Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

31. okt 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zuzika
Registrovala sa 12. júla 2005 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky a 84 inzerátov.
 livia999@atlas.sk tato osoba nehorazne klame!!!chce si kupit nike botasky a pise mi ze ma salon ..... bla bla bla ale ze ona neposiela peniaze na ucet vraj je to pre nu zdlhave ze musi ist na postu....kkkss a ze jej mam balik poslat na dresu do salonu ze ju postarka pozna ze jej ho donese...ako chapete to??? podnika a nema internet baking,,,, ako vobec to nazavana klamstvom.... som jej napisala ze ako moze mat salon .... :D :D :D viac sa neozvala !!!!
24. okt o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
papinotata
13
Registrovala sa 25. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 21 príspevkov a 299 inzerátov. Má 3 priateľov. Trnava.
 Neodporucam @anikoa klame a okrada......ANIKO JUHASOVA, VELKY MEDER
25. okt o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankohrasko
38
Registrovala sa 2. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 935 príspevkov, 3 albumy a 5 inzerátov. Má 29 priateľov. Bratislava - Ružinov.
 Neregistrovana luciasivakova@zoznam.sk NEODPORUCAM ako kupujucu!
25. okt o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkai
Registrovala sa 10. júla 2013 na modrykonik.sk. Pridala 11 príspevkov a 315 inzerátov. Má 1 priateľa. Bratislava - Staré Mesto.
 @zuzkai predavajuca keitl mi po vyše mesiaci vrátila peniaze spät /až keď jej admin pozastavil predaj; aj keď rozhodol,že mám nárok na vrátenie peňazí/. Tovar-čižmičky napísala, že ich nechce späť ,tak ich dávam do kontajnera. My sme kúpili nové a nebudeme nosiť, čo nie je naše.Chcela som jej zmeniť hodnotenie ani to nechcela.Rešpektujem predavajúcej rozhodnutie.
Ďakujem adminovi za pomoc.
27. okt o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terezka1947
3
Registrovala sa 11. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1850 príspevkov. Má 9 priateľov.
 tak a musim sa pridat k vam aj ja....hoci som chapava a nerada ludom robim problemy,ale zase tiez by bolo nefer voci ostatnym mamickam mlcat.
som sklamana z predavajucej @julka223 emoticon emoticon
mesiac sa taha nas "obchod" a ja nemam ani tovar,ani skoro 28eur...slubila som,ze budem trpezliva...ale je to uz vyse mesiaca...a nemam ani nejaky relevantny dovod a sancu,ze este peniazky uvidim,hoci mi to slubila...takze....aj tuto cestu musim pouzit,lebo aj ked uz peniaze asi neuvidim...aspon si druhe mamicky daju pozor emoticon
emoticon
28. okt o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
naninkaaaa1111
14
Registrovala sa 13. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 4 príspevky, 2 albumy a 50 inzerátov. Má 20 priateľov.
 Osoba pod nickom ANIKOA mám s ňou takúto skúsenosť, že tovar dostala zaplatený ale žiaľ už mi ho neposlala aj napriek jej správe k inzerátu, že balíček je odoslaný ale nebol a nie je odoslaný. A takto sa obohatila a nekomunikuje viac aj napriek správam. Bola síce stopnutá adminom ale predsa si môže vytvoriť nový účet pod novým názvom, menom a atď. Je z Dunajskej Stredy a číslo účtu nie je na ňu ale na nejakého pána. Bolo nás viac čo takto oklamala a dobehla emoticon. Ako je smutné, že takéto osoby sa tu medzi nami nájdu a verím tomu, že táto jej a ich špinavosť a klamstvá každú dobehnú! Klamala aj ďalšej osobe čo u nej kupovala v bazáre a tiež ju oklamala, že jej peniaze vráti ale nevrátila samozrejme!
28. okt o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sladkasue (31 r.)
www.SLADKASUE.net
Zuzana Pravňanská PRO

Internetové obchody - Okres Trnava
PRO Shop: 1046 inzerátov
116

“Menim podmienky predaja pre nas e-shop... clovek sa uci kazdym dnom... :(”
(Dnes)

@wanda12 - Wanda Traubnerova, Krizna 32, 81107, Bratislava