Kontaktoval vás už záujemca o tovar z Južnej Afriky?

something
19. dec 2012

Chcem sa opytat, ci sa Vam stalo, ze Vas tu na MK kontaktoval niekto zo zahranicia na Vas inzerat a chcel od vas aby ste danu vec posielali do Juznej Afriky? Ja som sa rozhodla cislo uctu neposlat a dalej sa tym nezaoberat. Nejak tomu neverim...

luciaaak
19. dec 2012

@something nestretla, lebo ja nic nepredavam, ale pocula som o podobnych podvodoch. v skratke- najskor to robili 1. sposobom, chceli to zaplatit cez nejaku specialnu banku. tebe by sa peniaze sice pripisali na ucet ale po mesiaci by sa im vratili spat. a druhy sposob najdes tu http://www.zive.sk/zahranicny-podvodnik-nasiel-... , tvarili sa, ze platia cez paypal, ale tebe prisiel podvodny mail... urcite nepredavaj, predpokladam, ze chceli kupit kocik alebo nieco hodnotnejsie

soldi
19. dec 2012

@something dobre, ze neveris, je to podvod 🙂

julinka2787
19. dec 2012

tak tak podvodnícka skupina...

something
autor
19. dec 2012

hej hej kociar...dakujem

tea333
19. dec 2012

ano stalo, tymto podvodnikom sa dobre dari. nastastie som vedela o co ide

kwetina
19. dec 2012

mne sa to tiež stalo ale bolo to pár rokov dozadu..dokonca mi ponúkli dvojnásobnu cenu a preto sa mi to hneď zdalo nejaké divné 😉

79zuzana
19. dec 2012

@something dobre robis... je to podvod 😎

ankiki
19. dec 2012

Je to určite podvod. Mne sa to už prihodilo, najlepšie ani nereagovať. Už to sa mi zdalo nápadné, že chceli naraz veľa kusov a o gramatike ani nevravím. Bolo vidno, že neodborne preložené vety, cez jednoduchý prekladač 😀 😉

stefit
19. dec 2012

ano aj mna uz kontaktovali, kvoli jednej kosielke ?? !!! ze maju zaujem... , hned mi to bolo podozrive ..vobec som na to nereagovala...

penelopa
15. júl 2013

Ahojte,baby!
Tá podvodnícka skupina naďalej funguje...dnes má kontaktovali,ale ja som nereagovala potom si prečítala túto diskusiu.
Bacha na neeeeeeeeeeeeeeee.