Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

1. okt 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zuzkai
Registrovala sa 10. júla 2013 na modrykonik.sk. Pridala 10 príspevkov a 323 inzerátov. Má 2 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 @zuzkai
Predavajúca s nickom: apartman mi nakoniec za pomoci admina vratila časť peňazí, tak ako som jej navrhla na začiatku jednu z alternatív vyriešenia problému v obchodíku. Nakoľko prišlo k vyriešeniu problému, zmenila som jej pridané hodnotenie na nove.Ďakujem adminovi za pomoc.
22. sep o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vladikmatka
17
Registrovala sa 6. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 4 príspevky a 24 inzerátov. Má 23 priateľov. Hriňová, okres Detva.
 Ahojte moja prvá zlá skúsenosť na MK, s predávajúcou http://www.modrykonik.sk/blog/skolkazup/ chcela som od nej kúpiť bundičku pre syna na jeseň, dohodli sme sa a peniaze som jej previedla, naposledy sa ozvala oznanom, že peniaze nabehli a odvtedy nemám ani peniaze ani tovar, písala som jej veľa krát a neozvala sa ani raz, zmazala si aj všetok predávajúci tovar :( vybrala som si ju na základe 18-tich kladných hodnotení.. nikdy si nevyberám tovar aby som si nepozrela hodnotenie...
23. sep o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
viki75
78
Registrovala sa 27. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 48 príspevkov, 1 album a 260 inzerátov. Má 83 priateľov.
 Mile predavajuce, chcem upozornit na dalsiu spekulantku, ktora si naobjednava, samozrejme dobierku si da poslat, zarucuje, ze isto prevezme a samozrejme nakoniec neprevezme.
tu je: iLDIKÓ KÓMAROVÁ FILAKOVO FARSKÁ LÚKA 82 98601
pani je velmi neprijemna a este vas osocuje, ze ona za to nemoze, ze si to nestihla za 18 dni (!) vybrat:(( takze aspom taketo zadostiucenie, ze ju tu kompletne napisem, nech sa hambi. stala ma takmer 5€ postovne, a este je urazena, ze ona za nic nemoze, ze ona nic nedlzi!!!!
24. sep o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vladikmatka
17
Registrovala sa 6. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 4 príspevky a 24 inzerátov. Má 23 priateľov. Hriňová, okres Detva.
 @vladikmatka
predávajúca xella555 mi nakoniec po necelých 2 týždňoch napísala, že bola na dovolenke (na čo neupozornila) a kabát predáva kamarátka..
24. sep o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
1daniella11 (29 r.)
Registrovala sa 21. marca 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok a 2 inzeráty. Šaľa.
 @marci77
práve teraz sa mi neprebrala dobierka od morka008@zoznam.sk predala som je gumáky hello kitty za smiešne 3,-€, ale s poštovným to vyšlo vyše 6 a to je už asi na ňu veľa! Mala som viac záujemkýň, ktoré chceli poslať aj peniaze vopred na účet, ale ja hlúpa som bola férová a poslala na dobierku hneď prvej emoticon toto je vďaka za poctivosť. V dnešnej dobe: za dobrotu na žobrotu!
Jej adresa LUCIA LACKOVA PEKARSKA 32 HANDLOVA 97251
24. sep o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkai
Registrovala sa 10. júla 2013 na modrykonik.sk. Pridala 10 príspevkov a 323 inzerátov. Má 2 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 Dobrý večer, kúpila som od predávajúcej : keitl, kvalitné zimné topánky/čižmičky.Uvedené bolo v popise-dobrý nosený stav.
Došli mi, avšak jedna čižmička ma zvnútra na päte predratú vnútornú látku a podrážka sa lúpe, je rozstrapkaná na oboch čižmičkách.Ešte k tomu hrozne smrdia stuchlinou. Tovar som ešte nemala, už bol inzerát zmazaný. Hneď som písala predávajúcej na IP, že mi neuviedla skutočný stav tovaru aj napriek tomu, že som sa jasne pýtala na predratia a poškodenia.Tieto rozhodné údaje zamlčala a neuviedla. Navrhla som jej vrátiť mi peniaze späť, ja jej vrátim tovar resp. vrátiť mi časť peňazí. Predavajúca mi odpísala, že suma, ktorú som zaplatila za čižmy je smiešna v porovnaní s tým, čo stáli tieto značkové topánky, sú v dobrom nosenom stave a majú bežné známky nosenia, nemôžem čakať nový tovar, nemajú také poškodenia, že sa nedajú nosiť-majú len bežné opotrebenie.
Ja som nepísala nič o cene, ani som nečakala nový tovar ani to, že sa nedajú nosiť.Nepovedala pravdivo na moje otázky-či majú predratia a poškodenia. Jednoducho mi to zamlčala.Predratie látky zvnútra na päte a rozstrapkaná /olúpaná podrážka na oboch. Toto su hlavne nedostatky.Ešte majú na šedom prasknutie a vpredu pri špici odretie. Farba je vytiahnutá, nie taká pekná. Pripájam foto. Posledné 4 sú predávajúcej na porovnanie..
25. sep o 03:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janus32
67
Registrovala sa 18. februára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1871 príspevkov a 232 inzerátov. Má 70 priateľov. Nitra.
