Aké mobilné aplikácie používate? Ako vám pomáhajú?

daska_tesco
22. nov 2014

Na čo všetko používate svoje „múdre“ telefóny? Náš tip: cez aplikáciu Tesco Potraviny domov si nielen jednoducho nakúpite, ale môžete si napríklad aj oskenovať EAN kód z výrobku, ktorý sa vám práve doma minul a tak nič nezabudnete nakúpiť. Navyše, takýto zoznam môžete poslať napríklad manželovi cez sms-ku, alebo na e-mail. Apku si stiahnete tu: http://www.tesco.sk/potraviny-domov/mobilna-apl...

Najlepšiu odpoveď odmeníme 20 € poukážkou na nákup cez Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom kozmetiky Tesco Loves baby. Okrem toho, tri z vás dostanú vlhčené detské obrúsky Tesco Loves baby 🙂 Súťažiť môžete do zajtra 23.11.2014 do 7.30 hod. 😉 Držím palce!

fazulka17
22. nov 2014

doteraz som o tom ani nevedela ale určite to vyskúšam, no tým pádom budete mať menšie tržby 😀 keď že takto pokúpim len to čo naozaj potrebujem 😀

nikuska315
22. nov 2014

ja pouzivam treba.sk - Nákupný zoznam.. je to paradna aplikacia pre andriod.. po synchronizacii ma zoznam aj priatel.. kedykolvek niekto z nas nieco kupi..vymaze z aplikacie.. a vidi to aj ten 2., ze to uz mame kupene 🙂

irenaliza
22. nov 2014

"múdre" telefóny a rôzne mobilné aplikácie nie sú nič pre mňa, veľmi tomu neholdujem, viem poslať SMS, natáčať. To skôr , keď niečo potrebujem volám svoju 9ročnú dcérku a tá mi stiahne čo potrebujem. Minule si sama nainštalovala aplikáciu a potom mala nejaké magické stránky v anglickej knihe a bez túto aplikáciu dokázali zvieratká po priložení telefónu na stránku tancovať spievať a komunikovať, čo bolo super, ale pre mňa -, musela som pred ňou "skloniť klobúk".

zuzka38
22. nov 2014

Ja si vytvaram nákupný zoznam do one note niečo ako poznamkovy blok a poslem vždy manzelovi, vo ma nakupit..

rora
22. nov 2014

Cím "mudrejsi" telefon tym vacsi pozierac casu pre mna 😀 osobne sa o rozne aplikacie nezaujimam,nesledujem novinky lebo stale je nieco a nieco nove a ja na to nemam cas 😵 no bola som "donutena" pouzivat pre komunikaciu aspon aplikaciu "whatsapp" aby som nebola ozaj za nemoderneho outsidera 😅 a samozrejme pre 3 rocnu dceru mam v mobile kadejakych tých "talkingáčov" (kocur,pes a podobne) 😀 ona to uz vie lepsie ovladat ako ja 😎 Keby nas doma bolo viac ludi co sa staraju o nakupy a ktori sleduju co doma chyba, spominana tesco aplikacia by sa urcite hodila 🙂 ale kedze je to vsetko len na mne a aj presne viem v ktorom regali a ulicke dany tovar najdem, a nakup mam spraveny za par minut tak to aj nadalej ostane asi moja starost 😅

daska_tesco
autor
22. nov 2014

@fazulka17 Aj spokojný zákazník je pre nás dôležitý a benefitom !

daska_tesco
autor
22. nov 2014

@irenaliza Máš veľmi šikovnú dcérku ! Určite sa v živote nestratí ! 😉

erika630
22. nov 2014

ja som rada že svoj múdry telefón nehodím niekedy o zem 🙂 je múdrejší ako ja a to ma niekedy riadne štve - a dokonca môj malý 15 mes. syn prišiel aj na také veci, že ma ani nenapadlo že aj v telefóne niečo také môže aj byť - minule poslal smsku môjmu bývalému šéfovi 🙂 - doteraz nevieme ako sa mu to podarilo - lebo mam v telefóne znak na odomknutie - proste tie naše deti sú nejako moc šikovné a zručné 🙂 a ja som rada že na tom mojom telefóne viem poslať smsku - nieco alebo niekoho odfotiť a samozrejme zavolať ak treba 🙂 inač nič

