Súťažte s Nutrilonom - čo podľa vás znamená päť kamienkov v logu Nutrilon?

miriam_nutrilon
1. júl 2014

Počas celých dvoch týždňov (tj. do 10. 7. 2014 o polnoci) nám môžete posielať Vaše nápady, čo znamená 5 kamienkov v logu Nutrilonu. Kreativite sa medze nekladú – môžete posielať fotografie, riekanky, obrázky či slovné popisy.
Hráme o 20 balíčkov plných dobrôt Nutrilon Pronutra. Tešiť sa môžete na detské mlieko Nutrilon 5 Pronutra a ovocnú mliečnu kašu Nutrilon s čiernymi ríbezľami, prípadne aj na batoliace mlieko Nutrilon Pronutra 3 a 4! Stačí uverejniť svoje nápady priamo sem – do fóra so súťažou.
Mená výhercov budú zverejnené do 5 dní od ukončenia súťaže.
Tešíme sa na vaše príspevky!

dasiacik
1. júl 2014

Možno hlúposť,ale podľa mňa 5 kamienkov symbolizuje 5druhov UM Nutrilon rozdelené podľa veku,tzn.
-Nutrilon 1 od narodenia po 6.mesiac
-Nutrilon 2 od 6.mesiaca po 12.mesiac
-Nutrilon 3 od 12.mesiaca po 24.mesiac
-Nutrilon 4 od 24.mesiaca po 3.rok
-Nutrilon 5 od 3.roka

jaja1979
1. júl 2014

Mne to pripomina 5 prstov na nohe, popripade 5 zmyslov chut, cuch, sluch, zrak, hmat.

mo77
1. júl 2014

mne to pripomina vyvoj dietata, od narodenia az po nastup do skolky, skoly🙂

19nika91
1. júl 2014

Dobrý deň! Takisto si myslím, že je to 5 stupňov vývoja dieťatka. Prví "kamienok" najmenší je mliečko Nutrilon 1 - určený od narodenia po 6.m. Druhí, čiže Nutrilon 2 - určený je od 6m- 12m. Tretí Nutrilon 3 - určený od 12m- 24m. Ďalší, čiže Nutrilon 4 je určený od 24m.- 36m. A posledný, najväčší "kamienok" znázorňuje mliečko Nutrilon 5, ktoré je určené od 36m(3r.)
😉

evulienkaslx
1. júl 2014

Dobry den, mne to tiez pripomina prsteky na nohe a kazdy prstek/ kamienok symbolizuje vyvojovu fazu dietatka a k nej vhodne UM Nutrilon

ferihegy
1. júl 2014

Jeden prštek pre drobčeka,
druhý je už pre drobca,
tretí prštek pre lezúňa,
štvrtý je už pre chodca 🙂
Komu patrý piaty prštek,
tomu dáme veľký božtek 🙂
Predsa škôlkarkovi na noštek !

Krásny deň.

lucy125
1. júl 2014

Ja si tiež myslim,že kamienky predstavuju vyvinove kročky dietatka a k nej vhodny Nutrilon od 1. U M mliečka vhodneho od narodenia po 6.mesiac.až po posledný 5.stupen,kde ho dietatko pije od 3 rokov,kde je nastup do školky 🙂

lulistek
1. júl 2014

Kazdy kamienok predstavuje pokrok dietatka vo vyvine, jeho rast, jeho psychicky a fyzicky vyvoj, jeho pokroky - drzanie hlavicky, papanie noziciek, uchopenie hraciek, pasenie konikov, sedkanie, plazenie, lozenie, chodenie, behanie, rozpravanie, cikanie na nocniku, ale aj mojkanie sa, chapanie co rodic hovori, ukazovanie, zmysel pre humor, pady, rehoty, usmevy... Kamienkov by malo byt ovela viac, ale na nutrilone to znamena, ze pri tom velkom pocte zvladnutych pokrokov stoji aj kazde UM - pre kazdu vekovu skupinu 🙂

bandurka1979
1. júl 2014

Keď som sa mamke a ockovi narodil,
bol som ako ako ten malý kamienok.
S láskou sa o mňa starajú,
všetko dobré mi dávajú.
Rastiem a silniem vďaka nim ,
aj s Nutrilonom chutnučkým.
Každým ten jeden kamienok ,
je ako v mojom detstve stupienok.

anny1984
1. júl 2014

0 - od narodenia počiatočné
6 - od 6. mesiaca pokračovacie
12 - od 12. mesiaca batoľacie
24 - od 24. mesiaca batoľacie
36 - od 3. roku detské

googlicka
1. júl 2014

male przteky na nohach🙂

zhalickova
1. júl 2014

taky si myslím, že je to od nejmenšího kamínku k největšímu a teda:
1 ) od narození - 0 - do šesti měsícu
2) 6-12 - měsícu
3) 12-24 měsícu - 2 roky
4) 24 - 36 měsícu - 3 roky
5) od třetího roka

dobromila1111
1. júl 2014

Ja keď som to zbadala,tak na prvý pohľad mi napadli detské pršteky na nôžke, pravej🙂 od najmenšieho po najväčší, od narodenia po vek dieťaťa, v ktorom je mlieko ešte dôležitou súčasťou jeho jedálnička🙂

28maja28
1. júl 2014

Od malička počúvam
z čoho sa dá priberať,
Nutrilon sa zdá byt in,
vyskušať sa oplatí.
Deti rastú ako mak,
takže isto pomáha.
Odporúčam každému
deti zdravé nech majú ! 🙂

petronelak
1. júl 2014

Kamienky mi pripomínajú pršteky na nožižkách mojej malej 9 mesačnej slečny Vanesky 🙂 ale myslím že ich pravý význam je 5 stupňov vývoja dieťatka a Vaša ponuka pre ich zdravý vývoj vo forme mliečka Nutrilon1, Nutrilon2, Nutrilon3, Nutrilon4 a Nutrilon5 a ostatných Vašich výrobkov, ktoré našej malej chutia a s obľubou ich pre ňu nakupujem 😉

foolie
1. júl 2014

Pripomina mi to prsteky na nozke ale asi to je vyvoj babatiek od drobcekov a oznacenie Nutrilon 1 2 3 4 5

jahodka30
1. júl 2014

mne to pripomína vývoj dieťatka 🙂 ...

mk1
1. júl 2014

Prvých päť rokov života dieťatka!

agataaghova
1. júl 2014

Aby každé dieťatko aj vďaka Nutrilonu stálo pevne na nohách. Ja malému osobne dávam od narodenia Nutrilon, nemenila som ho a určite ho meniť ani nebudem. Aj keď je drahšie ako niektoré iné značky, ostaneme verný práve Nutrilonu. Podľa môjho názoru sú na loggu malé pršteky na nôžkach, jednotlivo znamenajú vývoj dieťatka, ide aj o jednotlivé zmysly:
"Človek ten má zmyslov päť.
Viem ich všetky naspamäť.
Kde sú očká, tam je zrak,
po prštekoch skáče hmat.
Do uška si sadol sluch,
do nošteka vošiel čuch.
A v ústočkách na jazýčku,
chuť sa kĺže po krajíčku."

Ja môjmu malému tiež spievam pesničku:
" Každá rúčka má prstíčky,
zovrieme ich do pestičky,
bum, bum na vrtáka,
to je rozprávka krátka."

zuzka1008
1. júl 2014

Vo mne to evokuje vývoj dieťaťa 🙂
Je to milé 😉

alex999
1. júl 2014

Myslím, že je to 5 druhov mliečka, teda od maleho babätko až po veľkača 😉 Od N1 až po N 5 😉

zita19
1. júl 2014

To su kamienky? No mne sa zdalo, ze je to len taky vytvarny ulet autora loga. Alebo mozno je to ten ulet, len teraz sa mu hlada zdovodnenie

stellamaris
1. júl 2014

@zita19 😀

bubloska135
1. júl 2014

Je to 5 stupnov vyvoja dietatka 🙂 od narodenia az dovtedy pokial je este mliecko potrebne pre dieta na vyvin dietatka. 🙂

bobika492009
1. júl 2014

vývin dietata od narodenia 🙂 najmenši kamienok znamená novorodenec,a ten najvacsi uz dieta v predskolskom veku 😉

janettan
1. júl 2014

Samozrejme, že aj mne to pripomína vývoj dieťaťa, stupne Nutrilonu, ale správna odpoveď je rozprávková - sú to kamienky vložené naším drobčekom do vienka: 1.kamienkom je láska, pretože keby nebolo jej, tak by neprišli na svet 2. kamienkom je zdravie, ktoré je nevyhnutné pre život 3. kamienkom je šťastie, ktoré je veľmi potrebné 4. kamienkom je neha, ktorú pociťujú dennodenne od milujúcich rodičov a 5. kamienkom je starostlivosť - a keďže sa chceme príkladne a zodpovedne starať o svoje ratolesti, musíme sa správne rozhodnúť, aké mliečko pre ich zdravý vývin, vývoj vyberieme - my sme vybrali už po 2x Nutrilon a sme veľmi spokojní a preto ho všetkým odporúčame 🙂 Janka

maca_p
1. júl 2014

mne iba koncove clanky prstov na nohach.
ziadne infantilne basnicky, ziadne kamienky, ziadne stupne vyvoja, ziadne odstupnovane mlieka od novorodeneckeho po mlieko pre predskolaka...
takisto to vo mne neevokuje napad, ze toto mlieko je najlepsie, podobne ako neevokuje vo mne tuzbu kupit iny druh mlieka napr. s macikom, s lietadielkom alebo s cim...
proste logo ma zarucit zvyseny predaj vyrobku.

tutio
2. júl 2014

Mne to pripomina smailika ktory tvrdo spi a odukuje si bublinky..Hadam najkrajsi pohlad mami je ked sa napapane spokojne babatko ulozi a sladko tichucko zaspi,nieje nic krajsie na tomto svete..jarka

helimama
2. júl 2014

Mne to pride ako konceky prstov na nozicke dietata 🙂

martinkaha
2. júl 2014

Podľa mňa 5 kamienkov v logu zn. Nutrilon symbolizuje rozvoj dieťatka a produkty firmy Nutrilon, ktoré dodávajú na trh sú rozčlenené do 5.kategorií, podľa tohto vývoja. 😉
1.Od narodenia, t.j. od 0 mesiacov,
2.Od 6.mesiaca,
3.Od 12.mesiaca,
4.Od 24.mesiaca,
5.Od 3.roku.

Pre bábätko 🙂 maličké
máme mliečko sladučké,

A keď je už polročné 🙂 , pije mliečko silnejšie.
Kúpime aj kašičku pre Miška, či Aničku.

Dobre chutia, pekne voňajú - mliečko aj kašičky,
majú rôzne druhy aj pre jednoročné 🙂 detičky.

A keď už má rôčky dva 🙂 ,
Všetko už pekne papá.
Mliečko ráno aj večer si dá.
A kašičky - rôzne druhy,
Striedame mu na desiaty.

Aj trojročné 🙂 deťúrence mliečko rady majú
a maminky - s vitamínmi - im ich rady dajú. 🙂 🙂 🙂