Skúsenosti s predávajúcimi na modrom koníkovi

pluska
28. júl 2010

Ahojte, rada by som sa dozvedela váš názor na takúto situáciu: kúpila som si tu sedačku (v nádeji, že jednám so serióznou predávajucou, veď tú sú iba také), ktorá mi bohužiaľ nesedí do nášho starého fára (krátky pás). Tak smutná, ale v nádeji, volám pani ivetke do trnavy (budem serióznejšia a nenapíšem priezvisko), že sa dohodneme na vrátení tovaru a peňazí. Ale figu borovú, mám proste smolu!!!! Tak mám na predaj autosedačku a bohatú skúsenosť, že nie sú všetci poctiví a neriadia sa tým , že nerob druhému to, čo nechceš, aby oni urobili tebe. Ja som pristúpila na vrátení peňazí jednej mamičke, ktorej tovar, ktorý kúpila, bol malý.

maca_p
18. máj 2013

@lubkap07 podla mna, ak sa citis, ze ti bolo ukrivdene, tak by si sem mala prekopirovat vasu konverzaciu s predavajucou, resp. to co si jej pisala ty, kedze ona neopdpovedala... takto nic nedocielis, lebo je to uz naozaj hodny kus casu od kupy kocika.

lubkap07
18. máj 2013

@maca_p ok velmi rada tak urobim ale porad mi prosim ako

bodka13
18. máj 2013

@lubkap07 vlastne som ich oslovila teraz za teba 😉 ....môžeš im napísať správu - mená sú v tom príspevku vyššie a ak ich chceš prizvať k riešeniu takto verejne(ale aj kohokoľvek iného) tak pred jeho nick treba dať @ (píšeme bez medzere)....a jemu potom zasvieti upozornenie 🙂

maca_p
18. máj 2013

@lubkap07 klikni si na na hornej liste na obalku IP, podom rozklikni odoslana posta, dalej spravy s predavajucou skopirujes, vlozis do noveho okna pridaj prispevok a mame tu 😀

garzonka
18. máj 2013

@lubkap07 Vcera som ti pisala do tvojej kratkej spravy, ako by si mohla kontaktovat admina..... Citala si si to? https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lubkap07/spr...
(piata odpoved)
Ak este nie, tak si to pozri a skus mu napisat. Neviem ci pochodis, riesit to znovu po takom dlhsom case (mohla si to riesit s adminom uz vtedy, ked si zistila, ze kocik je nefunkcny).... A skus miernit slovnik, viem ze si nahnevana, ale urazanim druhych si to este viac pokazis. Myslim to dobre 🙂

lubkap07
18. máj 2013

@bodka13 ok dakujem moc a skusim este tuto cestu vybojovat si to co mi patri skusim to ja mam svadomie ciste dakujem este raz

bodka13
18. máj 2013

@lubkap07 ...skúsiť môžeš ...hoci by ma neprekvapilo,keby ti aj predávajúca odpísala tak ako ty mne,že doteraz nevedela,že existujú nejaké IP 😉 🙂

lubkap07
18. máj 2013

@bodka13 si teraz zabila 😀

lubkap07
18. máj 2013

@bodka13 a keby este k tomu dodala ze nevie ze nejaky kocik vobec predavala lebo to sa neda nazvat kocikom 😖

bodka13
18. máj 2013

@lubkap07 som zvedavá ako pochodíš... myslím,že si to nechala veľmi dlho "len-tak" ,takže neočakávam žiaden zázrak 😉

maca_p
18. máj 2013

kopirujem IP od @lubkap07 prislo to na moju IP

lubkap07 2012-08-31 16:40:02 píše:
--------------------------------------------------------------------------------
Dobry den kupila som od vas kocik casualplay s4 pri dlhsom pouzivani som zistila ze ide do jednej strany na pravu a ta konstrukcia lepena s tym ma vela pretoze ta cely kocik drzi chcela som kupit kocik aspon pre krpceka do dvoch rokov aby sme ho pouzivali ale mam starch ze tento kocik to nezvladne a dlho nevydrzi kedze dieta pribera .. ☹ este mi na to manzel pozeral a vie urobit hociake prace a povymysla ale s tymto si neporadi ani on chcem sa opytat ci sa da kocik vratit a poslat spat peniaze dakujem Lubka

lubkap07
18. máj 2013

@maca_p dakujem

loulou
19. máj 2013

Ahoj, chcem upozorniť na predávajúcu s nickom @jannka1608, kúpila som od nej tričko za ktoré som jej obratom po zaslaní podkladov zaplatila čo bolo 29.4 a odvtedy čakám na balíček, pani vôbec nekomunikuje, inzerát okamžite po zaslaní peňazí zmazala ako aj ostatné inzeráty, nie som jediná ktorú oklamala, po mojej platbe jej pribudlo negatívne hodnotenie aj od inej maminky, pozor na ňu

bodka13
19. máj 2013

@maca_p tak preposlanú a skopírovanú IP sme si prečítali - nie je v nej uvedené kedy kočík kúpila a nie je to ani konverzácia medzi nimi ... bohužiaľ nevieme znenie inzerátu-opis tovaru,nevideli sme fotky z inzerátu 😉 ... skôr by som si z toho brala ponaučenie,že nespokojnosť s tovarom treba riešiť hneď a nie po takomto dlhom čase

@lubkap07 to si jej napísala iba túto jedinú IP a ďalej si používala tovar,s ktorým si nebola spokojná 😕 ...neuveriteľné 😉

maca_p
19. máj 2013

@bodka13 neda mi nic ine, ako s tebou suhlasit.

