Dojčenie a menštruácia

91miselka91
27. sep 2013

som 5 tyzndnov po porode asi z tyzden som uz prestala krvacat .. no teraz dva dni sa mi zas vratilo krvacanie je to skor taky hnedy vytok moze to byt menstruacia ?? Maly je aj srdnaty hneva sa mi pri kojeni ..a pritom mi z prsnikov tecie prudom mliecko .. zeby mu mliecko prestalo chutit ?? Maly je velmi hladny ale odtahuje sa z prsnika srdi sa ..a pritom ho plne kojim ziadna flasa nic .. neviem uz co mam robit som zufala .. pri porode ma potrhalo aj ma zosivali aj nastrih bol az po konecnik a tusim to zacalo aj tym ze sme s muzom nevydrzali a mali sme sex a tak bolelo to nie moc ale predsa potom aj prislo to krvacanie zeby som si tam nieco porusila ?? alebo zeby to bola menstruacia :: poradte prosim .. a prosim nezosmiesnujte moj prispevok .. co si to za matku ..a pod. k lekarovi som objednana v stredu .. dakujem

hradnapani
27. sep 2013

@91miselka91 Myslim, ze menzes to nie je, skor mozno po tom sexe, alebo to ma inu pricinu, ale paniku nemusis robit. To sa proste stava, aj viac tyzdnov po porode, nic to nie je. A to ze sa maly hneva pri dojceni, to bude mat isto inu pricinu, toto deti bezne robia v tomto veku, ze sa zacne kazit dojcenie,ale aj to prejde, neboj , len vela trpezlivosti 😉

eveenka
27. sep 2013

@91miselka91 podla mna sa moze skor hnevat na ten tok mliecka prisilny a nevie ho este zvladnut moc mu to strieka a nestiha prehltat...skus si trosku pres kojenim odstreknut a potom ho prilozit. Casom sa to zkepsi ken dojci dalej 🙂

majka1981
28. sep 2013

menstruacia to nebude. je to asi este cistenie po porode. aj ja som bolavelmi natrhnuta,neboj prejde to casom.
aj moj syn sa niekedy jedoval, ked mu tieko rychlo mlieko. skus si trochu odstreknut alebo zmenit polohu. ak ma cumel tk to moze bt aj cumlom.

simonkamoja
12. jún 2015

ahojte potrebujem poradiť moj pokladík bude mať8 mesiacov a mám menštruáciu a nechce sa prisať,môže to byť tým,alebo sa jednoducho odstavuje?

amamicka
19. jún 2015

Aj mne sa toto stalo. Ale nerobila som si ťažkú hlavu z toho... Zmizlo to a znovu som v poriadku.
Myslím že to nie je nič vážne. Ale ak si myslíš že potrebuješ isť aj k MUDr, tak chod..

mokon
19. jún 2015

môže to byť menzes, ja som vždy po 6 týždňoch pri plnom kojení dostala a mala potom normálne napriek tomu, že som kojila

simonkamoja
9. júl 2015

aj mne zvykne stále trochu meškať myslím teraz počas kojenia,ale teraz po čase keď som si to odsledovala,myslím že môže byť niečo pravdy na tom že je to menštruáciou,lebo vymýšľa hlavne keď mám silné a potom ho to nejak samo prejde.