18 mesačný syn ma nemá za nič

zuzkamacken
20. nov 2014

vsetko len tata tata... mne ani pusu neda, zas len tatovi. mam pocit, ze kebyze zmiznem z povrchu zemského, ani si nevsimne.. lekarka povedala, ze sa to stava, ze otec mu je vzacnejsi.. ze to ho prejde. no mne sa to nezda, mate niektora podobnu skusenost? vdaka

fuska
20. nov 2014

Hm. A toto je len slaby odvat toho, co ta caka, ked bude mat 18 rokov. Zvykaj si. 😀

bronia13
20. nov 2014

no moji maju 4 a 5 rokov a nepreslo to ale to je tym ze ja som bola s nimi cely cas doma (praujem len 6.mesiac) tak on bol pre nich vzacnejsi - takze to u nas pokracuje, mm je ten co dava tresty a predsta je ten "naj' tak viem co myslis... ja to uz neriesim, viem ze mam maju rady tak isto ale vzdy "tatik" je na prvom mieste, sem tam ma to nastve ale co uz....??????

katarina644
20. nov 2014

@zuzkamacken ahoj, ty si s nim cely den a maly je s otcom mozno ako u koho asi tak dve tri hodky vecer. to neries. ja som furt pre moje deti dolezita a maly je so mnou dvadsatstyrihodin denne. ale decka miluju aj ocina, nanho nedopustia a niekedy mam pocit, ze teraz maly viac visi na otcovi, ale vobec mi to nevadi. nech si uzivaju. ber to normalne.🙂

lyzzy
20. nov 2014

@zuzkamacken... Áno mám.Moja rada:...bud rada,že našiel vo vlastnom tatkovi vzor...oddychuj.A áno...prejde ho to.Nie celkom ale prejde.

zaza218
20. nov 2014

moje deti to iste,ale ja mam tri, muz pride vecer domov tak len tata tata vravia...a ja som rada.lebo som cele dni s nimi,aspon si oddychnem

0silvia0
20. nov 2014

@fuska 😀 😀 😀 😀 😀
@zuzkamacken a prečo to manželovi nedopraješ?

luvika
20. nov 2014

@zuzkamacken pohodaaa...moja bola tak za babkou...babi to a babi babi babi,rev neskutocny za nou,uz som si pripadala,ako keby to ani nebolo moje dieta :/ plakala som,ze ma nema rada..a veru preslo ju to,potom to bolo len mamicka moja,lubim ta...ale babku ma stale veeelmi rada,no uz rozlisuje.

sense
20. nov 2014

nuz aj moja mala tata tata, ked mamka aj zakaze a tatino je na blaznenie, ale ked niekam idem a vratim sa tak je to zas mama ale ja zas s nou tiez nie som cely den.....

....skus ho castejsie nechat tatinovi a ty sa venuj sebe a nie cele dni len synovi a uvidis aka mu budes vzacna, (tym ale nechcemm povedat ze ho mas zanedbavat a ist na trojdnovy zur - i ked kto vie)

pribinak
20. nov 2014

Ale ved to je normalne, s otcom travi menej casu a tak mu je jednoducho vzacnejsi

A bud rada! Kolko mamiciek tu pise, ze synovia su na ne az chorobne naviazani, nemozu od nich spravit ani krok, nikam ist a nikto sa k nim nemoze ani priblizit

Nechaj ich spolu travit viac casu a uvidis budes mu viac vzacna aj ty

zuzkamacken
autor
20. nov 2014

tak ale mohol by byt pritulnejsi, nie? ani pusu mame???

michaelkanr
20. nov 2014

Uz som to mala napisane a zmazalo mi to, vrr.
Takato faza postretne asi kazde dieta, je to normalne. Aj u nas sa to objavilo teraz v 22 mesiacoch, len tato a tato. Ja to neriesim, neznamena to, ze ma syn nema rad. Len objavuje caro vztahu s otcom. Hlavne daj syncekovi najavo, ze si tu stale prenho, ked potrebuje. Nevydieraj ho citovo ani nemanipuluj (v zmysle chod si za otcom ked nieco chces). Pretoze dieta potrebuje oboch rodicov a ich lasku.

sense
20. nov 2014

@zuzkamacken aj moja da pusu len ked si ju vypytam a aj to da len ked sa jej chce ale napr. ani tatovi neda len tak, nikomu len ked povies a tuli sa len rano a vecer a niekedy cez den len tak pride hodi sa okolo krku a potom zas uteka po svojom alebo si pride sadnut na kolena ale tiez nie moc....inak moja mala je rovnako stara ako tvoj...

siska53
20. nov 2014

@zuzkamacken moj muz sa zas stazuje,ze nasa mala(2,5r.) len mama,mama...
Ona je zas opacny pripad..tym,ze tatu malo vidi,tak si k nemu nevytvorila taky vztah..

