Máte skúsenosti s kvapkami Coliprev?

tamaram283
10. mar 2014
Používateľ tamaram283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tamaram283.

AHojte mamicky.. s mojou malou dcerkou bojujeme uz dlho s detskou kolikou... skusali sme vsetko mozne aj nemozne.. ale mam pocit ze nic nezabera.. :( snazila som sa najskor vyhnut liekam atd.. a skusala "osvedcene" rady babky, mamy, tety... ale nic nepomaha.. ani zabaly.. ani masirovanie. ani cvicenie :( :( na internete som nasla na detsku koliku kvapky coliprev.. mate s nimi niekto skusenosti?
dakujem za kazdu radu.. lebo uz sa nemozem pozerat na toho mojho drobca ako place :(

sabina1975
10. mar 2014

ano ja mam stoja 14 € a vobec nam nepomohli zabral espumisan

monacanka
10. mar 2014

ahoj aj ja som ich mala ale absolutne mi nepomohli skus, espumisan , sab simplex alebo biogaiu kazde dieta je ine treba vyskusat vsetko

monicka4444
10. mar 2014

ahojte, ja som bola tiez riadne zufala..aj s manzelom nam pribudlo zopar sedin, kym sme vymysleli co na toho nasho drobca zabera..presli sme presne od obkladov..masirovania..cez rozne caje atd..az nam pani doktorka poradila kvapky Coliprev...ja som s nimi velmi spokojna..po par dnoch bol hned vidiet rozdiel..a dokonca sme sa aj vyspali 😀😀 ja ich z vlastnejskusenosti mozem iba odporucit...ale pre..kazde dieta je indhe..treba urcite skusit a najst to najlepsie 🙂🙂 drzim palce

mamadana2
10. mar 2014
Používateľ mamadana2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamadana2.

Ahoj Tamara.. presne viem co prezivas.. my sme si tymto istym presli pri prvom dietati.. pri druhom sme uz mali nejake tie figle.. ale nie vzdy zabrali.. Coliprev my odporucila kamaratka a dokonca aj decka lekarka.. Od kedy ich pouzivame mala aj jej brusko su spokojnejsii... s doktorou som sa dokonca o tom dlho rozpravala.. a pekne my vysvetlila ze je to bezpecny pripravok a obsahuje enzym laktazu ktory malej pomohol z travenim.. skoda ze som o tom nevedela aj pri prvej dcere...by sme si usetrili par preplakanych hodin 🙂 skus a uvidis ako pomozu vam 🙂

simca663
26. mar 2014
Používateľ simca663 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od simca663.

ahoj, my akurat teraz kolikujeme a teda.. ziadna sranda :( uz dlhsie s ty bojujeme... ale minuly tyzden mi kamoska akurat poradila tieto kvapkz Coliprev ... a ulava teda... jasne ze si sem tam poplaceme.. ale ked to porovnam co sa dialo predtym.. a teraz... neporovnatelne.. ja ti ich z vlastnej skusenosti urcite doporucujem 🙂 vela stastia...

visna264
30. mar 2014
Používateľ visna264 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od visna264.

ja mam vyborne skusenosti s nimi... po par dnoch uzivania sa nam prejavy koliky umiernili a mala vyzerala byt spokojnejsie a kludnejsia 🙂

filipka3
30. mar 2014
Používateľ filipka3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od filipka3.

my sme mali obdobie ked boli Coliprev-ky pre nas najlepsi priatelia 🙂 mame dvojicky a tie ked zacali kolikovat...asi si vies predstavit.. po vsetkom moznom aj nemoznom.. nam toto zachranilo zivot a asi aj zdravy rozum 🙂 vrelo odporucam..

tish1986
10. apr 2014

my sme prave dokoncili celu flasticku SabSimplex. Pomohlo to, ale nie vyrazne. Povedala by som, ze namiesto neustaleho vecerneho placu medzi 18-22h je teraz plac utisitelny a maly ma "dobre" aj "horsie" noci. Predtym, ako bral kvapky, to boli iba preplakane vecery, ucinok nastal ihned po nasadeni. Ale vela babatkam lepsie zabera Espumisan, takze uz nekupim dalsie balenie SabSimplex ale vyskusame radsej toto. Co sa tyka ColiPrev, su velmi drahe, az 13-14Eur, takze tie vyskusam az ako poslednu moznost. PS: u nas rascovo-feniklovy cajik priamo zo susenych byliniek nezabral, a to som ho pila aj ja, aj malemu som ho davala. Masaz mentolovym gelom Pupik tiez nic...

mauerka
10. apr 2014

Nam pomohli dost, berieme do kazdej druhej flasticky od 1,5 mesiaca /teraz mala 3/. Espumisan nam nezabral vobec, skor Infacol.

