Kde uložiť dieťa spať v aquaparku?

masasko
5. nov 2014

Ahojte ideme bud. vikend do Bešeňovej, priateľ má z práce zájazd, a zaujmalo by ma ako ste poriešili poobdnajší spánok s tými menšími deťmi v aquaparkoch. V lete na kupalisku je to ok, s tým sme nemali problém, spinkal v stane, ale čo dnu v aquaparku, hmm?

anuskaaprazko
5. nov 2014

@masasko ja som v tatralandii v LM videla vnutri aj kociky pri bazenoch 🙂

xenicka13
5. nov 2014

My sme brali kočík do troch rokov mi v ňom spávala, ale my sme bolo v Poprade, tam je vnútro obrovske

magic08
5. nov 2014

@masasko na lehatko. Podlozit uterakmi, alebo dekou, nech nema tvrdo

liebling98
5. nov 2014

@masasko v Bešeňovej požičiavajú golfáče. Treba sa spýtať hneď pri vchode v pokladni. My sme mali vnútri svoje vajíčko, keďže najmenší bol na golfáč príliš malinký.

sakura77
5. nov 2014

@masasko a nebudete ubytovani priamo tam? by bol o problem menej🙂 tak su izby hned pri bazenoch 🙂

jasminet
5. nov 2014

normalne na lehatko, zabalit do deky, zupana a hotovo 😉

andelok
5. nov 2014

@masasko My sme tak boli v lete, ale prsalo, takze sme boli len vo vnutri a ked isla dcerka spinkat, obsadila som jedno to velke lezadlo a spala tam, zobrali sme jej z domu deku, nech to ma makke..spala dve hodiny, ani zvuk a hudba jej nevadili 🙂 ja som si pri nej citala.

sakura77
5. nov 2014

no v tatralandii sa da,tam hore su lehatka,dokonca stan,a je tam tak tichsie,mozem mat aj kocik..v besenovej je to na lehatkach dost hlucne kedze je to pri bazenoch priamo...

darka2001
5. nov 2014

Ano ako pisu baby da sa aj golfac vziat ku bazenom

klincek
5. nov 2014

no ja budem asi za blazna, ale ak dieta potebuje poobede spat, tak sa s nim do aquaparku predsa trepat nebudem 😕 ..

libka1
5. nov 2014

v besenovej su k dispozicii pri bazene golface, nesmie sa s nimi ist von, iba okolo bazenov, je ich tam dost, v tomto obdobi to tam bude ludoprazdne, takze si kludne jeden zoberies a dieta sa ti tam vyspi, aspon nas sa tam vyspinkal. dala som do kociara plienku a tam si pospinkal 😉 ale kludne aj na lehatku by mohol, ako mu to bude vyhovovat 😉

libka1
5. nov 2014

@klincek to znamena ze zhruba do 3 rokov dietata si nikam s dietatom nechodila? 😕 tak to by som nevydrzala...

jana_eyre
5. nov 2014

rozdelit si to na dve etapy.. ani jedno moje dieta by v takom hluku nezaspalo.. my vsade chodime najviac na tri hodiny, kvoli spanku..

takze ak by som isla do aquaparku, tak by som isla doobeda, na obed prec - nakrmit a ulozit dieta a potom poobede znova.. radsej zaplatit viac, ale mat spokojne dieta..

jasminet
5. nov 2014

@klincek moja sesternica ma 10 rokov a este poobede spava 😉 😉 😉 hned ako pride zo skoly domov si lahne a 1-1,5h spi 😀 😀 😀
@jana_eyre nie vzdy sa to da - my sme do tatralandie platili 52€, keby som to mala absolvovat 2x za den, tak by som skrachovala... u nas v pohode syn spal na lehatku 2 hodky, dcera s muzom zatial vyvadzali v bazene a ja s knihou v ruke som mala svaty klud a z horneho poschodia prehlad aj o nich dvoch

libka1
5. nov 2014

@jana_eyre bola si v besenovej v takomto obdobi? my sme tam boli pred rokom presne v tomto obdobi a bolo tam dokopy asi 20 ludi, o hluku nemohlo byt ani reci 😅

eeffka
5. nov 2014

@masasko ma rok a 11m? kocik, ak je vacsi tak lehatko

jana_eyre
5. nov 2014

@jasminet
@libka1 uprimne s deckami som v aquaparkoch este nebola a netusila som ze su tie ceny az take vysoke 😲

ak by sme sa rozhodli ist niekam takto kupat /co asi tazko pri tych sumach/ isla by som len doobeda, alebo len poobede.. zatial nam staci obycajna plavaren za 2evri 😀

a ked budu starsi a dozadovat sa takejto zabavy, snad uz budem aj ja pracovat a budeme na tom troska lepsie po fin. stranke..

