V akých časových intervaloch mám dojčiť?

andaluziana
18. okt 2013

co sa tyka casovych intervalov? ako dlho mat dieta na prsniku?striedat jeden a druhy prsnik?

evelynm
18. okt 2013

orientacne 10 - 15 minut na kazdom prsniku, prsniky vystriedat. Toho casu sa nemusis striktne drzat, niektore deticky potrebuju viac casu

maryanna
18. okt 2013

na prsniku dokym dieta pije (vidis pauzuv brade kedy prehlta mlieko) ked uz neprehlta stlacis prsnik a ked prestane aj potom prehltat prsnik je prazdny a treba dat druhy ak dieta este nieje syte. minuty nehraju ziadnu rolu nakolko dieta samoze najest za 5min ak efektivne saje a pije a niektore dieta moze byt na prsniku aj 20min a nepije tak sa ani nezasyti

rosienka
18. okt 2013

kym sa same nepusti, moja bola väcsinou 20 min. na jednom niekolko mesiacov

brumka
18. okt 2013

kojit podla potreby 🙂 ja vzdy kojim jedno kojenie 1 prsnik max 15min. ale ked vidim zeby este si daala troska odddd smadu dam cucnut aj z druheho 🙂

jul11
18. okt 2013

odporucam ti stranku mamila.sk,alebo sa priamo nakontaktovat na laktacnu poradkynu.kazde dieta je ine,tok mliecka je iny. kojila som tak 20minut a mala chudla.bolo menej mliecka a aj tok slaby. po intervencii laktacnej poradkyny,som kojila aj hodinu,aby sa mala napapala a pekne zacala priberat.casom sa upravil tok aj mnozstvo mliecka,mala silnejsie tahala,taks a to postupne znizovalo na 40min a potom uz len 5minut.takze je to indi,vindi 🙂 prajem vela zdaru a sily. je to narocne,ale da sa to zvladnut a nelutujem,ze sme sa tolko natrapili,aj ked som niekedy mala chut prestat.ale mala pokial bola kojena,nebola vobec chora a aj teraz sa celkom drzi

grundia
18. okt 2013

Neviem,povedat si,ze budes dojcit na intervaly?Ty byvas vzdy hladna po 2-3hodinach?
Dojci na poziadanie,netreba sa zaoberat tym ako casto je dobre mat dieta na prsniku.A ani ako dlho.Babatko nema prsia len na papanie,ale aj na ukludnenie,hranie,od smadu..Je to aj akysi relax pre oboch.Vytvara to silne puto medzi matkou a dietatkom.
Aspon ja to takto riesim.A inak,u nas to byvalo aj hodinu na jednom a ked si podudkala,zaspala na nom a potom striedala aj druhy. 🙂