Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

20. okt 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
adka2003
3
Registrovala sa 23. februára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 13 príspevkov a 58 inzerátov. Má 1 priateľa. Prešov.
 pisala som o pomoc aj adminovi a neozval sa mi, neviete preco, lebo ja nechapem, ze ked ma niekto takyto vazny problem, nemozem sa obrat ani nanho.
10. okt o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adri266
16
Registrovala sa 8. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2144 príspevkov, 1 článok a 538 inzerátov. Má 10 priateľov. Prešov.
 @adka2003 skus najprv tu, oznac vsetky styri kocky, a jedna z nich Ti pomoze riesit Tvoj problem. Zial, admini uz nestihaju
11. okt o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adri266
16
Registrovala sa 8. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2144 príspevkov, 1 článok a 538 inzerátov. Má 10 priateľov. Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
adka2003
3
Registrovala sa 23. februára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 13 príspevkov a 58 inzerátov. Má 1 priateľa. Prešov.
 @adri266 dakujem krasne, urcite to urobim. dakujem za pomoc. krasnu nedelu
12. okt o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bibi16 (125 r.)
3
Registrovala sa 3. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 131 príspevkov a 7 inzerátov. Má 11 priateľov. Topoľčany.
  • Natalka6 rokov
 Dobry den prosim vas okradla ma jedna ...... o 18 eur,môžte mi prosim pomoct vola sa Monika Kovalova byva Kysucké Nove Mesto,nemate niekto prosim kontakt,dakujem
13. okt o 08:17  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
golen
Registrovala sa 29. júna 2014 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 dajte si pozor na univerzalo@centrum.sk obiednala som si od nej teplaki ešte vjuli a ešte dodneska nemam tovar ani peniaze tak velki pozor emoticon emoticon emoticon
13. okt o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzca28
17
Registrovala sa 19. septembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 15 príspevkov a 30 inzerátov. Má 44 priateľov. Žilina.
 Zdravím....takže aj ja mám "super" skúsenosť za sebou emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
Ak neviete čo s € a chce sa Vám mesiac čakať na tovar a potom sa neviem do kedy naťahovať s predavajúcou. Nech sa páči @mona1505 je to pravé emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Že akurát ja som na ňu narazila emoticon emoticon emoticon
Zhnusila mi celé nakupovanie na mk
15. okt o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sam2 (27 r.)
Registrovala sa 23. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 100 príspevkov a 89 inzerátov.
  • Alex1 rok a 2 mesiace
 @zuzca28 ufff, tak na tu som narazila aj ja..v juni...predpokladam, ze ti tvrdi ze tovar uz davno poslala...mne prisiel az po dvoch mesiacoch..najprv bol syn chory, potom dokonca v nemocnici. Raz mi pisala ze balik ma prichystany, potom ze ho partner zabali a posle ( ked som ziadala vratit peniaze) proste hroza.
Nakoniec ma obvinila, ze tovar mam a klamem a ze ma da zablokovat adminom....bolo to potom co som jej dala negativne hodnotenie. Normalne sa mi vyhrazala ze nech ho okamzite zmazem... vysvetlila som jej nech a nevyhraza lebo to budem riesit inac...zmenila retoriku. Do dvoch dni som mala siltovku doma... hodnotenie somzmazala, lebo sa mi s nou nechcelo natahovat, kedze som usudila, ze tam kde niet rady tam niet pomoci. Islo len o 2e....ale mne islo o princip...toto sa nerobi....ju by maly zablokovat
15. okt o 17:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sam2 (27 r.)
Registrovala sa 23. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 100 príspevkov a 89 inzerátov.
  • Alex1 rok a 2 mesiace
 Oprava mali emoticon
15. okt o 17:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzca28
17
Registrovala sa 19. septembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 15 príspevkov a 30 inzerátov. Má 44 priateľov. Žilina.
 @sam2 ánoja to isté len s tým rozdielom že ja som jej poslala 22e za conversy ktoré som mesiac čakala a to tiež...syn chorý, potom bola u sestry v Rakúsku a potom už priatel poslal....a neposlal. No hrúza emoticon Po mesiaci som jej napísala že už ma vážne vytáča že chcem svoje € späť a tá mi odpísala (to bol štvrtok) že ich akurát priateľ poslal, že keď mi prídu nech jej ich vrátim a druhý krát nech nekupujem keď tovar nechcem. Ako mne sú na zimu conversy už s prepačením na hovno....
Proste som už nevedela čo robiť tak som zverejnila našu komunikáciu a predstav si, že mne admin neodpovedal ale ona mu napísala že porušujem pravidlá a hneď mi ho stopol emoticon emoticon emoticon emoticon
Takže som si povedala, že ju tu všade budem zverejňovať každý deň aby tu už nič nepredala.
Ináč našla som ju aj na mimibazare...a ten istý problém len s tým, že tam ju stopli tak od roku 2011 tam už nebola. Ale ako vidieť tu sa jej klamstvá super prepečú a tá si tu úraduje ďalej emoticon emoticon emoticon
15. okt o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzca28
17
 @sam2 ešte ma tak napadlo..čo tak dať nejaký status nech sa prihlásia všetky čo s ňou mali problém a navrhnúť adminovi aby ju stopol?
