Skúsenosti s predávajúcimi na modrom koníkovi

pluska
28. júl 2010

Ahojte, rada by som sa dozvedela váš názor na takúto situáciu: kúpila som si tu sedačku (v nádeji, že jednám so serióznou predávajucou, veď tú sú iba také), ktorá mi bohužiaľ nesedí do nášho starého fára (krátky pás). Tak smutná, ale v nádeji, volám pani ivetke do trnavy (budem serióznejšia a nenapíšem priezvisko), že sa dohodneme na vrátení tovaru a peňazí. Ale figu borovú, mám proste smolu!!!! Tak mám na predaj autosedačku a bohatú skúsenosť, že nie sú všetci poctiví a neriadia sa tým , že nerob druhému to, čo nechceš, aby oni urobili tebe. Ja som pristúpila na vrátení peňazí jednej mamičke, ktorej tovar, ktorý kúpila, bol malý.

macamac
15. okt 2013

@kaja2210 prejdi sem riešiť 😉

sny
15. okt 2013

POMOOOOC ☹ ☹ ☹ S jednou slečnou som urobila výmenný ochod,o ktorý som požiadala ja.jednalo sa o čižmy v hodnote 35eur,nové.ona si vybrala tovar za 23eur a doplatok 10euro.So všetkým súhlasila.samozrejme nešlo o malú sumu,tak som chcela dať poslať doporučene,lebo som sa už veľakrát popálila a tovar obyčajne neprišiel.No ona chcela poslať len obyčajne,vraj je jej priateľ stále v robote,nech to ide na jeho adresu a neviem čo.mne sľúbila poslať doporučene.ja som môj balík odoslala minulý pondelok7.10.jej tovar mi nechodil,tak som ju vyzvala,vraj nestihla poslať,je v robote,že sa vypýta na poštu.vo štrvrtok mi avizovala,že balík poslala.cez víkend mi až píše,že jej neprišiel môj balík.som sa čudovala,reku iste má aspoň žltý lístoček.vraj ona nič nemá,začala ma osočovať,že som jej to neposlala.včera som čakala jej balík,stále neprišiel,píše,že jej priateľ to mal poslať v piatok,ale podacie číslo ani nič ohľadom doporučeného balíka nepíše,len osočuje,že si balík vyžiada späť z pošty,že som ju oklamala,vraj mám jedno zlé hodnotenie,mala si dať na mňa pozor a neviem čo.tak som jej pohrozila,že ju budem riešiť cez admina a dnes vydím,že ma rozoberá v jej fotoblogu.a jej balík neprišiel ani dnes.mám celú našu komunikáciu,aj pri jej,aj pri mojom tovare,kde je jasne písané,že ja chcem poslať doporučene,ona obyčajne tak drahý tovar a v tom moje peniaze.Jaaaaaj,a vraj ona má dve roboty,že ona môj tovar "oserie".lenže ja neo...em moje peniaze,za ktoré som mohla deťom kúpiť niečo,som predsa len na materskej,navyše nemám.
dotyčná už vymazala svoj inzerát a osočuje ma urážkami,niako sa nechce dohodnúť,kontaktovala som admina.ako by ste mi poradili vy?ako to vydíte?jaaaaaj,a vraj si stiahla z pošty svoj balík,ktorý mal byť poslaný v piatok,ako tvrdí,ale neprišiel,tak si ho vraj vyžiadala naspäť.tak kto tu potom klame?prosím raďte,lebo sa zbláznim z nej.... ☹ ☹ ☹

pasteleria
16. okt 2013

@sny zlozite, drahy tovar z druhej ruky,hm, mala si si ich radsej kupit....a keby si dala jej nick?

ruza32
16. okt 2013

dakujem, prepáčte, bundu som už radšej vymazala a dakomu ju darujem.

sny
16. okt 2013

@pasteleria no mne výmena vyhovuje,boli to nové pekné čižmy za 35eur,ona chcela prvá výmenu pred pár mesiacmi,vtedy tam nič nemala a potom som sa potešila,že super,tie moje veci iba stáli v skrini a som jej doplatila do balíka 10eur...chcela som doporučene,aby sa predišlo takejto situácii,ale ona že stačí obyčajne...neak odmieta komunikovať posledne,tak ju asi mám zverejniť,že?ďakujem

sny
16. okt 2013

Zobrazuje sa iba tebe a užívateľom, ktorí mali o inzerát záujem.
Bazár > Dospelí: Obuv Pridaj k obľúbeným
Pridaj k obľúbeným Ponúkam jesené čižmy karamelovej farbe - 39
krémová / béžová
Iná značka
Dámske
39
Čižmy

vevuska1990 • bratislava rača, okres Bratislava • 72 inzerátov
14 hodnotení • 3

veľkosť 39
výška opätku 11,7cm
platforma 3cm
dlška čižmy je 50cm sú nenosené len odskúšané aj výmena
4. okt 2013
Zobrazení: 105 • Záujemcov: Záujemca

