Dlhodobá ignorácia žiadosti o možnosť blokovať užívateľa

soldi
8. jan 2014

naozaj vam, timu asmira, absolutne nezalezi na vasich prispievatelkach?
je vam prednejsia popularita, hadky a sikana nez klud a pokoj ako sa stale snazite klamlivo prezentovat?

narazam na kauzu anjelicek26. poznam ju osobne. je to clovek, ktory pomaha a snazi sa a kvoli vasej neochote a pomylenym prioritam ma odist?
kolko skvelych osob este vyzeniete?

preco je pre vas taky problem pridat tlacitko: blokovat?

kolko hlasov a peticii treba, aby ste to konecne urobili?

mariova odpoved na nase otazky bola arogantnym vysmechom:

ďakujem za článok a každej používateľke za reakciu. Reagovať budem postupne, teraz však k blokácii konkrétnych používateľov. Takáto funkcia nie je riešením, nakoľko tým sa problém len skrýva a ostáva naďalej "živým". V tejto veci sa treba pozrieť celkom na príčinu vzniku problému, ktorou v tomto prípade, ako sama píšeš, je do veľkej miery aj tvoja popularita. Este viac ako popularita, je pravdou to, že Modrý koník je kópiou reálneho života, v ktorom existujú radosti aj ťažkosti. My sa snažíme o to, aby koník vytváral čo najviac príležistostí na radosť a nie je našim cieľom spraviť stránku hygienicky čistou pred nezhodami. Práve tie sú znakom pokroku a preto som rád, že si o svojom probléme informovala verejne. Článok prosím nechaj aktívny, budem ho ešte potrebovať a ďalej reagovať.

reagovat budes postupne? takto? ze to zmeties zo stola?
funkcia blokovat nie je riesenim? a co je? ked pojdem s bolestou k lekarovi a budem si pytat liek, tam ma ma odbit s tym, ze on nevie preco ma to boli tak ma necha trpiet, kym na to nepride? to je spravny postoj podla vas, asmira timu?
ked je niekto popularny, tak ma byt povolene donho hocikomu hocikolko beztrestne kopat? bez nasledkov a sankcii? to je ten obraz, akym sa chcete prezentovat?
nezhody su znamkou pokroku? tak podme rozputat tretiu svetovu vojnu, nech vsetci vidia aki sme pokrokovi.

same skvostne slova, ale odkaz je jasny:
kasleme na vas, mile prispievatelky, ste pre nas len zdrojom penazi a nezalezi nam na vas vobec.

monika15
8. jan 2014

Pridavam sa..... Prist o taku mamicku ako Anjelicek vsak sa pozrite ze kolko tu uz pmohla, poradila....
a vy radsej zvolite 2 co tu robia len problemy....

ako sorry ale pritirecite si v podmienkach ;);)

noemka2006
8. jan 2014

cely @mariosmykal robi si znas posmech....

radkatalajkova
8. jan 2014

Taktiež súhlasím so zablokovaním "super užívateliek"

michaela1986
8. jan 2014

najlepsie je , ze oni vzdy vymyslia super novinku ako ,, zlepsia stranku ,, ale to co tu chcu uzivatelky uz dlho , tak ziadna reakcia na to ....

aj ja suhlasim

seemani
8. jan 2014

@soldi nedá mi nereagovať. Neviem súce o čo ide, ale @anjeliček26 pomohla neraz aj mne, a sledujem jej príspevky, a myslím si, že je to jedna z tých normálnych ľudí tu na fóre.. Takže neviem, čo sa udialo, ale zjavne sa niekto do nej obul. to je síce smutné, ale toto je verejné fórum, diksusia viac menej anonymná, takže mi nejde do hlavy, prečo sa pozastavuješ nad konaním adminov. Ak by mali blokovať všetkých čo sa tu kedy do niekoho obuli, jajajáááj, to by museli mať zvlásť čoloveka vyčleneného len na tlačítko BLOKOVAŤ. Usudzujúc podľa dátumu tvojej reakcie tu asi nie si nová, takže vieš, že rýpanie, osočovanie, nadávky, odsudzovanie, výsmech a mnoho iných je na MK úplne bežné a každý normálny človek nad tým hodí rukou a jednoducho nereaguje.. Toto je proste neustrážitelné a nepostihnuteľné. Čo má admin posielať domov šeky s pokutou za urážku na cti? Ani adresu nevie, to yb si musel najprv nechať niečo poslať z bazárika danej osoby 🙂 .. Podľa mňa riešiš vec neriešiteľnú a zbytočnú.. Zvykaj si, toto je proste svet internetu, dke sa ľudia úplne odosobnia a povedia aj veci, ktoré by ti v živote nepovedali a kočka, tkroá sa tu do teb niekedy obula, ťa možno týždeň predtým pustila pred seba s malým nákupom alebo sa ti usmiala na šteniatko či pochválila ti dieťa smejúce sa v kočíku.. Nevieš a nezistíš, nauč sa s tým žiť a bu´d rada že ty taká nie si..

soldi
autor
8. jan 2014

@seemani nebavime sa o blokovani osob na koni, ale o tom, ze mozes Ty blokovat konkretneho uzivatela, aby nemohol pisat do Tvojho fotoblogu 😉

seemani
8. jan 2014

@soldi teraz čítam príspevky nado mnou, oni ju vyhodili z fóra? Ak áno, tak beriem späť čo som napísala, lebo to je potom choré...

soldi
autor
8. jan 2014
soldi
autor
8. jan 2014

@seemani nie, priamo nie. iba ju nepriamo vystvali

katka2224
8. jan 2014

pridávam sa

sirinka
8. jan 2014

A ako ma vyzerat ta blokacia?