Vseobecne su tatovia ale vzacnejsi,lebo su s detmi menej. Ja som bola tiez cela hin za tatom,hoci mama bola so mnou cely den,to iste aj kamoskini synovia. Ale ona je rada,aspon si ide po svojom-domacnost,oddych..

Vsak len by si na par dni odisla..alebo aspon ma cely den. Bola by si aj ty vzacna..s tebou je cely den,preto to tak byva.
Nie,ze ta ma za nic..ja som si najskor myslela,ze si sa pomylila,ze to ma.byt 18rokov.

A moj naly mal jedno obdobie,kedy tatovi vyznaval lasku,ako ho lubi.. No a teraz je to take vyrovnane,ze uz mu to tolko nehovori a povie to aj mne.

mimikas
20. nov 2014

Neboj ked zacnes chodit do prace tak bude na tebe stale

muchacc
20. nov 2014

Je to o tom že aj moja len tata ale zas mňa ma stále k dispozícii ocka nie tak je jej vzácny 🙂

zuzkamacken
autor
20. nov 2014

@mimikas bola som tyzden v porodnici a nezdalo sa mi ze sa viac zo mna tesil... 🙂

pribinak
20. nov 2014

@zuzkamacken no tak mas nove pole posobnosti, druhe dieta ;) neprezivaj to tak, deti sa menia, za pol roka to bude mozno tvoj treti cecek a bude na tebe zaveseny 24 hod

pat_mat_minnie
20. nov 2014

Boze, mat Tvoje problemy, tak som velmi stastna! Moji synovia otca-mojho manzela nenavidia.Preco?Lebo po nich stale krici a buzeruje ich, stale vyzaduje, aby sa spravali ako dospeli.Je mi to hrozne luto, velakrat placem, rozpravam sa s manzelom o tom, aby taky nebol, no on si nikdy neprizna chybu.Bud rada, ze syncek ocina lubi.

zuzkamacken
autor
20. nov 2014

@pribinak prezivam to.. nuz ale vdaka za "povzbudenie" 🙂

0silvia0
20. nov 2014

@zuzkamacken fakt to neprežívaj, to, že by mohol byť prítulnejší, je tvoja predstava. Deti sa často nesprávajú podľa predstáv svojich rodičov ani v takomto veku, ani ako staršie. Aj ja som vždy inklinovala viac k otcovi a mama mi to vždy vyčítala ☹ Ja zasa keď vidím, ako sa moje deti tešia na otca a ako sa dcéra na neho lepí, tak sa z toho teším 🙂

zuzkamacken
autor
20. nov 2014

a aby to nebolo zle pochopene, ja som stastna, ze maly ma najlepsieho otca na svete, ze sa lubia.. krasa na nich pozriet ked su spolu.. ale tak aj ja by som si trocha "ocenenia" "zasluzila"..

siska53
20. nov 2014

@zuzkamacken ach,jo..ani ja som nebola nejak pritulna..len ked som bola chora.
. A ked mama bola v nemocke (mala som asi 3r.),boli sme ju pozriet.kukla som.si izbu,mamine zlcnikove kamene a chcela ist domov. Akoby nic. No ked sa vratila,tak som sa potrebovala ubezpecit,ze uz nika..nepojde bezo mna..to nemozes tak brat. Su deti pritulnejsie a menej pritulne..to ale neznamena,ze rodic je pre nich nic.
Mozno tak pre nejakeho arogantneho pubertiaka,ale aj tam to moze byt len forma alebo reakcia na nejake nepochopenie zo strany rodicov)daky skor uz vaznejsi vychovny problem.
Chapem,ze ta to stve,ale nesmies to tak brat.
Nas maly istu dobu vyhadzoval moju mamu,odmietal ju. A trochu aj svokrovcov,ale menej. Jediny,kojp super prijal,bol moj otec. A preslo to. Ja som to vzala tiez s humorom,ani mama to tak nebrala,jednoducho som mu povedala,pod,ide babka,pod ju vyhodit. Mama na to pristupila a mali sme taky ritual.. Uz ho to preslo.
.a pritom mama chodila kazdy pracovny den cele 2tyzdne,ked sa narodil a pri malej takto isto skoro 2mesiace.le o bol malicky,mala kolikova a ja po sekcii...tak asi mu to uz prekazalo..lebo robil to aj vtedy,ked uz chodila max.2xdo tyzdna. To mal nieco cez 2rocky a preslo ho to az po 4-5m..tiez ma to trapilo,mozno viac ako moju mamu..

maruska.s
20. nov 2014

@zuzkamacken mam dvoch chlapcov, bolo tiez obdobie, ze len tata, tata...obidvaja. Ked som bola s mensim v porodnici, tak som mala tiez pocit, ze mu ani nechybam, ked som rpisla domov, cakala som tiez ine uvitanie...ale preslo to. Cez vikend, ked je tato doma, vzdy utekaju k nemu do postele, ale minule mi starsi syn vravi, ked som mu povedala, ze pojdem do roboty a tato bude doma...ze nie maminka, Ty budes doma, tato bude v robote. A ked pojdes do roboty, tak ja pojdem s Tebou, aby si mi neusla 🙂

emily76
20. nov 2014

@zuzkamacken ty do prace, ocina na matersku a uvidis, s akym nadsenim ta budu poobede doma vitat...vsetci traja 😀 u nas to teda fungovalo 100%, az bolo ocinovi luto ako teraz tebe. 😉 vzacnejsi je rodic, ktory nie je stale s nimi..aj ked ja aj vyhresim, aj pokricim...stale su viac maminkovi 🙂

danieli
20. nov 2014

deticky su rozne a ja mam doma to iste, pride domov mama, ani o mna nezakopne, pusa? haaaaaaaaa to by som odpadla od prekvapenia, mama je s nim stale, mama prikazuje, mama nuti obliect aj jest a dokonca upratat, ked pocuje garazovu branu - krici tatatatatatata a leti do suterenu, vybozkava, vyobjima, tata tam, mami papa, mame 3 roky, myslim, ze z toho nevyrastie, tata je ten, kto plni sny a zelania a vie sa tak neskutocne salit, ze si to zasluzi, mamka vychovava a nevravim, ze mi obcas nie je luto, ked ani pusu nedostanem, ale skratka to takto bezi, viem, ze ma lubi, no som prenho kazdodenna realita

bajanicolas
3. okt 2016

Žienky tak toto mám aj ja dnes som až plakala čo mi tak smutno bolo :( náš malinký má 12 mesiacov on je tiež tak veľmi na tatina navyknuty... Keď príde tata z roboty tak ja ho až do večera nezaujimam... Dnes do konca spustil strašný plač keď som si ho chcela vziať na ruky ... Normálne ma od seba odstrcil a nie a nie ísť ku mne nechápem to veď som s ním hrám sa s ním blaznim sa s ním všetko robím ako viem a on mi niekedy pripadá ako keby som preňho ha ani neexzistovala iba tato ako keby bol na tomto svete zo začiatku som si to užívala že sa vedeli tak krásne spolu hrať ale teraz mam pocit ako by ma synček ani neľúbil ako by som robila niečo zlé :(

dvp
5. nov 2016

Deti v tom to veku (18-20mes) nejak nutne potrebuju otca, je to prechodne, lub ho stale....deti opakuju, co vidia

jurinecka125
5. nov 2016

U nas opacne 2o mesacna dcerka chce len mna a braceka, tatina odstrkuje, on je z toho smutny, ale asi preto, ze manzel je nonstop v praci.

katka708
5. nov 2016

u nás bolo tiež také obdobie, niekedy medzi 15m a 2r. Manžel so synom mali taký rituál od roka že on ho chodil uspávať. a prišlo to do takého štádia, že ja som si od malého ledva pusu na dobrú noc vypýtala a už ma vyháňal preč. Nemohli sme ísť bez tata ani von ak bol náhodou doma, to mal až hysterické záchvaty že aj tato musí ísť s nami.... často mi to bolo veľmi ľúto ale vysvetlovala som si to tak, že tato je do večera v práci tak mu je vzácny. Od leta sa to zmenilo, a konečne sme boli viac rovnocenní. No ako nastúpil do škôlky 2r10m tak nastal obrat. všetko len maminka, ja ho mám zaniesť do škôlky, ja musím pre neho prísť. Ja ho musím okúpať aj uspať. tata už pri zaspávaní nechce a ak aj áno, tak musím ísť aj ja. ja mu musím pohľadať/podať hračku a pod. tisíc krát denne ma pusinkuje a objímá. Tak si to konečne vychutnávam a užívam aj ja trošku a zas je manžel smutnejší.
Podľa mňa to sú vždy len také obdobia. ktovie čo bude o pol roka...........

zuanach
5. nov 2016

Ja som zacala byt sklonovana, az med som zacala odchadzat z domu napr. Do fitka 🙂 dlhsi nakup sama a pod