Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

19. dec 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
emmily81
45
Registrovala sa 26. októbra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 4 príspevky, 1 album, 2 články a 190 inzerátov. Má 8 priateľov. Stropkov.
 podvodníčka NEREGISTROVANÁ ... sandrasuli13@hotmail.com /Sandra Ivanová-Košice/ a ešte nevydarená výmena - ja som poslala kabelku a čakala som tričko od @bungovcik.... žiaľ márne... už aj hnev uhasol, ale píšem, aby ste sa mali na pozore
11. jún 2013 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zanaka (27 r.)
Registrovala sa 26. júna 2012 na modrykonik.sk. Pridala 3 príspevky a 72 inzerátov. Má 2 priateľov. Púchov.
 chcem zmazať z čiernej listiny scheilllu, Evu Scholtýsiovú, peniaze prišli po stráááááášne dlhej dobe, no konečne prišli..Ďakujem E.S.
12. jún 2013 o 01:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monulienka1
7
Registrovala sa 8. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 115 príspevkov. Má 32 priateľov. Námestovo.
 @kvetinka5555 nechcem s atu motat...ale pani erika ockajakova z hrustina?ak ano tak je tu viac staznosti na nu,treba citat do zadu,viac predavajucich s atu na nu stazuje emoticon
12. jún 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
piamia
5
Registrovala sa 6. júla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 5 príspevkov a 95 inzerátov. Má 12 priateľov. Humenné.
  • MIA2 roky a 5 mesiacov
 @monykam ja som ani nevedela že niečo take je a že možu byt ludia ako vy a take niečo urobit. a akym pravom zverejnujete moje meno zistim si že čo s tym tak budte tak laskava a to vymažte. ešte tak teraz mi napišete smutne
12. jún 2013 o 12:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
caipirina
13
Registrovala sa 19. februára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 8 príspevkov a 203 inzerátov.
 nespolahlivá neregistrovana......-------adrianasomsedikova@gmail.com ---- zajedná na 2 týzdne tovar , vypýta si vasu adresu domov , cislo uctu , napíse ze posle postou ....neskor ze platbu poslala a 3 týdne napíse ze uz má nakupene inde.....ze to brat nebude...neodporucam !!!
13. jún 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vierush
54
Registrovala sa 5. februára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 24 príspevkov. Má 22 priateľov.
 Za nespolahlivú označujem @emuska30. Je v skupine kde si maminy vymieňajú veci kedže na to nemajú. Ponúkala samé značkové veci, ale o to nejde. Pani bola dohodnutá so mnou že naraz pošleme balíčky. Posielala som jej hračky, všetky si vybrala Fisher prace, moje dieťa sa s nimi hralo. Neboli stopercentné a na každej hračke bola upozornená na jej škrabanec alebo pod. Just chcela meniť. Ja som poslala, ona sa neozvala že dostala, neozvala sa ani že môj balík poslala späť ku mne (vraj) a svoj ku mne už neposlala. Zbytočne som stratila na poštovnom a ešte sa do správ aj vyhrážala. Komunikovala cez IP aby nemala zlé hodnotko. emoticon
14. jún 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
natulinka
8
Registrovala sa 29. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 19 príspevkov, 2 albumy a 124 inzerátov. Má 16 priateľov. Bratislava - Ružinov.
 Milé mamičky a priaznivci modrého koníka,
upozorňujem na uvedenú pani podvodníčku, ktorá Vám nasľubuje, že zašle za tovar peniažky cez poštu a samozrejme nikdy neprídu váš účet : somlady@azet.sk - eva olahova (neregistrovaná/ý) jej adresa Eva Knoppova,c.d.87, 94134 Jasova Takže pozor na podvody emoticon
14. jún 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
14. jún 2013 o 10:37 • bodka13
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
14. jún 2013 o 13:54 • natulinka
fotoportrét
fotoportrét
janozbudy
Registroval sa 14. júna 2013 na modrykonik.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Veľký Krtíš.
 @lenulienka2011 POZOR...IVANA FEDÁKOVÁ ROD. RAISOVÁ TO NEROBÍ PO PRVÝ KRÁT UŽ JU MAJÚ PODCHYTENÚ AJ NA INÝCH SERVROCH S DETSKÝM OBLEČENÍM...JE ROZVEDENÁ A SYNA JEJ VYCHOVÁVA SVOKRA NA VÝCHODE SLOVENSKA V OBCI CEJKOV, SYNA ŠTVE PROTI VLASTNEJ BABKE A JE POD DOHLADOM SUDU V TREBISOVE Z DOVODU TOHO, ZE SYNA JEJ NEZVERILI DO OPATERY...DOVOD JE KAZDEMU ZNAMY...LEN SKODA, ZE KED SA OBJAVI V CEJKOVE, TAK NA NU LUDIA NEPOSLU POLICAJTOV...VŠADE KDE SA VYSKYTLA ZMIZLI VECI ALEBO PENIAZE, VŠADE KDE SA OBJAVÍ MIZNÚ VECI...PREDSTAVUJE SA I AKO PSYCHOLOGIČKA...POUŽÍVA AJ EMAIL: bibi543@azet.sk
14. jún 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sssima
Registrovala sa 6. októbra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 21 príspevkov.
