Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

30. júna 2015   • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
annie13
33
Registrovala sa 7. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 8424 príspevkov, 2 albumy a 22 inzerátov. Má 47 priateľov. Zvolen.
 pridávam @miskolabas
iná velkost, farba, znacka ako som uhradila, neochota riesit to, @martinjansen ziadam jej blokovanie na bazari nakolko podvadza
17. jún o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lussii19
Registrovala sa 26. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 11 príspevkov. Piešťany.
 Bohuzial pridavam dalsi nick: @wiliama, tovar som zaplatila pred 2 tyzdnami, doteraz mi nic neprislo, predavajuca nereaguje.
17. jún o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miskolabas
8
Registrovala sa 29. júna 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky, 1 album a 116 inzerátov. Má 11 priateľov. Spišská Nová Ves.
  • Misko5 rokov a 6 mesiacov
 Annie13 zruste ju zavadza ludi a klame pozrite si jej hodnotenia nie som jedina kto ma s nou zlu skusenost prec s nou!
17. jún o 15:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lussii19
Registrovala sa 26. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 11 príspevkov. Piešťany.
 @lussii19,@wiliama. Tovar prisiel po odovodneni predavajucou, ze bola v nemocnici.
19. jún o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francaise22
Registrovala sa 2. júna 2013 na modrykonik.sk. Pridala 3 príspevky. Má 3 priateľov. Košice - Sever.
 SIMINA23 odo mna vytiahla na svoj ucet prachy za kociar a kociar nikde, zavadza a predava co v podstate asi ani nevlastni... neviem sa s nou nakontaktovat dalej, peniaze v cudu, kociar nikde a dalsie mamicky ktore sa teraz po case ozvali ze tiez poslali peniaze a cakaju zasielku, no ziadna nechodi
19. jún o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
annie13
33
Registrovala sa 7. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 8424 príspevkov, 2 albumy a 22 inzerátov. Má 47 priateľov. Zvolen.
 @miskolabas ty si pozri svoje hodnotenia ja mam ciste svedomie nechapem ako tu vobec mozu takyto ludia existovat @martinjasen to sa vobec neriesia takyto ludia, pozrite jej hodnotenia a dalej si kludne predava, inzerat jednoducho zmazala a nevyriesila nic
22. jún o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
inbrid
Registrovala sa 30. októbra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 8 príspevkov.
 Chcem upozornit vsetky nakupujuce a predavajuce aby ignorovali predaj a nakup menovanej andrejqqqa nakolko ide o povodnicku ktora tu neustale klame,co vidno aj najejhodnoteniach 3zle a
ko predavajuca a 3 ako nakupujuca a este okrada ludi poslala som jej peniaze a tvrdi ze ich nedostala a vobecnekomunikuje ze tu nema cas vysedavat ,bravo......treba ju otialto vyhnat fuj emoticon emoticon emoticon
23. jún o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
inbrid
Registrovala sa 30. októbra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 8 príspevkov.
 Dnes som jeej poslala opis z uctu skopirovany som zvedava ake zaujme stanovisko cim zase bude klamat dufam,ze ju tu zablokuju a este mi tu pise ze ci nemam deti ked tu vysedavam ja nezarabam okradanim poctivych ludi a schovavam sa tu za dieta,chudatko to dieta.to nevie u koho vyrasta.stale pisem o andrejqqqa.
23. jún o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kikulienka19
5
Registrovala sa 12. septembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 76 príspevkov a 62 inzerátov. Má 9 priateľov. Čadca.
 Ahojte, táto pani mi síce písala cez bazos.sk, ale môže nakupovať aj cez MK.
Neprevzala dobierku ani po viacerých upozorneniach, len samé vykrúcačky.
Andrea Hollá, Ďumbierska 29, Nitra
24. jún o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
regina22
Registrovala sa 17. apríla 2013 na modrykonik.sk. Pridala 84 príspevkov a 1 inzerát.
 @elje to je zo sušičky, to už nevyperieš
24. jún o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elje
12
Registrovala sa 23. novembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 2336 príspevkov. Má 8 priateľov.
 @regina22 Nie nevypralo sa emoticon Ale aspon bude @ivuliacik vediet pre druhykrat, ze je to zo susicky emoticon
25. jún o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sabinka2805
Registrovala sa 13. decembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 5 príspevkov. Bratislava - Staré Mesto.
 mariana966@azet.sk neprebera zasielky
25. jún o 12:17  •  čaká bábätko, termín má v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babula01
2
Registrovala sa 14. októbra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 19 príspevkov a 107 inzerátov.
 @janette333 po mesiaci ani tovar, ani vratene peniaze - same sluby 👎🏻
25. jún o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janette333
11
Registrovala sa 4. decembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 18 príspevkov a 200 inzerátov. Má 15 priateľov. Trnava.
 jasne su mamicky kere maju aj domacnost a nie cele dny len klebety tu sledovat ja mam vypis odurocovani papieri ze mate tovar ,
25. jún o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babula01
2
Registrovala sa 14. októbra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 19 príspevkov a 107 inzerátov.
 @janette333
klamete az sa prasi, najprv sa tvarite, ze ste to poslala obycajne a nemate doklad, a ak to nepride tak vratite peniaze a teraz, zrazu mate potvrdenie, tak si ho poprosim, lebo ja tovar nemam, ja mam tri deti a tiez chodim do prace., takze prestante sa tu lutovat a urazat....
25. jún o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janette333
11
Registrovala sa 4. decembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 18 príspevkov a 200 inzerátov. Má 15 priateľov. Trnava.
 jaasne , ja tvrdim svoje zahadne odrazu sa strati neco hladajte na poste ,, a tam mozete potom samej sebe nadavat ,,,,ja mam doklad a tym som skoncila , ked to prevezmete potom si tu mozete riesit
25. jún o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babula01
2
 @janette333
ja tu prekopirujem celu konverzaciu, vzdy tvrdite nieco ine, reklamovat mozem nieco na zaklade podacieho cisla a to nemate....takze tak...
26. jún o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dajinkomoj
Registrovala sa 25. marca 2015 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok a 5 inzerátov.
 ruzena kacaniova nespolahliva. neprebera dobierku neodpisuje.. smutne..
Dnes o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš