Čo zaberie na kašeľ 6 mesačného dieťatka?

mamicka70
16. jan 2013

porate mi dcerka ma pol roka uz 4 dni mi kasle ale neustupa jej to doktorka povedala ze ak nema horucky len irup jej mam davat davam jej mucosolvan ,porate mi co zabera na kasel ?

solnicka48
16. jan 2013

Ahoj, ak mahlienovity kasel tak kup koreninu fenikel a trocha ju popraz na oleji a teplym olejom potri hrud a zabal do plienky a byt v teple.

zubrienka1
16. jan 2013

nam zabera solmucol 😉 (je aj vo forme sirupu) - aj teraz pri poslednej chorobe nam zabral najlepsie. ale radsej zavolaj dr., ci ho mozes dat, predsa tvoja dcerka je este malicka...

xlucia
16. jan 2013

definuj aky ma kasel, vlhky, suchy, drazdivy.... atd. ma sople? akej farby?

k_a_j_k_a
16. jan 2013

aky ma kasel? vlkhy? suchy? na kazdy je nieco ine. my sme mali tak, ze detom stekali sopliky, lebo to nevedia poriadne vysmrkat. a veru nas to drzalo vyse mesiaca. kasla sa blbo zbavuje. ja ked vidim, ze treba vykasliavat, tak robim tymianovy sirup. zabera nam lepsie ako volne predajne sirupy z lekarne. inak, pozor, sirupy z lekarne sa mozu uzivat max. 10 dni. a este ma napadlo, v noci nam pomaha nakrajat cibulu do detskej, ked kaslu. smrdi to, ale zabera to a treba krajat kazdu noc novu, lebo po 24hodinach je cibula toxicka.

erulka77
16. jan 2013
jankagun
16. jan 2013

mi podavame Sinupret a zatial ok,ale niekdy to Sofinka nebrala viac ako tie styri-5dni.nam to zabralo dobre

zuzu31
19. jan 2013

stodal ... homeopaticky sirup na vsetky druhy kasla

brambie
21. jan 2013

@mamicka70 ahoj, co Vam nakoniec zabralo ? mame rovnaky problem ?

zuzu_31
21. jan 2013

sinupret, fenistil... 😉 a možeš dávať aj calciový sirup

masaimara
28. dec 2016

Treba dat cebion kvapky na doplnenie vitaminu C plus stodal homeopatika alebo dobry detsky skorocelovy sirup. Myslim ze tlacit babatko roznymi sirupmi je len zatazujuce jeho malinky organizmus ak nema babo teploty tak len to Ccko a stodal 🙂

meli1991
18. mar 2018

Aj my pouzivame stodal sirup kasleme a mame 5 mesiac...ale nejak nevidim ze by sa zlepsil ..ma sopliky a kasel vlhky ....co este moze pomoct ...dakujem