Moje dvojročné dieťa sa divne správa

annastevko
25. mar 2015

Moja dcerka ma 2 roky a kedze je jedinacikom vie sa pekne zahrat aj sama v pohode 3 hodinky. Nieje placlive dieta ma odomna a manzela vela lasky kedze sme nanu cakali 6 rokov. V poslednom case sa sprava akosi divne ja neviem co si o tom mam mysliet. Raz sme poculi ako sa velmi smeje boli sme spokojny potom nas zavolala do izbycky a ked sme prisli sadla si mi na nohy a ukazovala prstekom na stenu a hovorila ,,vidis mamka vidis?,, prstekom sa pohybovala po vzduchu a stale hovorila to iste pricom sa smiala. Najprv som jej hovorila ze nic tam nieje ale ked mi ukazovala na prazdnu stenu asi 20minut a smiala sa pritom prislo mi to divne ... Potom sa nam stalo ze v noci spinkala a zobudili sme sa s manzelom na hrozny plac tak este nikdy neplakala ked som prisli k nej do izby ukazovala zase na prazdnu stenu plakala a hovorila ,,vidis, vidis,, dookola to iste. Viem, ze deti placu v spanku ale ona mala oci dokoran otvorene a tak som sa ju snazila utisit stiskala som ju bozkavala a hovorila ze uz je dobre. Stale ked sa ukludnila sa opat otocila na stenu a zacala velmi plakat. Urobila to niekolko krat. Neviem co si mam o tom mysliet. Bola by som nerada ak by videla nieco co nieje dobre ... Bolo to desive premna. Problem je v tom, ze nevedela nam povedat co to je len ukazovala na stenu.
Ma nejaka z vas podobnu skusenost?
Prosim piste rada by som vedela vas nazor na to.
Dakujem.

zuzana1781
25. mar 2015

neporadim nic podobne som nezazila ale teda som poprdena stoho aj zateba snad

spirit16
25. mar 2015

No male deti vraj vedia vnimat to, co mi nie, lebo nas v tom nikto nepodporoval. Ako pomoct, to je druha vec, kedze Ti nevie vysvetlit, co vidi a zrejme Ti to nebude vediet ani nakreslit

nicicka
25. mar 2015

@annastevko No stava sa, svagrov syn sa tiez s niekym rozpraval, neviem ci aj meno mu nedal, volal ho sadnut si, opisoval rodicom co robi. Rodicia to spomenuli aj dr. a ta vravela, ze bud si deti vymyslia imaginarneho kamarata, alebo naozaj vidia nieco co my nie...Potom to samo preslo

annastevko
autor
25. mar 2015

@zuzana1781 no neprajem to nikomu hlavne ked vidim aka je mala s toho mimo ☹

moll
25. mar 2015

vysvetit byt knazom ....

annastevko
autor
25. mar 2015

@spirit16 Ahoj nie ona este krelit nevie. Problem je v tom ze ani povedat nevie co vidi.

6699333
25. mar 2015

Nechcem strasit ani nic ale moj priatel.ked bol.malý mal nieco podobne pamätá si veci este ked mal.dva roky a ze kazdu noc chodila k nemu zena v ciernom a bal sa spavat deti takéto veci vnimaju oveľa viac ako my dospeli

annastevko
autor
25. mar 2015

@nicicka No zase nechcem aby sa to nejako stupnovalo. Nikdy som v take neverila az kym som sama nezazila a poviem ti ze to je nieco hrozne.

sense
25. mar 2015

pred nedavnom mala taketo stavy moje dcerka bude mat v aprili dva....asi dva tyzdne sa budila s placom sedela a ukazovala do kuta a v placi polospanku kricala nie nie nie....nikdy som nevedela ci spi alebo nie lebo oci mala otvorene ale nevnimala...snazila som sa zistit v jaslickach co a ako ci sa zmenilo spravanie, doma som pozorovala ci sa nahodou nieco nedeje....takto v noci a pri obednom spanku cca po 1-1.5hodine od zaspatia (poobede uz potom nezaspala, v noci sa po nejakej dobe akoby spamatala ked som ju doslova vzala na ruky a prihovarala sa jej) , proste strasny plac ale ozaj az taky srdcetrhajuci a potom to prestalo

annastevko
autor
25. mar 2015

@6699333 Viem ze deti su citlivejsie na take nieco ale nechcem aby mala nejaku traumu z dectva. Viem ze deti nevedia rozlisit co je skutocne. Manzel jej hovori aby stale ked sa jej nieco nepaci povedala chod prec.

steinarka
25. mar 2015

@annastevko deti su citlive na energie a vidia to, co mnoho dospelych ludi nevidi.. nezomrel vam niekto v rodine? moze to totiz byt, ze ta dusa sa na nu naviazala. casto pomoze knaz, no aj ludia, ktori sa zaoberaju energiami. viem vam pomoct, odporucit kontakt, napiste mi ip, ak by ste chceli poradit. Nebojte sa, ono je to castokrat lahko riesitelne..

steinarka
25. mar 2015

@annastevko presne tak, treba RAZNE povedat chod prec, alebo VYPADNI.. ked to zopakuje trikrat po sebe, duša musi posluchnut, tak to funguje "tam" 😉

annastevko
autor
25. mar 2015

@sense aj moja mala krici nie nie nechaj ma nechapem ... tulim ju prihovaram sa jej rozpravam. Je mi luto ze jej neviem pomoct milujem ju dala by som jej vsetko. Modlim sa aj.

6699333
25. mar 2015

@annastevko boze to je vazne desive chudatko tak ju majte vo svojej izbe zatial ci to neprestane a zavolajte radsej farara nech vam to vysveti

agneskas
25. mar 2015

Moja dcérka od 2 do 3 a pol roka tiež stále a veľmi presvedčivo rozprávala, smiala sa, hrala s nejakou Terezkou....žiadnu v rodine, ani v okolí nemáme!!! A potom akoby uťalo, hovorí, že už odišla, raz som sa spýtala či to nie je anjelik...že vraj nie, je to jej kamarátka....ja na také veci verím, na tvojom mieste by som vyhľadala nejakého veštca, liečiteľa... určite by ti vedel poradiť! Kúp malej talizman, my nosíme škapuliarik z Litmanovej a mám potvrdené, že ju chráni pred zlou- negatívnou energiou... 🙂

annastevko
autor
25. mar 2015

@steinarka Od kedy sa mala narodila nikto v rodine nezomrel neviem ale raz sa smeje a innoked vrieska to ani nieje plac to je taky vreskor od strachu vsetko do kopy.

sense
25. mar 2015

@annastevko ja som ju tiez zakazdym zobrala z postielky a a pockala kym sa preberie potom vzdy len povedala mama spinkat , to som uz vedela ze je dobre a zaspala, ak sa jeje ot nepodarilo a za cvhilu plac opat sme ju vzali k nam do postele spala asi zo tri krat pri nas....tiez som bola bezzradna elbo ten plac hroza az samej by bolo do placu a nevedela som fakt co , ...tiez je moja take vytuzene ....este co som robila som sa jej venovala este viacej (nie rozmaznavanim) ale som ju aj pocas dna aj vecer mojkavala este viac ako zvycajne a vzdy som jej vravela ze ju lubim a budem ju vzdy chranit (to ze ju lubim jej vravim aj inokedy, ale v tomto obdobi som to robila viacej) a ako vravim po dvoch tyzdnoch to ustalo....teraz zacala spinkat este kludnejsie ako predtym (musim si zaklopat dufam ze to tak aj ostane), skus si najst na nete nieco o nocnom dese (nocny des a nocne mory) , tusim aj bukovsky v jeho knizke nieco podobne opisoval....

