Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

27. augusta 2015   • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
halit13
27
Registrovala sa 1. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 330 príspevkov. Má 48 priateľov. Komárno.
 @petraslov nie, napíšem iba obrazne, polopate , napr. niečo predám za 15e , cena poštovnáho s dobierkou tam 3 e , spať , ak nepreberie ja znovu musím zaplatiť 3e, .... takže dopredu pýtam 6e a cena dobierky na zaplatenie je 12e. Kupujuca zaplatí dokopy 18e, ak preberie, čiže nestratí ani centík, iba ak by neprebrala , príde o poštovné, o ktoré by som bola stratová ja
1. aug o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stanislavao
71
Registrovala sa 27. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 4024 príspevkov a 72 inzerátov. Má 6 priateľov. Galanta.
 NEODPORUVAM lm@lmlimoisine.sk - monika (neregistrovaná)
dalsia neregistrovana, co len z nudy asi pise na inzerat a potom sa uz neozve.
2. aug o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monicka3
Registrovala sa 4. januára 2014 na modrykonik.sk. Pridala 99 príspevkov a 25 inzerátov. Má 1 priateľa.
 Pridavam Magdalena Lisa Dubova351 90090 megem251@gmail.com emoticon pozor vyhovorky nemocnica.
2. aug o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kaja30
2
Registrovala sa 24. júla 2013 na modrykonik.sk. Pridala 22 príspevkov a 15 inzerátov. Má 5 priateľov.
 @monicka3 tá sa tu už nie raz objavila veru 😒
2. aug o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zdenka828
3
Registrovala sa 31. mája 2012 na modrykonik.sk. Pridala 27 príspevkov a 155 inzerátov. Má 5 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 Chcela by som upozorniť na pani menom: Ľubica Kráľová. Vyžiadala si balíček na dobierku. Nasľubovala, že si ho preberie. Nestalo sa tak. Nekomunikuje, neodpisuje.
Dobierka už nikdy viac... sama som sa použila emoticon emoticon emoticon
2. aug o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petraslov
54
Registrovala sa 4. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 321 príspevkov, 1 album a 307 inzerátov. Má 46 priateľov. Turčianske Teplice.
 @zdenka828 použila? emoticon emoticon emoticon
3. aug o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zdenka828
3
Registrovala sa 31. mája 2012 na modrykonik.sk. Pridala 27 príspevkov a 155 inzerátov. Má 5 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 @petraslov: poučila emoticon emoticon ... chybička se vloudila emoticon
3. aug o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petraslov
54
Registrovala sa 4. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 321 príspevkov, 1 album a 307 inzerátov. Má 46 priateľov. Turčianske Teplice.
 @zdenka828 je mi to jasné emoticon
3. aug o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamkika
4
Registrovala sa 27. novembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 7 príspevkov a 40 inzerátov. Má 1 priateľa. Prešov.
4. aug o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamkika
4
Registrovala sa 27. novembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 7 príspevkov a 40 inzerátov. Má 1 priateľa. Prešov.
4. aug o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
siuz
Registrovala sa 17. marca 2009 na modrykonik.sk. Pridala 4 príspevky a 104 inzerátov. Krakovany, okres Piešťany.
 NEODPORUCAM evia1212
9. aug o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
siuz
Registrovala sa 17. marca 2009 na modrykonik.sk. Pridala 4 príspevky a 104 inzerátov. Krakovany, okres Piešťany.
 Neodporucam evia1212( ako napisem aby to bolo modre ako nick?)poslala som jej peniaze za 2 leginky,najskor jej akoze neprisli peniaze,potom uz prisli, ze uz poslala balicek.... nic neprislo, nadavala na postu,potom, ze ked jej poslem 0,90cent.posle mi ine 3 ks legin a , ze mi to posle doporucene, potom zas pisala, ze jej peniaze neprisli a viac mi na spravy nereagovala a vcera vymazala aj inzerat, tak uz som bola nutena jej napisat, negat.hodnotenie a reagovala nan okamzite, ze veci mam a moje deti ich uz nosia, ze klamem, skoro som odpadla, moja prva takato skusenost tu na MK,lepsie som si pozrela hodnotenia od predajcov ma len 2 zle a od kupujucich snad 10 zlych, co som si predtym nevsimla, ma aj vela dobrych asi si ich pise sama:(
9. aug o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
siuz
 NEODPORUCAM @evia1212, pre veci, co som uviedla vyssie
9. aug o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kaja30
2
Registrovala sa 24. júla 2013 na modrykonik.sk. Pridala 22 príspevkov a 15 inzerátov. Má 5 priateľov.
 Ja vravim len jedno : Okamžite ju mali zablokovať !!!! Tolko zlych hodno. a predáva stále ;?? Sila
9. aug o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
siuz
 @kaja30 ja by som rada vedela,ci si ozaj moze dat hodnotenia aj sama,ze sa prihlasi pod inym nickom a posiela si ich sama aspon niektore,da sa to?Ja popravde neviem:(Som nestastna z takychto ludi
9. aug o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kaja30
2
 @siuz ked ma dalšie nicky tak ano 😒
9. aug o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kaja30
2
 @halit13 pri neprevzanej dobierke neplatis zasa plnu sumu. Mne sa teraz vratila a platila som polovicu. Tak prečo pitaš 2x tak isto?? Aha takže o to je nižšia dobierka tak ok ale ak by nevybrala tak ti vlastne pošle viac ako stojí spätna dobierka. ©i zvy§ok zasa ty vrati§? Nechapem 😊
9. aug o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
halit13
27
Registrovala sa 1. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 330 príspevkov. Má 48 priateľov. Komárno.
 @kaja30 rozdiel na poštovnom, ak vznikne sa vyrieši jedným bezplatnym prevodom cez IB, ano vratim, samozrejme ak vznikne
9. aug o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
halit13
27
 @kaja30 ale zatiaľ sa to nestalo, veď keď preberie, tak neplatí ani o cent viac, a ak už ma v tom peniažky, tak preberie
9. aug o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kaja30
2
 @halit13 to ma nenapadlo tak pitať 😊 ja radšej na dobierku už ani neposielam 😊
9. aug o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stanislavao
71
Registrovala sa 27. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 4024 príspevkov a 72 inzerátov. Má 6 priateľov. Galanta.
 Neodporucam: marek.janicik@markopolo.sk - Marek Janičík (neregistrovaná)
dalsi neregistrovany h....l, co nieco chce ale peniaze neposle a ani nenapise, ze to uz nechce.
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
11. aug o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brumko14
Registrovala sa 5. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 3 príspevky a 1 inzerát. Považská Bystrica.
 @katulienkab78 .preboha.dnes mi tá Kmetová napísala že chce odomna balík pre dievčatko a mám jej to poslat na adresu Mária Slastanová.a čo teraz?
12. aug o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzi8055
Registrovala sa 6. marca 2015 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky. Banská Bystrica.
 Chcela by som upozorniť na predávajúcu s nickom mery333.
Objednala som si od nej ohrievačku fliaš, bohužiaľ, poslala mi ju nekompletnú bez plastovej vnútornej vložky, do ktorej sa vkladá samotná fľaša. Po upozornení, že tovar nie je kompletný a nie je v súlade s tým, čo bolo uvedené v inzeráte, mi poslala správu, že tovar balil a posielal manžel a že mi to pozrie. Odvtedy so mnou nijak nekomunikuje, neodpovedá na správy. POZOR NA ŇU aj keď má dosť pozitívnych hodnotení, očividne sa jej nedá veriť. Tento prípad už riešm aj s adminom...
Včera o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš

Populárne albumy