ekinka82
22. nov 2014

no môj múdry telefón ma asi 10 rokov - je tlačítkový a asi mi oskenovať a stiahnuť aplikáciu nedá 🙂 aj keď to musí byť super - uľahčená práca - takže svoj telefón používam len na volanie a smskovanie

mawka
22. nov 2014

samrtfon mam, ale taky starsi, takze mi tam vacsina modernych novych appiek nefunguje. pouzivam whatsapp, pou /pre deti ak cakame niekde u lekara, nech sa zabavia/, pouzivam messenger a menstruacny kalendar. to je vsetko. viac ani nepotrebujem, ked nieco potrebujem, zapnem book. rozculuje ma dotykkovy displej 😀 rozhodne sa mi lepsie pisu sms na tlacitkovom telefone. obcas pouzijem fotak. malokedy. ale vytukavat do displaya spravu, alebo volaco na messengeri je o drzku.

daska_tesco
autor
22. nov 2014

Pekný večer, mamičky ! Ďakujem za všetky vaše komentáre, stretneme sa opäť zajtra 🙂
Posielam vám ešte E-kupón na dovoz zadarmo na vyskúšanie donáškovej služby Tesco Potraviny domov: www.tesco.sk/potravinydomov

zojatx
22. nov 2014

mne stačí, že možem poslať sms, zavolať a internetové pripojenie občas využívam

daska_tesco
autor
23. nov 2014

Milé mamičky, ďakujeme za všetky vaše tipy 🙂
Odmenu 20 € poukážku na nákup cez online donáškovú službu Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom kozmetiky Tesco Loves baby pošleme:
@erika630
Trom z vás za odpovede pošleme vlhčené detské obrúsky Tesco Loves baby:
@. Mobilné aplikácie :
@rora, @irenaliza, @mawka
Výherkyne, pošlite nám svoju adresu, mobil a e-mail do IP.
Všetkým posielam aj E-kupón na dopravu zdarma na vyskúšanie donáškovej služby Tesco Potraviny domov 😉

zuzka444
23. nov 2014

@daska_tesco no tak ja mam.vzdy telefon pri sebe 🙂 a taktiez vyuzivam rozne aplikacue na zlahcenie vsetkeho 🙂 ci nakupneho zoznamu co sa mi zapacil ona note nieco ako poznamkovy blok.ked neni po ruke pero a papier tak mobil.vzdy 🙂 . Po tehotenstve mi ostala.tzv. Tehotenska demencia heh ze na.vsetko zabudam a tak cize vzdy musim zapisovat :D Aj s muzom komunikujeme cez aplikacie a posielame si rozne zoznamy a tak.ale tak kazdy je zvyknuty na nieco ine ...ja to striedam lebo vela krat sa mi podari ze si pomaly aj hlavu neham doma 🙂

erika630
23. nov 2014

DAKUJEM 🙂

lufisko_lf
23. nov 2014

Ahojte, rada využívam všelijaké "praktické" aplikácie v mobile a určite vyskúšam aj tú tesco 🙂

irenaliza
23. nov 2014

Ďakujem pekne a ešte sa pokúsim súťažiť, snáď sa pošťastí aj ten nákup s balíčkom, ale som vďačná za obrúsky. Ďakujem a prajem peknú nedeľu. 🙂 🙂

butterfly22
23. nov 2014

ja používam aj pri nákupe aplikáciu, kde sú rozpísané všetky aditíva, čiže E-čka v potravinách, čo je pre mňa veľmi dôležité pri nákupe.. aj skenovanie ean kódu som už skúsila, nepoužívam túto aplikáciu často, ale keď chcem zistiť, či majú v ponuke tovar, o ktorom som si neni úplne istá, tak použijem 🙂

daska_tesco
autor
23. nov 2014

Milé mamičky, dnes týždeň s donáškovou službou Tesco Potraviny domov končí. Ďakujem vám za všetky komentáre a prajem vám nádherné sviatky v kruhu svojich najbližších! Verím, že aj so službou Tesco Potraviny domov získate viac pohody a času na rodinu v predvianočnom zhone 🙂
Všetkým posielam e-kupón na dovoz zdarma na vyskúšanie donáškovej služby Tesco Potraviny domov. Ak u vás služba ešte nefunguje, môžete sa predregistrovať a pošleme vám upozorňovací e-mail, keď službu spustíme vo vašej lokalite: http://www.tesco.sk/potraviny-domov/dorucujeme-...
Krásne a veselé!