Ranč pri Brodne s minizoo - nikdy viac

katrinka8
23. jún 2012

Ahojte,
taka som dnes napalena, ze sa vopred ospravedlnujem za asi prilis emotivny prispevok! 😠 Dnes sme sa rozhodli, ze navstivime Ranc pri Brodne (je to za Zilinou, smer Cadca, za dedinou Brodno, tzv. Oskerda). Suseda nam doporucila miesto v zmysle, ze okrem zvieratiek je tam super ihrisko pre deti. Vopred nas vsak vystrihala, ze tam nemame jest, nakolko obsluha je mizerna a to iste jedlo. Vraj dlho cakali aj na objednavku, aj na jedlo a navyse im nablokovali nieco uplne ine, ako si objednali.
Tak sme sa dnes vybrali na vylet aj s 2-rocnou dcerkou: http://www.rancpriziline.sk/info_sk.htm Do arealu sme vosli cez prazdnu restauraciu, kde sme museli zaplatit vstupne 1€ na osobu (aj dieta vyse 1 roka). Prve, co nas zarazilo - informacia o tom, ze si mame zakupit teda vstupenku (to sme vedeli), ale - bohuzial, musime pockat, lebo dotycna slecna nemoze pracovat s pokladnou 😕 Tak sme chvilku cakali - naozaj kratko. Vosli sme do arealu, kde sa nachadzali zvieratka v ohradach, prip. klietkach - somariky, poniky, lama, opicka, prasiatka, kanec, kacky, kozliatka, sliepky, tigrica, levicatko, kone.. - fajn zverinec. Prekvapili ma dost "osumele" obydlia - sice vsade boli mena zvieratiek, ale zdalo sa mi, ze ich vybehy su zalostne malicke, opicka spala v zhrdzavenej klietke, lama bola akasi spinava, zrat som si nevsimla, ze by mali dost (zo 2 hrste sena..), pri kackach a kozach (boli spolu) - sa mi zdalo, ze ich vybeh je jedna hlinena spinava plocha... neviem, mozno sa mi to len zdalo, ale ine minizoo, ktore som videla, mali ovela vacsi poriadok, viac miesta pre zvieratka...
Dcerku zvieratka prestali bavit asi po 10 minutach, pretoze v areali sa nachadzali ovela vacsie atrakcie. Skvely napad - podla mna! Zrejme odkupene nefunkce alebo stare kolotoce prerobene na "rucny pohon" 😀 Naozaj originalne, to sa musi uznat - klasicky detsky kolotoc pre najmensie deticky, drevena podlaha a na nom namontovane stare "motorky", auticka a pod. Dalsi podobny - len namontovane zvieratka. Mala detska retazovka s 5 sedadlami, ktoru v strede kruti klukou nejaky rodic (ta mala mimoriadny uspech 😀 ), dalej labut zavesena ako hojdacka (ano, ta labut velka z normalneho kolotoca), chalupka na stracej nozke (domcek na takom otocnom zariadeni, ktory sa tocil), pieskovisko, trampolina a skakaci hrad. Vsetko v cene vstupneho. Prosto naozaj raj pre deti.
Medzitym som s miernymi obavami hladela, kde sa zlozime. Totiz, na to, ze bol dnes naozaj krasny den, rozhodne tam nebolo vela ludi, dokopy mozno 5 rodin, co sme tam boli. Na sedenie su tam 3 pristresky (lavice so stolom pod strieskou) a niekolko plastovych stolov so stolickami, tie vsak boli na slnku. Kedze pristresky boli obsadene, zlozili sme veci k plastovym stolom. Povodne boli biele, teraz vsak dost osumele - vyzerali spinavo, ze som sa az bala si sadnut, flakate, sivaste... Zatial ziadna ujma, objednali sme si kofolu, na ktoru sme cakali asi tak 15 minut (na to, ze tam boli rodiny, ktore uz jedli a nikto novy sa neobjavil aj dost - podla mna - ale zatial pohoda). Odbehla som na WC - dalsie "prekvapenie" - toaletny papier, mydlo, utierky - asi nejaky nedostatkovy tovar, alebo co. Proste ako v nejakej 3. cenovej a nie v zariadeni pre rodiny s detmi. Drziaky na kotuce a na tekute mydla ci utierky tam boli - prazdne. 