Bioderma je jednotka na trhu pre deti

beacan
10. apr 2012

Ahoj Lucia ja odkedy mám deti iné ako Biodermu nepoužívam, či opalovacie krémy alebo mydlá na pokožku detí. Krémy na opalovanie už mám nakupené na tuto sezonu. Beata

bioderma_lucia
10. apr 2012

@beacan Bei dakujeme 🙂 velmi milo si ma prekvapila zalozenim tejto temy. Mozno by ostatnych zaujimali tvoje konkretne skusenosti. Ak budes mat chut, mozes napisat nieco. Inak, ako si prisla na Biodermu?

beacan
autor
10. apr 2012

Ahoj Lucia Biodermu mi doporučila naša detská kožiarka, keďže malý jedno leto začal mať alergiu na pot a piesok. Má to jedine v lete. A vlastne odvtedy to su cca 2 roky na tom fungujeme. V lete opalovaky a celý rok používame na umývanie ABC derm moussant. Už iné ani nekupujem a používam to aj malej, lebo všetky tie ostatné výrobky sú pre nás alergénne a odkedy máme toto tak je klud. A aj finančne je to super lebo to litrové veľké mydlo vydrží 3 mesiace a stojí len 18 eur.

kaby
10. apr 2012

Osobne si myslim, ze bioderma je jednotkou na trhu nielen co sa tyka deticiek. 🙂 Pred troma mesiacmi po porode sa mi vyskytlo na tvari a krku neskutocne akne, s ktorym som nikdy predtym taketo problemy nemala.... Kupila som si ihned biodermu - radu sebium, vysledok sa objavil do mesiaca... Priznam sa, ze som necakala tak skoro nejaku pozitivnu zmenu. Som stastna, ze mi okamzite tato kozmetika sadla. Urcite sa do nej oplati investovat.... 🙂

zuzu101
10. apr 2012

Ja s detským opaľovacím krémom nemám dobrú skúsenosť.Malý má dosť citlivú pokožku a tak sme v lete kúpili bioderma photederm - po natretí mu ostali na pokožke biele fliačiky a strašne mu vysušilo pokožku.takže u nás investícia v koši 😢

katka121
10. apr 2012

@bioderma_lucia Viete odporučiť krémik od Bioderma na premastenie líčok pri veľmi suchej pokožke na líčkach spôsobenej detským ekzémom?

yesno22
10. apr 2012

Na Biodermu nedám dopustiť a to už pekných pár rokov 🙂 Začala s tým moja sestra, ktorá sa vďaka radu Sebium zbavila akné...a potom to už nabralo rýchly spád ... Biodermu odporúčam ako voľbu č1 všetkým známym a zatiaľ sa nikto nesťažoval...čo sa týka radu Photoderm, tak na tom fičíme posledných 7rokov obaja s manželom, ten má silnú solárnu alergiu a jedine Bioderma ho ako tak ochráni a navyše mliečko After Sun je skvelé po celý rok, nielen po opaľovaní 😉

yesno22
10. apr 2012

@katka121 viem, že otázka nepatrila mne ale ja to vidím na Atoderm PP 🙂

lubikan
11. apr 2012

joooo Bioderma..najlepsie co poznam...ja pre seba tiez pouzivam,aj pletovu vodu,aj Atoderm moussant na tvar..aj krem vyzivny...len krem na ruky Atoderm mi nesadol ☹ .....a na telo to pol litrove balenie mlieka...aj detom davam
na ekzemik atoderm P.O.Zinc a aj PP..na zacervenanu tvar AR+ malu umyvam v tom ABC derm...odliala som jej do druhej pumpicky a to pouziva miesto mydieka,lebo ma dost ekzemove ,ruky..casto sa jej robi...neviem z coho
@beacan ..nam vydrzi ovela dlhsie

bioderma_lucia
11. apr 2012

@katka121 ahoj Katka, pri atopii odporucam rad Atoderm a produkty Atoderm PP na premastovanie a regeneraciu pokozky. @yesno22 ti dobre poradila 😉 Na zhorsene kriticke stavy atopie je vhodny Atoderm POzinc. Ale ten skutocne iba v najhorsom pripade. Atoderm PP dostat kupit v malom 200ml baleni alebo vo velkom a cenovo vyhodnejsom 500ml baleni s pumpickou. Posledne 2-3 roky bola na Atoderm PP akcia v obdobi okolo Vianoc a to Atoderm PP 500ml a k nemu druhy zdarma. Vychadzalo to cca 19€ za 1liter kremu. Podla mna maximalne vyhodne. Vsetky aktualne akcie su na nasom webe alebo na facebooku.

molniak
11. apr 2012

@zuzu101 ja som mala biodermu raz a vobec sa mi nepacila je v nej vela chemie a to sa rovna vysusovanie preto som presedlala na inu kozmetiku a som nesmierne spokojna aj moje deti aj manzel

maminkita
11. apr 2012

no tak ja uzivam sebamed,teda moja mala....ja osobne niveu a som spokojna.v lekarni som videla biodermu,ale ak mma byt uprimna,ta cena bola dost vysoka.ak by to malo byt pre mamicky,ktore maju cca 200 eurovy rodicak,malo by to byt lacnejsie.sebamed mi nosi kamos ktory robi obch.zastupcu a predava tuto znacku,cize to mam lacnejsie a som spokojna.

mirka
11. apr 2012

nepoužívam biodermu, akurát včera som pozerala u kamošky zloženie balzamu na pery, hneď prvá zložka bola minerálny olej - parafinum liquidum, t.j. ropná látka, veľmi ma to prekvapilo, v zlom, pretože od tejto značky som očakávala prírodné, zdraviu prospešné látky, takže za tie peniaze sa mohli vyvarovať týchto vecí, ktoré sú veľmi škodlivé, to radšej niveu, obsahuje ich tiež, ale aspoň je lacná 😒

grimaska4
11. apr 2012

my pouzivame uz roky Daylong od Spirig,je to svajciarska firma ktora inak vyraba aj znamy Acnekolor.
Sme velmi spokojny,dokonca dobre vodeodolny netreba 100krat natierat znova,moj syn ma uz 7 rokov a pouzivame tu znacku od jeho narodenia na odporucanie pediatra.
V pohode aj pri mori raz natries a fungujes cely den,

kazdovci
11. apr 2012

@katka121 my sme sa s ekzemom velmi vytrapili minuly rok na celom telicku. teraz to mame pod kontrolou a uz len sem tam nejaky fliacik. Bioderma nam nerobila dobre, suhlasim s nazorom ze je tam vela chemie co ekzematicke telicko nepotrebuje. nam velmi zabera prirodna detska kozmetiky s krtkom. ked budes chces vediet viac info, napis mi do internej posty.

beacan
autor
11. apr 2012

@lubikan Ano ale ja to používam pre 2 deti takže 3 mesiace celkom dobre

zanika1983
11. apr 2012

ja som skor spokojna s Dailong kids 😉

kim_rossi_stuard
11. apr 2012

ahojte, my sme dostali od krstnych rodicov deti na Vianoce -BIODERMA ABC DERM MOUSSANT SPRCHOVÝ GÉL a nic lepsie sme nemali- maly ma atopicky exzem a dcerka suchsiu pokozku, a obom sa stav ustalil pripouzivani tohto zazraku, aj preto dufam ze v sutazi vyhrame dalsie balenie 😀 😀 😀 Bioderma ostavam ti verna, aj keby lekarne zavreli 😀 a syn pouziva BIODERMA ABCDerm Baby Squam krém na supinky vo vlaskoch, dostal ako darcek od Mikulasa 😅 a odvtedy som uz 3 mamickam pomohla radou a kazda si ho len a len chvali 😉

beacan
autor
12. apr 2012

@kim_rossi_stuard Ten kremik na šupinky sme mali a bol svetový 🙂

kim_rossi_stuard
12. apr 2012

@beacan vsaaak 😀 😀 😀 neklamala by som, ak by nepomohol 😉 ale je fakt supeeer 🙂

bioderma_lucia
12. apr 2012

@kim_rossi_stuard
@beacan Babysquam pomohol aj nam 🙂 priznam sa, bola som velmi milo prekvapena, pretoze som necakala ze to pojde tak rychlo prec. Dokonca sme nedodziavali ani postup, vycesavanie sme vzdy preskocili, posobenie bolo vzdy kratsie ... na cca 4 x a supinky boli prec. Az som bola z toho zmatena, zostali mi skoro cely kremik ... Kocky, vy ste mali aku skusenost? Tiez ste sa supin zbavili tak rychlo ale to trvalo dlhsie? Zaujima ma to kvoli objektivnosti. Mozno sme mali len stastie alebo co ...

kim_rossi_stuard
12. apr 2012

@bioderma_lucia nie presne ze mame doma skoro cely kremik, uz som z neho dokonca dala jednej kamaratke aj tej tak rychlo zmizli supinky 🙂 myslim ze by ste mali zmenit balenie, skoda takeho kremika ked tak malo staci 😀

bioderma_lucia
12. apr 2012

@kim_rossi_stuard tak nelen nam rychle pomohol zbavit sa supiniek, suepr 🙂 tesim sa z toho ... a k tomu baleniu ... tu na sr s tym nic nenarobime ... vdaka za skvelu skusenost 😉

beacan
autor
12. apr 2012

Som rada, že celkom dobrá debata vznikla a že mamičky majú aj dobré skusenosti.

zairaz
12. apr 2012

aj my pouzivame od narodenia Biodermu, 3 mesacnu dcerku natieram po kupani Biodermou radou ABC, a ja kedze trpim atopickym ekzemom a suchou kozou pouzivam tiez jedine Biodermu 🙂)
este osvedcena rada od kamaratky, na supinky vo vlaskoch nam pomohla cista propolisova mast, hned po prvom pouziti 🙂 spominany kremik na supinky od biodermy sme nestihli pouzit ale ak by sa supinky vratili urcite nezavaham 🙂

marianka0101
12. apr 2012

Náš synček mal veľmi suchú pokožku, stále som ho mastila, vyskúšala rôzne krémiky a potom mi v lekárni poradili vyskúšať tekuté mydlo od Biodermy radu ABC, v máji to bude rok, čo ju používame a max. spokojnosť. Kožičku má krásnu, vôbec ho nemusím krémikovať, neviem či bol problém vo vode, či v mydle, ale teraz je to super 🙂 takže ja odporúčam

miskalevica
12. apr 2012

ahojte ak mozem, zapojim sa aj ja do diskusie. Ja mam od Biodermy zatial osvedcene mliecko Atoderm, vzdy pred vianocami maju v lekarnach balenie 500ml + 500ml zdarma, tak mi to pokryje cely rok, samozrejme cez zimu striedam s niecim dost mastnejsim a cez leto s vyrobkami s obsahom urey. Co sa tyka sprchovania na moju cca 12 rokov trvajucu atopiu mi najlepsie robi umyvat sa cistou vodou, ano dobre citate, nakolko ma aj peny a gely/mydla z lekarne stipu alebo ma po osprchovani neznesielne svrbi cele telo. Najnovsie sa mi na nosovolabialnej ryhe zacali robit supinky a pupaciky, pali to a svrbi zaroven, nechcem ist koznej, lebo ta mi na to zas zabije kortikoidy a s tymi mam len zle skusenosti......neviete poradit nieco?

bioderma_lucia
12. apr 2012

@miskalevica ahoj, citam, ze Atoderm je sucastou vybavy tvojej kupelne 🙂 . Vyskusala si uz Atoderm POzinc? Ten by ti mal pomoct na tvoj problem s atopiou. Posobi antibakterialne, protisvrbivo, proti zacervenaniu,... Je urceny na zhorsene stavy. Vela ludi ho pouziva prave kvoli tomu, ze nechcu kortikoidy a POzinc im pomoze.

miskalevica
12. apr 2012

@bioderma_lucia dakujem za tip 😉

bioderma_lucia
12. apr 2012

@miskalevica ak sa rozhodnes Atoderm POzinc vyskusat, daj mi potom vediet, ako si spokojna. Budem sa tesit na spatnu vazbu 😉 hlavne prajem co najviac dni, kedy budes mat pokozku v klude ...

tinasa
12. apr 2012

Tak pridám moju čerstvú skúsenosť,synovi na veľmi suchú až atopickú pokožku odporučila pediatrička AtodermPO zink a na umývanie ABCDerm Moussant,a na druhý deň všetko zmizlo,ani stopy po šupinkách na lakti a pod kolienkom.Dovtedy som poskúšala naozaj všetko,ale ten rýchly výsledok ma šokol.Plánujem,že postupne na Biodermu prejde celá rodina.Je možno trochu drahšia,ale keď sa vystihnú nejaké akcie,tak sa to dá.Veď hocijaká kvalitnejšia kozmetika tiež nie je lacná.Môžete mi niekto poradiť aké opaľováky mám kúpiť na dovolenku k moru?Mám 7ročného a 1ročného syna a samozrejme aj pre seba a pre muža,samozrejme,že z Biodermy.