Poznáte kvapky proti kolike s názvom Coliprev?

miska2603
7. feb 2014

Mame 3 tyzdne a bolave brusko tak uvazujem,ze ich vyskusam. Chcela by som ale info od niekoho.kto ich uz vyskusal, ci funguju. Espumisan na vetry nam totiz vobec nezabera. Nemame problem s kakanim.iba vetry. Dakujem za kazde info.

majovka27
7. feb 2014

vyskusali sme raz, nasho maleho z nich prehnalo. Akurat bolo leto a vonku 40tky, tak som mu ich uz viac radsej nedavala 😖

libertine
8. feb 2014

Skusala som, ale u nas to nemalo vobec ziadny efekt. Mne pomohlo az prestat jest, chlieb, pecivo, muku, sladkosti. Z toho dceru hrozne naduvalo. Zmiernilo to koliky. A vcera mala dcera tri mesiace. Zda sa, ze uz su koliky prec🙂

sabina1975
8. feb 2014

aj mi sme ich pouzivali ale nijak som nevidela zlepsenie nam pomohol espumisan ale mi sme mali nie koliky ale zvysenu peristaltiku criev malej stale akoby skrkalo v crievkach

fila1985
8. feb 2014

my sme ich mali a nepomohli, skus infacol,. ten najlepsie zabral a to sme mali silne koliky

mikika24
8. feb 2014

My sme ich mali a nam zabrali na 4. den. Davali sme ich pred kazdym kojenim 9 kvapiek.

babulka82
8. feb 2014

Ani nam nepomohli akurat tak vyprazdnit penaženku,lebo su dost drahe.😖 nam pomohol babycalm.

tomba
8. feb 2014

Nám pomohli a veľmi, ale my sme mali podozrenie na intol.laktózy. Tiež hrozné vetry a kŕče. Skús, sú síce drahšie, ale ak by pomohli, určite stoja za to 🙂. Ja som ich kupovala vyše pol roka, 2-3x mesačne, pokiaľ sme neprešli na bezlaktózové mliečko.

zuzuolej
14. nov 2014

aj ja odporucam, nam coliprev-ky pomohli, skoro okamzite 🙂
ked je problem clovek investuje a ta pohodaaa ked je po probleme 😀