tajka1986
25. mar 2015

@annastevko tvoj muz ma pravdu. Ked sa to zopakuje treba kricat chod prec daj nam pokoj,nechaj ma a podobne,robit hluk,toto mi poradila jedna pani ked som mala podobny zazitok ale uz som bola dospela. No aby som bola presna,hluk tak,aby ste zase malu nevystrasili 😉

nicicka
25. mar 2015

@annastevko
Inak ja sa toho tiez desim, mala ma takisto 2 roky a okolo roka a pol zacala ukazovat nad dvere v chodbe a nechcela vkrocit do chodby, stale sa bala. Ale potom sme prisli na to, ze sa boji skrinky s poistkami 😀

steinarka
25. mar 2015

@annastevko ja to poznam osobne.. viem, co preziva.. je to entita, ktora nema pokoj na druhom svete, tak si ju "vybrala".. oni sa lepia na male deti, lebo tie ich dokazu vidiet, komunikovat s nimi.. staci, ze mate kupeny byt, v ktorom uz niekto pred vami byval.. alebo staci, ze byvate niekde v blizkosti cintorina, napr aj 1,5 km od neho.. alebo od miesta, kde sa stala nejaka tragedia - havaria, samovrazda....... kontaktujte cloveka, ktory pracuje s energiami cim skor, aby si to mala fakt neulozila do podvedomia, lebo sa bude bat aj v dospelosti.. tie veci nie su srandy.. moze to skoncit zo dna na den, ale moze sa s nou vliect aj cely zivot. hlavne, ked budete niekoho kontaktovat, urobte to na odporucanie niekoho, aby ste si nenasli kontakt len tak na nete, lebo dnes je mnoho roznych "sarlatanov"..
tiez velmi dobre robi pustena hudba, staci potichu.. hudba rozpusta zle energie..

peneloppe
25. mar 2015

@steinarka
chcem sa spytat na to byvanie blizko cintorina? je to problem? My sme teraz boli pozerat dom hned pri cintone, nam sa celkom pozdava ale moja mama ze pri cintorine v ziadnom pripade. 😕

misaelka
25. mar 2015

myslim si ze su to nocne desy vyskusaj sa poradit so psychologom

moni244
25. mar 2015

@annastevko nemá v izbe nejakú hračku, plyšáka, čo môže v tme vyzerať ináč? desivo? lebo presne toto mala moja malá, nechcela mi spávať, strašné kriky, revy, vykrikovala bobák, bobák, tak sme zobrali preč jedného plyšáka a potom to uťalo

alami
25. mar 2015

@annastevko skús pozrieť do túto tému https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/vidia-deti-duchov/ to je jediné, čo mi napadlo 😲

steinarka
25. mar 2015

@peneloppe no tak ako som pisala, su tam ludia pochovani, ktori nie casto isli vyrovnani z tohto sveta.. ich duse su uviaznute, nepresli "na druhu" stranu a oni stale hladaju niekoho, kto im pomoze, pretoze su zmäteni a nevedia co sa deje.. pre niekoho sa to moze zdat, ze tu pisem rozpravky, no zial, je to tak.. nikto po smrti neumiera, energia nemizne.. a ludia, ktori tu uviaznu su fakt chudacikovia.. chytaju sa kazdej prilezitosti a nemusi to byt len dieta, ale aj citlivy clovek.... su ale aj "finty" na to ako sa da zit pokojne aj pri cintorine..

sense
25. mar 2015

nasa ma este male svetielko v izbicke kt. sa da regulovat tak sme jej trosicku viac svetla este pridali ...

annastevko
autor
25. mar 2015

@6699333 Zijeme v zahranici a tu do kostola nechodime a spavat s nami v izbe nechce skusali sme to niekolkokrat.

peneloppe
25. mar 2015

lebo ten dom je ozaj pekny a uz rok sa predava, zeby kvoli tomu? tak to radsej nechame tak, nebudem nic pokusat. (dakujem za vysvetlenie. a ospravedlnujem sa za odbocenie od temy.)
@steinarka

annastevko
autor
25. mar 2015

@agneskas pred casom som aj ja mala problem. Neviem nechcem si do domu vodit kadejakych ludi. Nechcem sa s tym nijako zahravat.

steinarka
25. mar 2015

@peneloppe 😀 v pohode, ak by este nejake otazky s takymto "nametom" kludne ip, rada pomozem 😉