Kam sa vybrať s deťmi v Trenčíne a okolí?

cathushka
21. júl 2008

Ahojte. Hladala som takuto temu, ale nenasla som ju. Neviete mi niektora poradit, kam sa da ist v Trencine a okoli? Suseda ma dcerku 16 mesacnu a aj by sme vyrazili niekam na vylet a nevieme kam.
Neviete o nejakych miesteckach - pekne parky, preliezacky, ihriska, prip. nejake restauracie s peknymi kutikmi pre deticky? Zaujima ma Trencin a okolie, povedzme 30-40 kilometrov.
Dakujem za odpoved.

maruschka
22. júl 2008

cathushka,tak pre naše decká sú super Piešťany..Výlet loďou,jazierka,kopec zmrzliny,vždy obed v kúpeľoch,je tam kúpalisko EVA,oproti kúpalisku je detské ihrisko-húpačky,preliezačky,lanové preliezky,atď,,,samozrejme vláčik nesmie chýbať.Takže Piešťany vyhrávajú vždy.
Na druhom mieste sú Bojnice-aj 3x cez leto-ńemusím opisovať prečo..
Historické pamiatky-nuž to sme pobehali s Julkou,keď už bola väčšia,mladšia dcérka absolvovala detský zámok a strašidelný zámok v Bojniciach,trenčiansky hrad,beckovský-sme predsa z Beckova...veľmi sa im páči v dinoparku v BA-ale fakt iba v dino,lebo ZOO je podľa mňa slabšia ako Bojnická..
Inak v okolí TN by ma tiež zaujímalo,či také niečo existuje... 😕 😕

jááj a reštaurácie s peknými detskými kútikmi-u nás v Beckove je krásna zrenovovaná kúria pod hradom..Fakt sa to oplatí vidieť-krásny detský kútik na umelom trávniku,prírodný jazierko-bazén,v noci krásne osvetlenie,dá sa liezť po skalách,sauna,kolky,dobré jedlo,vonkajší gril,krásne posedenie priamo pod hradom..takže to je pre naše decká taký piatnajší a nedeľnajší rituál..A niekedy tam doslova "trčíme" aj dve hodiny,lebo keď prídu rodičia s detičkami na výlet z celého Slovenska,tak všetky deti určite nájdeš pokope na tom mini detskom ihrisku 😀 😀 😀 Takže odomňa má táto reštaurácia *****-kvôli deťom.. 😉 😉

mata35
22. júl 2008

Skús si pozrieť areál na Podkylavej, to je taká dedinka pri PN, sú tam koníky, reštaurácia, majú tam aj bazén, možno to cez google nájdeš.

lefika
23. júl 2008

ja ked idem za nasimi do TN, tak skoro vzdy ideme pozriet do teplic: je tam naaadherny park a jazierkom, kde plavaju kacky a labute a samotne mestecko je tiez carovne 🙂

cathushka
autor
27. júl 2008

ahojte kocky a dakujem za tipy.
v TN som nasla aj pekne detske ihrisko. Je na Inoveckej ulici, oplotene, takmer nove. Boli sme tam s dievcatkom starym 16 mesiacov a aj ona si tam nieco nasla. Da sa tam v pohode parkovat, len obcerstvenie tam nie je. Su tam ale lavicky. Takze ak chcete, odporucam.

filipa
31. júl 2008

tiez ako lefika odporucam trenc. teplice, ku kacickam v parku pribudlo aj nove detske ihrisko... a navyse je tam vela moznosti na obcerstvenie (jedlo, pitie). teraz v lete je tam krasne. dalej, pekny park je aj v dubnici nad vahom, priamo v parku, na jeho konci, sa nachadza super restauracia s detskym ihriskom - chateau mignon. tiez odporucam.

bipka
29. máj 2011

Tiez by som vas chcela poziadat o nejake tipy na vikendove vylety s 3 detmi (2 rocne dvojicky + 7 mes. chlapcek), podmienkou je dostupnost kocikom a vzdialenost do nejakych 100 km od Trencina. ZOO v Lesnej mame uz v plane, do Teplic velmi nechodime, cez vikendy je tam pri peknom pocasi neskutocne vela ludi.

tatiana7
22. júl 2011

@bipka Ahojte, pridavam jeden vesely tip na rodinny zazitkovy vikend na Liptove, ale to nie je daleko od Trencina, pobyt Zvieratkovo na konci augusta, hry so sasom Jasom, lesne santenie a BABY PLAVANIE.pozri webku: rodinnevikendysk
ahoj 🙂

marta72
23. júl 2011

@tatiana7 Ahoj Tatiana, jeeej, to sa mi paci, ideme .... 🙂 🙂

zuzikkaa
23. júl 2011

@cathushka smerom do BN do Zlatník a odtial sa dotanete na Kulháň-je tam jazero so pstruhmi,ktoré sa dajú loviť,,robia tam uuužasné pečené-údene pstruhy + je tam aj bufet na nealko atd...preliezky,lavičky,,a sem tam nejaké zvery 😅

potom Bojná,,neviem presne kde to je ale tuším od Piešťan do TO...je tam také mini ZOO + reštaurácia a niečo pre deti

lujza123
6. apr 2013

TRENCIN
detske interierove ihriska
NEPOSEDKO - OC JUZANKA
HOPLA LAND - OC MAX

take mensie interierove detske kutiky su aj v OC LAUGARICIO
KAFE VERDE

Vonku sa da posediet pri drinku a deti zabavit na ihrisku
ostrov - tam je vela moznosti len som zvedava ako to bude tuto sezonu ked stavaju trat
penzion Formula
lesopark brezina - posedenie nic moc len taky bufet skoro stale zavrety ale je tam les a preliezky

Priamo v TN sa da ist este do muzea a katov dom

VYLETY
www.inoveckachata.sk - Inovecka chata (Tr. Jastrabie) - pekna chata, dobre jedlo, preliezky, krasna priroda
www.minifarma.sk -Lubina pri Novom Meste - zvieratka
www.zoo-farma.sk - modrova - opat netradicne zvery, klokany, maurska osada - kusok od Piestan (v smere od tn este pred piestanmi)
www.uhrovec.sk - decka asi dom L.Stura nezaujme ale byvaju tam preteky aut, truckov do kopca - Jankov vršok
www.furioso.sk - koniky, kone
www.cicmany.info Cicmany -krasne chalupky, muzeum, po ceste salas na zliechove, daju sa tam kupit skvele syry, jogurty atd

LETISKA - LATECKE DNI
Slavnica - tam sa da posediet a pozerat na padaky, su tam kazdy vikend, letisko TN, PIESTANY
MESTA
Trencianske Teplice, Piestany, Bojnice
HRADY
Trencin, Beckov, Bojnice
ZRUCANINY
Vrsatec, Povazsky hrad, Tematin, Cachtice (zatvorene) Lednica (taky zatvorene) Kosecke Podhradie (to je len par kamenov na vrsku), klastor Skalka nad Vahom
TROSKU ZA HRANICAMI
Hrad Brumov - Brumov Bylnice
Žitková - kusok za drietomov, pekny kraj, penzion s ihriskom a dobrym ceskym piveckom

ak mate nejake napady navyse doplnte ma...

gabulienkajan
17. apr 2013

@lujza123
k tym vyletom by som este pridala Chatu pod Ostrym vrchom, chata sice nefunguje, ale v jej okolo su skaly, po ktorych sa da "liezt".
Priamo na Mierovom namesti v TN je aj Kaviaren Frani (nad predajnou Tabak), kde je detsky kutik a mila obsluha. Horsie s kocikom, kedze je to na poschodi, ale personal ho bud pomoze vyniest hore, alebo sa da zamknut na pavlaci,kam nema nikto pristup.

lujza123
18. apr 2013

@gabulienkajan dik tu kaviaren nepoznam urcite vyskusame..

lujza123
18. apr 2013

inac strasne rada by som vedela kde su dalsie preliezky + bar...hlavne teraz ked je pekne sa mi nechce sediet len tak nasucho na ihrisku..radsej pri kofce a mala nech sa bavi

drobec222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matax
9. aug 2013

nám sa pacilo na minifarme Lubina asi16 km od NMnV 🙂 a na Karolinke s pieskovou plázou -kusok za hranicami V CZ

bzunnka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blackcat8885
16. sep 2013

Ahojte to materske centrum Srdiečko robí aj nejaké cvičenia pre malé bábatká?Lebo na stránke maju len nejake na lopte a viac info som nenašla k tomu.Budeme sa tam časom sťahovať tak by som chcela s malým niekde chodiť

stipec26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wwwigor
21. okt 2013

@maruschka už si spomínam. Beckovská kúria. Chceli sme sa tam najesť, hľadeli na nás, či sme neprišli z Kazachstanu. Že najesť! Ha,ha.. 😀

miacakamimi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarikakrasna
27. nov 2013

Ahojte mamičky! sme nová stránka S DEŤMI do mesta www.sdetmi.net a na facebooku nás nájdete tu: https://www.facebook.com/pages/S-DEŤMI-do-mesta...

ak máte záujem o niečom dať vedieť, budeme radi ak sa s nami podelíte o Vaše info (akcie, podujatia, detské zariadenia, ....)
Pretože naša stránka je venovaná Vám - z lásky Slovenským mamičkám 🙂

kikatko
3. dec 2013

Ahojte,skusam to uz vsade a nikto mi nevie helfnut,hladam nieco ako vseobecnu sportovu pripravu pre deti.mala by byt v tn , 2 krat do tyzdna- utorky a stvrtky. Vedie to pan povodom z ba.neviete niekto nieco viac?

kadri
2. feb 2014

od zajtra funguje montessori klub v novych priestoroch

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.70570...

