Poradíte súkromné jasle v Ružinove či v Starom Meste do 300 €?

klincek
23. apr 2012

Mam pocit, ze take neexistuju 😒 ..ak o nejakych viete, prosim o tipy. Nepotrebujem, aby tam ucili jazyky, jogu ani ine vymozenosti, ale aby poskytli detom 100%nu celodennu starostlivost a laskavy pristup. Staci mi kontakt a vasa skusenost, kludne aj do IP. Dakujem.

dara76
23. apr 2012

do 300€ asi v BA nezozenies ziadnu sukromnu skolku/jasle. Minimalnu sumu som videla tusim 300-320 + strava ☹

viki2912
23. apr 2012

takze jasle nad 350 co som nasla v ba plus strava este..minimalne a to som obisla veela bolo tych 350.tuv podunajskych je dubacikovo ale su plni a oveela drahsi...a je ich tu viac.v ruzinove je ich dost,ale neviem mena.

dejnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mircalla
29. máj 2012

Do 300 euro nie, pochodila som viac. Jedine na Konventnej je sukromna skolka 290 plus strava, vsetko by bolo fajn, keby neboli v rovnakej budove ako daky sex shop....co som hned zamietla. Pochodila som osobne inak 7 skolok v centre a ani jedna nebola pod 300 euro

kristinka.s
2. júl 2012

ahoj, ja mam jeden typ na jaslicky, kam chodila moja dcerka. A som s nimi velmi spokojna. Je to v malom domceku, kde sa dcera s mamkou stara o 7-8 deticiek. Ja som tiez navstivili viac takychto zariadeni ale vyhrali prave tieto. Pristup, zodpovednost, denne cerstva domaca strava, individualna starostlivot o deti kym si zvyknu,....
platili sme 250 +50 za stravu. Ale plnu sumu malokedy. Vzdy boli nejake sviatky, dovolenky, PN, .... V priemere to bolo tak 275-280 eur mesacne. Moja uz ide od septembra do skolky, a celkom dost sa obavam, ze sa bude pytat spat k "Adike" 🙂
Ak este potrebujes kontakt, napis mi IP (kedze tu sa priame kontakty nesmu davat). Rada pomozem.

clarita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka008
22. nov 2012

Ahojte, hladam sukromne jasle/skolku v Ruzinove pre 18 mesacne dieta. Potrebujem len 2-3 dni v týždni. Mate niečo vyskúšané? dik 🙂

lumonika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
111bublinka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
euroadika1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
111bublinka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinka867
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peta_petruska
23. aug 2013

vesela lienka pod jaskovym radom 🙂

ankakn
23. aug 2013

pri letisku zajko usko

precudziedeti
26. aug 2013

v Rači 280+50 strava na celý mesiac

zubkovavila
16. júl 2014

Jasle Simba na Monardovej, pozri foto na ich stranke, najdes na nich aj nasho Adamka🙂, sme mimoriadne spokojni.

erikkaaa
24. júl 2014

Dobrý deň, odporúčam detské centrum Kolibrík v Horskom parku. Máme tam veľmi dobré skúsenosti. Do ceny sa určite zmestíte.

barbora21
27. júl 2014

My nastupujeme do Happy Time ale cena je trosku nad 300 eur.

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lovepacal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikusjk
1. máj 2015

Ahojte mamičky, ja mám malú od 14-tich mesiacov v jasličkách Drobček na Kladnianskej. Malá mala teraz v marci tri roky a stále sme ju tam nechali. Je to v rodinnom dome, tiché prostredie, podľa mňa lepšie umiestnenie ako v Happy, lebo tí su rovno pod diaľnicou. Cenu majú 330 € plus strava 3 € denne.
Za mňa veľká spokojnosť.

euroadika1
15. júl 2015

Ahojte u mňa je 100% spokojnosť s jasličkami Veverička a cena školneho je tam 280€+ strava takže super. Naša mala nechce isť ani domov 😀

irocka
17. júl 2015

V Detskom centre Dostojevskeho prebieha akcia na skolne

jsv79
18. júl 2015

Mamičky čo horovíte na súkromnú školku Detskekralovstvo a Kids Paradise v Ružinove ?

dc_drobizg
8. máj 2016

Detske centrum Drobizg ma prijatelne ceny za opatrovanie, su nedaleko Trnavskeho myta /cca 150 m/.

oli1111
11. máj 2016

DC Dostojevskeho jasle a skolka skolne prvy mesiac len 299 eur. je moznost uplatnenia si prispevku na starostlivost o dieta vo vyske 280 Eur.

danielagloss
12. máj 2016

My chodime do detskeho centra Drobizg, su nedaleko Trnavskeho myta v tichej ulicke a maju uzasny uzavrety dvor s detskym ihriskom.

domilala
17. máj 2016

My sme velmi spokojni v Centre Tulipan v Prievoze, fajn skolka, vela aktivit, dobre jedlo- domaca strava, s detmi robia ajdiu, a vse.lico ine... Cena je najlepsia v okoli

555sara
22. máj 2016

Milé mamičky ak hľadáte opatrovateľku k vašmú dieťatku vrelé odporúčam pani Adiku z Ružínova.Mala som tam dcéru 3 roky a starostlivosť je na jednotku.Ma kolektív malých detičiek do 3 rokov.Škoda ,že už mala musí isť do škôlky, ak by ju nezobrali tak ju určite ďalší rok nechám u nej.Skúsenosti a referencie si overte osobne ,alebo mi napíšte

ludmila1978
22. máj 2016

My nastupujeme do DC Drobizg, sidlia nedaleko OC Central. Pochodili sme cca 5 detskych zariadeni, ale tu sa nam pacilo najviac. Prijemne komorne prostredie, vrelo odporucam.