Ako bojovať proti úzkosti?

gabberman1302
21. máj 2013

Ako bojovať proti úzkosti? Niežeby som sa ja sám nesnažil ale niekedy mám naozaj hrozné stavy. Som v koncoch. Poraďte niekto niečo.

janicka11
21. máj 2013

ahoj,naozaj neviem čo sa deje,,čo ta trapi prečo sa trápiš takou uzkostou,no niekedy pomáha rozprávať a rozprávať.. 🙂

mawka
21. máj 2013

zeby zaneta?

katy31
21. máj 2013

@gabberman1302 návšteva psychológa by pomohla..

gabberman1302
autor
21. máj 2013

zaujímavé ako by ma všetci radi videli na návšteve u psychológa. lenže toho ja nepotrebujem. aj keď na druhej strane predpokladal som aj príspevky takéhoto typu. nevadí.

katren
21. máj 2013

@gabberman1302 sám si si stanovil diagnózu /myslím tým ze nepotrebuješ psychológa/. ....co teda riešis?

ivanka1980
21. máj 2013

úzkosť patrí do rúk psychologa - psychiatra

kattrin5
21. máj 2013

Co je zle na tom ist ku psychologovi?? V dnesnej dobe je to normalna vec, a dokaze to cloveku velmi pomoct..

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
froto
23. máj 2013

neuzatvarat sa do seba, pustit si radio, spievat si, ist si nieco pekne kupit, skusit aj nejaky doplnok vyzivy- jar je narocna, napr. magnezium, tkanivove soli. Ja chodim niekolko rokov na jogu.

kate1616
5. okt 2013

Na MK sú aj muži? Nevedela som, no poradím ti aby si fakt toho psychológa vyhladal. nieje to žiadna hamba a aj ja chodievam. Len sa snažiť robiť veci, ktoré ťa bavia a robia šťastným. a neuzatvárať sa do seba. byť medzi ludmi a v kolektíve dobrých a príjemných ludí. Držím palce