15. okt o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sam2 (27 r.)
  • Alex1 rok a 2 mesiace
 @zuzca28 mozme, pridam sa. Lebo taketo zeny-matky robia nam, poctivym len zlu reklamu...tak snad nas admin nezablokuje vsetkych emoticon
15. okt o 17:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzca28
17
 Ahojky...keďže tu mám problém s predavajúcou @mona1505 (a podľa všetkého nie som jediná) chcela by som poprosiť všetkých čo s ňou mali tiež problém nech sem "ťuknú"....snáď keď nás bude viac jej admin stopne účet a už konečne nebude zavádzať a klamať ďalších. emoticon emoticon emoticon emoticon
Ďakujem
15. okt o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sam2 (27 r.)
  • Alex1 rok a 2 mesiace
 @zuzca28 pridavam sa....mala som v lete problem s predavajucou @mona1505 tovar sice prisiel, ale po mnohych nervach, vymenach nazorov, vyhrazkach zo strany predavajucej....nikdy viac..
15. okt o 17:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bbfm
Registrovala sa 16. októbra 2014 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky.
 Neprebratá dobierka: i.wagnerova@zoznam.sk
Iveta Wágnerová
Gazdovská 19/1
945 01 Komárno
16. okt o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bbfm
Registrovala sa 16. októbra 2014 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky.
 Neprebratá dobierka:
Anna Brožová
Hlavná 110
935 34 Veľký Ďur
16. okt o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tikivikiniki
31
Registrovala sa 12. decembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 225 príspevkov, 2 albumy a 364 inzerátov. Má 10 priateľov.
 NEODPORÚČAM stofankova, tovar objednala čo som musela vyrábať na mieru, poslala som info k platbe,na to že chce na dobierku,pýtam adresu už x dní že teda nech môžem poslať, už sa viac neozvala,pritom správy číta. Hrá mŕtveho chrobáka.
16. okt o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zelka13 (28 r.)
1
Registrovala sa 30. januára 2014 na modrykonik.sk. Pridala 42 príspevkov a 203 inzerátov. Má 1 priateľa. Žilina.
  • dadko6 rokov
  • Snažíme sa otehotnieť
 ahojte baby, máte nejaké skúsenosti s kupujúcou Eva grečová s Galanty? neviem či chodí aj tu, ale na iných bazároch je to katastrofa, posielala som jej veci na dobierku, neprebrala, a teraz stále vypisuje zas chce tovar, vyhráža sa, no hrôza.
17. okt o 13:03  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronikacarnokyova
51
Registrovala sa 3. júla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 26 príspevkov a 50 inzerátov. Má 55 priateľov. Zvolen.
 NEODPORÚČAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @simonka2021 poslala špinavé veci, admin sa vyjadril aby mi vrátila peniaze, tak som ju kontaktovala cez bazár aby sa admin nA to mohol ak tak pozrieť.. aaaa... dnes celý bazár zmazala aby mi nemusela vrátiť peniaze.. ktoré mi patria.. ešte k tomu mi dala zlé hodnotenie... Simona lachova 29 augusta 43 poprad 05801 na balík ktorý poslala nenapísala svoju spätnú adresu aby som jej ho nemohla vrátiť..po naliehaní mi to napísala a j to žiadala aby som ja poslala veci... že potom pošle peniaze. je to jedna hnusná ženská ktorá klame.... a oberá o peniaze...
17. okt o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katharynkaa
18
Registrovala sa 12. augusta 2012 na modrykonik.sk. Pridala 53 príspevkov a 66 inzerátov. Má 13 priateľov. Čadca.
 @bibi16 skúste napísať do skupiny ako mesto Kysucké nové Mesto
17. okt o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simonka2021 (25 r.)
2
Registrovala sa 23. januára 2014 na modrykonik.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 1 priateľa.
 Neodporucam veronikakacarnokyova koli tejto pani straca mk uzivatelov! Neodporucam
18. okt o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lpoliakova
1
Registrovala sa 28. mája 2012 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky a 11 inzerátov. Liptovský Mikuláš.
 POZOR na Mariu Bartosovu z Cierneho Balogu. Uz dva tyzdne slubuje, že si prevezme zasielku a dodnes tak neučinila. Balík si ziadala poslat I. triedou. Lenka
Včera o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majuskacechova
4
Registrovala sa 9. septembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 246 príspevkov a 21 inzerátov. Má 2 priateľov. Bratislava - Devínska Nová Ves.
 neodporucam @julka223 lebo klame.............
neposlala mi vsetok tovar za ktory som zaplatila. veci nezodpovedaju popisu. poslala mi spinave a zmolkate a dierkate vecicky. na spravy nereaguje......neodporucam!!!!!!!!!!!!!
Včera o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš

Populárne albumy