klincek
5. nov 2014

@libka1 veru nie. mam dvojicky, boli velmi narocne babatka, a mali radi domace prostredie. na prvy vylet sme cakali dva a pol roka..ale ja som dost skoro nastupila spat do prace, tak mi to ani nechybalo.
ja nevravim, ze treba sediet doma, urcite s jednym dietatom (resp. pokojnejsimi detmi) sa da absolvovat vselico, ale aktivity podla mna treba prisposobit ich veku a potrebam. napr. ak cez den este spia, na niektorych miestach je to proste problem..taky vylet by som si odlozila na neskor🙂.

klincek
5. nov 2014

@jasminet 😀 si ma dostala..

libka1
5. nov 2014

@jana_eyre no ja len na margo toho hluku, lebo tam naozaj hluk nebol, maly si normalne pospal a potom skocil "hlavicku" rovno z kocika do bazena 😅 bol spokojny a vyspaty ako vzdy

@klincek to by som neprezila dva a pol roka... tak samozrejme ked sa neda tak sa neda, nastastie u nas to vzdy slo hladko a bez problemov, takze my sme lietali odmalicka kdekade a deti boli spokojne. nechcem obmedzovat starsiu kvoli mensiemu a teraz ked sa nam narodi babo a vsetko bude ok tiez by som rada keby sa nam to takto podarilo zaviest a vacsie deti by nemali ziadne obmedzenia...

jana_eyre
5. nov 2014

@libka1 ja verim, ale moja mala nezaspi akonahle je v okoli ten vnutorny zvuk - jedine doma v izbe.. vonku spi ok, ale iba pol hodku - iba v posteli dokaze dlhsie..

napr. ked zaspi vonku a ja za 5sekund vojdem do tichsieho, alebo hlucnejsieho /to je vlastne jedno/ obchodu, v momente je hore a potom uz nezaspi, len nervaci..

a taky je aj starsi, az na to, ze ten ked nejde spat uz to nevadi - on vydrzi.. ale s mladsou by som si ziadnu knihu na lehatku veru neuzila 😀
spanok ma velmi slaby - je pomne..

inak my sa tiez neobmedzujeme vo vyletoch, ale vzdy vsetko prisposobujeme spankom.. da sa to, pokial ma clovek auto.. ale vylety riesime skor take vonkajsie a ked plavat tak iba do plavarne..

klincek
5. nov 2014

@libka1 urcite vela zavisi aj od povahy deti. a ak mas starsie a mladsie, tiez to musis nejako rozumne zladit, to moze byt tazke (nemam skusenost). ale niekedy to male proste potrebuje svoj klud a fakt mu ho treba dopriat..moja pribuzna ma deti so 7 r. rozdielom, a na tu mensiu nebrala ohlad vobec, prisposobovalo sa vsetko starsej. bolo par situacii, kedy som mala chut ju prefackat, tak mi bolo tej malej luto 😖

libka1
6. nov 2014

@klincek neviem posudit co robila tvoja pribuzna, mozno aj mne by si par uvalila 😀
snazim sa to ale zladit tak aby boli vsetci spokojni, zatial tak vyzeraju, uvidime pri tretom, to uz bude trochu fuska 😅

horana
6. nov 2014

Moje deti by ako male v aquaparku nezaspali. Preto sme do nich chodili najviac na par hodin, bud doobeda alebo poobede, nie na cely den.
Zalezi ako a kde idete. Ked idete niekam na viac dni, kde je blizko ubytko, odisla by som s dietatom do ubytka, ved celodenny listok plati na cely den, mozte sa potom vratit. Ked ubytko mat nebudete, podla povahy dietata, moje by najskot spali v kociku ale vonku a nie na hluku, tak by som sa prechadzala s kocikom bud po areali vonkajsom aquaparku, alebo vonku blizko aqp. kym sa vyspi a potom sa vratili...
Niekomu komu by ale zaspali bez porblemov niekde v hale na lehatku ci v kociku, aj take povahy deti su, to uz si musis sama (s)poznat/vyskusat.

klincek
6. nov 2014

@libka1 neboj 😅 ..slo o to, ze dieta nemalo svoje pohodlie, hoci velmi davalo najavo, ze ho potrebuje..a na to sa ja neviem s kludom pozerat.

masasko
autor
27. jan 2015

dodatočne všetkým ďakujem za rada... inak nakoniec sme využili možnosť zapožičania si kočárika, inak veľmi by som si to na lehátku nevedela predstaviť, bol tam dosť veľký hluk a stále niekto chodil hore dole popri nas. ale s tým kočíkom sa to dalo 😉