Zápal močových ciest a Biseptol. Pomohol vám?

4. sep 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
zvonkohra
16
Registrovala sa 3. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 10456 príspevkov a 52 inzerátov. Má 28 priateľov. Prešov.
 Ahojte mamicky...dcerka ma zapal mocovych ciest..teploty nemala..klop klop len ma zvysene leukocyty 70 a norma je tam od 0-10..dr poslal moc aj na kultivaciu vysiel tam zapal 10 na 5...predpisal nam biseptol...tie ktora mate s tym skusenot zabral???dcerka ho ma uzivat 14dni 2x do dna 1 tabl....mali ste aj vy take davkovanie???co este mozem spravit preto aby to preslo???je v pohode da sa to niejako este zistit ci ho este ma?myslim zeby plakala alebo nieco take???po tych 14 dnoch ideme na kontrolny moc..drzte palce a dakujem za odpovede emoticon
21. jan 2011 o 12:14  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
susik77
Registrovala sa 5. januára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 8379 príspevkov a 5 albumov. Má 3 priateľov. Okres Praha.
 moja sarsia uzivala v 15 mes,. pri zapale moc. ciest sumetrolim sirup. je to to iste ako biseptol, neviem preco vam to nepisu, ked mate take male deti, forma lieku je lepsia pre ne sirup ako tablety, hoci tablety sa daju drtit, ale chutovo nic moc...
inak, ci je to vyliecene sa da zistit akurat tou kontrolou mocu. pekne to douzivajte d konca. ak by ste to prestali brat, tak vznikne odolnost a nabuduce byvam tie lieky nemuseli zabrat.
22. jan 2011 o 11:01  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik007
50
Registrovala sa 12. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 4718 príspevkov a 1 článok. Má 62 priateľov.
 no co ja viem, tak vzdy, ked som mala zapal mocovych ciest, dostala som prave biseptol emoticon uz od dietata...
tu je hlavne dolezita jedna vec, poctivo dobrat cele balenie - ono sa dost zlepsia priznaky uz o take 2-3 dni, ale aby sa to nevratilo, treba to poctivo dopapat.... k davkovaniu - si pozri pribalovu informaciu emoticon
co mozes spravit aby to preslo??? no... nenechavat ju pocikanu a casto prebalovat do suchej plienky.... ale to asi robis, a nic viac ma nenapada
21. jan 2011 o 12:23  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pink_lady
31
Registrovala sa 21. októbra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 8790 príspevkov, 2 články a 38 inzerátov. Má 37 priateľov.
 ked vam predpisali take davkovanie, tak je to dobre davkovani, neznizuj, nezvysuj emoticon zapal sa da zistit aj cez testovacie pruzky - pentaphan, hexaphan, atd, ... ale ked pises ze idete na kontrolny moc tak vam skontroluju potom emoticon
21. jan 2011 o 18:29  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
macka23
7
Registrovala sa 18. októbra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 819 príspevkov a 8 inzerátov. Má 7 priateľov. Galanta.
 vela tekutin, nie vsak kysle ovocne stavy, nie kysle ovocie ako pomarance, grepy, citrony, vyhybat sa slniecku pocas uzivania a z vlastnej skusenosti poradim brusnicovy dzus...ten pomaha /aspon v UK ho odporucali/ a pomohol...
skore uzdravenie emoticon
21. jan 2011 o 22:58  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nutrimas
www.nutrimas.sk
Juraj Volf PRO

Kozmetika, hygiena, lekáreň pre deti a mamičky - Slovensko
PRO Shop: 66 inzerátov
28

“Poznáte liečivé účinky KAPUCÍNKY - silného prírodného antibiotika? Indikácie použitia: • akútne a chronické zápaly spôsobené predovšetkým kmeňmi streptokokových, stafylokokových a iných baktérií • zápaly močových ciest (močový mechúr, obličky, prostata) • zápaly pohlavného systému (vaječníkov, prostaty) • zápaly dýchacích ciest • vypadávanie vlasov a povzbudenie ich rastu • proti lupinám • ako preháňadlo • posilnenie imunity Nájdete u nás”
(Dnes)

