Detská kozmetika BUPI. Máte s ňou skúsenosti?

michaela_bupi
28. okt 2014

Zaujímali by ma vaše skúsenosti s produktami BUPI. Keďže s týmito produktami pracujem, a mám možnosť ovplyvniť ich budúcnosť, každý názor – pozitívny či negatívny môže byť nápomocný pre ďalší vývoj a vylepšovanie BUPI produktov. Vopred ďakujem za vaše príspevky 🙂

sarka9832
28. okt 2014

Pouzivam tuhe mydlo ja aj moje deti,mali sme aj tu umyvaciu penu a bola fajn ja som spokojna

stanislavao
28. okt 2014

@michaela_bupi myslim si, ze bupi uz netreba nijako menit. nam odporucila kozna pouzivat len vyrobky bupi, lebo nesposobuju alergie a na atopicky ekzem su vyhovujuce. mydlo bupi a umyvacia pena je najlepsie, co poznam pre deti. vlhcene utierky krasne vonaju, len tie by mohli mat trosku inu strukturu, lebo sa natahuju a nedrzia tvar, ale inak su super.

petrarac
28. okt 2014

ja by som velmi potrebovala nieco cim vycistim oblecenie spinave od mrkvy a inej zeleniny a ovocia, pouzivam pracie prostriedky bupi, ale vyskusala som aj ine prasky a odstranovace skvrn a nic nepomaha.. a suhlasim so stanislavao ze by mohli mat utierky inu strukturu. urcite nemente vonu bupi vyrobkov !!!

sonicika
28. okt 2014

velmi stipu oci z bupi mydielka ...

katarina247
28. okt 2014

My sme s detskými výrobkami spokojný a pena na umývanie je super akurát niečo na silné škvrny by sme potrebovali lebo tekutý prostriedok to nevypral.

tanaja
28. okt 2014

My dlho pouzivame umyvaciu penu,teraz aj prasok,nakolko sa maly vyhadzal po beznom prasku..

michaela_bupi
autor
28. okt 2014

@petrarac Mila mamicka, dakujem za Vas prispevok. Je mi potesenim Vam poradit ako vycistit oblecenie Vasho drobceka od zeleniny a ovocia. Na trh sme priniesli novinku - Bupi BABY mydlo na skvrny a na pranie, ktoré si s Vasimi skvrnami isto poradi. Viac citajte na: http://www.bupi.sk/produkty/detske-pracie-prost.... Mydielko sa coskoro objavi v predajniach drogerii ako aj v Tesco predajniach. Verim, ze Vam pomoze 🙂

michaela_bupi
autor
28. okt 2014

@sarka9832 dakujem za prispevok, som rada, ze ste s Bupi produktami spokojna 🙂

michaela_bupi
autor
28. okt 2014

@stanislavao Dakujem za prispevok aj za podnet na vylepsenie produktu vlhcene utierky. Urcite budeme na vylepseni pracovat... 🙂

sonetta
28. okt 2014

ja najradsej pre malu kupujem Bupi, akurat mi vadi, ze ked uz je toho vo flaske menej akokeby to zgelovatie. neviem, ako by som to presne opisala. proste je to to taka hrca, ktora sa velmi tazko nanasa. teraz mam na mysli sampon. a nestalo sa mi to jeden ani 2 razy. ☹ ale inak som spokojna.

michaela_bupi
autor
28. okt 2014

@sonetta Dakujem za prispevok. Priznam sa, ze som sa s takouto zmenou konzistencie u sampona este nestretla. Kazdopadne dakujem za podnet, skusime to odsledovat a riesit...

sonetta
28. okt 2014

@michaela_bupi ono to nerobi vzdy, ale uz som sa tym parkrat stretla. aj teraz mame momentalne taky.

michaela_bupi
autor
28. okt 2014

@sonetta... nemalo by to robit vobec. Vedela by ste mi, prosim, napisat datum, ktory je uvedeny na flasticke ciernou farbou dole na dne (to je cislo vyrobnej sarze, ktore mi pomoze odsledovat, o aku vyrobu islo) alebo hore na flasticke? Dakujem za pomoc.