 Neodporúčam obchodovať s touto osobou!!!klamárka! lienca83@gmail.com
25. sep o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klavesnica1
Registrovala sa 18. júna 2013 na modrykonik.sk. Pridala 18 príspevkov, 1 album a 123 inzerátov. Má 2 priateľov. Trstená, okres Tvrdošín.
 Pan Frantisek Balaz z Valaskej neprebral balicek na dobierku. Preco si niektori ludia z nas robia dobry den?
25. sep o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sueee14
Registrovala sa 12. februára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok a 45 inzerátov. Má 1 priateľa. Trnava.
 Neodporúčam túto predávajúcu, napísala dobrý nosený stav - skutočnosť mierne vyťahané, žmolky od prania, flak ktorý sa mám vyprať sama a ked to neviem mám je to poslať na svoje náklady alebo mi pošle prací prach do obálky...a pritom tvrdila že posiela oprané oblečenie tak potom to bol asi poštár ?! poslala som jej aj fotky a dala som negatívne hodnotenie, ona na moje hodnotenie napísala že žiadne fotky som neposlala, sumu akú som zaplatila vobec nezodpovedala oblečeniu + arogantné správanie...jej nick zabka1987
peniaze som mohla radšej poslať na charitu ako takejto osobe..
25. sep o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
snaily (25 r.)
18
Registrovala sa 21. novembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 88 príspevkov a 31 inzerátov. Má 18 priateľov. Senica.
  • Deniska2 roky a 11 mesiacov
 Nenakupujte u @anikoa (Aniko Juhasz, Velky Meder) ani jej nič nepredávajte ...je to podvodníčka, predávala novú teplákovú súpravu preniaze má no tovar dodnes neposlala, na správy nereaguje ale bazár pravidelne aktualizuje....podala som na ňu trestné oznámenie
26. sep o 23:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
szsz
4
Registrovala sa 13. decembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 7 príspevkov a 16 inzerátov. Má 3 priateľov.
 neodporúča predávajúcu "nicolmattan" poslala mi miesto nového tovaru,špinavé,zničené handry..tovar som jej poslala späť a už 3 týždne čakám na svoje peniaze,,,a poriadne ma pourážala v správe emoticon
28. sep o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
xdaniela
2
Registrovala sa 1. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 1 priateľa. Tvrdošín.
 ja len tak všeobecne, že niektoré nevedia, že existuje hranica, za ktorou sa už veci nepredávajú, ba ani nedarúvajú, ale hádžu do koša, už som si kúpila čižmičky a botasky, ktoré išli rovno do kontajnera. JEDNA VRáTILA PENIAZE a druhá sa viac neunúvala ani odpovedať...ale zbohatla o 10€
30. sep o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hviezdamk
27
Registrovala sa 2. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 30 príspevkov a 428 inzerátov. Má 15 priateľov. Poprad.
 gadrels
TATO SLEčINKA SA TIEZ ZABAVA NA DRUHYCH - NEPOSIELAJTE NA DOBIERKU!!!
neprebrala dobierku, neunuvala sa ani odpisat na spravu, topanky som jej poslala nove, takze nemala dôvod si to rozmysliet, za polovicnu cenu, no nemam slov, vdaka tejto uzasnej "nakupujucej" uz viac na dobierku neposlem!!!
Včera o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katka2511
Registrovala sa 21. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 34 príspevkov a 23 inzerátov. Nové Zámky.
 neodporúčam kupujúcu PINPINELA, neprebrala si dobierku, najskôr sa ozve, že nemôže prebrať a potom už vôbec neodpovedá na správy
Včera o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nika185
3
Registrovala sa 1. decembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 90 príspevkov a 66 inzerátov. Má 3 priateľov.
 zlá skúsennosť. manuella2012, Košičanka,vraj slobodná mamička s malinkým bábätkom, spustila som jej cenu o polovicu a upustila od poštovného a dodnes nemám ani peniaze ani záves,je to už mesiac, vždy viem pochopiť, že môžu nastať problémy, tak som ju vyzývala, aby mi dala vedieť, ale nič, obabrala ma na modrejstreche, vyzvala som ju dvakrát, vôbec nereaguje a neodpovedá, nešlo o veľa peňazí, ale pre matku, ktorá nepracuje a má tri deti je veľa aj 5euro, mne jej bolo ľúto a jej mňa asi nie.
Včera o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hviezdamk
27
Registrovala sa 2. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 30 príspevkov a 428 inzerátov. Má 15 priateľov. Poprad.
 adresa sopli čo neprebera dobierky: jej nick je gadrels
Linda Fischerová
Slnečná 8
927 05 Šaľa 5
Včera o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rukolka
Registrovala sa 12. augusta 2014 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok a 48 inzerátov. Bratislava - Petržalka.
 Michaela Skubinčanová bohuzial podviedla aj mna, sice sa jedna iba o 15 EUR. Mozem si za to sama, lebo som si ju neoverila, ale pre dalsie pripady udavam vsetky info, ktore som nasla:

Zakladne udaje:

Michaela Skubinčanová - Ferechova
Závodská cesta 60
010 01 Žilina 1

Mobil
0911615125

Cislo uctu:
2919871601/1100

Nicky:
kendy1
kendyska111
vanenka44

Pouzivany e-mail:
skubincanova@centrum.sk
roxy641@azet.sk
vaneska641@icloud.com

(admin by mohol pridat registracny e-mail pre nick vanenka44 a kendyska111)

Temy, kde podviedla ludi:
http://www.modrykonik.sk/forum/na-zmazanie/podvodnicka-vanenka44/
http://www.modrykonik.sk/forum/modrykonik-sk/cierna-listina-len-nicky-ktore-su-nespolahlive-vsetko-ostatne-bude-vymazane/?page=113 (27. mar 2013 o 10:04)
http://www.mimibazar.sk/hodnoceni_starsi.php?strana=1&order=4&user=207958 (15.10.2013, 10:21)

Facebook profil:
https://m.facebook.com/michaela.skubincanova?fref=ts

Facebook Fotka:
(na vyziadanie - pre pripad, keby FB profil zmazala)

Dalsie info:
Rodné mesto/obec: Súľov
2006/2007 skoncila Pedagogická a sociálna akadémia sv. Márie Goretti v Cadci

Prajem pani uspesne zamestnanie po materskej, ked si ju bude zamestnavatel overovat na Internete.

Pani Skubinčanová, ak toto citate, kludne sa ozvite, stale cakam na kompenzaciu.
Včera o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
soni76
2
Registrovala sa 21. mája 2010 na modrykonik.sk. Pridala 104 príspevkov a 27 inzerátov. Má 4 priateľov. Nové Zámky.
 @hviezdamk
jej meno mam vo svojej tabulke nespolahlivych osob tu z ciernej listiny takze zrejme toto nebude prvy pripad
Včera o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hviezdamk
27
 @soni76 ano? a negatko nemala este predo mnou :( keby som videla jedno, neposlem na dobierku...
Včera o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
soni76
2
Registrovala sa 21. mája 2010 na modrykonik.sk. Pridala 104 príspevkov a 27 inzerátov. Má 4 priateľov. Nové Zámky.
 no ja som si urobila tabulku nespolahlivych co sa tu premleli a je tam....vzdy ked idem nieco posielat si preklepnem tabulku aj ked to neni na 100% ale predsa len
Včera o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš