Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

2. sep 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
majka99999
24
Registrovala sa 20. júla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1022 príspevkov a 38 inzerátov. Má 8 priateľov. Bratislava - Petržalka.
 Pridavam Vanka123
Staci pozriet jej hodnotenia. Povybera si veci na darovanie roznych velkosti a urcite vraj uhradi postovne. Za tyzden to nebola schopna poslat...
28. aug o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
timusi
12
Registrovala sa 1. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 32 príspevkov, 1 album a 37 inzerátov. Má 1 priateľa. Žarnovica.
 Pridávam : renatka1156 - určite neposielať na dobierku. Mala kladné hodnotenia, okamžité prevzatie dobierky, spoľahlivá.... Ja som odoslala balíček /mala ho 8.8. na pošte/ a začali jej následne pribúdať negatívne hodnototenia. Samozrejme mi neodpovedala. Včera mi pošta balíček odosielala domov, predpokladám, že príde v pondelok. Ešte pred pár dňami sa dal pozrieť vo fóre príspevok z minulého roka-podľa adresy, tam bolo uvedené, že napriek dobrým hodnoteniam, nepreberá balíčky.
Neviem, ako tu môže fungovať osoba, ktorá sa každý rok zaregistruje pod iným nickom a klame ľudí!
28. aug o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adri266
15
Registrovala sa 8. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2039 príspevkov, 1 článok a 540 inzerátov. Má 9 priateľov. Prešov.
 @timusi treba nahlasit adminovi
28. aug o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacicka30 (33 r.)
87
Registrovala sa 5. júna 2011 na modrykonik.sk. Pridala 91 príspevkov, 29 albumov a 382 inzerátov. Má 103 priateľov. Levice.
  • Oliverko8 mesiacov a 3 týždne
 odporucam vam neposielat na dobierku,,,,vobec,,, emoticon nato nereagujem
1. sep o 15:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
drajnovae
Registrovala sa 20. septembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 13 príspevkov a 40 inzerátov. Gelnica.
 Pridávam Miroslavu Adamcovú z Levíc.O pár minút,ako prejavila záujem o tovar,napísala,že poslala peniaze,ale už sú to dva týždne a peniaze neprišli.Zrejme čakala,že jej pošlem balíček...
Včera o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
drajnovae
Registrovala sa 20. septembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 13 príspevkov a 40 inzerátov. Gelnica.
 práve sa mi pani ozvala,napísala mi vtedy,že má problém s prevodom,že sa mi ozve,ale viac sa neozvala,až dnes,keď som jej napísala.Že nikdy nemala s nikým problém.Ak je to tak,ospravedlňujem sa jej...
Včera o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš

Podobné diskusie

Populárne albumy