Kde zoženiem Infectodell na molusky?

kalamity
5. mar 2014

Maminy,pls,viete mi poradit,v akej internetovej lekarni viem kupit Infectodell na molusky? Uz som skusala viacero a nikde ho neviem zohnat. Cestovat do Rakuska ci Ceska,kde Infectodell bezne dostat v lekarni, momentalne nestiham. Dakujem.

sakura77
5. mar 2014

@kalamity a neda sa objednat z ciech sem? alebo na ceskom koniku ak niekoho poznas,zeby ti kupili a poslali?
inak my sme si pomohli aj bez,mali sme od kozneho verrumal,to je tiez taky brutal vyzieraci ako aj infectodell a to bolo utrpenie natierat,pali ich to...ono to vyžere tu kožu az..

kalamity
autor
5. mar 2014

Vyskusam cesky konik. Dakujem

zuzana26
5. mar 2014

skúste čajovníkový olej, nám pomohol

ozi
5. mar 2014

@zuzana26 , práve to má aj syn, na krku sa mu to rozšírilo, chodíme raz za dva týždne na dusík a predpísali mu Duofilm, ale zdá sa mi to dosť agresívne, ako si dávala ten olejček? To je Teethree oil?
@kalamity , a ten Infectodell je čo? Krém, alebo čo?
@sakura77, zbavili ste sa toho úplne?

@kalamity
@sakura77
@zuzana26 Dík za akúkoľvek pomoc, dosť sa mu to rozšírilo, neviem, či si to rozškrabal a tým si to asi rozniesol 😒

diorka
5. mar 2014

@kalamity Ahoj, v Cechach ho uz nepredavaju, ja som ho tiez zhanala, kamoska obehala lekarne a nic, len v Rakusku, ale nam nepomohol, mala to ma stale, nevieme sa ich zbavit od septembra. Teraz som akurat kupila puder so syrou, lebo uz skusam fakt vsetko a zatial nemiznu ☹

sakura77
6. mar 2014

@diorka
@ozi
@kalamity
Baby je podstatne to liecit aj zvnutra kedze to je virusove a schyta sa to vacsinou ked je oslabenejsia imunita ale pri chorobea ttak.treba brat nieco na podporu, dlhodobejšie, my sme brali imunoglukan a potom som nasla sirup co je prave aj na toto , vola sa AMP Care, nam ho v lekarni objednali v pohode.a natierali sme " babskou" medicinou ak poznate laliove listky nalozene v liehu, taka tinktura, a aj cajovnik sme skúšali takze nakoniec neviem co z toho zabralo 😀 a este homeo gulicky len to by som musela pohladat co to bolo uz.tie najvacie pupaciky sme vzdy vecer po kupani alebo teda sprche lebo vraj je lepsie e len sprchovat , vytlacili, no nebolo to moc prijemne pre nu tak muz ju držal, ja vytlacila a natrela betadyne a zalepila.vzdy len jeden som, lebo predsa len to stipne no.tie malinke sne len natierali a priblizne za mesiac bolo po nich.tak duuufam ze sa uz nevratia svinuchy aj ked ze vraj sa mozu pri chorobe zas..takze tie vitaminy a podpora imunity je dolezita, len samozrejme na koznom nam to nepovedali ze ano 😠 drzim palce..ja ked som citala tie katastrofické scenare ze s tym boli pod narkozou to zoskrabovat tak mi bolo horsie...brrrr

ozi
6. mar 2014

@sakura77 , veľmi si mi pomohla, dík, zájdem do lekárne, dúfam, že zoženiem ten sirup, na nete som ho našla, ale chcem začať čo najskôr, má ich dosť hnisavé, niektoré mu tým Duofilmom zoschli a odpadli, ale niektoré ie, sa ma pýtali v škôlke, či má kiahne ☹ , ale už mal, normálne rozmýšľam, že ho nechám doma, lebo to má škaredé na krku, skúsim aj ten čajovník, to si ako potierala? Vatičkou? Aj Imunoglukán kúpim, dúfam,že to nebude treba riešiť pod narkózou ☹ . Koľko rokov mala dcérka, keď to mala, náš má 6, ale našťastie je statočný, aj keď to strašne štípe pri natieraní