35 €
Ja - 3. októbra o 11:22

Ahoj,tak tie bordové sa mi síce páčili,ale potom som si ešte prezrela tvoju ponuku a tieto sa mi páčia viac,bordové nemám veľmi k čomu vynosiť....Chcem sa spýtať,že kde boli čižmy kupované,či u číňana,či máš ku nim bloček,keďže ich dávaš dosť draho...ak by sme sa vedeli dohodnúť na cene 30eur,tak by som vymenila za tie lodičky krémové...platformy žial nie,tie nie sú moje,sú sestrine a nevieme sa niako podeliť...ak by si si vedela vybrať ešte niečo iné k tým lodičkám bolo by super,aspoň neakú drobnosť a zvyšok by som ti potom aj doplatila do tej ceny...tak sa skús popozerať a daj vedieť...ale tieto chcem určite.díky moc,papa
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - 3. októbra o 12:05

ahoj čižmy boli kupované v butiky v BA nie u čínanou ja si tam už veci nekupujem maju totiž malu životnost žial bloček nemám čo som aj lutovala že som si ho zabudla zobrat na kolko mne su čižmi veľke preto ich predávam stali skoro 56€ viem že za tu sumu by som ich nepredala tak som ich dala za 35€ za menej ich už dat nechcem na kolko som ich dala o 21€ menej čo je pre mna dost pozriem si ešte dačo teda
fotoportrét

Ja - 3. októbra o 12:09

ok,jasné,pohoda
fotoportrét

Ja - 4. októbra o 11:32

Ahoj,jasné že mám stále o čižmy záujem....tak ak chceš,dám ti kabelku bez doplatku a môžeš si ju predať alebo vymeniť,ako budeš chcieť...alebo ak nie tak ti vložím peniaze do balíčka.ale dohodneme sa na tých 10eur?A prosím ťa tá farba tu na foto je presne taká akej sú čižmy?Neskresľuje foto?Neviem,či to teda stihnem ešte dnes poslať,daj vedieť a neak sa dohodneme,ale prosím ťa keď už tu komunikujeme tak by som nerada prišla o dohodu.a keď predáš kabelku ešte aj získaš...alebo mám guci peňaženku,tú nechceš?papa
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - 4. októbra o 12:04

topanky sú prestne také ako na fote no ešte krajšie farba je taká ista kabelku si nezoberiem mám také dve a nenosím to tak mi možete dat do balíčka tých 10€ nevadí ak to dneská nestihnete 🙂
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - 4. októbra o 12:06

teda sú vaše poslite mi vašu adresu ja vám dám môjho pritela Martin Bartoš Jozefa Hagaru 9 Bratislava 83151 čižničky vám pošlem v inej škatuli lebo oreginalnu už nemám roztrhla sa mi tak som ju vyhodila aby ste sa nezlakla
fotoportrét

Ja - 4. októbra o 12:15

ok,v poriadku,moja adresa:lucia Dobošová,szondyho 2, 936 01 šahy.Pokúsim sa teda poslať zajtra alebo v pondelok,dám vedieť,pošleme to doporučene.ďakujem a potom sa ozvem,keď mi balík prišiel,ďakujem a prajem pekný víkend 🙂 Lucia
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - 4. októbra o 12:22

jasné pošlem doporučené mne to pošlite obyčajne lebo pritael mi to nebude mať ako vyzdvihnut na pošte robi každy den do večera
fotoportrét

Ja - 7. októbra o 11:53

dobrý deň,balíček je na ceste ku vám.prosím dajte vedieť,ako ste spopkojná,ja sa ozvem tiež 🙂 Pekný deň,papa
fotoportrét

Ja - 9. októbra o 11:49

dobrý deň,poslala ste už balíček?Lebo stále mi nič neprišlo...ďakujem
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - 9. októbra o 16:19

dobrý den ešte som to nestihla poslala som priatela len neviem či ho poslal ja nestiham vobec nič mam plno prace ak ho neposlal tak ho budem musiet rychlo poslat ja prosim vas nehnevajte sa že to trva :/
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - 9. októbra o 16:20

ešte mi ani od vas neprišiel baliček
fotoportrét

Ja - 9. októbra o 19:45

to je v poriadku,len som čakala,že to pôjde podľa dohody naraz,no verím,že najneskôr zajtra mi ho pošlete,zbytočne to nenaťahovať...ja som vám posielala v pondelok,tak už je iste na ceste a do konca týždňa musí doraziť,išiel obyčajne ako ste chcela,ale mne to prosím posielajte doporučene,doplatím vám aj poštovné na účet ak treba,chcem mať istotu.ďakujem a pekný večer,Lucia
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - 9. októbra o 19:59