😖
Ked som prisla, mm usudil, ze napriek rade nejest v danom zariadeni si dame aspon halusky s bryndzou a dcerke polievku - bola uz dost pokrocila hodina, kym by sme zase dosli niekde inde... Medzitym sa uvolnil jeden pristresok, tak sme si tam sli sadnut. Ako som si sla sadnut, optrela som sa o stol a aj lavicu - kedze sa inak prejst nedalo - lavica odsunut, aby bolo viac miesta. Ked som si sadla, vsimla som si, ze mam nohavice aj tricko v mieste, kde som sa dotkla stola spinave od niecoho, co vyzera ako tmavohneda farba alebo mazaci olej. No uplne znehodnotene obe veci, odhliadnuc od toho, ze som vyzerala ako keby som prave opravovala auto 😠
Prisla slecna, objednali sme si: 1 slepaciu polievku dcerke, manzel si objednal halusky ranc (nazov v ich listku, bryndzove halusky s pecenou klobaskou) a ja obycajne bryndzove halusky (bez slaninky, bez vsetkeho). Slecna stala pri mne, tak som videla, ze si vsetko pekne zapisala. Potesila som sa, ze snad to bude OK (kedze sme boli varovani). Po cca 20 minutach prisla slecna s polievkou (okrem nas tam jedla len 1 rodina, ktora vsak uz mala objednane davno pred nami), o 10 minut na to s haluskami. So slaninou. Vypytala si 5,10 € - cena bola spravna. Objednavka nie. Upozornili sme slecnu, ze sme si objednali jedny halusky ranc s klobaskou a 1 s bryndzou. Neviem, ci to hrala, alebo bola naozaj taka hlupa (s prepacenim za vyraz), ale povedala, ze: ved ste si objednali halusky s bryndzou. Este raz sme jej vysvetlili, co sme si objednali a povedala som jej, ze som ju videla, ako su spravnu objednavku zapisala na papier. Spytala sa, ci ma teda doniest tie halusky s klobaskou a ci teda zaplatime uz tych 55,10€. S vdakou sme odmietli doniest este jedni hlusky (tie pre mna) a informovala som slecnu, ze vdaka ich stolom mam znehodnotene oblecenie, ze teda co s tym. Ponukla mi handricku - mile, ale bohuzial, uplne neucinnem- handrickou farbu ani mazaci olej z oblecenia neodstranim (vlastne ani nevedela, co to moze byt). Manzel zaplatil 10€ bankovkou. Kedze dcerka este jedla (teda snazili sme sa ju nakrmit, ale neuspesne - polievka bola dost slana na nas vkus), velmi sme sa neponahlali. Medzitym dosla starsia kolegyna tej slecny (asi 55-rocna pani), ktora sa snazila ocistit mi tricko purom a hubkou na riad - horsie to uz byt nemohlo, tak som pristala, ze to skusi. Trosku to sice zislo, nakoniec v dobrej viere na to naliala trochu octu. Nic specialne sa nestalo - akurat som bola viac mokra, ale spinava