Koľko mliečka má vypiť 3 mesačné bábätko?

asma
20. júl 2012

Dievčatá viem že sa to nedá asi presne odhadnuť ale viete mi povedať kolko mm mliečka by malo vypiť asi 3,2 mesačné babatko? Pitam sa preto lebo malu budu varovat poobedie starý rodičia .. cez den si po troskach odsavam aby mala nemusela dostavať umelé mliečko len neviem či jej nachystana davka staci? 150ml je v norme??

mataharyy
20. júl 2012

Dá se to přibližně odhadnout dle toho jak se doporučuje UM, kolik ml pro daný věk, ale je to dost nepřesný odhad, protože kojené dítě má jiné potřeby... Lepší je nabídnout více, než méně 😉

jolikaha
20. júl 2012

Podla mna jej to bude stacit moj ma teraz 4mesiace a cez den spapa 150ml

beton
20. júl 2012

poobede je dost siroky pojem. kolko hodin? 3-4 hodiny urcite vydrzi aj bez mliecka, ked ju zabavia. no zakladna pripomienka je, ak jej budu mliecko davat, tak jedine lyzickou, poharikom, striekackou. v ziadnom pripade flaskou. inak sa moze stat, ze sa uz na teba neprisaje, resp. sa prisaje nespravne. je to divne, ale ano, moze sa to stat aj po jedinom pouziti flasky. lepsie by bolo, keby si ju vzala so sebou. ked ide o dlhsi interval. v satke alebo ergonomickom nosici s dietatom zvladnes okrem adrenalinovych sportov vsetko. aj dojcenie za pochodu.

mirka_aa
20. júl 2012

pripajam sa tiez k nazoru beton ,pretoze mne osobne sa to stalo..po jednom pouziti flasky som mala take problemy s dojcenim ze som to fest olutovala..mala sa necela vobec prisat na prso,cakala ako keby jej malo samo natiect dopusi..nastastie sme to zachranili ale neoplati sa riskovat,som tomu neverila ze sa to moze stat a presne ze sa stalo..inak 150ml je dost..ale ja pouzivam na prikrmenie iba ak lyzicku...ide to sikovne neni problem 🙂 drzim palce

nikolka2
20. júl 2012

Kolko chce a kolko potrebuje 😉

andrejka1974
20. júl 2012

moja dcerka ma 3 mesiace a je na umelom mliecku a pije kazde 3 hodiny 130 ml mliecka