jasne zajtra vám ho pojdem polsat vypítam sa na poštu
fotoportrét

Ja - 10. októbra o 11:46

🙂budem čakať 🙂
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - 10. októbra o 19:00

mate ho poslany
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - 13. októbra o 22:03

kedy ste posielala balík?
fotoportrét

Ja - 14. októbra o 14:34

dobrý deň,posielala som ho v pondelok,ako som vám písala.ste sa dlhšie neozvala,myslela som,že ho už máte...chcela ste obyčajne,neviem prečo....teraz sa mi stalo,že mi doporučený balík išiel 3dni,neviem čo sa deje.a nemáte aspoň ten žltý papierik v schránke,ak ste nebola doma?mne tiež neprišiel váš balíček.poslala ste doporučene?dajte vedieť,ako stojíte.
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - 14. októbra o 17:24

Nic mi neprislo ☹ priatel vam to bol poslat piatok
fotoportrét

Ja - 14. októbra o 20:33

no neak nechápem...ja som ho v pondelok doobeda odosielala,aj som vám dala vedieť,ale nakoľko šiel obyčajne nemám doklad,preto som chcela radšej doporučene,tak teraz nechápem,čo sa deje...a vy ste poslala obyčajne?máte doklad?lebo najprv ste písala,že sa vypítate na poštu,potom vo štvrtok,že je už poslaný a nakoniec,že ho v piatok poslal priateľ...je to komplikované,neviem,čo si myslieť...pekný večer
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - 14. októbra o 20:54

priatel ho poslal to skorej ja neviem čo si mám mysliet ešte nikdi sa nestalo že by mi neprišiel balíček tak nechápem kde je chyba ja som poslala tovar a ja nemám žiadny
fotoportrét

Ja - 14. októbra o 21:02

zatiaľ nemá ani ja nič,tak počkáme do zajtra a potom to neak snáď vyriešime...
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - 14. októbra o 21:04

hm mate tak zle hodnotenia som si všilma že vraj sa zasielka obyčajne stratila nehnevajte sa ale ak mi do zajtra nepride balik tak vas žiadam o vratenie mojho !!!
fotoportrét

Ja - 14. októbra o 21:17

aké ja mám prosím vás zlé hodnotenia?od jednej,čo som jej napísala ja a ona iba pridala mne?to je o inom,nie o kúpe.ja som na rozdiel od vás balíček poslala v dohodnutom čase a nie až po týždni a chcela som poslať doporučene,vy ste nechcela a ja som sa nechala nachytať,lebo doteraz nechápem,ako som mohla obyčajne,keď teraz nemám doklad a stále ani váš balíček!!!a v podmienkach mám jasne napísané,že ide na vlastnú zodpovednosť obyčajne,ja nemám pri výmenách problém,každý bol spokojný,tak ak ste ma takto chcela nachytať tak sa podarilo,lebo ja nemám doklad,či balík máte alebo nie...aj mi bolo čudné,prečo chcete obyčajne...to mohol priateľ tak či tak prebrať,či obyčajne,či doporučene,tak sa mi tu nesnažte niečo nahovoriť.ja som matka dvoch detí,predávam a vymieňam už pár rokov,toto sa mi tiež ešte nestalo,mala som byť obozretnejšia a skôr to premyslieť,prečo to chcete obyčajne...a máte vy podacie číslo?tak mi ho napíšte,som strašne zvedavá,kde je ten balík,lebo ste už okolo neho naklamala až až...
fotoportrét

Ja - 14. októbra o 21:17

aké ja mám prosím vás zlé hodnotenia?od jednej,čo som jej napísala ja a ona iba pridala mne?to je o inom,nie o kúpe.ja som na rozdiel od vás balíček poslala v dohodnutom čase a nie až po týždni a chcela som poslať doporučene,vy ste nechcela a ja som sa nechala nachytať,lebo doteraz nechápem,ako som mohla obyčajne,keď teraz nemám doklad a stále ani váš balíček!!!a v podmienkach mám jasne napísané,že ide na vlastnú zodpovednosť obyčajne,ja nemám pri výmenách problém,každý bol spokojný,tak ak ste ma takto chcela nachytať tak sa podarilo,lebo ja nemám doklad,či balík máte alebo nie...aj mi bolo čudné,prečo chcete obyčajne...to mohol priateľ tak či tak prebrať,či obyčajne,či doporučene,tak sa mi tu nesnažte niečo nahovoriť.ja som matka dvoch detí,predávam a vymieňam už pár rokov,toto sa mi tiež ešte nestalo,mala som byť obozretnejšia a skôr to premyslieť,prečo to chcete obyčajne...a máte vy podacie číslo?tak mi ho napíšte,som strašne zvedavá,kde je ten balík,lebo ste už okolo neho naklamala až až...
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - 14. októbra o 21:44

