Ako ste sa zbavili mlieka v prsníkoch?

29. apr 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
sisag1
1
Registrovala sa 23. októbra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahojte, potrebovala by som poradit. Kojila som malu rok, postupne sa po roku zacala sama odpajat. Zacala ma hrzt, odvracala sa od mojho prsnika, skratka odmietala uz sat. Pila uz iba v noci.To trvalo asi 2 mesiace. No uz odmieta pit aj v noci moje mliecko. A uz som ju nekojila asi 2 tyzdne. V prsiach uz nemam vela mlieka, kedze sa opajala postupne. No predsa ked si zmacknem bradavku, tak este par kvapiek ide. Neviem, ci sa to mlieko samo v strebe do mojho tela, alebo mam si ist dat pichnut inekciu proti laktacii. Dakujem
29. apr 2013 o 13:27  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
soldi
515
Registrovala sa 3. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 7445 príspevkov, 2 albumy, 3 články a 11 inzerátov. Má 97 priateľov.
 @sisag1 neries, postupne to same prestane. a bradavky si nemackaj, zbytocne ich stimulujes emoticon
29. apr 2013 o 13:29  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zanin
5
Registrovala sa 3. januára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 946 príspevkov a 2 albumy. Má 21 priateľov. Okres Šaľa.
 presne ako napisala soldi same to vymizne. Ja som kojila oboch chalanov 23 mesiacov a ked sa odstavili tak mlieko zmizlo samo. Netreba nikam chodit.
29. apr 2013 o 13:33  •  Páči sa mi to

Podobné diskusie

Populárne albumy