Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

31. júl 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
vancova
Registrovala sa 29. januára 2014 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Snažíme sa otehotnieť
 ahoj mamičky mal niekto problém s dobierkou ako ja? jednej nemenovanej pani som pred 2 týždnami poslala lodičky uplne nove v perfekntom stave nenosené po 2 týždnoch sa mi emailom ohlásila s fotkou mojich topánočiek ktoré boli potrhané rozstrihané a uplne pokazené ešte odomna požaduje vratenie jej penazi no ja viem že som jej predala topanky v perfektnom stave bez akéhokoľvek poškodenia ako postupovať v tomto prípade? máte niektorá skúsenosti? mam aj foto pred a po .
23. júl o 18:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vilsonka
1
Registrovala sa 10. decembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 23 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Martin.
 Skontaktuj sa s adminom a poraď sa s ním.
23. júl o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
haramiova
6
Registrovala sa 26. augusta 2007 na modrykonik.sk. Pridala 97 príspevkov a 57 inzerátov. Má 4 priateľov. Okres Senec.
 @patricionella aj mne tento pedofil pisal dnes, ževraj mam dceru odfotiť v plavkach zozadu aj z predu. Fuj to čo za uchylakov sem chodi.... Idem mu niečo pekne odpisať emoticon
26. júl o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
patricionella
Registrovala sa 3. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 28 príspevkov a 233 inzerátov. Má 2 priateľov. Dolný Kubín, okres Dolný Kubín.
 @haramiova spolužiačka policajtka odporučila neodpisovať...aby si na seba zbytočne neupozorňovala...
26. júl o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
patulu
23
Registrovala sa 24. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 48 príspevkov a 46 inzerátov. Má 59 priateľov.
 lili50 Poslala som jej tovar, po dvoch týždnoch sa zbadala, že jej tovar nieje dobrý, napísala na mna sťažnosť adminovi, očiernovala ma pred druhými mamičkami, napísala klamlivé neg.hodnotenie...Na jej žiadosť som jej poslala peniaze späť ešte dokonca som jej preplatila poštovné a teraz ignoruje a odmieta zmazať hodnotenie. Neodporúčam, zavádza a klame. Keby som mala tolko času ako ona tak si dám tú námahu a napíšem o nej na MK aká je, ale ja niesom taká podlá a hlavne sa mi tu nechce s niekým naťahovať za 10 € ked aj tak viem že to nemá význam. Tak len pre výstrahu, dajte si pozor.
29. júl o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slovakia80
1
Registrovala sa 23. októbra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 735 príspevkov a 141 inzerátov. Má 5 priateľov.
 Ahojte pridavam aj ja jednu mamicku,ktora si dobierku neprevzala,nebola zaregistrovana kvetkagasparova@hotmail.com ( kvetka gasparova kunova teplica 73,04932 ) nasla som si ju aj cez FB tam som jej napisala a ani nereaguje!
30. júl o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvietocok2
24
Registrovala sa 11. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 25 príspevkov a 148 inzerátov. Má 28 priateľov. Petrzalka, okres Bratislava.
 gula19951@azet.sk - nikola lackova, Handlova ....neregistrovanu pani neodporucam, necha si poslat dobierku 1tr.a nevyzdvihne, na spravy nereaguje. NEODPORUCAM !
30. júl o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacicka30 (33 r.)
86
Registrovala sa 5. júna 2011 na modrykonik.sk. Pridala 88 príspevkov, 29 albumov a 378 inzerátov. Má 102 priateľov. Levice, okres Levice.
  • Oliverko7 mesiacov a 3 týždne
 @bykatka to neni odnas daleko....tam je dost ciganou.. emoticon
30. júl o 12:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacicka30 (33 r.)
86
Registrovala sa 5. júna 2011 na modrykonik.sk. Pridala 88 príspevkov, 29 albumov a 378 inzerátov. Má 102 priateľov. Levice, okres Levice.
 @kvietocok2 ja mam dalsiu adeptku naleginy zase sa mam odfotit ja alebo dcerka,,a dceru nemam)))mozno je to ten isty)ista)
30. júl o 12:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvietocok2
24
Registrovala sa 11. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 25 príspevkov a 148 inzerátov. Má 28 priateľov. Petrzalka, okres Bratislava.
 Aky ma nick pls?
30. júl o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
judith793
8
Registrovala sa 21. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 72 príspevkov a 471 inzerátov. Má 2 priateľov.
 @kacicka30 mne to prišlo tiež ,ževraj sa odfotiť ,podľa mňa to je jeden a ten istý na tie legíny mi píše už rok najprv chlap teraz ženská .
30. júl o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
judith793
8
Registrovala sa 21. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 72 príspevkov a 471 inzerátov. Má 2 priateľov.
30. júl o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacicka30 (33 r.)
86
 @judith793 ano mne to posledne,,,,,asibluzni,,ked sa mam fotit cas a tak,,,,,alebo dcera najprv nech si pozrie ze mam maleho syna......debilko) emoticon
30. júl o 13:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
patricionella
Registrovala sa 3. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 28 príspevkov a 233 inzerátov. Má 2 priateľov. Dolný Kubín, okres Dolný Kubín.
 toto mi zas dnes došlo....napísala som mu/jej, že sú predané...radšej tie plavky hodím do koša...na tie isté mi napísal/a