zuzana26
6. mar 2014

@ozi áno, tea tree oil - potierame zhruba 3x denne

sakura77
6. mar 2014

@ozi moja to mala teraz v decembri, teda prve dva sa jej vytvorili este niekedy pre rokom ale aj zmizli a potom bola dvakrat po sebe chora a vtedy sa jej ich urobilo viac. .mala 4 roky.cajovnik som natierala tou vatovou tycinkou. Neskusila si mu to vytlacit? Normálne ako " pubertalnu" vyrazku..ja som to na tych tak a hned betadyne dezinfekciu a zalepila..my sme mali ten verrumal ale to bol riadny vyžierak...

danka86
6. mar 2014

Ahojte, ja som infectodell kupila normalne z internetovej lekarne. Dala som do googlu a hned mi to naslo. nam to pomohlo. Mala to v ritke a mala toho dost. Zdalo sa mi, ze to nic nerobi, tak som s tym aj prestala-natierala som jej to ked spala, vobec jej to neleptalo kozu, nerobilo to nic. dokonca som si tym omylom ruku poliala a nic. a zrazu som si vsimla, ze to ma mensie a mensie, az to zmizlo. Davala som jej aj D vitamin a C vitamin. Tato kombinacia nam osobne zabrala a mame uz 3r pokoj.

kalamity
autor
6. mar 2014

ja skusim na zaciatok postreh,ktory som nasla na MK: v spanku dietatu ihlou z lekarne namocenou v betadyne prepichnut molusku a nasledne molusku a trochu krvi opat potriet betadynom. Imunoglukan berie styn od jesene

nelinqua
6. mar 2014

🙂 tiez som si myslela ze bez problemov to prepichnem, vydezinfikujem a bude to ok 🙂 ale nie je to take jednoduche, mala sa mi stale zobudila a strasne plakala :/ infectodell jej vobec nepomohol, idem vyskusat este ten cajovnik...ma to na krku- blbe miesto, jemna koza :(
@kalamity

kalamity
autor
6. mar 2014

@ozi infectodell je nieco ako lak,ktorym sa molusky potieraju. Ma likvidovat bunky napadnute virusom

ozi
6. mar 2014

@kalamity , dík, uvidím, ak ten Duofilm nepomôže, skúsim toto 😉
@nelinqua , syn to má tiež na krku 😒 , tam ho to aj najviac štípe
@sakura77 , neskúšala som vytlačiť, bála som sa, že sa to ešte viac roznesie, ale asi to treba urobiť čo najviac sterilne, uvidím, kúpila som to, čo si písala, aj ten AMP, začnem dávať, tak som zvedavá, dúfam, že pomôže
@zuzana26 , a výsledky? Pomáha ten čajovník?

zuzana26
6. mar 2014

@ozi nám jednoznačne áno

sakura77
6. mar 2014

@ozi neboj, ked vytlacis vyjde najprv take biele a potom krv, troska len neboj ze nejake jatky , to hned betadyne na vaticke a zalepis, nic sa neroznesie.ide o to ci ti vydrzi no.ja fakt len jedno som vzdy zvladla..my sme tych vacsich mali okolo 15 asi hlavne pri laktikoch, na krku nemala.a na zadocku zo tri ostatne tak kde tu jeden.

sakura77
6. mar 2014

Inak ja som predtym v zivote take daco nepocula..ze molusky..inak mam aj tu masticku molusan ze co je origos na to ale to je takyyyy nepredstavitelny smrad ze to som fakt nemohla..ma z toho natahovalo doslovne, vsade smrad v celom dome, všetko mastne a smradlave no des😀 aj ked mozno by to pomohlo ale ja som fakt nemohla, to by som si musela zohnat plynovu masku 😀

ozi
6. mar 2014

@sakura77 , on je statočný, vydržal by, horšie je, že teraz z toho Duofilmu sú niektoré také zahnisané, ale niektoré sú už také zahojené čisté chrastičky. A keď som porozmýšľala, bol chorý a potom sa mu to zhoršilo 😒 , snáď zaberie, čo som dnes kúpila, dám vedieť

petrina82
6. mar 2014

moj syn to mal asi pred 3 rokmi, mal to uz po celej brade a licach, tak sa mu to roznieslo za pol roka, liecili sme duofilmom ale akurat mal vypalenu kozu a zmizli len tie co sa prave na novo urobili. Nakoniec som vyskusala babsky recept, kedze nic nepomahalo. Mal ich asi 60 dokopy, kazdy den som mu 5 vytlacila ako klasicku vyrazku, sice ho to bolelo, treba to vytlacat so servitkou na prstoch a az do korena, ten koren musi von, to uvidis a hlavne ostane po nom taka jamka, hned treba dezinfikovat betadinom ktory si das na vatovu tycinku, tym poriadne potriet. Ja som najprv urobila na skusku 2 a ked som po par dnoch videla ze koza je krasne zahojena, urobila som mu celu tvar, nakoniec sa stihli este nejake 3 urobit, tie som zlikvidovala a odvtedy nemal nic. Je to bolestive ale to je aj Duofilm, kedze pali. Uz som bola zufala a po pol roku stacilo 2 tyzdne a po moluskach ani stopy.

sakura77
6. mar 2014

@petrina82 no sak , ručne stručne no...aj my tak

ozi
23. mar 2014

@sakura77
@zuzana26
@kalamity a všetky baby, čo sem prispeli díííík, parááááda, nám sa všetko pekne stratilo a netvoria sa už novéééé 🙂 🙂 🙂 , pomohol aj Duofilm, aj čajovník, plus ten sirup, ale zlepšenie začalo hlavne, keď sme prestali chodiť na plavecký, doktorka síce hovorila, že môžme, ale po každom tréningu to mal také napučané, tak som to stopla, aj po prečítaní tu od Vás, že sa nemá kúpať, maximálne sprchovať 🙂 a po týždni sa to začalo sušiť, až sa to celkom zahojilo, no tešíííím sa 😵 😵 😵

sakura77
23. mar 2014

@ozi tak to je super🙂🙂🙂

hanah2
21. máj 2014

Ahojte, ostali mi 2 balenia infectodellu, exp. 5/2016. Ak by ste mali zaujem, napiste mi.

kristi30
8. jún 2014

@danka86 dobrý deň mozm sa spýtať ako dlho ste to natierali, môj malý na ma 2 rocky , dr mu to zoskriabala a kazala natieraz kys. Duofilmom,silný vyzerak, ma to tiež v ritle , úplne som z toho zufala, nestipalo to ?

kristi30
8. jún 2014

@hanah2 dobrý deň, a infectoddel vám zabral ?

danka86
8. jún 2014

@kristi30 naša to mala tiež keď mala nejak 2,5r a vždy keď zaspala som jej to natrela, do toho som jej dala vitamín C a D na posilnenie imunity a asi po mesiaci to samé zmizlo. Veľa šťastia

kristi30
9. jún 2014

Ďakujem, ja dufam pretože ma pri konecniku aj molisky a aj vulgarne bradavice odomna ja ich mam na rukách a pri umyvani sa mu to roznieslo 😞už len v rukavicach a to je nekonečný príbeh on odmna ja od neho a stále ja som liecena aj isoprinosinom ale malému nedala nič tak skusime aspoň c vit, a ten infectodel , myslite že by zabral aj mne jna tie vulgarne veruky?

hanah2
11. júl 2014

@kristi30
Ano. Ale zas, neda sa povedat, ci to bolo iba z neho. Totiz maly bol extremne chorlavy, viac ako pol roka bral isoprinosine v maximalnej davke a napriek tomu sa mu vyhodili molusci (pritom tento liek sa pouziva o.i. na liecbu molusiek). Imunologicka nam navrhla liecbu polyoxidoniom (injekcie), ktore zacal brat zaroven s prvou davkou infectodelu, a bradavicky zmizli (teda tie zvysne, to ostali po vyskrabavani), dalsie sa uz neobjavili. Mozno to bola suhra oboch foriem liecby. V kazdom pripade som rada, ze to mame za sebou, a zaroven je vdaka polyoxidoniu konecne po chorobach a uz bez vsetkych liekov, co dovtedy bral 🙂

bibap
12. júl 2014

@hanah2 ahoj mas este infectodell?