alenanr
10. feb 2014

Na stránke www.vstupvolny.sk máš veľa bezplatných podujatí. Sú tam podujatia úplne od výmyslu sveta a všetko zdarma.
Majú tak službu, volá sa Víkendový hlásnik a ja som si zadala Nitriansky kraj a vždy pred víkendom mi príde info, aké podujatie sa konajú s voľnym vstupom.
Fakt odporúčam, vyberieš si ten svoj kraj a máš dobrý zdroj nápadov. 🙂

babockar27
13. mar 2014

Ahojte mamičky!
Určite by som Vám chcela odporučiť jedno perfektné miesto pre deti v Trenčíne. Volá sa to Elysee, je to za mostami, v Úspechu, nedávno to otvorili. Je to pre mňa trochu od ruky, ale chodím tam s deckami, lebo to tam zbožňujú. Je to niečo ako palacinkáreň s detským kútikom, ale dá sa tam posedieť aj vo dvojici a dokonca tam robia aj tancovačky. Aj s mužom som tam miule bola a super sme sa zabavili. Pre decká je tam trampolína, skákací hrad, bazén s loptami atď. Fakt dobré, keď si chcete posedieť a pokecať, decká sa aspoň nenudia. A vraj budú mať aj terasu vonku. Fakt odporúčam navštíviť. 🙂

jahodamalina
21. mar 2014

mile mamicky aj ja reagujem na prispevok my chodime casto do neposedka s tym sme spokojny vždy a boli sme aj dvakrat v elysee noo musim povedat ze tam sme spokojny moc neboli hlavne ta trampolina tie schody nie su pripevnene a take dievcatko tam akurat spadlo z nej na hlavicku a vadi mi dost aj to že je tam ta podlaha a židne protsmykova podložka alebo tie detske puzzle ako maju v neposedku ,,,pretože mne sa zda byt dost divne že deticky sa tam maju vyzuvat a rodicia tam behali obuty a pravdu povediac to bolo prvy krat a druhy krat sme tam boli aj s dalsimi dvoma kamoskami a ich detickami a tie sa samozrejme hrali v bazene s tymi gulickami a zacali si ich tam vyhadzovat no ved ako deti ale ta slecna ktora nas obsluhovala sedela tam a zacala na nich zvysovat hlas ze nech to laskavo nevyhadzuju tak vtedy sme ostali dost zaskocene že vsak to je centrum a deti sa tam maju hrat a že na nase deti nikto kricat nebude a važne tie lopticky vyhadzovali len von s toho bazena bohužial boli sme dost sklamane bohužial ale neposedkéovi sme verny

anitkazienka
21. mar 2014

Ahojte, chcem sa s vami podelit o zazitky s elysee s trencina. Uzasne prostredie, krasne prijemne a na ine detske centra som uz davno zabudla.Chodim len do elysee ako aj vsetky kamaratky a rodina. Uzasne palacinky a aj na hranie tam deti maju vela hraciek. Malemu vzdy zoberem papucky je jasne ze obuteho ho nepustim do guliciek ani na trampolinu. Chcem tam malemu spravit aj oslavu a uz sa na nu tesime aj na milu obsluhu a palacinky.Kazdy ma svoj nazor ale vela znamych su s elysee nadmieru spokojni. Vrelo odporucam.

babockar27
24. mar 2014

Ja sa k vam pridavam, baby! Velmi ocenujem, ze konecne niekoho napadlo urobit nieco pre deti aj za mostami. V Elysee je perfisne, je tam prijemne a pekne prostredie, deti sa vysantia a aj obsluha je velmi prijemna. Odporucila mi ho znama a odvtedy uz nechodime nikam inam. A tie palacinky - mnamky! Teraz bola v sobotu swingova zabava, tak sme aj s manzelom boli a musim povedat, ze som sa davno tak dobre nezabavila! Perfektna hudba, vsetci v kostymoch, fakt parada! Konecne nejake miesto na tanec aj pre starsich.. Urcite sa chodte pozriet, odporucam... 🙂

bonosimka
7. apr 2014

Ponúkam vstupenky na muzikál Perinbaba - projekt profesionálnych hercov, spevákov a tanečníkov z Európy (Budapešť, Londýn, Bratislava). Muzikál je spracovaný tak, aby sa páčil deťom - pútavý disney-hollywodsky štýl s veľkou výpravou, svetlami, hudbou, spevom, ale určite sa pri ňom nenudia ani dospelí, naopak baví sa pri ňom celá rodina. Predstavenie sa hralo zatiaľ 4x, vždy s veľkým úspechom, vždy bolo vypredané. Tip na zmysluplne strávený rodinný nedeľný večer.
Predstavenie sa bude konať 27. apríla 2014 o 17:00 v ODA, Trenčín. Cena jednej vstupenky v rámci predplatného je 14 euro, na mieste 16 euro. Pri hromadnom odkúpení lístkov je možná výrazná zľava. Záujemcovia píšte na divadlo.presporske@gmail.com alebo volajte na 0948 142 882