Lucka-87@azet.sk - Lucia (neregistrovaná/ý) - Dnes o 12:03

Dobry den...Kamaratka mi poradila tuto stranku kde vraj nakupila vela pekneho oblecenia pre deti.Pozeram tiez na nejake pekne plavky pre malu 9 rocnu slecnu...Bola by ste taka zlata a spravili by ste nam viac foto,detail zadku,ramienka a hlavne by potesilo keby si ich vasa dcerka este vedela obliect ked je tiez takej stihlej postavy...Dakujem
30. júl o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacicka30 (33 r.)
86
 @patricionella presne tato osoba to iste- odfotit sa alebo dcerka ,,,co je debil??,ved je to ocite ze to je to iste......
30. júl o 13:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mery333
1607
Registrovala sa 25. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 313 príspevkov, 33 albumov a 449 inzerátov. Má 26 priateľov.
 Dávajte si POZOR na PODVODNÍČKU a ZLODEJKU - @ewe86 - EVA PATAKIOVÁ, Vadaš 427, 945 04 Komárno. Požiada v bazáriku o výmenu, dohodnete sa, že si balíček pošlete a viac sa NEOZVE. Žiaľ aj ja som jej naletela, mala dovtedy dobré hodnotenia. Až potom jej pribudli negatívne. Do včera mala v bazáriku 24 inzerátov, dnes všetky vymazala. Písala som jej cez kamarátkin nick na jeden inzerát a tam zareagovala, takže správy číta.

Zakladá si nové nicky a je pravdepodobné, že bude OKRÁDAŤ ĎALEJ. Už tu má negatívne hodnotenie zo dňa 28. marca - strana 154. Takže vtedy mala iný nick, keďže @ewe86 je založený v máji 2014 !!!
Tak pozor na ňu!!!
31. júl o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
siska765
9
Registrovala sa 9. novembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1077 príspevkov a 81 inzerátov. Má 16 priateľov. Okres Prievidza.
 NEODPORUCAM :
Miroslava Ferková,Revúca - Dotycna pani si dala poslat vecicky na dobierku a neprevzala,ani nereaguje ,neznasam takychto klamarov ,na co si objednaju nieco ked na to potom nemaju aby si to vyzdvihli.Fuj ,je mi z takych ludi zle
31. júl o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana32
21
Registrovala sa 16. júla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 15292 príspevkov, 3 albumy a 366 inzerátov. Má 7 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
 Veľmi sa čudujem, že tu ešte vôbec niekto posiela na dobierku!
31. júl o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš