Súťaž s Hami príkrmami - ktorý je u vás ten TOP?

miriam_hami
8. sep 2014

Milé mamičky, napíšte nám, ktorý zeleninový alebo mäsovo-zeleninový príkrm HAMI váš drobec obľubuje najviac a prečo. Z pestrých odpovedí potom vylosujeme 5 výhercov, ktorí získajú balíček príkrmov a praktickú misku s lyžičkou.

Tešíme sa na vaše odpovede!

majusqa77
8. sep 2014

u nas sa zatial zbastili vsetky co boli v dosahu 🙂) ale najviac s telacim maskom.. ..a preco? neviem, drobec nevie povedat 🙂

tichanska1
8. sep 2014

Môj malinký má rád všetky príkrmy, ale najviac mu chutia tie ktoré majú v sebe mäsko. Je to veľký chlap a príkrm bez mäska mi už nespapá. Presne viem po kom to má. Tatino je taký istý. Ale úplne najradšej má tie s teľacím a hovädzím mäskom.

erika630
8. sep 2014

Hami príkrm zemiaky, brokolica a kuracie mäso - tento je u nás favorit č. 1 a prečo? asi kvoli kuraciemu mäsku - pretože chodievame pozerať kuriatka k susedom a vždy mojmu krpcovi vravím že toto papká najradšej a vždy sa škerý pri tom 🙂 pretože sám ešte nevie povedať prečo mu tento chutí najviac.

petrarac
8. sep 2014

My mame doma momentalne nakupene prikrmy Zeleninovy s morcacim masom a Tekvicovy s lososom a cuketou. Ked dcerka nedavno prvykrat ochutnala ten druhy tak sa rozplakala ale nevzdala som sa a pri dalsom krmeni som jej pritom spievala "Rybka je dobra, rybka je dobra, mame radi rybku.. " 🙂 A odvtedy mame najradsej Tekvicovolososovocuketovy prikrm. A tesim sa aj ja pretoze by som ho nevedela tak dokonale sama pripravit.. 🙂

ekinka82
8. sep 2014

Samozrejme že najviac milujeme príkrmy ktoré majú mäsko 🙂 ale najviac nam chutia s králikom a kuracie s jablčkami 🙂 a malý gurmán 🙂 a prečo? pretože jazýček mojej slečny je velmi vyberavý - po maminke 🙂 a je to predsa malý gurmán tak papká gurmánsku stravu

olivka26
8. sep 2014

U nas rozhodne vedie tekvicovy s lososom,mozno preto ze lubi aj tekvicovy privarok aj lososa,ktoreho dcerke robievam dost casto a tato kombinacia spolu lahodi jej maskrtnemu jazycku 🙂

iwesska
8. sep 2014

My toho moc nespapame, len "Prve lyzicky" doma mame 🙂
Ale zato, nase zlato, karfiol si oblubilo,
pusinku hned naspulilo.
Pri spenate taktiez mlaska.
Darmo, Hami, to je laska 😀

vladuska99
8. sep 2014

Tak my uz prikrmy papame len na "cestach" inak papa uz vsetko ;) Ale bol to fajnsmeker ked sme zacinali s prikrmamy tak nechcel mnou uvarenu mrkvu ale chutila mu mrkvicka od hami a potom najviac boli oblubene s telacim maskom ;) v buducnosti pri dalsom dietatku urcite by sme znova davali prikrmy od hami a tak isto som.ich odporucala aj znamym ;) U nas znacka Hami.viedla aj mliecko aj prikrmy ;)

jahodka30
8. sep 2014

Nám najviacej chutil ten s telacím mäskom a potom ešte s lososom alebo tuniakom... tieto sú najoblúbenejšie mojho drobca 🙂 ... Hami všetky príkrmy ako od mami....

miriam_hami
autor
8. sep 2014

@vladuska99 Dakujeme za Vasu priazen a prajeme vsetko dobre 🙂

miriam_hami
autor
8. sep 2014

@jahodka30 Dakujeme za Vasu priazen a sme radi, ze nase prikrmy chutia🙂

miriam_hami
autor
8. sep 2014

@iwesska To bolo mile 🙂 dakujeme za priazen a prajeme vsetko dobre 🙂

miriam_hami
autor
8. sep 2014

Milé mamičky, všetkým ďakujeme za Vaše milé príspevky a že ste sa s nami podelili o skúsenosti. Píšte ďalej a privítame aj Vaše nápady na možné príchute 🙂

iwesska
8. sep 2014

@miriam_hami Dakujeme 🙂

bandurka1979
8. sep 2014

Poteší sa každá maminka keď jej drobcovi chutí zeleninka. Keď sklíčko Hami naša mala zbadá zdvihne sa jej hned nálada. Najviac jej chutí brokolica a kuracie mäsko no neodmietne ani špenátik zelený ten je tiež u nej milený. Celkovo jej zeleninka viac ako ovocie chutí a sladkostami ju nik neobalamuti . 😉