rovnako. Vratila som sa dojest polievku, mm dojedal svoje halusky. Preslo asi dalsich 20 minut, ale slecna s vydavkom stale neprichadzala. To uz sa napalil aj mm a sli sme dnu do restauracie - prazdnej, podotykam cize robotu nemali. Opytali sme sa, kde je nas vydavok a mm sa nezdrzal a povedal im slusne a kludne, ze sme nespokojni s ich sluzbami - ze zmatkuju a navyse nam nie su schopni ani dat vydavok. Damy sa pred nami zacali dotahovat, kto nam mal zaniest vydavok. Nato mm povedal, ze ako budu riesit problem zniceneho satstva. Na to sa zacali vykrucat, ze to nie je ich problem. Dali sme si zavolat veduceho. Odporucili nam, ze vonku sedi majitel 😠 Vchadzalo do mna 100 certov, ked mm povedal, ze nie my pojdeme za nim, ale oni ho zavolaju nam. Nakoniec sme museli za nim von, kedze milostivy pan nebol schopny.
No a to bol hlavny klinec programu! Vacsiu aroganciu som snad nevidela! Pan majitel s hrablami v ruke (ci co to mal), sa na nas "polosopil", ze co mame za problem. Slusne sme mu vylicili, ze som sa optrela o stol a mam znehodnotene oblecenenie (mimochodom, ta starsia pani z obsluhy nam povedala, ze cca pred 3 tyzdnami to natierali - cim, nevedela). Povedal, ze on za to nemoze. Po stale kludnom vysvetleni, ze je to jeho zariadenie a on je zodpovedny za to, v akom je stave, sa na nas osopil, ze si mame ist kupit druhe, ze on nam to preplati (stekal na nas ako pes a myslel to ironicky). Dodal, ze tie nohavice su hodne, citujem: Kolko? Tak 1€?" Do mna uz vosla zurivost - len na okraj, nohavice znackove zo sportoveho obchodu, kvalitne. Nekupujem si vela znackovych veci, ale na sportove veci, ktore chcem, aby vydrzali, teda investujem trochu viac. Pan majitel sa otocil na podpatku a odchadzal pred nami prec. Normalne utekal. Pobrali sme sa za nim - kedze sme chceli odist. Stale siel pred nami, tak sme ho ponformovali, ze mu dakujeme za "prijemne straveny" den v jeho "prijemnom" zariadeni. " Informovali sme ho o jeho personale - vraj: Ludom sa nechce robit - argument "pana" podnikatela. Na zaver som mu povedala, ze budeme o jeho zariadeni a sluzbach informovat aj nasich priatelov a znamych a pridala som, ze si urobil naozaj "skvelu" reklamu svojim spravanim a pristupom. Podotykam, ze odchadzal niekam, zhodou okolnosti nasim smerom - vobec nemal zaujem riesit problem, prip. si ho vydiskutovat. Na zaver na nas vystekol, ze "vam sa to vrati" - co, to som nepochopila... Podotykam, ze cely cas na nas zvysoval hlas a choval sa ako buran, s prepacenim za slovo.
Mam 100 chuti napisat na SOI - takito ludia a ich pristup na neskutocne vytacaju. Mozem sa na nohavice vykaslat, aj tricko - lebo take veci sa stavaju, ale ten pristup na nastval najviac 😠 Mrzi ma, ze sme do toho zariadenia vobec vstupili, aj ked - ako vravim - myslienka a napad je naozaj dobra. "Len" ten personal, jeho pristup a sluzby katastrofalne.
Ospravedlnujem sa za dlhy prispevok, ale naozaj som strasne napalena...