Jasne neviem kto klame jedine vy ja nemam preco klamat vzdy som poslala balik aj ked neskor tak nechapen co tu do mna skacete nepotrebujem odrbavat aby som mala veci keby som ho mala tak hned pisem ze mi prisiel a ci som spokojna nepisala by som vam ze ho nemam nie som podvodnicka ani klamarka vytam maye napisane ze klamete ze ste ako ze poslala balik to mozem aj ja urobit a pojdem zajtra na postu a vyziadam si ho naspat
fotoportrét

Ja - 14. októbra o 21:55

a prečo ste si ho milá slečna dala poslať obyčajne?kľudne choďte,ale potom to budem riešiť cez admina...to,že ma pred vyše rokom tiež chcela jedna oďzubať vás nemusí trápiť,sama máte zlé hodnotenie....ja tiež svoje balíčky riadne posielam,a viac ako vy,takže mám právo vyskakovať tiež.vy ste sa celý týždeň neozvala,myslela som,že balík teda máte,až po víkende vám trklo...a teda keď mi balík tiež nepríde,budem to považovať za podvod a ten riešiť,lebo už teraz mám z vás pocit,že ste ma lapila do pasce s tým obyčajným poštovným,aby ste mala oba balíky-váš aj môj a super výhovorky,lebo sa nemám ako obrániť.je to dobre prešpekulované,ale ide to proti vám,ja som chcela poslať doporučene,je to tu napísané,vy ste odmietla.pekný večer
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - 14. októbra o 22:01

Ja sa mozem.na vas balik vysrat nepotrebujem okradat ludi mam dve prace nemam cas tu cele dni vusedavat a odpisovat a pokial viem pisala som vam ze ho nemam ze kde je problem . Keby som vedla ze sa takto zachovate tak svami nerobim vymenu ziadnu
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - 14. októbra o 22:09

A ked sme uz pri tom ja mam svedkou postara vratnika a priatela ze mi neprisiel ziadny balik tu kde byvame nas poznaju vzdy ked ma vodia povedoa ze mam na vratnici balik ked neverite kludne mi prite prehladat byt a opytat sa pos tara a vratnika ci som dostala balik ja nemam preco klamat mam
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - 14. októbra o 22:10

Mám čisté svedomie
fotoportrét

Ja - Včera o 12:17

Takže milá slečna,poštár už chodil,ale bez vášho balíčka.takže vás naposledy vyzývam,aby ste mi poslala podacie číslo balíka,nakoľko som si žiadala poslať balíček doporučene.A k tomu,že ma riešite:mám jediné hodnotenie,od neakej žene,čo jej posielala moja kamoška balík,nešlo o môj tovar,ale šlo to cezo mňa,tak som si to odniesla ja.keby ste čítala medzi riadkami,tak by ste vedela,ja som nebola odosielateľ.Moje balíky zatiaľ každému prišli.Ja som to chcela poslať doporučene,lebo som sa veľa krát popálila a poučila,že sa neoplatí šetriť na poštovnom tých pár centov navyše.Mám v dvoch komunikáciách, kde ste vy chcela poslať obyčajne,ja doporučene,takže všetko je proti vám.Mne váš balík tiež neprišiel a je proti logike,aby sa stratili dva balíky...Môžte mať neviem akých svedkov,ja ich mám tiež,predávam hodne dlho a vždy bola spokojnosť.Vy sa možno pri vašich dvoch prácach môžte vysrať na môj balík-ako to krásne píšete-ale ja som matka dvoch detí,čo je na materskej a peniaze navyše nemá.mne je tiež jedno,či máte môj balík,ide mi len o tie peniaze,čo som tam vložila,za ktoré som mohla niečo deťom kúpiť.ja mám každú korunu zadelenú,na parádu mi neostáva,preto tu s mamičkami vymieňam,doteraz sa nikto nesťažoval,mne to takto vyhovuje.tie veci čo som vám poslala sú mi urkadnuté,topánky aj korzet mi boli veľké,mohla som ich síce predať,ale tieto topánočky sa mi páčili.Takže si to u seba vyjasnite,pošlite mi podacie číslo,inak to idem ja riešiť cez admina a prepáčte,ale pravda je na mojej strane,všetko je to tu napísané.tak isto mám čisté svedomie,nemusím prísť prezerať váš byt ani nič iné,len sa dožadujem pravdy.Ja viem,koľko trvá kým prídu balíky,ten môj mal byť u vás už minulú stredu a váš tu včera.Ale ako je možné,že ste mi písala že ste ho poslala sama vo štrvtok a potom zrazu váš priateľ v piatok?tiež nelogické...tak sa tu nehrajte na hrdinku a oklamanú,lebo ja som išla podľa dohody,všetko včas poslala na vašu žiadosť OBYČAJNE!!!!
fotoportrét