Kedsa raz rozhodnete dievcata pridavat fotkya videa z vaseho sukromia na uplne verejny web, bez hesla a zabezpecenia a ani to este nie je zaruka, ze sa k nim nedostane nikto cudzi, preco potom ziadate nejake blokovanie uzivatelov?
Pokial mate zaujem tu v klude klasobit o vsetkom moznom, strazte si preboha svoje sukromie. Osocovanie na MK je to najmenej, co sa vam moze prihodit...
A ano
@soldi davat tabletky od bolesti bez toho, aby sa zisitla pricina nie je riesenie, takze v prvom rade treba odstranit pricinu.... 😉 tym nemam na mysli odstranit uzivatelku, ale nedat sancu zverejnovanim svojho sukromia inym osobam zneuzit to proti nam... Inak je nutne ratat s moznymi nasledkami.

seemani
8. jan 2014

@soldi Tak toto som nevedela, tak to súhlasím aj ja. jediným riešením je blokovanie. Škoda, že sa to nedá ako na fb či azete. že si sám užívateľ zvolí koho si zablokuje,..

danka483
8. jan 2014

súhlasím

soldi
autor
8. jan 2014

@sirinka je to docasne riesenie, kym sa odhali pricina 😉 a niekedy stacia aj docasne riesenia.

sirinka
8. jan 2014

@soldi uplne postaci nezverejnovat svoje sukromie...

skatarina
8. jan 2014

@mariosmykal nechali ste vystvat mamicku,ktora bola prinosom ,co bude nasledovat?

soldi
autor
8. jan 2014

@sirinka nie, bohuzial nestaci.
to ako keby som sa stazovala, ze niekto ma sleduje a riesenie policie by bolo: tak ostante doma.

gemini001
8. jan 2014

Je dost smutne ze sa tu podporuje skodna, a slusny clovek nema sancu efektivne branit sa. Admini by okrem zvysovania trzieb mali venovat svoj cas aj tym, bez ktorych by trzby neboli ziadne! Teda uzivatelom!!!

jamarkub
8. jan 2014

@mariosmykal rovnako súhlasím s názorom možnosti blokovania osoby, ktorá mi akýmkoľvek spôsobom zasahuje do súkromia v tom znení, že ma to uráža, alebo spôsobuje negatívne emócie. Prečo by MK nemohol mať túto funkciu, keď všetky sociálne siete ju majú? Nerozumiem tomu a rovnako tým argumentom prečo nie..... Som na strane @anjelicek26

22macka22
8. jan 2014

tiez sa pridavam. Ale mam pocit, ze im ide prave o to, aby sa tu zeny co najviac hadali, ohovarali... Ide im o navstevnost stranky...Na kazdej socialnej sieti je moznost blokovania, preco nie na konovi? prave pretoto.... budu Vam odchadzat stale viac a viac dobri ludia....

lucinkap6
8. jan 2014

taktiez sa pridavam............

silsil
8. jan 2014

tiez nechapem o co ide tu na MK @admin admini mali snahu to tu zlepsovat, priniest rozne rozhovory atd.. ale ze by riesit to co je akutne..anlejicek je osoba kt. tu pozna hadam kazdy.. a takto ju nechat vysvatt ked su jasne dokazatelne utoky na nu.. toto tu je povolene? PROSIM ODPOVEDZTE MI..ci aj ja, alebo niekto iny mozeme utocit na inych uzivatelov bez nasledkov?? tu neslo len o nu ako osobu, ale o to ze aj hocikho z nas si moze niekto vyhliadnut a obtazovat !!!!

lienka1701
8. jan 2014

ja sa pridávam tiež...nechápem prečo ju chcete zablokovať...ved je to skvelá mamička s troma detičkami a len nám tu dobré rady rozdáva...toľkokrát aj mne poradila a bola som veľmi rada za takú skvelú radu....

mariosmykal
8. jan 2014

Ahojte. @soldi nič som nezmietol zo stola 🙂 Riešiť problém sa nedá behom pár minút, preto som najskôr oznámil, že problém riešim postupne, a teda sa mu začínam venovať. Potreboval som si naštudovať celý vzťah týchto osôb a obe strany vypočuť. Tu už čas nezohrával žiadnu úlohu, preto som si dal na tom záležať.

Výsledkom je, že sme sa s kolegami rozprávali o možnosti blokovať používateľa a budeme na nej pracovať. O vývoji tejto funkcie budem informovať.

skatarina
8. jan 2014

@lienka1701 ona odchadza sama...

marty78
8. jan 2014

pridavam sa aj ja

dubicek
8. jan 2014

jasne ze sa pridame aj my aj ked vsetkemu poriadne nerozumiem nemam cas sledovat ale anielicek je urcite fajn a treba ju podporit ak ma problem,,,,

marianka3
8. jan 2014

aj ja sa pridávam, aj ked nerozumiem všetkému, nesledujem, nemám toľko času....ale anjelicek treba podporiť, veđ pomohla tu toľkým užívateľkám...

jankas2012
8. jan 2014

aj ja sa prídavam

soldi
autor
8. jan 2014

@mariosmykal ja som aj dufala, ze o tom rokujete 😉 🙂
pokial nezostane len pri prazdnych reciach a tato funkcia bude skutocne aktivna, tak myslim, ze popularita vasich stranok pojde raketovym hore 🙂