Modrykonik.sk na mobile. Aké máte problémy?

martinjasen
30. apr 2012

Čoraz viac užívateľov používa k prezeraniu modrého koníka mobilné telefóny. Doteraz sme nerobili technickú podporu pre mobil, ale radi by sme to zmenili.

Napíšte nám, aké máte problémy so stránkou, keď používate mobil. Do príspevky napíšte aký mobil používate, kde a ako sa problém prejavuje. Pridajte aj vaše nápady, čo by ste na mobilnej verzii modrého koníka privítali.
Ak už niekto má rovnaký problém, ako už bol spomenutý prosim označte príspevok, že sa vám páči a už rovnaký problem nepridavajte.

Vopred vám ďakujeme za vaše postrehy.

Martin Ďurina
Asmira Team

kokorunecka
30. apr 2012

Ja som sa prvýkrát snažila pripojiť na MK cez mobil, keď som bola v nemocnici..
Telefón mám SE Xperia X10 Mini.Keďže som si zaplatila od operátora internet v telefóne, tak mi to prišlo jak super nápad a nemusela som so sebou ťahať netbook.
Úvodnú stránku MK mi to síce načítalo, ale keď som dala prihlásiť a vyplnila prihlasovacie údaje tak ma to stále a znovu vracalo naspäť na úvodnú stránku s tým, že prihlásená som nebola...
Neustálym skúšaním som zabila asi 3 hodiny a aj tak sa mi prihlásiť nepodarilo.. 😒

aduskatt
30. apr 2012

pouzivam sony erricson W995...vobec mi nenacita stranku MK....HTTP status 404.....a tym to hasne☹

nelicefo
30. apr 2012

ja nemam ziadne vyhrady....cez safari na iPhone 4 mi zobrazi stranku tak ako aj na notebooku ci pocitaci.
Mozno by som to nejako zmenila tak ako napr. facebook cez pc je iny a cez iphone je iny.😉 Viac priehliadnejsi.😉
A na inych mobiloch mam problem ako @kokorunecka

smoukinka
30. apr 2012

nedali sa mi pridavat fotky ... rada by som bola kebyze nieco odfotim na mobile a hned to tu mozem pridat 🙂 a tiez mam sony ericsson xperia x10 mini pro a modry konik mi isiel aj ked spomalene

grettka
30. apr 2012

ja mam nokiu 6303, takze v podstate uz "starinka" 😀
pouzivam sluzbu web and walk, cez prehliadac opera mini, konik mi vcelku ide dobre, dokonca aj fotky sa mi daju pridavat. Len sa mi neda napriklad oznacit, ked tema alebo otazka nesplna pravidla, a neda sa mi oznacit, ak sa mi nejaky prispevok paci. Ale to som pripisovala starsiemu telefonu, a nie webu.

tadotami
30. apr 2012

mam android a bez problemov som sa pripojila.nemala som s nicim problem 🙂

skeblicka77
30. apr 2012

ja som sa tiez pripojila cez samsung galxy ace, tiez je to android , jediny problem bol, ze som mala velmi male pismenka, nedalo sa mi to citat, ostatne stranky boli v pohode, normalne sa dalo citat.. 😉 😉

luly13
30. apr 2012

Cez htc mi tiez nejdu pridavat fotky. Na fb v pohode. A obcas ked pisem prispevky a chcem opravit preklepy,tak ma to hadze o par pismen dalej, nez klikam. Na inych strankach mi to tak nerobi...

radusiq
30. apr 2012

fakt drobna chybicka krasy - Na Samsung Galaxy, zaskrtavam si aby som bola stale prihlasena - na compe pridem na konika a som automaticky prihlasena, ale na telefone musim ist do Prihlasit sa, tam su predvyplnene vsetky udaje a kliknut na prihlasit - o nic nejde, zaberie mi to asi o 2 sekundy viac ako normalne

dany1986
30. apr 2012

ja mam samsung monte GT-S5620 a nemam ziaden problem s pripojenim na MK cez telefon,,ja ho viacej vyuzivam na prihlasenie ako PC 🙂

anaxamon
30. apr 2012

ja mam smartphone ako uz vela tu spominanych, pre mna by bolo vyhodou keby

1. sa dali pridavat fotky priamo z mobilu abo som mohla byt ozaj online kedykolvek a kdekolvek
2. samostatna aplikacia stiahnutelna FREE do mobilu aby som nemusela pouzivat prehliadac

inak bez pripomienok

ludka77
30. apr 2012

nokia N8. Nedá sa dať inzerát keďže nieje možné pridat foto ☹

petka55555
30. apr 2012

Ja mam iphone 4 a bez problemov 🙂 ale aj s htc wildfire sa dalo v pohode konikovat... Ale nepridavam foto tak to neviem posudit na 100 percent

li_la
30. apr 2012

Mám Nokiu C6 a nemám absolútne žiaden problém. 🙂 A ide mi pridávať aj foto.

gumimaci
30. apr 2012

iphone4 a nejde mi pridavat fotky.. inak bez problemov...

lucka1987
30. apr 2012

mam samsung wave a nemam problem s nicim...no fotky som este neskusala pridavat

mimuska1
30. apr 2012

ja mam sony ericsson elm a nejde mi na mobile:(

anina37
30. apr 2012

Aj ja mám SE xperia X8 stránku načíta, ale neotvoria sa mi komentáre, hodí ma to na začiatok stránky...

adulik23
1. máj 2012

nokia C7 - vsetko mi funguje normalne ako na pc, len ked pridavam fotky, tak vidim len cislo snimku, nie obrazok, takze pridavanie je loteria. 😅 ale to bude asi chyba telefonu a nie MK

kocurkovo
2. máj 2012

Sevas. Používam Samsung I900 Omnia. OS WM6.5 Pro ale na tom nezáleží, ako prehliadač používam Operu 5 mini a Operu 10. Stránku mi zobrazuje ako má (opera všetky HTTP prispôsobí zariadeniu).

Môj problém sa týka nemožnosti reagovať na krátke správy v rubrike "fotoblog".
Tam kde sa na PC pri kliknutí do textového poľa (TP) pre príspevok zobrazí pod ním štandardne "ODOŠLI KOMENTÁR" a "zruš", tam sa mi pri ťuknutí do TP v mobilnom prehliadači nezobrazí nič, iba možnosť vložiť text do TP ale odoslať nejde bo nie je čím. A ENTER na odoslanie správy nefunguje, aj keď to by môj problém riešilo.

to je zatiaľ môj jediný postreh, inak nie je žiadny problém ani pri vkladaní fotografií, vzhľadom na to že moje zariadenie je PPC

michala1515
8. máj 2012

ahoj, ja mam nokiu C5 a napriek tomu, ze mam v nastaveniach zapnuty javascript, na MK mi miesto hornej listy dava upozornenie, ze si mam zapnut javascript, lebo MK nebude fungovat spravne. tym padom nevidim hornu listu a neviem MK pouzivat. FB mi funguje bez problemov.

rorinka11
8. máj 2012

Ja mam HTC explorer a vsetko ide ako ma. Fotky pridavat idu, oznacovat nevhodne prispevky tiez,pouzivam opera mobile a lepsie ako na notebooku. Ale predtym som mala Nokiu E65 a tam mi nesla dat ani odpoved zaujemcom o tovar.Takze android nema problem...

beruska9561
11. máj 2012

nemôžem reagovať na správy zaslané cez môj bazár, nemôžem odpovedať záujemcom o inzerát.

graceful9
11. máj 2012

nechcelo ma prihlásiť, iba keď som bola cez wifi, inak som sa ďalej nedostala,,,mám samsung galaxy leo

inffinity
11. máj 2012

já mám stejný problém jako @beruska9561 kliknu na zprávu ale nejde psát žádný text, ani na bazaru ani IP, do fora přispet můžu, ale fungovalo to nevím co se ted stalo. A taky mi vadí že nejdou nahazovat fotky třeba i do bazaru, minule jsem chtela nahodit inzerát z mobilu a neslo mi přidat fotku. mám samsung galaxy S2

weiya
11. máj 2012

cez mobil ma neprihlasi,mam sony ericsson

liviadanova
15. máj 2012

Ahoj, mám Nokiu 500 a tiež sa mi nedá prihlásiť 😒

zuzikkaa
15. máj 2012

ani na samsungu sa mi neda prihlasit

kinkinga
16. máj 2012

mam Nokia E52 a LG gt540 na oboch mi konik ide len sa nedaju citat ani pridavat komenty a na nokii mi nanajvys stale vypisuje chybu ze si mam zapnut java skript pritom to mam zapnute.da sa s tym cosi robit?predtym to fungovalo normalse asi od marca tomu sibe.

mexx
27. máj 2012

Ked som pouzivala akykolvek telefon (vacsinou/vzdy nejaku Nokiu) a pripajala som sa cez internet od operatora (Orange aj T-Mobile), nikdy sa mi nedalo prihlasit. Ked som to skusala cez wifi, vzdy to islo, a problemy som nemala asi ziadne. Momentalne mam Nokiu C6 a pripajam sa cez wifi, s pripojenim problem nie je, akurat mi uplne hore vyhodi spravu, ze si mam v nastaveniach svojho prehliadaca nastavit JavaScript, inak mi MK nebude fungovat normalne. Zial, v nastaveniach to mam vsetko OK, a nefunguje to aj tak, resp. tento oznam mi tam svieti stale, a neviem sa dostat k ikonam, ktore su ukryte pod nim (teda napr. horny panel, kde su IP, k tym sa dostanem, len ked dam nacitat nanovo nejaku dalsiu stranu MK - najcastejsie pozeram "Moje oblubene" - a ked stihnem rychlo kliknut na IP, kym mi tam vyskoci ten skaredy oznam, tak sa tam dostanem, ak som pomala a nestiham, tak nic.) 😝