Ja - Včera o 12:23

a ešte k tomu môjmu hodnoteniu:ak čítate,je to od jednej ženy,je tam jasne napísané,že som bola len sprostredkovateľka a keď si pozriete jej hodnotenie,tak je to naozaj špekulankta,čo sa u nej dalo čakať.
čakám na to podacie číslo,inak sa do bude riešiť inak,ako chcete...
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - Včera o 20:01

vy jedina klamete ja nemám vaš balík nemám dovor sa obohacovat na onych nie som taka ani nebudem vám toho dost vela ja som si už svoj balík vyžiadala naspat a zistila som že ste klamarka nie jedna pani sa na vas stažovala pisalal som si dneská s viacerimi čo ste oklamala mala ste poslat nutriel a okradla ste ju o 15€ aj dominiku ste snou robila vymenu a jeden balik ste polsla a druhy s topankami jej neprišiel tak neviem kto klame ja vas naposledy vyzívam k poslatiu balika inak to budem riešit s adminim a nie len ja tak sa už laskavo prestante vyhovarat klamete tak si to priznajte neznašam klamarou možete sa hambit že takto ojebavate ludi o veci ešte že som dala balik poslat neskor vedela som že nie čo nie je v poriadku okradate mamičky na materskej dovolenke tak sa tu laskavo nehrajte na chrumkavu
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - Včera o 20:03

a ked sme pri tom mas postar mi povedal že mi žiadny balik neprišiel iba od pani Janky Javorkouvej nič od vas tak sa laskavo ukludnite ja sa tu s takou ako ste vy hadat nebudem a taka klamarka ako ste vy ma neurazi viem svoju pravdu neklamem nemám prečo nepotrebujem to
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - Včera o 20:05

balik ani vaše ako že peniaze nemám tak netrepte a neklamte už lezie mi to na nervy
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - Včera o 20:24

ak okamžite neprestanete špinit moje meno nahlasim to na policiu ja sa svami jebat nebudem mna tu žiadna chudera nebude obyvinovat že som zobrala balik ja ho nemám ked neverote nech sa pači pridte sa presvedčit za postarom aj za vratnikom ja totiž byvam na ubytovny tam vedia o kažkom priatom baliku čiže jedine ta čo klame ste vy tak si to laskavo urovnajte v tej vašej kotrbe
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - Včera o 20:25

začali ste si zo zlou osobou ja sa ojebavat nencham ani špinit svoje meno tak laskavo prestante na posledy vas upozornujem napiste pravdu a necigante tu
fotoportrét

Ja - Včera o 20:32

tak teraz ste sa ukázala v pravom svetle...váš pravopis a inteligentné jednanie nebum riešiť,zato mi nestojíte....tak za prvé:ak viete čítať,žiaden nurtilon či čo tu píšete som ja neposielala,bolo to cez kamošku,ktorá to poslala a dotyčná,ktorá dala hodnotko je prešpekulovaná ako vy,svedčí o tom jej hodnotko.po druhé:so žiadnou dominikou som výmenu,o ktorej by som vedela nerobila,nemám od nej ani hodnotenie,tak čo tu splietate?ja mám tak isto vašu adresu,vy ste začala špiniť prvá,ja nikoho neokrádam,vy urážate mňa,je to tu pekne napísané,aspoň to svedčí proti vám a na polícii pôjdem ja,lebo ak sa raz odošle balíček,tak priať späť sa nedá,od piatku mi mal byť doručený.takže toto je pre vás posledná výzva,inak to riešiť len cez admina a podám trestné oznámenie,nerobí mi to problém.som matka na materskej,nemám potrebu sa tu dohadovať s neakou soplaňou,som oľutovala obchod s vami,vy jediná ste nesplnila svoje slovo.tak prečo ste to nechcela mať doporučene?ja síce doklad o tom nemám a vaši svedkovia sú akurát tak na smiech,tak si odteraz dajte pozor čo napíšete,všetko použijem proti vám a v konečnom dôsledku buď mi pošlete čižmy alebo sumu môjho balíka-33eur!!!!
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - Včera o 20:33

riešte si čo chcete klamete vy nie ja :D ste mi na smiech draha pani
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - Včera o 20:34

vy mate tu potrebu sa obohacovat prave ste to urobila
fotoportrét

Ja - Včera o 20:36

no uvidíme kto sa z koho bude smiať,ale tiež nie som neaký posero,že sa nekám oklamať od mladej soplani...a zaujímavé je,že ste si to najprv dala poslať k priateľovi,a teraz je z toho ubytovňa,kde vy bývate...no ťažké na pochopenie.v každej téme zverejním našu komunikáciu,nech posúdia aj ostatný,keďže sa s vami nedá slušne jednať,ste zakomplexovaná a tvrdíte iba svoje lži...ja to nemám za potreby,každý eň tu vymieňam,na mňa sťažnosť okrem vás nebude,tak sa aj vy uvedomte,z nosa som vám nevypadla,trochu slušnosti v sebe majte.všetko sa dá inteligentne riešiť,ale to vy neviete,tak fajn...
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - Včera o 20:38

