Ako sa zbaviť lupín?

27. máj 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
zojuskaa
Registrovala sa 5. novembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 45 príspevkov a 16 inzerátov. Má 1 priateľa. Piešťany.
  • Martinko1 rok a 11 mesiacov
 poradte prosim nieco overene na lupiny vo vlasoch po kazdom umyti od porodu sa mi zacali tvorit su to take suche supiny momentalne pouzivam nizoral sampon ale efekt zatia lnevidim ziadny...dakujem
17. máj 2013 o 10:50  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
0550
16
Registrovala sa 17. apríla 2013 na modrykonik.sk. Pridala 142 príspevkov a 33 inzerátov. Má 18 priateľov. Ružomberok.
 mne to tak tiež po pôrode a head sholders nepomáha? mne ten práveže pomohol
17. máj 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brumka
10
Registrovala sa 17. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 6898 príspevkov a 6 inzerátov. Má 20 priateľov.
 @zojuskaa ahoj mne dost pomohol nizoral tereba ho enechat posobit ale ako pouzivam head and shoulders citronovy odvtedy lupiny nemavam, ak sa objavia tak to fakt len obcas. lepsi sampon nieje
17. máj 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
josenka
11
Registrovala sa 9. februára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1017 príspevkov a 7 inzerátov. Má 12 priateľov. Považská Bystrica.
 @zojuskaa Existujú také sklenené ampulky dixi proti lupinám, v červenej krabičke ich je asi šesť, nie sú ani drahé, vychádzajú okolo 2 eur za tú krabičku. Treba obsah jednej ampulky vmasírovať do pokožky hlavy vždy po umytí vlasov. U mňa je to jediná vec, ktorá mi pomáha a to som vyskúšala všetko možné aj nemožné.
17. máj 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yanni
3
Registrovala sa 8. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 4613 príspevkov. Má 13 priateľov. Nemecko.
 ja sice lupiny nemam ale mojmu muzovi pomohol sebamed sampon proti lupinam. Akonahle ho nepouziva alebo si umyje vlasy inym samponom tak uz "rasia". Takze funguje uz roky len na sebamed-e.
Ono sa tazko radi, u kazdeho ucinkuje nieco ine. Musis zial len skusat. Nieco ti urcite sadne.
Mojmu bratovi pomohol head & sholders ale to tiez nebolo navzdy. Bud nieco v zlozeni zmenili alebo sa zmenila jeho pokozka na hlave alebo nieco ine. Zase sa mu zacali tvorit. Zbavil sa ich nejakym z lekarne, zial neviem nazov, a po vylieceni pouziva tiez uz len sebamed. Nechcem robit reklamu na sebamed, mne napr. ick kozmetika na aknoznu plet vobec nepomohla. Zial ako vravim, musis len vyskusat. Existuje strasne vela pripravkov. A never tomu, ze co je drahe, to musi byt dobre.
17. máj 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yanni
3
Registrovala sa 8. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 4613 príspevkov. Má 13 priateľov. Nemecko.
17. máj 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
visage1974 (40 r.)
Registrovala sa 16. novembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 161 príspevkov a 2 články. Dubravka, okres Bratislava.
 mojej sestre pomáha tento a je veľmi spokojná sampon http://sk.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=15582
je tam aj názory a hodnotenie
17. máj 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarka9832
1
Registrovala sa 15. februára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1997 príspevkov. Má 5 priateľov. Rajec, okres Žilina.
 mne tiez pomaha head and shoulders citronovy a aj brat pouziva
17. máj 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sympa1
3
Registrovala sa 8. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 900 príspevkov. Má 2 priateľov. Ružomberok.
 Mne pomáha jediný sampon na lupiny ( vyskusala som ich v začiatkoch tohto problému veeela ) a to head&shoulders pouzivam ho už vyše 10 rokov a mám krásne vlasy bez lupin emoticon
17. máj 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sisaka
1
Registrovala sa 6. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1680 príspevkov. Má 2 priateľov. Kanada.
 mne nepomahali ziadne specialne sampony (napr. na nizoral pozor, to by som dlhodobo si nedavala urcite), vyskusala som pravdepodobne vsetky znacky na trhu urcene na lupiny, pomohlo az ked som presla na cisto prirodne. Odvtedy mam pokoj, staci vsak, ze si raz umyjem normalnym (napriklad na hoteli, ked si zabudnem pribalit svoj) a je to nazad ....
17. máj 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babkabubko (34 r.)
www.BabickinaZahrada.sk
Miriam Latečková PRO

Internetové obchody - Okres Nitra
PRO Shop: 1162 inzerátov
55

“Do konca týždňa (alebo do vypredania zásob) AKCIA na všetky bylinkové záhradky !! Buď podľa znamenia alebo dvojbylinkáč. Darček, ktorý poteší:) Viac tu: http://www.babickinazahrada.sk/bylinky-kvetinac-darcek”
(Pred 1 mesiacom)

odporúčam čisto BIO prírodný prostriedok - šampón s mydlicou a brezových dechtom - pri kožných ochoreniach vo vlasoch http://www.modrykonik.sk/shopy/moj-shop/kozmetika-dospely/tl4i/sampon-proti-lupinam-bio/ a na výživu rozhodne kokosový olej : http://www.modrykonik.sk/shopy/moj-shop/detska-kozmetika-kupanie-prebalovanie/n8l0/bio-kokosovy-olej-250-ml/ emoticon
27. máj 2013 o 11:53  •  www.babickinazahrada.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maartinkaa
12
Registrovala sa 30. septembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 1668 príspevkov. Má 12 priateľov. Levice.
 @zojuskaa vichy proti lupinam, pouzivam ho uz vela rokov emoticon je sice drahy, ale ucinny!!!! vydrzi mi aj pol roka, kedze ho pouzivam len 1-2 krat do tyzdna v kombinacii s normalnym samponom emoticon
27. máj 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mamazem
www.mamazem.sk
mamazem PRO

Kozmetika, hygiena, lekáreň pre deti a mamičky - Okres Bratislava
PRO Shop: 36 inzerátov
29

“Milé zákazníčky, pripravili sme pre Vás a Vaše detičky špeciálne oddelenie zamerané na podporu imunity pred chrípkovým obdobím a liečbu akútnych stavov prechladnutia, angíny, ochorení dýchacích ciest a podobne. Vybrali sme pre Vás prírodné liečivá, ktoré sú podľa nás najvhodnejšie na podporu imunity aj na riešenie akútnych stavov, keď ochorenie prepukne. Uvarte si čajík, kvapnite do neho tinktúru, rozohrejte aromalampu”
(Pred 3 mesiacmi)

Vyskúšajte prírodný šampón zostavený podľa tradičnej čínskej medicíny RUTICELIT od Energy. Znižuje tvorbu lupín a celkovo veľmi dobre pôsobí na stav pokožky hlavy. Nájdete u nás na mamazem.
27. máj 2013 o 20:03  •  www.mamazem.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Podobné diskusie

Populárne albumy