@lubkap07 bohuzial, jedna IP je zalostne malo. niektori ludia nemaju chrbtovu kost pri predavani tovaru, ktoreho sa chcu zbavit...
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maca_p/?from=ub tu mas navod, ako som to urobila ja. topanky som reklamovala u predavajucej asi aj o 2-3 tyzdne s tym, ze som ich kupovala ked bol sneh, cize som ich nenosila. pri prvej prechadzke uz som sa v nich zle citila na pocit a ked somich vyzula, skoro ma vykotilo... cize som ich nafotila do fotoblogu, niektore kocky pridali svoje nazory a takto spracovany fotoblog som preposlala predavajucej + IPcky do bazarika. ta mi najskor chcela poslat spät nejake 2-3-4eura, uz si presne nepamätam, s cim som ale nesuhlasila. nakoniec mi poslala celu sumu, kedze adidas nebol adidas, co nakoniec aj ona priznala, kedze ich na bazar nahodila opät, ale uz uviedla, ze sa jedna o neoriginalny tovar.

cize vsetko musis dokumentacne spracovat a bombardovat nepoctivu osobu IP ckami, inak nam tu aj s brakom zacnu skakat po hlavach!! teraz musim aj ja uznat, ze po roku uz nic nevyreklamujes.

lubkap07
19. máj 2013

@bodka13 uz to nechaj tak prosim ta dobre.. dakujem poriesim to podla seba........... dakujem este raz 😅

martinjasen
20. máj 2013

@lubkap07 @gubcikova Ak chcete, aby admin v tejto veci zasiahol a pomohol vam s vyriesenim problemu ako prve sa tu verejne jedna druhej ospravedlnite za urazanie. Inak nema cenu vas obchod vobec riesit, lebo ak sa nenavidite nic nevyriesite. Dakujem.

Nasledne mi napiste o probleme, pripadne hned napiste oficialnu ziadost o riesenie obchodu: https://www.modrykonik.sk/problemvbazari/

mmeggie7721
20. máj 2013

@children Dobrý deň.Ešte raz sa chcem aj takto opýtat,či vám teda tie peniažky za šaty prišli,kedže pod inzerát neodpisujete.Boli posielané 2.mája a kedže máte rovnaku banku,tak tie peniažky by ste mali mat na učte takmer okamžite.Ak je nejaký problém,že náhodou predsa len nenabehli,tak treba sa íst spýtat do banky,kde je problém.Možem vám na mail prípadne poslat dokaz o uhrade platby,ak je to potrebné.Už prešla celkom dlhá doba od odoslania peniažkov.Možno sa stalo niečo,rodinné problémy,alebo choroba,že nemáte čas chodit na poštu,ale to treba aspon napísat,alebo poverit napr.manžela,aby za vás vybavil prípadné prebiehajuce obchodíky.

gubcikova
20. máj 2013

@martinjasen ja s nou obchod neriešim.písala dom jej len k tomu jej príspevku

martinjasen
20. máj 2013

@gubcikova O to lahsie sa mozes ospravedlnit za zbytocne provokacie a urazanie. Nabuduce radsej nereaguj 😉

gubcikova
20. máj 2013

@lubkap07
@martinjasen neviem za čo sa mám ospravedlniť,ale asi za to že niekto tu začal bezdôvodne provokovať a urážať všetkých na okolo,ale aby mal admin pokoj v duši sa ospravedlňujem

birika
20. máj 2013

@monulicka tak môj balík dorazil.. 🙂

traktor
20. máj 2013

@mimave v tejto teme môzes opisat svoju skusenost + cez @ oznacit predavajucu, aby sa k tomu mohla vyjadrit..ak vies a mas fotky , môzes aj tie pridat, ze co ti domov doslo..

mimave
20. máj 2013

@traktor ahoj, dakujem tusim som sem uz pisala ale bez odpovede, ta pani sa nemieni bavit somnou, uz povymazavala inzeraty, nema ziadne prispevky, nie je v ziadnej skupine , asi to tu mala len na taketo veci. tak uz neurobim nic...no dalsia dobra skusenost tu, fakt nechapem preco sa nepoucim... 🙄

traktor
20. máj 2013

@mimave neskusala si to cez admina + overit, ci sa tu neprihlasila pod inym nickom?

bartokami
20. máj 2013

@mimave skus predavajucu označiť @ možno sa ozve 😉

lubkap07
20. máj 2013

@gubcikova ja som pisala aky mam problem s kupenim kocika a ta pani co som ho od nej kupila sama napisala v tejto diskusii ze keby som pytala peniaze po tyzdny alebo dvoch co som aj pytala ale milostiva sa az teraz ozala ked som to vycapila sem ...napisala som ti nepekne tak prepač neviem ci to berieš ale aj tak sa ti ospravedlnujem 😖

monulicka
20. máj 2013

@birika nastastie aj mne a celu zalezisost mozem uzavriet...esteze to tak kvazi hladko prebehlo...

mimave
20. máj 2013

@bartokami neozve, uz som ju oznacovala dva krat...

mimave
20. máj 2013

@traktor neskusala, ale asi to necham tak.co vyriesim.. 😒