dobromila1111
10. apr 2014

Nám tiež pomohol. Tiež som to odkladala ako posl. možnosť kvôli tej cene. Potom sme padali už bezlaktózové mlieko a koliky zmizli úplne.

kikuleenka
10. apr 2014

Ahoj, my mame skusenosti. Urcite vyskusaj, nic tym nepokazis, kedze ide v podstate iba o telu vlastny enzym laktaza na stiepenie mliecneho cukru laktozy. Ak ma dcerka prave s tymto problem, vysledky sa dostavia takpovediac okamzite s najblizsim krmenim. Nasa Hanka ma intoleranciu laktozy, 4 mesiace mavala koliky, ked sme to zistili, tak bud davame bezlaktozove vyrobky alebo bezne mliecne, len predtym dame coliprev. Je dobre ho dat tesne pred krmenim.

rony192
26. apr 2014

no nepomohlo vam to, lebo to neni na koliky, ani na bubliny vzduchu v creve, je to na travenie laktozy.

lubical
1. júl 2014

@rony192 myslis ze by to pomohlo mojmu syncekovi, ked mava problem s tym, ze sa mu vracia mliecko? nevracia, ale aj dlhsie po papani sa mu vrati mliecko a to ho jeduje, takze tiez rozmyslam, ci mu to dobre travi. A este sa vzdy zobudi na kakanie, ked ide kakat, zacne sa velmi pucit, plackat a potom sa vykaka. Inak tie vecerne place - koliky nemava. Neviem co skusit, mame sab simplex, ale to podla mna nezabera

lauricita7
13. aug 2014

my mame vyborne skusenosti s Coliprev-kami.. ako sa hovori.. kolika ako prisla.. tak aj odisla. po par dnoch nam problemy ustupili. a malej sa viditelne polepsilo.. ja osobne na ne nedam dopustit. a mozem ich iba odporucit 🙂

bielavila
13. feb 2015

ahojte maminky co pouzivate coliprev, ako dlho ho smieme uzivat a mam ho davat babatku pred kazdym krmenim? teda ja kojim 8 krat denne cize mam dat osem krat aj tento liek? dakujem za rychle rady🙂

stastenka42
13. feb 2015

Bielavila, zalezi ake ma mimi bolesti.. ja som na zaciatku davala pri kazdom a ked uz nemala bolesti tak kazde druhe, a pomaly som davala menej. .vysadila som ho uplne az v 5 mesiaci postupne. .nemusis sa bat, treba davat tolko kolko potrebuje aby mimi nemalo bolesti. .crievka by mali byt do 4 mesiaca uz ok, uvidis sama. .tym ze pomahaju stiepit enzymi pomahaju babatkam stravit mliecko. ..

reina2m
28. máj 2015

Aj nam velmi pomohli a okamzite . Vyborne kvapky.

zuzuliatko81
20. okt 2015

Ako rychlo vam tie kvapky zabrali? Ja som ich dala malemu zatial 2x ale necitim ziadny rozdiel.

marekkatka5
20. okt 2015

A prosim vas tie kvapky Coliprev su volnopredajne kvapky alebo na recept? Dakujem

bori7293
20. okt 2015

sú volne dostupné bez receptu... my sme našťastie koliku nemali ale mali sme pár "horších" dní a tieto kvapky nám pomohli.odporúčam 🙂 inak skúšali sme aj ESPUMISAN a SAB SIMPLEX ale žiaden účinok !!! netreba zabúdať že každé bábo je iné a preto nie každému pomôže to isté. treba skúšať...veľa štastia a pevné nervy 🙂

petrapod
20. okt 2015

Skusali sme vsetko mozne a nakoniec nam zabrali prave tieto kvapky, spokojnost 🙂

miriam198503
30. okt 2015
Používateľ miriam198503 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriam198503.

Pomohli nám 🙂 Coliprev kvapky môžem len odporučiť.

kocurica1
27. nov 2015

Tiež sme na nich prežili pár týždňov. Malá mala silné koliky ale potom nám odporučili Coliprev a našťastie nám zaúčinkovali veľmi rýchlo 🙂

brtky
25. dec 2015

Ahojte mamicky prosim vas kamaratka mi dala Coliprev ale bez papiera prosím vas ako casto a kolko kvapiek mam dat malemu mame týždeň ďakujem

candii
23. jan 2016

Ako casto kvapkate coliprev? Ci len ked boli brusko?

pupendo5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mily7
31. jan 2016

Nám nepomohli!

kimmm1
24. mar 2016

Ešte to asi nebude velmi objektívne, ale po 3 dávke maly zaspal relatívne bez kriku. Asi treba viacej dni aby bol viditeľnejší účinok. Infacol, espumisan a SAB simplex velmi nezabrali.

tobnuf
24. mar 2016

Ani nam nepomohli! Nam len babycalm.. a to hned od vtedy mame nastastie pokoj

gababtom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz