Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

23. apr 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
italy2
Registrovala sa 23. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 27 príspevkov a 41 inzerátov.
 @janinah keby peniaze došli na váš účet neprávom-necháte si ich?vrátite ich spať, dostanete prípadne aj peniaze od predávajúcej-dobrý tah
19. apr o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
italy2
Registrovala sa 23. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 27 príspevkov a 41 inzerátov.
 @soni76 omyl to sice je,ale nechcený,ktorých sa stáva v bankách dosť akoby ste možno vedeli.ja neviem vybaviť cez banku nič ked nemám v ruke žiadnu potvrdenku.to vie len odosielatel.
19. apr o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janinah
7
Registrovala sa 7. novembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 4161 príspevkov a 110 inzerátov. Má 9 priateľov. Okres Prešov.
 @italy2 keby ste bola kupujúca a pošlete peniaze na predajcom udaný účet a nemáte späť ani peniaze ani tovar,to by sa vám páčilo?
19. apr o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
italy2
 @janinah jednoducho to vybavím cez banku-nič zložité.
19. apr o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
italy2
 na základe jedného omylu vás hned dávajú na čiernu listinu.Nikoho som tu neklamala,nepodviedla.Ale sú tu aj také čo by chceli všetko pomaly zadarmo,bez poštovného apod
19. apr o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pipka
112
Registrovala sa 24. augusta 2006 na modrykonik.sk. Pridala 61877 príspevkov, 1 album a 21 inzerátov. Má 48 priateľov. Bratislava-Dúbravka, okres Bratislava.
 @bibinka379 sedi, ze nie je v perfektnom stave emoticon emoticon , ale vyska je podla mna ok, lebo je to merane aj s tou antenkou, to by som predavajucej nevytykala, bo to aj v obchodoch maju vzdy uvedenu celkovu vysku hracky emoticon
19. apr o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
soni76
2
Registrovala sa 21. mája 2010 na modrykonik.sk. Pridala 88 príspevkov a 28 inzerátov. Má 2 priateľov. Okres Nové Zámky.
 @italy2 ja netvrdim ze je to chceny omyl, ale nie je to chyba kupujucej a ma narok na svoj tovar alebo peniaze
19. apr o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
soni76
2
Registrovala sa 21. mája 2010 na modrykonik.sk. Pridala 88 príspevkov a 28 inzerátov. Má 2 priateľov. Okres Nové Zámky.
 @italy2 a okrem toho preco by mala kupujuca behat po bankach a stracat cas ked ona nic zle neurobila, chyba je predsa na vasej strane a musite znasat dosledky svojho konania
19. apr o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bibinka379
1
Registrovala sa 7. októbra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 65 príspevkov a 39 inzerátov. Má 1 priateľa.
 @pipka no v poriadku ,ale to tiez mohla napisat ze s antenkou.ja som sa nepytala lebo uz som tu teletabbieskovkupovala a tena vsetci meraju bez aantenky.
19. apr o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anik025
Registrovala sa 21. júla 2013 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 23 príspevkov a 27 inzerátov. Má 1 priateľa.
 @janinah ale kdeze od vyrobi jedna je uple obnosena a vyblednuta ved to vidiet na foto, uz sa k tomu nejdem vraciat pani mi vrati peniaze a ja jej topanky
19. apr o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janninn
12
Registrovala sa 17. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 47 príspevkov a 183 inzerátov. Má 5 priateľov. Nitra, okres Nitra.
 Tak pridávam ďalšiu nespoľahlivú :(: i.kazarova@pobox.sk - Ivana Kazárová (neregistrovaná/ý)
21. apr o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
soni76
2
 dalsia co neprebera dobierky
Nikola Siváková
Kružlová 4
090 02 Kružlová
Dnes o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rika1968
4
Registrovala sa 1. decembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 10 príspevkov a 102 inzerátov. Má 5 priateľov. Okres Rožňava.
 @bounties Dobrý deň, ja by som sa chcela informovať, totiž tá dotyčná pani má záujem odomňa kúpiť jedni detské šaty a kedže mi poslala veľmi nezvyčajnú adresu tak som ju vygooglila a akurát som našla Vašu správu, preto by som sa chcela spýtať, že či tiež Vám poslala túto adresu: milka parlagiova poste restante kosice 04017, totiž ja som už tiež doplatila na neprevzaté dobierky tak som radšej opatrnejšia. Dakujem za info a prajem pekný deň. Erika
Dnes o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš

Podobné diskusie

Populárne albumy