latvia
23. jún 2012

@katrinka8 tak to ries cez SOI

titkovamiriam
23. jún 2012

fuuu teda sila,no je dobre aj o takomto niecom informovat,ked aj ty si bola upozornena na tu obsluhu-asi je to siroko daleko takyto podnik tak z toho tazia 😠 😠 😠 😠 -tiež by som bola riadne napalena,na tu SOI by som to tiež asi podala

poleva
23. jún 2012

ja som raz podala na SOI sťažnosť,dali mi za pravdu,poslali ma s čierným na bielom,že mi majú vrátiť peniaze asi 70 eur za obuv,a v predajni sa so mnou nikto nebavil...ešte sa uškrnali,čiže mne príde SOI ako zbytočná inštitúcia
sedia tam,berú prachy,ale neprinútia firmy a podobne aby ti sumu vyplatili
dlho som sa z toho spamätávala...nakoniec obuv skrachovala,čiže 100% istota,že neuvidím viac ani cent

naomi23
23. jún 2012

Moja kamoška v tomto "zariadeni" pracovala dva mesiace, sef sa k nej spraval ako k spinavej handre a dodnes jej nezaplatil ani cent za to, co tam odpracovala... Absolutne neseriozny pristup. Aky pan, taky kram... Diky za prispevok, chcela som tam niekedy s detmi ist, uz viem, ze to obidem na sto honov... 😒

poleva
23. jún 2012

@naomi23 mala zmluvu ?

lenka3007
23. jún 2012

@katrinka8 tak uz ako baby napisali, podaj namet na SOI. no ale je to ozaj katastrofa 😠 😠 😠 😠 vobec sa ti necudujem ze si to sem dala, dobry napad, aby aj ine mamicky nemali taku zlu skusenost....

elise
23. jún 2012

kontaktuj krajsku veterinárnu správu a regionálny urad verejneho zdravotnictva

naomi23
23. jún 2012

@poleva Podrobnosti si nepamatam, bolo to uz pred dvoma rokmi, iba viem, ze tam isla na inzerat, ktory nasla na nete, no pristup sefa aj personalu sa presne zhoduje s tym, ako to ona opisovala. Bol to pre nu jeden zly sen...

katrinka8
autor
23. jún 2012

Baby, presne som rozmyslala nad tou SOI - ani nie kvoli ten nahrade skody, skor kvoli tomu, aby sa uvedomil(i) - asi sa na to dam 😉 A tu som to napisala presne aj preto, aby sa ini ludia tomuto zariadeniu radsej vyhli.
@elise - veru, ta krajska veterinarna sprava mi nenapadla, aj to asi skusim. Len asi budem musiet konat cim skor - kym ma este "nervy zenu" 😀
@naomi23 - veru, ten majitel riadne "tela" - a to chuda zviera, ze som ho pouzila na pomenovanie toho primitiva. Presne ako hovoris, aky pan - taky kram 😠
Este som premyslala, ze by som to dala niekde k recenziam, aby ludia vedeli, ale neviem, kde nieco take funguje - nejake netove recenzie "restauracii", alebo neviem, k comu to zaradit... stravovacie, ci zabavne ci ake zariadenie...

janka9898
23. jún 2012

@katrinka8 fu to naozaj my sme tam chceli ist cez vykend uz viem ze nepojdeme

katrinka8
autor
23. jún 2012

@janka9898 - no, je to skoda, pretoze ten napad je naozaj fajn - take netradicne zvieratka, aj tie prerobene kolotoce, ale ten zbytok... ☹ Uz by som tam nikdy nesla. Na zvieratka radsej teda pojdeme do Bojnic, alebo aj tu okolo Martina su nejake moznosti vidiet zvieratka, teraz tu chodi vela cirkusov so zverincami, tak sme na sidlisku mali aj zirafu a slony, preliezky tiez, na kolotoce si radsej pockame 🙂

katrinka8
autor
23. jún 2012

@titkovamiriam - to s tou info - mm povedal (este predtym, ako sme tam sli), ze mozno len mali smolu susedia, ze to bola nahoda. No tak ocividne nebola... Bohuzial.

petah82
23. jún 2012

my sme tam boli v zime, zazili sme kutik pre deti vnutri v restike, som skoro zamdlela. take stare, spinave, osumtele, vypelichane, znicene hracky som nikdy nevidela... otras. a medzi nimi sme nasli 2ihly a zatvaraci spendlik zicherku... fakt je to tam ubohe, o kilometer dalej je motorest Skalka a tam aspon vonku je jazierko s rybkami, to sa deti potesia viac 😀

sempro
23. jún 2012

Tiež sa pripájam s mojou skúsenosťou na tomto ranči. Jedného pekného dňa sme sa s manželom a dcérkou vybrali na ranč, hlavne kvôli dcérke aby vydela zvieratká a pohrala sa na detských atrakciách čo ponúkajú na svojej internetovej stránke. Veľmi sme sa tešili. Len čo sme zaparkovali, manželovi sa miesto veľmi nepáčilo. Zdalo sa mu také staré, neudržiavané a špinavé. /reštaurácia ako keby bola urobená zo starého hangáru pre lietadlá/ Ale už keď sme tam teda boli, tak sme sa išli pozrieť. Vošli sme do reštaurácie a hneď sme dostali "facku". Špinavé prostredie, strašná tma /a to bol obed/, stoly a stoličky boli staré ako z krčmy 4. kategórie /aj dnešné krčmy už majú lepšiu úroveň/. Keď sme vošli samozrejme sme slušne pozdravili personál, ktorý bol za barom, ale samozrejme si nás nikto ani len nevšimol. Pod schodami v tme bol detský kútik, ktorý tvoril špinavý koberec a jedna šmýkalka. No otrasné niečo, tam by som dcérku ani len nepustila. Čo ma prekvapilo, že k zvieratkám sa prechádzalo cez fajčiarsku miestnosť, no ani sme tam nešli a ihneď sme sa otočili a utekali odtiať preč. Keď sme vyšli z reštaurácie, tak sme sa išli aspoň pozrieť ku plotu, aby sme videli aspoň ako to tam vyzerá /zvieratká a atrakcie/ a mali sme dosť. Zveratká sme teda nevideli, ale stačili nám tie atrakcie a stoly na sedenie. Špinavé, neudržiavané, no proste hnus. No viac nám netrebalo a hneď sme sadali do auta s poznámkou, že tento ranč už nikdy viac. Boli sme strašne znechutení, pretože sme čakali že to bude veľmi pekné prostredie pre detičky ale bohužiaľ je to veľmi škaredé prostredie. Prekvapilo ma, že ako to majú pekne napísané na internetovej stránke a aké pekné fotky tam majú, žiaľ realita je úplne iná. A preto pokiaľ môžete tak obchádzajte tento ranč. Je oveľa viac krajších zariadení. Myslím si, že majiteľom vôbec nezáleží na tom, aby tam chodili detičky pozerať si zvieratká a zabávať sa, ak by to tak bolo tak by mali určite iný prístup a prostredie by bolo úplne iné.

katrinka8
autor
23. jún 2012

@petah82 - 😕 dcerka sa tam parkrat smykla na smykacke, kym sme cakali, ale asi nastastie tam bolo take pritmie, ze nebolo vidno spinu ani otvaracie spendliky - vraj detsky kutik 😠

janka9898
23. jún 2012

@katrinka8 MY POCKAME NA PASY pre deti a pojdeme do ostravy to uz je ina parada aj na videach aj na nete aj zo skusenosti znamych mozem odporucit tak radsej pojdeme tam mame to blizsie od nas ako do bojnic🙂

sempro
23. jún 2012

@katrinka8 posielam ti nejaké stránky, kam môžeš napísať recenzie, myslím si veru že by to bolo vhodné, lebo je to ozaj riadne hnusné zariadenie a pre deti úplne nevyhovujúce. http://www.kamdomesta.sk/zilina/ubytovanie/hote..., http://sportoviska.zoznam.sk/jazdectvo/zilinsky...
Ja tiež tam pridám svoj príspevok.

