Kam s deťmi v Prešove a okolí?

katmi
6. aug 2011

Ahojte.. nedávno sme sa prisťahovali do PO a rada by som vedela,kam chodievate s Vašimi deťúrencami na výlety, prípadne kam chodíte v PO s detičkami na prechádzku, ihrisko, prípadne keď prší 🙂 Ďakujeeem

olienka12
6. aug 2011

@katmi ahoj, kde v PO byvas? vylety tu po okoli tak cemjata je tam naucny chodnik vela chodnickov a obora s diviakmi... eko centrum /zvieratka/ je to pod kalvariou pri kolmanovej zahrade. sidlisko III aj sekcov ma plno ihrisk. na sekcove funguje rodinne centrum emerka pri kostole vylety do prirody este kalvarka, kvasna voda, borkut, furca, sarissky hrad...vsetko v dosahu mhd

katmi
autor
6. aug 2011

@olienka12 na sekcove 🙂 dnes sme sa velice vybrali na Zbojnicky hrad,ale akurat som sa dobre nastvala.. nejak sme totiz cez dedinu nenasli cestu hore 🙄 takze sa nic nekonalo.. 😒 😠 Na Cemjate sme boli,skoro sme sa tam stratili 😀 Kolmanovu zahradu som dneska akurat nasla na nete,ale nejak neviem otvaracie hodiny...a MHD sa tam ako dostaneme zo Sekcova?? to som tiez nejak nenasla... 😕 a Sarissky hrad sme uz tiez stihli absolvovat.. 🙂
a prosim ta to rodinne centrum kde najdem???? ulicu nevies?? dakujem 🙂

katmi
autor
6. aug 2011

my sme totiz tak vyletovo zalozeni 🙂 hrady,zamky a tak..len to tu vobec nepoznam a len tak po mapach chodit,to je o nicom.. nalietame vela kilometrov a figu najdeme..ako dnes 😒

olienka12
6. aug 2011

@katmi otvaracie hodiny v ekocentre pri kolmanke su teraz cez prazdniny do 15 a vikend do 18 mhd 38 zastavka vystupna je duchnovicovo namestie alebo potom 8 alebo 4 a vystupit pri kauflande len to je uz dlhsia prechadzka potom je to pod kalvariou treba sa ludi pytat na kolmanku a poradia ti
rodinne centrum neviem ci je cez prazdniny otvorene ale je to pri kostole v budove vedla kostola

ked vyletovo tak smer stara lubovna je hrad kamenica, potom hrad stara lubovna opacna strana je kapusansky hrad
zbojnicak je potrebne ist na konecnu busu a nie do lava ako k zahradkam ale rovno
solivar vas moze zaujat muzeum
sigord, zlata bana -hore na simonku alebo drienica-lysa..

katmi
autor
7. aug 2011

@olienka12 dakujeeem 🙂

martanka11
2. sep 2011

Stante sa fanusikom strankz Kam s detmi v Presove na facebooku a dostavajte tipy na akcie a podujatia v Presove. Pripadne prispievajte a posielajte tipy pre ostatne mamicky http://www.facebook.com/pages/Kam-s-deťmi-v-Pre...

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sladkasue
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecko154
15. apr 2013

Mamičky z Prešova a okolie, je niečo, čo vám v Prešove chýba, nejaký obchod/služby a pod.? 🙂

zigzag
24. máj 2013

@slniecko154 ja by som uvitala neake miesto, kde sa da normalne prejst bez toho, aby ma s malym zrazil bicykel, alebo auto, a tiez miesto-travnik, na ktorom, nie su niake psince, neaky vatsi park so stromami, , a tym nemyslim dve lavicky pri cyklistaku na ktorych " oddychuju" bezdomovci..... ale kedze z toho mesto nebude mat niaky zisk, tak sa ho asi nedozijeme

molly28
23. júl 2013

ahojte...dovolte aby som Vás pozvala 17.8.2013 o 16:00 do Domu kultúry vo Svidníku...Bude tam vystúpenie Maškrtníčka - konečne sa stretneme sa Krištofom aj Nany naživo...od zajtra je už predpredaj..takže šup šup šup nech sa spolu stretneme... :D

mimma11
25. aug 2013

http://www.cvcebony.sk/. zápis prebieha od 2.9 - 13.9. priamo v centre.

zdenka821
26. aug 2013

Ahojte maminky, máte nejaký tip kam s detičkami v tieto posledné prázdninové dni? 🙂

janinah
27. aug 2013

@zdenka821 zajtra by malo byť na pešej zone babkove hry program skoro na celý deň,videla som plagátik na obchode Motýľ,ale na nete ten program neviem nájsť....ja za shľadám nejakú akciu vo štvrtok voľný deň pre väčšie deti,na turistiku asi nebud epočasie 😒

bzunnka
31. aug 2013
zdenka821
4. sep 2013

Vďaka dievčatá 🙂

mimma11
11. sep 2013

http://www.cvcebony.sk/. zápis prebieha od 2.9 - 13.9. priamo v centre.
😀

adulik001
12. sep 2013

Niečo pre najmenších ...

janinah
10. dec 2013

dievčatá,nejaké akcie pre školákov /8.r/ cez vianočné prázdniny?