Aký vplyv má senovka grécka a benedikt lekársky na tvorbu mlieka?

stigma
14. máj 2013

v kapsuliach

suz2
14. máj 2013

mne pomohli veľmi, najmä pár dní po pôrode sa mi do 24 hod. naozaj rapídne zvýšila tvorba mliečka.

mirreckall
14. máj 2013

mne to zase pre zmenu nepomohlo vôbec, ale ja som len odsávala a nekojila :(

ivka_666
14. máj 2013

Mne to nepomohlo vôbec.... Kojila som 4 mesiace, potom sa mi tvorilo málo mlieko, začala som s benediktom a senovkou a nič :(

beton
14. máj 2013

podporuje tvorbu mliecka. predpokladom vsak je, ze dietatko je dojcene na poziadanie vo dne v noci, ma spravnu polohu pri dojceni a spravne prisatie a na prsniku naozaj efektivne pije, nielen naprazdno dudluje. nepozna flasku, cumlik a klobucik a teda sa upokojuje vyhradne na prsniku. ak sa tieto podmienky dodrzia, tak senovka grecka a benedikt lekarsky posobia stimulacne na laktaciu a teda zvysuju tvorbu mliecka. bez splnenia podmienok, ktore su uvedene vyssie sa moze stat, ze ich ucinok nebude dostatocny.

atreyu
14. máj 2013

Mne tiež nepomohli...kojila som síce 13mesiacov ale nikdy nie plne...

jk77
14. máj 2013

Mne pomohli 2x v case kriz.Mozem len odporucit.Beriem aj Costi, bez nich by som nemala tolko mliecka...

ketrinka17
14. máj 2013

Ja to neodporucam!!! kvoli tymto tabletkam som prestala kojit ☹ odporucam radsej don peridon, costi alebo homeopatika - ricinus, tie pomohli, ale kedze mi uz mliecko nadobudlo chut senovky a este aj telo mi po tej bylinke smrdelo, kojenie skoncilo..