juliet221
8. sep 2014

moj maly nezbedni spapa vsetko za radom. cokolvek mu dam. ci meso ci zeleninu ci ovocie. proste vsetko. dufam ze bude taka aj nasa princezna ktoru kazdym dnom ocakavame 🙂 🙂 🙂 nebolo by naskodu mat pre nu pripraveny takyto balicke

kika2710
8. sep 2014

Nášmu drobcovi chutí najmä príkrm s teľacím a hovädzím mäskom. Keď vidí že sa k nemu chystám s miskou a lyžičkou , tak sa teší že sa až celý trasie🙂 no darmo mliečko už mu nestačí:ň

evaevelinaa
8. sep 2014

napady na mozne prichute: asi sa to neda (?) ale privitala by som v prikrme aj zltok z vajca pretoze cele vajce babatka nemozu a mam vzdy problem co so zvyskom vajca. a este take co obcas robim: zemiaky, zeler, petrzlen, kuracie maso alebo zemiaky, zeler, brokolica, treska alebo zemiak, mrkva, fenikel, smotana alebo mrkva, jablko, vlocky 🙂

fazulka17
8. sep 2014

mojej malinkej chutia všetky príkrmy od Hami či už zeleninové, ovocné aj mäsové. Ale asi najviac jej chutí tuniak a králičie mäso

lucinka10011
8. sep 2014

mojej malej chutia ovocne a a aj ja ich milujem a papame to kazdy vecer s piskotkami mnaaaammmm aje ked uz mala ma 4rocky a ja 26 rokov stale su unas toppppp 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monkabr
8. sep 2014

@miriam_hami Poslednu dobu pozeram, z coho su namiesane detske potraviny, pretoze onedlho budem mama 🙂 Vlastne celkovo sa vzdy zaujimam o zlozenie potravin, kozmetiky a podobne.
Jedina vec, co ma zaraza na vyrobkoch Hami je, ze vsade pridavate repkovi olej. Preco ?
Napr. v USA je repkovi olej zakazany pridavat do detskych potravin od roku 1985, pretoze sposobuje retardaciu rastu deti.
http://www.badatel.net/repkovy-olej-skryte-nebe...

monkabr
8. sep 2014

Repkovy olej s makkym I pisem, ach jaj 🙂

sarra01
8. sep 2014

u nas tiez idu najviac tie, kde je masko 🙂) ale na desiatu velmi lubi aj tie ovocne. A nejaky napad? Mozno viac moznosti s tekvicou, tu ma nasa malinka velmi rada.

malinovka333
8. sep 2014

Zatial tento Hami zelenina s kuraťom a jablkami ,malemu velmi chuti 🙂 a na veceru Hami kasicka krupicová

pipinka4
8. sep 2014

@miriam_hami u nas su top ovocne tie mala zboznuje 🙂 kedykolvek ma chut na nieco dobre da si vyzivku.ale presne dala by som viacej s tekvicami .mala ich miluje a daju sa aj dobre kombinovat 🙂 a priznam sa ked mam chut na nejaku maskrtku tak siahnem mlej do skrinky a uz si len vyberem na aku mam chut ;). Velmi nam chutia tak vam dakujeme ze ste :D

heeedka
8. sep 2014

Alžbetke chutia všetky príkrmy - mäskové, zeleninové aj ovocné, a to tak, že ani neviem povedať, ktorý jej chuti najviac 🙂

bubloska135
8. sep 2014

Nasmu Teuskovy najviac chutia cestovinky s morkou a kuracim, neohrdne aj inymi prichutami ale toto je u nas top a vzdy sa na to mozem spolahnut ci uz ma zlu naladu alebo je unaveny, umrnkany tak spapka.

iwesska
8. sep 2014

@monkabr http://www.vitalia.cz/clanky/repkovy-olej/ No a teraz si vyber 😅 To je tak ako so vsetkym. Davnejsie som citala o tom repkovom oleji, ze pokial je kvalitny je zdravy, pokial je nekvalitne spracovany, moze zapricinovat prave retardaciu rastu a dalsie problemy. Ale som zvedava ako sa k tomu vyjadria z Hami 🙂

babula90
8. sep 2014

Tekvica-losos-cuketa chutia úplne naj!!! Lebo u nás máme radi zdravé rybky 🙂

hviezda45
8. sep 2014

Malinka najviac oblubuje zeleninu s kuratom a jablkami..tu priam zboznuje. Ale taktiez aj losos s cuketkov a tekvicou vie ako na nu 🙂 mnam mnam uplne najjednoduchsie povedane.. ale musim povedat ze neodoprie ziadny.. neviem co do nich davate 🙂