tak si to pozrite na nete že je to ubytko meopa
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - Včera o 20:40

ja viem riešit všetko v kludne ale neznašam ked ma niekto vodi za nos ja nie som podvodvička
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - Včera o 20:41

keby ste mi tovar poslala tak ho doma mam no nemám tak prečo ma klamete chcem iba to vediet ja nemám zbytočne peniaze aby som vymienala veci a druhy mi neposielali stoho som už nervozna
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - Včera o 20:42

a prestante ma už uražat
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - Včera o 20:43

ja vas fakt prosim aby ste mi poslala ten balik neklamte mi
fotoportrét

Ja - Včera o 20:43

prepáčte,ja mám iný pocit,vy ste sa celý týždeň neozvala,potom je vraj balík poslaný vo štvrtok,nakoniec v piatok,nakoniec ste ho stiahla,čo neexistuje,mám kamaráta poštára,som mu volala,keď bol balík poslaný v piatok,dnes max.mal byť tu,ale inak už včera,takže smola,toto vám nevyšlo.skúste iné.a stále neviem dôvod,prečo ste si dala poslať obyčajne,ja som to tak nechcela,vy áno.dôvod?lebo takto ste sa chcela vy obohatiť a špiniť tu na mňa,ale to vám nevíde,iný scenár žial nevidím
fotoportrét

Ja - Včera o 20:48

drahá slečna,prečítajte si moje podmienky predaja:obyčajne len na zodpovednosť kupujúcej-má to tak každá predávajúca.ja som hociako balík poslala,ale či prišiel,či nie,to viem len sám hore....dôvod prečo som chcela poslať doporučene?lebo sa mi stratila už fúúúúra obyčajných balíkov poslaných mne,večne som to tu riešila,pravdy sa nedopátrala,podala sťažnosť na najvyššej pošte,žial tie balíky sa neevidijú a idú rôznymi trasami,ako vám písala aj iná mamička,že sú tam rôzny brigádnici a neviem čo ešte.je mi ľúto,že to takto dopadlo,ale balík som vám poslala na vašu žiadosť obyčajne!!!už to pochopte.Ja vás neurážam,veď ste to vy začala urážať mňa.pochopte,ja som matka dvoch detí,proste si takéto správanie vyprosím.a peniaze som vám mohla zaslať aj na účet,nežiadala ste,ale do balíka...a kde teda je môj balík?chcem to podacie číslo...aj keď ste ho stiahla,čo neverím,ten papierik vám ostať musel.
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - Včera o 20:48

áno mám dôvod robíme obaja každý deň do 18:00 tak ako si mam prevziať balík ? nepotrebujem sa obohacovať ja vám posledný krát hovorím že balík naozaj nemám :( prisahám vám to neklamem vám
fotoportrét

Predajca (vevuska1990) - Včera o 20:50

jasné teraz sa tu vyhovarate na brigadnikou dalšia špekulantka dajte mi laskavo čilso na vašu postu zavolam tam
fotoportrét

Ja - Včera o 20:52

keď ste múdra zistite si cez net.ja sa vyhováram?píšem len to,čo vám písali iné mamičky,nie je to z mojej hlavy,tak sorry.ok,takže špekulantka ste tu vy,tak mi láskavo dáte to číslo balíka?lebo si tu splietate iba svoje a to ma nebaví,na nič mi neodpovedáte rozumne.a neviete prevziať balík?keď vám vie vrátnik prevziať obyčajný,iste by vedel aj doporučený,tak netreba OP....

sny
16. okt 2013

prepáčte mamičky,neviem,či mi to tu nechajú,ale zo slečny som už zúfalá,tak som musela pridať sem časť jednej našej konverzácii,aby si každý o nej vytvoril mienku a povedal mi,že kto tu klame....snažila som sa s ňou normálne komunikovať,ona odmieta,tvrdí len že som klamárka a pritom mi ona neposlala tovar v hodnote 33eur!!!

astonka
16. okt 2013

@sny hm no som teda zvedava čo z toho bude...či sa niečo pohne... 😒

mardenad
16. okt 2013

@sny 1. balík ani list doporučene sa nedá " vziať späť". Takže je to blbosť, čo hovorí ona.
2. Obyčajne či doporučene, veď je to jedno. Keď je v práci, ostane mu len žltý papierik v schránke alebo na vrátnici. Alebo u vrátnika? Ak to teda prebral vrátnik , tak je to jej zodpovednosť!
3. Neverím jej ani slovo
Tvoj balík aj s peniazmi prebrala a svoj nikdy vôbec neposlala. Uverila by som jej len v tom príade, keby odfotila podací lístok , aby si mala dôkaz, že to naozaj reálne poslala. A keby si ho aj " vyžiadala späť", tak, ako píše, tak všetko musí byť zdokladované. Ale keď odmieta zdokladovať, očividne klame.