miskaska
28. okt 2014

Nam kozna lekarka povedala, ze mame pouzivat Bupi mydlo s lanolinom a tak aj robime. Sme spokojni 🙂

anna318
28. okt 2014

keďže dcérka má suchšiu pokožku vyskúšali sme množstvo kozmetiky či už z lekárne alebo bežne dostupné v drogérii,na radu pani doktorky sme začali používať výrobky bupi a som veľmi spokojná

helsinka
28. okt 2014

Používame tuhé mydlá Bupi a ešte občas kúpim umývaciu penu - tá je fantastická, dobre vonia, veľmi jemná. Vadí mi však, že pre ňu nie je náhradná náplň a musím vždy kúpiť novú fľašu, čo mi príde trochu neekologické . . . ja by som uvítala takú náhradnú náplň 🙂

bebikvozarka
28. okt 2014

Pouzivame mydielko kazdy den, ci uz pri rannom umyvani alebo len tak ked sa niekde zafulame 🙂 pekna vona a hlavne jemna a nepodrazdena pokozka 🙂

michaela_bupi
autor
28. okt 2014

Mile mamicky, dakujem velmi pekne za vase prispevky a skusenosti s kozmetikou Bupi 🙂

topier
29. okt 2014

My tiez pouzivame tuhe mydlo, praci gel a som spokojna. Nevyhovovali mi jedine vlhcene utierky, pretoze naozaj nedrzia tvar a na mna dost silno vonaju. Ja by som uvitala neparfumovane, aj ked inak Bupi vonu zboznujem 🙂 No inak som urcite spokojna a najblizsie si urcite kupim umyvaciu penu, ked ju tu maminky tak chvalia 🙂

tixi
29. okt 2014

Aj my pouzivame BUPI, mame kompletnu radu - sampon, telove mliecko, praci gel, penovy sampon a tuhe mydielko.

michaela_bupi
autor
29. okt 2014

@topier Dakujem pekne za prispevok. Predpokladam, ze ste mali vlhcene obrusky Bupi BABY Sensitive (take bledomodre). Mame vsak v sortimente aj obrusky Bupi BABY Ultra Soft (tmavomodry obal), ktore su uplne bez parfumu 🙂 a este jemnejsie. Tie by Vam mozno viac vyhovovali. Ak budete chciet, vyskusajte ich...

michaela_bupi
autor
29. okt 2014

@tixi Dakujem za pozitivny prispevok. Velmi ma tesi, ze sa u Vas pouziva cela rada Bupi... Dakujeme za vernost.

jankaroy
29. okt 2014

My sme zacali pouzivat telove mlieko, lebo syn ma stale nejake kozne reakcie na kadeco, zatial som spokojna. Mame aj sampon a neskor planujem dokupit penu na umyvanie

bandurka1979
29. okt 2014

U nas je velmi oblubena umyvacia pena ... a telove mlieko .. nasa mala pravidelne si pyta "mastičku " 😉

katuliacik
29. okt 2014

vasa pena na umyvanie je vynikajuca a za super cenu, telovym mliekom sa natieram ja a mydlo som pouzivala po porode 🙂 spokojnost zarucena!

terezka1947
29. okt 2014

ja som Bupi kozmetiku-najma mydlo pouzivala davno pred otehotnenim,takze ako "dospelak" 😀 a bola som spokojna,tak isto aj teraz pri synovi mi vyhovuje...takze ja by nevylepsovala...iba pokracovala v kvalite
aaalebo napadlo mi-nemenit casto nazvy a produkty...lebo casto sa stava-najma pri inych znackach-ze si clovek zvykne na to,co mu robi dobre,prip.dlhsie caka a hlada,co by mu vyhovovalo a nakoniec ked uz produkt kupi,vyskusa a chce si zakupit dalsi kus...nenajde 😒
to mi vo vseobecnosti a najma v kozmetike dost vadi 😒

terezka1947
29. okt 2014
michaela_bupi
autor
29. okt 2014

Mamicky, dakujem za Vase pozitivne reakcie takto hned na rano. Tesia ma Vase dobre skusenosti s produktami Bupi 🙂

ladyzs
29. okt 2014

Moje detičky umývam jedine s Bupi mydielkami. Používame tekuté 2v1 na telo a vlásky a prípadne ešte umývaciu penu. Telové mliečko je tiež super hydratuje pokožku a krásne vonia. Je vidno v kamenných obchodoch, že to žiadaná značka lebo vždy keď idem sú tam max. 3ks mydielok takže aj ja "škrečkujem" a zoberiem si do zásoby. Takže u nás jednoznačne spokojnosť 🙂

bobika492009
29. okt 2014

Bupi mydielko , je u nas top. A taktiež použivame praci prostriedok . 🙂