@zvonkohra - Velmi ucinnymi prirodnymi prostriedkami pri zapaloch moc. ciest a pri problemoch s oblickami je petrzlenovy olej, najlepsie 100% za studena lisovany, odporuca sa uzivat dlhodobo, aj preventivne, 1KL rano a vecer. bez obav ho mozu aj mensie deti, aj tehotne.
U deti starsich ako 3r je velmi silnymi prirodnym atb - kapucinka väcsia, tinktura, ktr. je zvana tiez ako "mocovy penicilin" vdaka svojim silnym ucinkom.
4. sep o 21:30  •  www.nutrimas.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mateson
1
Registrovala sa 3. mája 2010 na modrykonik.sk. Pridala 505 príspevkov. Má 1 priateľa.
 ja som dobrala lieky na zápal močových ciest v utorok. Mala som ciprinol. Kamarátka je zdravotná sestra a hovorila že dnes už su aj lepšie lieky ako biseptol. Ale myslím, že malej určite pomože, roky predpisovali lekári iba biseptol a učinkoval. Ja som mala také všelijaké pálivé problémy emoticon tak som si kupila v lekárni test na moč a veru dopadol katastrofa emoticon Možeš jej to skusit urobit, ja ako som začala brat lieky tak na tom zo dna na den bolo vidiet ako sa to lepší. Volá sa to Hexa phan, je tam 50 kusov a stojí cca 7 eur. Niečo Ti to určite napovie.
21. jan 2011 o 18:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sana15
6
Registrovala sa 12. júna 2008 na modrykonik.sk. Pridala 2083 príspevkov a 103 inzerátov. Má 30 priateľov.
 ja som brala biseptol ako mala,celkovo 4 roky, uz si napamatam ci vkuse,alebo s nejakymi malymi prestavkami emoticon Od dvoch rokov som trpela zapalom mocovych ciest a az do dospelosti mi nikdy nezistili z coho a preco,napriek dodrziavaniu vsetkych zasad: vela tekutin,teple obliekanie,ziadne kupaliska,nezadrziavanie mocu atd. Opakovane sa v moci nachadzali leukocyty a to aj napriek tomu ze som nebola chora,ani som nemusela citit ziadne bolesti,ani rezanie. Dufam,ze na kontrole uz bude mala ok,viem co to je 16 rokov behat kazdy mesiac po doktoroch,po vsetkym moznych aj nemoznych vysetreniach a pricina zostala neobjavena emoticon Urcite vyberte ten biseptol a co mozem odporucat je hlavne vela,vela,vela pit. Drzim palce emoticon
21. jan 2011 o 18:31  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erikaka
12
Registrovala sa 30. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 81 príspevkov a 552 inzerátov. Má 1 priateľa.
 môj drobček dostal zapal pred 3mesiacmi a odvtedy berieme vkuse 2x denne 1 tabletu biseptolu. Mam ho predpisuje nefrologička, lebo odvtedy stle mme v moči bakterie coli 10 na 4. Dodržiavame všetky rady lekárky ako je časté prebalovanie, pitný režim, nekupať ale sprchovať. a s každým kontrolným odberom dúfame,že to už konečne bude dobre.
21. jan 2011 o 18:43  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
37
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 8751 príspevkov a 106 inzerátov. Má 22 priateľov.
 ja som si nasadila uroval drink, urologicky caj a snazim sa vydrzat bez ATB emoticon emoticon

inak, ak mozem odporucit, na tento zapal je dobra pohanka a fazulky azuki-polievka z nich,alebo fazulky na cibulke, pohanku ako kasu, alebo vlocky.. emoticon emoticon emoticon
22. jan 2011 o 11:05  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
duhoscsaj
Registrovala sa 9. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nové Zámky.
 mne pomohol biseptol 480 mala som velké bolesti brucha a ladvinové krče :(už po druhéj tabletke sa mi velmi ulavilo emoticon
9. nov 2011 o 08:57  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
6. apr 2013 o 21:14 • lilli00
fotoportrét
fotoportrét
poleva
11
Registrovala sa 27. júna 2007 na modrykonik.sk. Pridala 2942 príspevkov a 34 inzerátov. Má 19 priateľov.
 nikdy viac,také zvracanie,že som akurát žalúdok malému poškodila,hm...
26. jún 2013 o 13:21  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolinochliebavino
Registrovala sa 24. augusta 2014 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Trenčín.
 ahojte....ja akurát beriem Biseptol 3 deň každých 12 hod 2 tabletky...tiež som sa to snažila riešiť brusnicovými sirupmi,džúsmi,urologickým čajom, Céčkom...prvý x keď som cikala krv tak to zabralo za 5 hodín a nemusela som ATB, no ono sa to stále a stále vracalo len v menšom štádiu bez krvi...až teraz ma to tak draplo, že ma aj obličky začali bolieť a dva dni a jednu noc som nespala rezalo, palílo :/ tak som dala aj antibiotiká dúfajme že pomôžu a zbavím sa toho nadlhšie...aj keď všetci vravia "ak to raz chytíš, už sa toho nezbavíš"... neprečítala som si pribalený leták, ako vždy veľa Céčka a brusnicového džúsu (samozrejme ten ma tiež veľa céčka) nie že mi to spomalilo účinok ATB, ale som sa celá vysypala a svrbí to...a na slniečku som nebola... takže ani BRUSNICOVÝ DŽÚS NIE!!! iba čaje,vodu....prajem vám všetkým čo najskoršie uzdravenie a zbavenie sa týchto problémov raz a navždy :/
24. aug o 22:44  •  Páči sa mi to

Populárne albumy