Westernové mestečko. Páčilo sa tam vašim deťom?

zuzkap2
10. jún 2008

Boli ste niekto vo Westernovom mestečku v Liptovskom Mikuláši? Pačilo sa tam Vašim deturencom.My ideme v utorko zo škôlkou tam na výlet len neviem či detičky vydržia celý program

eldzina
10. jún 2008

ahoj.my sme boli a bolo supeeeer. maly mal vtedy 15 mesiacov a zjavne sa mu pacilo, no vy mate asi vacsie deti, no si myslim, ze bude skor problem ich odtial dostat 😀 😀 😀 😅

zuzkap2
autor
10. jún 2008

eldzina ďakujem 🙂 tak dufam ,že ich stade dostaneme 🙂 moji maju 5 a 2,5

katka432
14. jún 2008

ahoj zuzka,tak ako dopadla navsteva mestecka??bo radi by sme sa tam sli kuk aj mi,no neviem ci sme na to neni este mali... 😒

zuzkap2
autor
14. jún 2008

katka432 do westernového mestečka ideme 17.6 tak ti dám potom vedieť 🙂

katka432
15. jún 2008

ok,tak si to tam uzite,a potom nam to tu vsetko opis,co a ako 😀 😀 😀 som uz velmi zvedava.. 😉

zuzkap2
autor
15. jún 2008

katka ďakujem užijeme si 🙂 a potom budu aj fotky v albume

zuzkap2
autor
17. jún 2008

Ahojte tak už sme doma 🙂 Bolo super Westernové mestečko odporúčam 🙂 katka boli tam aj take maličke detičky ako máš ty a užívali si to. Pridala som pár fotiek do albumu tak si kutni 🙂

katka432
19. jún 2008

krasne fotky,urcite sa tam teda vyberieme 😀
boli ste tam dakde aj ubytovani,alebo len na takom jednodnovom vylete??

zuzkap2
autor
19. jún 2008

Katka boli sme len na výlete zo škôlkou. Ale dá sa tam ubytovať. Hneď oproti su bungalovy a chatky a pri ubytovaní na 6 a viac dní maš vstup do Aquaparku Tatralandia zadarmo 🙂

ajuskamimi
20. jún 2008

aj my sme tam boli minule leto na dovolenke a vramci tatralandie sme sli aj do toho mestecka. Vecer tam bol program a deti boli z toho cele paf, hlavne chlapci, kedze to bolo o kovbojoch a strielackach. Mali super efekty ako ohen, strelba, vybuch suda s vodou a podobne. Fakt pekne, urcite sa to bude detom pacit 😉

lulyi
20. jún 2008

ak ste nejake baby z okolia kosic westernove mestecko je aj v obci Janovik boli sme tam na den deti bolo fantasticky ....sutaze stielali z pistoli jazda na konikovi a je to stale otvorene len uz sa plati...na den deti to bolo zadara..

katka432
21. júl 2008

dakujem za info 😀