Držím ti palce, aby si to poriešila v tvoju spokojnosť 🙂

sanym
16. okt 2013

@sny kontaktovala si admina? Aj keď predpokladám, že v tomto prípade sa podvod dokázať nedá - jej neprišiel tvoj balíček, tebe jej. Poučenie do budúcnosti - NIKDY neposielať hodnotnejšiu vec obyčajne, radšej obchod neuzavrieť. Ešte otázočka - neviem či som to dobre pochopila, ty si do toho balíčka priložila 10 eur v hotovosti? Ak áno, to už tiež nerob, dokonca podľa smerníc Slovenskej pošty je to zakázané. Skús ešte kontaktovať poštu v mieste jej bydliska a spýtaj sa či vôbec niečo dotyčná podávala. Mali by ti túto info poskytnúť.

valika_val
16. okt 2013

@sny tak je to patova situacia (pre teba), zial.
podla konverzacie mam dojem, ze si naletela...
a pravne by ti mal tovar patrit, pretoze ste ho mali poslat naraz. doporuceny balik by sa nestratil, obycajny bol na jej riziko. takze tebe balik od nej patri, bez ohladu, ako dopadol cestujuci balik od teba... ☹

sny
16. okt 2013

@astonka tak to aj ja,milostivá nechce komunikovať a niečo riešiť,prečo aj?

klincek
16. okt 2013

@sny bohuzial si zrejme naletela niekomu, kto to mal vopred premyslene..aspon tak to vidim ja.
uz len to je zvlastne, ze chcela balik poslat obycajne, preco asi? zeby preto, aby si o tom nemala doklad..? (to bola chyba z tvojej strany, ze si sa nechala "ukecat", ale samozrejme zodpovednost je na nej, kedze ta o to vyslovne ziadala, co mozes aj preukazat 😉. takze aj keby jej nahodou neprisiel-o com pochybujem-je to len a len jej problem)
co sa tyka jej balika, neverila by som jej, ze ho vobec poslala, pokial nebudes vidiet podaci listok. a neviem teda, ako to maju v postovom poriadku teraz, ale svojho casu to bolo tak, ze ked raz nieco odovzdas na postovu prepravu, tak sa ti to vrati spat jedine v pripade, ak to adresat nepreberie..takze tie hlasky o spatvzati balika si moze niekam..
bohuzial asi neurobis nic, hranicu trestneho cinu kradeze ta suma ani zdaleka nedosahuje 😒 . jedine ak by ludi ako ty bolo viac.
s adminom to urcite dories, nech to baba nema take lahke 😉 . no s peniazkami by som uz neratala ☹

sny
16. okt 2013

@mardenad ona najprv píše,ak si to čítala,že ho poslala vo štvrtok,potom nižšie že jej priateľ v piatok a potom,že si ho vyžiadala včera naspäť...celé zamotané,a to jej mám veriť,že ona nič nemá 😠

sny
16. okt 2013

@sanym ale ja som to chcela poslať doporučene,ona odmietla,ako píše,vraj mne tak pošle,ale jej stačí poslať obyčajne,kvôli neakému priateľovi či čo...a peniaze som jej tam vložila,nedala číslo účtu,vraj nech dám do balíka.ani neviem,na ktorú poštu v BA to mohlo ísť,veď je ich tam asi niekoľko...

astonka
16. okt 2013

@sny fu ...ja som robila vela vymenných obchodov no chvalabohu som mala vždy šťastie....ja som furt posielala a aj z druhej strany žiadala poslat doporučene ak by nahodou niečo...joj no som zvedava ako to dopadne...

sny
16. okt 2013

@valika_val no keby to tak chcela aj ona riešiť,ľahšie je obviňovať mňa,že som nič neposlala,čo ale neurobila ona.nedarujem jej to,neak na ňu musím ísť

sny
16. okt 2013

@klincek no podací lístok nemá,jasne mi to napísala,a že ho vzala naspäť....mám aj inde napísané pri mojom tovare,že to chcela obyčajne a mne sľúbila doporučene.admina som kontaktovala,snáď s ňou niečo urobia...keby išlo o vec za 3eurá som ticho,ale bol to tovar za 23eur+10eur čo som jej poslala

valika_val
16. okt 2013

@sny ak podala balik, ma na to papier. ak ho stiahla (ak sa to da), tak na to tiez ma papier a aj na poste sa mozes informovat. neskusala si tam volat?