katrinka8
autor
23. jún 2012

@sempro - presne - take stare, ci osumele, ci co... tie zvieratka su tak naboku, nie je ich vidno od toho plota. Tie kolotoce neboli spinave, boli cerstvo pomalovane (aspon to tak vyzeralo) - ostatne zariadenie, bohuzial, mas uplnu pravdu! Nielen stare, ale aj spinave, neudrziavane, absolutne nevhodne pre deti. Keby nebol akurat cas, ze dcerka by mala jest, tak sa praceme rovno prec. Riskli sme to - na nasu smolu - odchadzali sme za naramneho placu nasej dcerky, vraj sa boji toho skaredeho uja, lebo krici ☹
Veru, vobec to nie je urobene preto, aby tam prisli relaxovat rodiny s detmi, ale aby na tych zvieratkach niekto zarobil. Inak, je tam aj take nejake termalne, ci liecive, ci ake "jazierko" - teda bazen, ci co to je, nad nim akasi soska Panny Marie - maju si tam ludia kupat nohy a ruky - aj s akymsi navodom. Ale ta voda! Ked som si predstavila, ze by som tam mala co i len prst strcit... Ale stale som nepochopila, co to je za voda - ci daka lieciva, ci termalna, ci co.. nic k tomu nebolo napisane, len ze lieciva a ze tam mas chodit ako bocian, kym T nemrznu nohy, a po asi polhodine zase ruky macat, kym Ta nebolia od zimy, ci ako to tam bolo napisane 😕

katrinka8
autor
23. jún 2012

@janka9898 - fiha, to musim pozriet, kolko je km od nas z MT ta Ostrava. Ja som pocula, ze aj v Blave je dobra ZOO aj ten Dinopark. Tam sme este veru neboli 😉 Ale dakujem za tip, pozriem to veru.

katrinka8
autor
23. jún 2012

@sempro - dakujem, super, idem na to 🙂

sempro
23. jún 2012

@janka9898 aj v Zlíne je krásna Zoo, boli sme tam ešte keď sme nemali dcérku a boli sme uchvátení. Rôzne zvieratká, dokonca aj klokany, zvieratká tam voľne pobehujú, opičky lozia po stromoch a kríkoch kadiať chodíte, no proste krásne, treba vydieť. My sa chystáme v auguste a už aj s našou 15 mesačnou dcérku 🙂 a tiež čakáme na pas pre malú slečnu.

titkovamiriam
23. jún 2012

@katrinka8 v Blave toho mame haba kuk a tu ludom zalezi ako to vyzera lebo jedna dve kritiky a mozu zavriet,super ranc je v Stupave
🙂 tam chodia od skolky az po strednu skolu 🙂 Tým ze som Blavacka mne sa zoo paci aj ked koly obchvatu dost utrpela,no dino park zacina chatrat-boli sme tam pre 2r a chystame sa teraz tak uvidim ci to tam uz poopravovali 😉

virivka
23. jún 2012

Fiiiha, som prekvapena z tohto zazitku. My sme tam boli asi pred 2 mesiacmi a velmi sa nam tam pacilo. Pravda je, ze zvieratka tam mali maly vybeh. Preliezky a ten napad ako pouzit stary kolotoc sa aj nam velmi pacil. S obsluhou ani s jedlom sme nemali ziaden problem. Sedeli sme pri drevenych stoloch pod pristreskom. Jedine negativum co si pametam boli velke pavuciny na pieskovisku a popadane listie zo stromov na skakacom hrade. Celkovo to aj tak hodnotime super, mala sa tam dobre vyhrala.

sempro
23. jún 2012

@katrinka8 jaj no nie je zveratká vidieť, aby si zaplatila 1 EUR za osobu /aj maličké deti/ aby mali biznis. No je to strašný prístup. Úplne ma zarazilo ako sa k vám správal majiteľ, mám dosť. To veru netreba nechať len tak, ani sa ti nečudujem, že si taká napálená, ja by som bola tiež. To čo je za prístup?

hranolka22
23. jún 2012

@katrinka8
my sme tam boli 3 roky dozadu a tiež sme odišli sklamaní,nahnevaní na služby-absolútne to tam nefunguje a pritom to mohlo byť super kebyže to tam vedie správna osoba 😠
podľa toho čo píšeš tak sa to tam vôbec nezmenilo 😝 my sme chceli ísť pozrieť či je to to tam už lepšie,ale ako čítam tak nie tak sa nebudeme unúvať

katrinka8
autor
23. jún 2012

@sempro -. ja by som zaplatila kludne aj viac, keby to malo slusnu uroven. Ale ked "ludom sa nechce robit", tak no co s tym narobis? 😀
@virivka - dcerke sa tam tiez pacilo - horsie s nami - dospelymi 😀 Keby sme sli len na atrakcie a vyhli sa restauracii (uz len kvoli WC sa nedalo), tak by sme pravdepodobne aj my boli spokojni. Inak, taky isty negativny zazitok (okrem toho oblecenia teda) mali aj nasi susedia. Tiez dopletene objednavky, nauctovali im nieco uplne ine ako to, co si objednali, neuveritelne dlho cakali na objednavku, potom na jedlo, ked ho doniesli, bolo studene... a my sme sa nepoucili ☹ Inak, ten skakaci hrad bol trochu mokry, deticky, co tam boli, mali dokonca od hliny spinave ponozky, ako tam skakali ☹ Este mi tam chybali nejake napisy alebo upozornenia, co sa tyka pouzivania tych zariadeni (napr. ci moze dospely do tej labute, alebo nejake hmotnostne upozornenia - jedine na trampoline bolo, ze tam mozu najviac 3 deti. Ale inak take - robte si kazdy, co chcete, ale keby cosi, tak ja nic... - taky som z toho mala pocit)
@hranolka22 - presne, keby si to zobrala osoba, co ma k tomu vztah, bolo by to uzasne, lebo ten samotny napad je naozaj originalny.

hranolka22
23. jún 2012

@katrinka8
tak je 😉
ja som videla reklamy na to tak preto sme simysleli,že to tam už dali do poriadku a na nete to vyzerá fakt super. ale realita iná,čo je škoda pre nich 😝
keď sme tam boli my vtedy,ani sa vstupné neplatilo len "dobrovoľný" vstup do kasičky,ale nikto nám nič nepovedal,neodpovedal,nevedeli sme kam môžme ísť a kam nie, v reštike sme na kofolu čakali presne 18 minút a to sme boli samy 🤐
to nepochopím toto ako to môže niekto tak flákať a pritom by sa na tom mohol aj "nabaliť" aj návštevníci by boli spokojní

katrinka8
autor
23. jún 2012

@hranolka22 - no presne! Take miesto, take prostredie, atrakcie to vsetko by sa dalo tak namakat! Ved keby trochu zdvihli aj to vstupne a porobili to, vycistili, zutulnili, zlepsili pristup, ludia by radi zaplatili a aj viac by ich tam chodilo a mohli by zarobit.

hranolka22
23. jún 2012

@katrinka8
mne najviac vadila tá špina 😖
stoly špinavé,polepené,aj vnútri reštiky, detský kútik hrúza-syn tam našiel dokonca 2 zicherky a pripináčik 😨
nikto kto by mal záujem aspoň odpovedať alebo niečo ukázať,proste absolútny nezáujem tých 2 ľudí,na ktorých sme tam naďabili
sa čudujem,že to tam ešte nekrachlo úplne

sisaha
23. jún 2012

@katrinka8 a ten vydavok si nakoniec dostala? Nad tym spinavym oblecenim som sa trosicku pousmiala a spomenula si, ako si moj svagor v nemeckom lidli, alebo aldi natrhol na turnikete bundu za 50 eur. Vtedy tam nebol veduci a poprosili ich, aby prisli na druhy den aj s blokom, kolko stala bunda. Dostali plnu sumu bundy späť....Kym sa toto naucia nasi podnikatelia pretecie este veeeeelmi vela vody v Dunaji... 😒