centrum alebo kam s polročným dieťaťom?