Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

1. marca 2015   • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
suzannah
Registrovala sa 23. júna 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok a 32 inzerátov. Má 1 priateľa. Poprad.
 Predávajúca s nickom "raylen" vybrala peniažky od viacerych (vrátane mna) a tovar nedorucila,zavádza,ze bol poslaný a podacie cislo nechce poslať.Smutne,ze existuju takýto ľudia,ktorí okrádajú mamičky na materskej :(
25. feb o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
soni76
2
Registrovala sa 21. mája 2010 na modrykonik.sk. Pridala 107 príspevkov a 18 inzerátov. Má 4 priateľov. Nové Zámky.
 neprebera dobierky neodporucam
Simona Macharová
Halalovka 24
911 08 Trenčín 8
25. feb o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maryenn85
26
Registrovala sa 17. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 5 príspevkov a 192 inzerátov. Má 36 priateľov. Poprad.
 vecicky42 - nechce vratit veci z vymeny, nakolko tie ktore mi poslala ona su nanic...nema ziadnu snahu dohodnut sa na vyrieseni problemu, nereaguje...
26. feb o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
misenka1989
Registrovala sa 8. decembra 2014 na modrykonik.sk. Pridala 3 príspevky. Námestovo.
 @janettka93 ako prosim napis mi spravu co ma tu ociernujes??
27. feb o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janettka93
Registrovala sa 9. októbra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 15 príspevkov a 195 inzerátov. Dubnica nad Váhom, okres Ilava.
 @misenka1989 ..ja nikoho neočierňujem len pravdu píšem a NEPOTYKALI sme si !
Prvá správa na Bazos 28.12. - Aj vymena?
Moja odpoveď - Dobrý deň, z vašej ponuky sa mi nič nehodí...
Tak ju zoberem za 5€ s postou obycajne po prevode
-Potom bola správa s nickom na MK-
Moja odpoveď - Na MK som pozerala vaše inzeráty, ale vy máte malé veľkosti emoticon
Dobrý večer, kabelka váži nad 500 g, poštovné bude 1,40 obyčajne, ak budete súhlasiť rozdelíme si ho na 0,70, t.j. vy zaplatíte 5,70 a zbytok 0,70 + balné ( plastová obálka pôjde na môj účet). Ak súhlasíte pošlem vám číslo účtu.
Tvoja odpoveď - Tak 5.70€ moze byt
1. januára odo mňa - Dobrý večer, chcem sa spýtať, poslali ste už platbu za kabelku ? Nič mi totiž neprišlo.....
Tvoja odpoveď - Ano ano posielala som vam 5.70 za kabelku
3. januára - Dobrý deň, stále mi peniaze neprišli....ako to mám chápať z vašej strany?
Tvoja odpoveď - Ja vam mozem poslat aj doklad posielala som vam
Moja odpoveď -Dobrý večer, skontrolujte si prosím číslo účtu, na ktoré ste posielala platbu, lebo i teraz som to pozerala a nič mi neprišlo...
A odvtedy už nič...hlavne, že posiela peniaze ?!
Kto očierňuje a klame !!!!!!!!!
Hocikomu môžem preposlať našu komunikáciu, mám ju uloženú v orginále!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. feb o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
misenka1989
Registrovala sa 8. decembra 2014 na modrykonik.sk. Pridala 3 príspevky. Námestovo.
 @janettka93
Ale ja tvoju kabelku nemam ani nic tak co riesis?
28. feb o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cristi
26
Registrovala sa 24. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2811 príspevkov a 73 inzerátov. Má 36 priateľov. Pezinok.
  • Dominika2 roky a 2 mesiace
  • Jakub5 rokov a 4 mesiace
 @misenka1989 vy ste vazne nepochopili? emoticon
Včera o 11:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
misenka1989
 No nie nepochopila bol by rozdiel keby mi ju poslala... A mozem poslat aj doklad ze bol zadany prevod ale mi nepresiel emoticon
Včera o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cristi
26
Registrovala sa 24. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2811 príspevkov a 73 inzerátov. Má 36 priateľov. Pezinok.
  • Dominika2 roky a 2 mesiace
  • Jakub5 rokov a 4 mesiace
 urobili ste chybu ,ze ste dalej s predavajucou nekomunikovali.Ten prevod ste mohli znova zopakovat,ak prvy raz nepresiel.
@misenka1989
Včera o 19:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bemimi
8
Registrovala sa 19. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 54 príspevkov a 21 inzerátov. Má 5 priateľov. Michalovce.
 Mam negativnu skusenost s predavajucou @kajuska01, kupila som od nej bundu, podla popisu v peknom stave, podotykam za 20€+1,60 doporucene postovne, bunda mi prisla poskodena, vysuchana, a dokonca obycajne. Predavajuca zamerne nekomunikuje, na spravy neodpoveda.
Včera o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš

Populárne albumy