Ako dať tabletu do pošvy?

suuzi
8. nov 2012
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

ahojte maminy,

vopred sa ospravdelnujum za trochu blbu temu, ale nemam sa kde opytat☹
som tehotna, tam dole mam nejaku bakteriu, dostala som od doktorky fluomizin.
su to tablety na vkladanie do posvy, ale nie su obalene takym klzavym filmom. povrch maju ako paralen - drsny.
ked to chcem strcit do posvy, prilepi sa mi to na vonkajsie rodidla - hned pri vchode do posvy - a neda sa to posunut dalej.

ako si to tam mam s prepacenim strcit? ked sa mi to prilepi na vchod posvy, strasne to boli, ked ot chcem odlepit/posunut dalej.
napadlo ma, ze si kupi lubrikacny gel na vodnej baze a bude trochu namazem posvu alebo tu tabletku.

co myslite?
pripadne poradte mi, som zufala. potrebujem tu tabletku dostat hlboko do posvy.

dakujem pekne
suuzi

svenka
8. nov 2012

@suuzi ahoj, tabletu namoc pred vsunutim do posvy do vody, aby si ju zvlhcila... inak, su aj aplikatory na vkladanie tabliet do posvy, ale to sa v tehu neodporuca... ale mozno keby si bola velmi opatrna, a davala si pozor, mozno by si mohla vyskusat aj to...

cerez
8. nov 2012

@suuzi kľudne použi aj ten lubrikačný gel

suuzi
autor
8. nov 2012
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

svenka

skusala som to macat vcera do vody, ale aj tak s ami to tam prilepilo

cerez

asi skusim ten lubrikacny gel

dakujem baby

evulilik
8. nov 2012

@suuzi popros partnera , on si poradi 😉

zuzi0911
8. nov 2012

@suuzi ahoj ja som s tym tiez mala problemy.ja som si ju jednou. rukou otvorila alebo roztiahla a druhou vsunula aj ked tazko ale podarilo sa 🙂

zuzi0911
8. nov 2012

@suuzi ozaj v lahu mi to islo lahsie

suuzi
autor
8. nov 2012
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

ok tak skusim najprv v lahu, a ked nepojde, tak lubrikacny gel