Dlhodobá ignorácia žiadosti o možnosť blokovať užívateľa

soldi
8. jan 2014

naozaj vam, timu asmira, absolutne nezalezi na vasich prispievatelkach?
je vam prednejsia popularita, hadky a sikana nez klud a pokoj ako sa stale snazite klamlivo prezentovat?

narazam na kauzu anjelicek26. poznam ju osobne. je to clovek, ktory pomaha a snazi sa a kvoli vasej neochote a pomylenym prioritam ma odist?
kolko skvelych osob este vyzeniete?

preco je pre vas taky problem pridat tlacitko: blokovat?

kolko hlasov a peticii treba, aby ste to konecne urobili?

mariova odpoved na nase otazky bola arogantnym vysmechom:

ďakujem za článok a každej používateľke za reakciu. Reagovať budem postupne, teraz však k blokácii konkrétnych používateľov. Takáto funkcia nie je riešením, nakoľko tým sa problém len skrýva a ostáva naďalej "živým". V tejto veci sa treba pozrieť celkom na príčinu vzniku problému, ktorou v tomto prípade, ako sama píšeš, je do veľkej miery aj tvoja popularita. Este viac ako popularita, je pravdou to, že Modrý koník je kópiou reálneho života, v ktorom existujú radosti aj ťažkosti. My sa snažíme o to, aby koník vytváral čo najviac príležistostí na radosť a nie je našim cieľom spraviť stránku hygienicky čistou pred nezhodami. Práve tie sú znakom pokroku a preto som rád, že si o svojom probléme informovala verejne. Článok prosím nechaj aktívny, budem ho ešte potrebovať a ďalej reagovať.

reagovat budes postupne? takto? ze to zmeties zo stola?
funkcia blokovat nie je riesenim? a co je? ked pojdem s bolestou k lekarovi a budem si pytat liek, tam ma ma odbit s tym, ze on nevie preco ma to boli tak ma necha trpiet, kym na to nepride? to je spravny postoj podla vas, asmira timu?
ked je niekto popularny, tak ma byt povolene donho hocikomu hocikolko beztrestne kopat? bez nasledkov a sankcii? to je ten obraz, akym sa chcete prezentovat?
nezhody su znamkou pokroku? tak podme rozputat tretiu svetovu vojnu, nech vsetci vidia aki sme pokrokovi.

same skvostne slova, ale odkaz je jasny:
kasleme na vas, mile prispievatelky, ste pre nas len zdrojom penazi a nezalezi nam na vas vobec.

jabadaba
26. jan 2014

@zuzkaanicka no nemam, ale nebudem to verejne sirit, mohlo by to byt pouzite proti mne. 😀
@miskakyska jaaaaj, a ja ze co sa dnes tak odlahcene citim.... 😀

zuzkaanicka
26. jan 2014

@jabadaba vidis, my s dvomi nickmi tu sirime osvetu, aby ludia na net nevesali cele svoje sukromie 😅 ... keby to s tymi dvomi nickmi bola pravda, tak to by uz bol celkom slusny paradox 😅

jabadaba
27. jan 2014

@zuzkaanicka kazdopadne to vidim na stare zname a otrepane - komu niet rady tomu niet pomoci. Clovek by sa aj rozdvojit mohol a na urodnu podu nepadne... 😀

digysa
27. jan 2014

@zita19
@zuzkaanicka
@natas4
@katasa
@jabadaba
@zeleny_cajik

Baby toto mi dnes poslala moja kamoska-lekarka.....dostala ma poriadne.... (sory ak mate iny nazor, ale mna to pobavilo)

Ako ockovanie sposobuje autizmus? Kliknite a dozviete sa vsetky potrebne informacie...

http://howdovaccinescauseautism.com/

natas4
27. jan 2014

@digysa 😀 😀 😀

jabadaba
27. jan 2014

@digysa hm...clovek aby sa bal oponovat. 😀 Ten toooon, ten tooooooooon.... 😀

zuzkaanicka
28. jan 2014

@jabadaba nepaci sa Ti ton? 😅 ... ja by som vedala o teme, kde by prave takyto link sedel viac ako dobre 😅 ... len tam by to niektore nerozpisali 😅

jabadaba
28. jan 2014

@zuzkaanicka 😀 som sa zlakla no....na mna treba s citom. 😀

digysa
28. jan 2014

@zuzkaanicka v ktorej teme? Hodme to tam, nech sa tam niekto dobre nasere! 😀

zuzkaanicka
28. jan 2014

@digysa ja myslim, ze lubovolna ockovacia 😅 ... mam pohladat? 😅

zuzkaanicka
28. jan 2014

@digysa Tu ich je-mozes vyberat 😅
https://www.modrykonik.sk/forum/category/ideme-...

Potom Ta lajknem😉

digysa
28. jan 2014

@zuzkaanicka jaj....no idem vyskusat.... 😅 😅

sirinka
28. jan 2014

@zuzkaanicka
@digysa no musim povedat, ze nieco tak stupidne by som od vas necakala... ☹

zuzkaanicka
28. jan 2014

@sirinka 😕 🙂

zuzkaanicka
28. jan 2014

@digysa mam dojem, ze si tam tu temu uz zarazila 😅 ... tak sa tam hadali a teraz je klud 😉

zika97
31. jan 2014

tu je jedna z diskusii,kde anjelicek23 "pomahala": https://www.modrykonik.sk/forum/1-trimester/tri-antibiotika-za-prvy-trimester/ A nebojim sa, ze odisla z fora, iste je tu pod novym nickom. 😉

zuzkaanicka
31. jan 2014

@zika97 a mozno nie pod jednym 😅

nela82
10. jan 2016

@zika97 práve som si všimla,že je späť... 😀 a som prekvapená aj z tohto čo som si až teraz prečítala.Vlastne neviem prečo z tade vtedy odišla...čo za kauza to bola....no to,ako tu ženy ju mali a majú ako za Matku Terezu....v čom tak veľmi pomáhala?Podporovala finančne matky v núdzi?Podporovala finančne choré detičky....? Myslím že ak robila jedno z toho-hlavne jedno z toho-dá sa hovoriť o "POMOCI".Pomoc nie je,ak jej reakciu čítate v každej jednej diskusii a ako si aj ty skopírovala ten link-takýchto "dobrých rád "-podporujúcich až to priam bolelo.....tak takých bolo neurekom 😀 😔 Žila MK a ožila opäť a opäť to tu bude to-čo bolo-síce,horšie to už nemôže byť 😀 Samoľúbosť smrdí.....a príliš vysoké sebavedomie-tiež 🙂

macamac
10. jan 2016

@nela82 a aky ma teraz nick? Kludne IP. DIKY

nela82
11. jan 2016

@macamac ten čo mala.Toľko žien ju tu uvítalo zrazu s takou radosťou....mám pocit,že sú jej životom priam "posadnuté".Ešte by som pochopila naozaj ženy,ktoré sú v reali kamarátky-stretávajú sa...ale takto?Takto prehnane uznávať nejakú cudziu ženu,ktorá je rovnako len obyčajný človek a matka-ako my...príde mi to poriadne choré,nič iné.