sanym
16. okt 2013

@sny Ak máš jej adresu, podaciu poštu vieš zistiť podľa bydliska. Zavolaj na hlavnú poštu, povedz im adresu a oni ti povedia ktorá podacia pošta k nej patrí a dajú ti aj t.č. Potom tam zavolaj a popros ich, či ti vedia zistiť či bola odoslaná doporučená zásielka na tvoju adresu. Ak s tým budeš mať problém, napíš mi do IP, manžel je zamestnancom SP na vyššej pozícii a možno by ti to vedel zistiť.

sante81
16. okt 2013

@sny daj jej hodnotenie, aby uz viac nič nepredala, nevymenila a tiez na čiernu listinu. mala si smolu, neporiesis nič, a pochybujem ze ti admin v tomto pomôze.

sny
16. okt 2013

@astonka veď aj ja robím výmenu,každý bol spokojný,aj podľa hodnotení,ktorých nemám málo.a tiež som sa poučila,že ušetriť 50centov sa neoplatí,preto tiež len doporučene.a ona?no nachytala ma obyčajnou zásielkou,lebo som nečakala,že sa takto zachová.keby som ale mala aspoň jej tovar,tak ju viac neriešim,ale zmieriť sa stým,že ma niekto takto dobehne je ťažké,takže riadne pením a oberá ma to o energiu.no nedarujem jej to,to nie!!!

sny
16. okt 2013

@valika_val nemá papier,písala to...neviem,na ktorú poštu to mohlo ísť...ešte tam nehrá ten vrátnik,ktorý vraj preberá jej balík a to,že to dala na priateľa....veď aj vrátnik je len človek,ako mu niečo dokázať,keď to akože neprišlo???

sny
16. okt 2013

@sanym si zlatá,napíšem ti,ja neviem fakt,ako to už zisťovať...

sny
16. okt 2013

@sante81 tak ale nevzdám to určite,aspoň sa pokúsim jej to znepríjemniť,čo urobila ona mne je nefér.a dala som jej hodnotko,veď si pozri čo napísala ona mne,ešte aj urážať ma dokáže,a tie vulgarizmi v jej prejave asi tiež hovoria za všetko,že nie je z "vyššej"vrstvy vzdelaných...počkám na admina,som mu písala,ale im to vždy trvá 😒

sny
16. okt 2013

@sanym ale ono je to zbytočné,lebo jasne napísala,že nemá to číslo...ani nemala,tak to nemajú ako zistiť,obyčajné zásielky sa neevidujú,to viem aj ja a aj ona a s tým sa oháňala,nech si zavolám na jej pošty,že ona nič odo mňa nedostala

valika_val
16. okt 2013

@sny ja som dala pri mojom probleme zle hodnotko, ktore mi vratila.
kontaktovala som admina, ktory rozhodol, ze mi ma predavajuca vratit peniaze a ja jej mam potom poslat vetrovku.
predavajuca slubila, ale nevykonala tak.
neskor v IP napisala, ze najprv jej mam poslat vetrovku ja...
ziadala som ju o peniaze, ale marne.
nakoniec som jej napisala strasne nahnevanu IP, kde som sa vyjadrila mimo ineho, nech si tie peniaze strci do zadku.
preposlala tu IP adminovi, ten jej odblokoval bazar a nakoniec som z toho vysla zla ja.
takze aj takto sa to da riesit... prajem ti chladnu hlavu, nenechaj sa vyprovokovat a zachovaj si slusnost, aby si na to nedoplatila ako ja, ked mi praskli nervy.

sny
16. okt 2013

@sanym
@valika_val Pridaj k obľúbeným Re: výmenný obchod Včera o 21:06

fotoportrét

vevuska1990

Príjemcovia: sny

nemám žiadne čilo podacie ani vaš balik nemám tak už prestante nemám na to fakt naladu už ma začinate vytačat

sanym
16. okt 2013

@sny keď podávala zásielku obyčajne, nemohla si ju potom vyžiadať. Ak ju podávala doporučene, musí mať podacie číslo, ak ju aj následne stiahla, čo ale počujem prvýkrát. Všetky podané doporučené zásielky sa evidujú v systéme a keď raz niečo podala doporučene, nikto jej to nevydá, jedine že by poznala pracovníčku pošty a tá to nejak zariadila (málo pravdepodobné). Takže určite vieš dokázať, že nič neposielala doporučene, tak ako ste sa dohodli.
Čo sa týka tvojej zásielky, môžeš skúsiť zistiť, ktorá doručovateľka doručuje zásielky na jej adresu a spojiť sa priamo s ňou, mohla by si pamätať či jej niečo doručila. Ale to si tam musíš naozaj zavolať. To za teba nikto nespraví. 😉

sny
16. okt 2013

@valika_val no tak to ma podrž!!!to spravodlivosť už fakt neexistuje?keď to nemôžem dať ako trestný čin,nedalo by sa ako odcudzenie majetku alebo krádež?neakou inou formou ju udať?postrašiť?
tak to si pekne pochodila,ti nezávidím....