Má antikoncepcia Azalia nežiadúce účinky pri kojení?

cora73
3. mar 2009

Ahojte,nemate niektora skusenosti s antikoncepciou pri kojeni ? Moj syncek ma 2 mesiace a minuly tyzden som zacala brat antikoncepciu Azalia a presne odvtedy pozorujem problemy pri kojeni,ktore predtym neboli a neviem,ci s nou nesuvisia.. Zacal castejsie pytat jest,doteraz pil kazde 2 hodky,vypyta si uz aj z druheho a ani po jeho vypiti je nie je spokojny-hlavne vecer,potom stale place,stolicu nema krasne oranzovo-zltu,ale taku jedovato zlto-zelenu-tiez cely tyzden,celkovo je iny,nespokojny...

amitiel1712
14. okt 2013

AHOJTE CHCEM SA OPYTAT NA ANTIKU AZALIA JE TO LEN PRE DOJCACIE ZENY KED UZ NEKOJIM A MALA JE BA SUSENOM MLIECKU ZA ODPOVEDE DAKUJEM PEKNY DEN

saallen
20. feb 2014

@skoricaxx ahoj chcem sa ta opytam,ci dcerka prestala priberat vdaka azalii?lebo ja ju beriem od decembra a dovtedy mi dcerka priberala aj 400g a od te doby pribera strasne malo a riesim ci to nesuvisi s branim tejto antikoncepcie.dakujem ti za odpoved

maickamf
28. feb 2014

aj ja užívam AZALIU 3mesiace a nemáme problémy s ničím, malej sa stolica tiež občas zmení na takú zelenkastú, ale ževraj to nie je problém, vlasy mi začali po pôrode viac vypadávať, to by sa malo časom upraviť.Nie každej žene prospieva rovnaká antikoncepcia, ale podľa mojich skúseností nemá vplyv na kojenie, tiež som mala najprv obavy.Dcérka bude mať 5mesiacov a zatiaľ je všetko ok.

majkamia
6. aug 2016

Nemate nahodou niekto zvysne blistre azalie?

tamara87
22. sep 2018

Prosím vás a ms je v pohode pri užívaní?

lelemizuo
6. júl 2021

Zdravim, ja kojim ,maly ma 4 mesiace. Uzivam mesiac azaliu ale predtym som mala zavraty,silne krvacanie pocas azalie a teraz zas mam zavraty, vytok az cierny... obcas sa spinim. Neviem ci to ma suvis s azaliou,alebo mam malo zeleza...aj pocas tehotenstva a pocas sestonedeli som musela brat zelezo. Ci radswj ist k lekarovi a ci mi zoberu krv ? Dakujem