Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

27. januára 2015   • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
nikola0108
Registrovala sa 2. decembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 11 príspevkov a 3 inzeráty. Má 3 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 Maminy chcem upozorniť na pani lee_bella prejaví záujem o vec, vy to pozastavíte a pomaly týždeň a po info o platbe a posielaní sa už neozve. Keďže som tu nová čo sa týka bazáriku nepozrela som si včasne jej hodnotenia od predávajúcich. Pani dokonca si nechá poslať vec a potom tvrdí, že mamina je zlodejka, pretože ona nič nedostala. Pritom ani jedna z tých predávajúcich nemá negatívne hodnotenia. Som sklamaná... Hlavne, že pani má napísané som seriózna a to isté čakám od ostatných mamičiek... Nemám slov...
23. jan o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
drahusienka
Registrovala sa 21. októbra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 8 príspevkov. Revúca.
  • Andrejko2 roky a 9 mesiacov
 vancova tak na ludi si treba davat pozor ked sa ti niekto nezda narovinu mu to napis. presne preto akych ludi som stretla som si uz zrusila bazarik..cest vynimkam boli aj v pohode maminky s ktorymi sa obchodovalo skvele a spokojne boli obe strany ale tiez ma nebavilo natahovat sa s kupujucimi tyzdne o veci pre babo ci nejake hracky co sa s nimi moji drobci nehraju uz , dalsi zase nechceli platit postovne,nepreberali dobierky za co som nasledne platila 2x postovne ja potom ked som sa s niektorymi mamickami dohodla na osobnom odber neprisli nedvihali telefon.. vazne by sa mali ludia nad sebou zamysliet dospele zeny by mali byt zodpovedne za svoje spravanie. emoticon
23. jan o 14:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sebastianfann
Registrovala sa 11. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 4 príspevky a 172 inzerátov. Prešov.
 Pridávam: neregistrovaná Monika Zárecká (Pusté Úľany), mail monniestraw@gmail.com, odmietla poštárke prevziať dobierku za 20 eur, ktorú si u mňa objednala, spôsobuje škodu na poštovnom.
To isté urobila v lete aj neregistrovaná Jana Brunclíková (Martin nad Žitavou), mail janusienocka2000@azet.sk, baví sa tým, že objednáva tovar na dobierku a potom sa v mailoch vysmieva, spôsobuje škodu na poštovnom.
23. jan o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mata128
17
Registrovala sa 13. decembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 752 príspevkov a 33 inzerátov. Má 26 priateľov. Pezinok.
 Katarina Henyigova Cenkovce 161 okr.dun.streda 93039 - v ziadnom pripade neodporucam!!!zavadza,klame,rezervuje si tovar,vyhovara sa,nakoniec hra mrtveho chrobaka....na facebooku vystupuje pod nickom Dominik sebastian katica
24. jan o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nitta666
77
Registrovala sa 18. apríla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 39 príspevkov, 2 albumy a 33 inzerátov. Má 55 priateľov. Michalovce.
 ASKIMBIBI je nick pani ktora si objednala u man nadobierku dva krat a dva krat neprebrala balik a po informacii ze balik je na poste sa uz neozvala. prvy krat tvrdila ze balik tam nie je a druhy krat sa prestala ozyvat.tak pozor na nu!.... Andrea Tarackeziova, Kapicova 13, Bratislava 85101 je jej adresa
24. jan o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
odraskova (38 r.)
Stanislava
Stanislava PRO

Hračky, knižky, audio a video pre deti - Slovensko
PRO Shop: 77 inzerátov
18

“Krasna damska zimna bunda, predlzeneho strihu, cervenej farby, velkost M u mna v ponuke ihned k odberu za cenu 29 eur. kuk moj shop.”
(Dnes)

Neodporucam
bibiana25@windowslive.com - Bibiana Cani (neregistrovaná)
neuhradila objednany tovar a ani sa neozvala na vyzvu.
26. jan o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katkak31
1
Registrovala sa 19. júla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 1 priateľa. Malacky.
  • Snažíme sa otehotnieť
 kinderko23 viaceré sme si od nej objednali tovar a po zaplatení tovar neprišiel a ani sa neozýva
26. jan o 22:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karap
46
Registrovala sa 7. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 3766 príspevkov, 1 album a 4 inzeráty. Má 29 priateľov. Trnava.
 Pozor na osobu @mimi244 .Peniaze vezme a tovar neposle.este vcera mala v bazare vyse 500 inzeratov,dnes ma cely bazar vymazany.......Pookradala nas viacere a teraz zduchne.........
27. jan o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sebastianfann
Registrovala sa 11. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 4 príspevky a 172 inzerátov. Prešov.
 Pridávam: neregistrovaná Rebeka Šťastná (Pezinok), mail: rebeka234@azet.sk, pozor na ňu, je to klamárka a podvodníčka, nepreberá dobierky, teraz sa hraje na hluchú a nemú, spôsobuje škodu na poštovnom.
27. jan o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sany900
Registrovala sa 3. októbra 2014 na modrykonik.sk. Pridala 3 príspevky. Trnava.
 pridavam :maffo21@azet.sk tento pan ma fakt nahneval neskutocne zavadza chcel odomna kupit hracku natahoval sa somnou neuveritelne 3 tyzdne kedy sa stale na nieco pytal ked mi uz napisal adresu zasa to stopol ze este pozrie inde potom teda ze hracku berie potom ze ide niekam na vylet a nakoniec ked si uz plysaka mal brat sa pre istotu uplne prestal ozyvat emoticon no hrozne u mna stop!!
27. jan o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš

Populárne albumy