 Ahojte maminky, neverila by som, že sa toto stane aj mne, ale bohužiaľ aj ja musím prispieť do tejto skupiny. Neskutočne ma oklamala a dodnes sa čudujem ako je to možné jedna pani samozrejme neregeistrovaná nick lukaka!!!! Je to pani Martina Slováková z Bratislavy. Poslala mi fotku o zaplatení a poslaní peňazí na môj účet, ale stále mi nič neprišlo. Ja som jej hneď samozrejme vestu poslala a teraz nemám ani vestu ani peniaze. Kontakt s ňou už nieje žiadny, čo len potvrdzuje , že ma okradla. Dávajte si pozor maminky, mňa by niečo také nikdy ani nenapadlo je to strašné akí sú ľudia :(((
14. jún 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sssima
Registrovala sa 6. októbra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 21 príspevkov.
 @diana_ Dobrý deň, akurát som aj ja pridala príspevok, presne ide o túto pani samozrejme má iný nick, ako vás okradla???
14. jún 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucyt1
Registrovala sa 8. decembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 10 príspevkov. Bratislava, okres Bratislava.
 Neregistrovaná: LenkaSchonova@azet.sk, Lenka Ščipáková, Radlinského 64, Hlohovec 920 01 neprebratá zásielka, prestala komunikovať hneď po odoslaní zásielky.
14. jún 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
diana_
Registrovala sa 10. novembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 17 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Detva.
 @sssima Dobrý većer, okradla ma tak ako aj Vás, chcela som to riešiť no just som bila dlho v práci a vôbec som nemala čas to riešiť. Je mi to ľúto, že sa Vám to stalo.
14. jún 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jún 2013 o 08:44 • evamarek77
15. jún 2013 o 08:48 • evamarek77
fotoportrét
fotoportrét
veroninna1
26
Registrovala sa 9. decembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 363 príspevkov a 90 inzerátov. Má 12 priateľov. Galanta.
 predavajucu STELINKAKE absolutne neodporucam, poslala mi leginy, ktore nezodpovedali uvedenym rozmerom, a zmolkovu mikinu , ktora podla popisu mala byt bez poskodeni a oblecena par krat. predavajuca STELINKAKE nekomunikuje, neriesi, proste total ignoracia. navyse mi tovar prisiel az po tyzdni, proste absolutne neodporucam.
15. jún 2013 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lelek1
15
Registrovala sa 26. júla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 29 príspevkov a 272 inzerátov. Má 4 priateľov. Považská Bystrica.
  • Leo6 rokov
 neregistrovana
w3w1k@azet.sk - Veronika Pirnikova (neregistrovaná/ý) absolutne neodporucam!! emoticon podvodnicka a vymyslenicka! neprebrata dobierka!
16. jún 2013 o 08:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mmimmka
51
Registrovala sa 12. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 172 príspevkov, 4 albumy a 13 inzerátov. Má 18 priateľov. Zavar, okres Trnava.
 @pastelka74 presne tak ako pises. u mna si tiez rezervovala @zuzka_bianka tovar a ci poskam s platbou do stredy a potom vyhovotky. ze je v nemocnici, odpisuje za nu akoze manzel a tak. hlavne ze ona aktualizuje a pridava inzeraty. ja nechapem, ci su tu niektore pripecene, no steci napisat nie, dakujem emoticon
16. jún 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jún 2013 o 17:33 • pastelka74
fotoportrét
fotoportrét
sisag99
Registrovala sa 2. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 8 príspevkov a 14 inzerátov. Má 1 priateľa.
 iwita6@azet.sk - Ivana Bariaková neseriozna
16. jún 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jún 2013 o 11:31 • evamarek77
fotoportrét
fotoportrét
pastelka74
204
Registrovala sa 25. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1329 príspevkov, 21 albumov a 3 inzeráty. Má 64 priateľov.
 @evamarek77 ...........no odomňa chcela tričko,vypýtala si údaje k platbe a až ked som jej trepla negatko,tak sa začala vyhovárať na všetko možné,na deti,na muža....nakoniec to došlo až k adminovi a vymazal negatko mne ale aj jej....popritom to bola ONA @zuzka_bianka ktorá klamala....vôbec túto osobu neodporúčam..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
17. jún 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jún 2013 o 12:22 • evamarek77
17. jún 2013 o 12:39 • lenulienka2011
fotoportrét
fotoportrét
janozbudy
Registroval sa 14. júna 2013 na modrykonik.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Veľký Krtíš.
 @lenulienka2011 ano...dakujem za tip na Ivanu Fedakovu, na kt. ste upozornovala (email adamk000@zoznam.sk)...jedna sa o velmi nebezpecnu osobu, kt. kradne a robi si dlhy nielen na modrom konikovi...blizsie vid fb konto: https://www.facebook.com/ivana.fedakovaraisova
17. jún 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jún 2013 o 14:24 • lenulienka2011
17. jún 2013 o 21:24 • lucka8791
17. jún 2013 o 22:05 • smileko
fotoportrét
fotoportrét
karinkaeich
12
Registrovala sa 17. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 2139 príspevkov a 15 inzerátov. Má 27 priateľov. Martin.
 Mamicky, zial, upozorunujem na dalsiu nespolahlivu, neprebrata dobierka, hoci slubila 100x a normalne komunikovala emoticon INGRIDA LUKACOVA, KOMENSKEHO 2211/25, 075 01 TREBISOV (ingrida@centrum.sk).
18. jún 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš

Populárne albumy