Bielenie zubov a vaše skúsenosti

petrah9
27. feb 2013

ahojte.mate skusenosti s bielenim zubov?davali ste si to robit? mali ste nejake bolesti?

ivanatim
29. apr 2017

@vychopenova Nenaleť na taketo somariny. Preco si proste nekupis normalny overeny produkt ale vyhladavas take nezmysly? Viem, ze je toho plny facebook s nastavenym remarktingom, takze tie reklamy ta po prvom kliknuti uz navzdy prenasleduju kym ich nezablokujes, ale nenaleť na to... Prave preto maju na take nakladne reklamy peniaze, lebo su to lacne šmejdy predavane s obrovskou maržou. Podobnymi šmejdami na FB su napriklad aj Brightwhite a iné podobne nizkonakladove nezname produkty. Ten Rapidwhite je typicky alibabovsky produkt. Aby som vysvetlila podrobnejsie, kedze pravdepodobne to nepoznas, tak alibaba je ČÍNSKY portal, na ktorom si vie hocijaka malicka firmička dat v Číne lacno vyrobit šmejdový produkt za maly peniaz a potom ho draho predavat pod svojou teraz vymyslenou novou a totalne neoverenou znackou a nabalovat sa tak. Takychto produktov je naozaj plna alibaba, vid tu:
https://www.alibaba.com/trade/search?fsb=y&Inde...

Takze uz ked vidis nejake taketo striekacky, svetielko, alebo geliky a ak ide o produkt uplne neznamej znacky neznameho vyrobcu, tak si bud ista, ze ide o šmejdový produkt, ktory ti zuby nikdy nevybieli, ale jeho ulohou je len dostat od teba peniaze, nic viac...
Zapni si slovensku heureku a najdi si nejaky normalny overeny produkt, ktory funguje a zuby vybielit dokaze. Medzi take overene fungujuce znacky patri napriklad Crest alebo Opalescence. To su produkty overenych vyrobcov, su tu roky, maju teda uz nejaku svoju historiu aj kvalitu a aj vela spokojnych pravidelnych uzivatelov.

howhigh
17. okt 2017

Zdravíčko,

viete niekto poradiť, či a kde sa dajú zohnať bieliace pásiky, ktoré sú s karbamid peroxidom ? Samozrejme, nemusí to byť SR eshop, tie ich 0,1% koncentrácie nič nepomôžu, ide mi o produkt typu Crest, ale s karbamid peroxidom. Ďakujem.

anezka9
27. dec 2017

Bielenie zubov odporúčam u zubára. Ten najviac vie, čo je pre zuby dobré.

bosamp
17. jún 2018

@miro2111 poprosim adresu a cena za bielenie

zoobaby
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwaneta256
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
essenceee
31. okt 2018

niekedy je lepšie bielenie zubnou pastou, nepoškodi to sklovinu, zuby potom nie su tak citlivé a možete si zuby bielit kludne aj 3x denne 🙂

kondaska1
31. okt 2018

@essenceee bielenie zubnou pastou nie je bielenie ale iba odstranenie pogmentacii zo zuba a tym sa akoze opticky zub rozjasni. Ale jeho povodna farba zostane zachovana.

ivanatim
15. nov 2018

@essenceee Pojmy "zubna pasta" a "bielenie zubov" k sebe nikdy nepatrili a ani nepatria. Presne ako pise uzivatelka pod Vasim komentarom, cistenie povrchu zubov zubnou pastou nema s bielenim zubov nic spolocne. Museli by ste si tou kefkou a pastou doslova brusit sklovinu, aby mohol byt zub zdanlivo belsi, avsak to je samozrejme skodlivy sposob. Kazdopadne ten výraz "poškodi sklovinu", ktory spominate v suvislosti s bielenim zubov, sa tiez s tymto vyrazom nemoze velmi spajat. Sklovinu nicia ine veci ako bielenie zubov... Napriklad citrusove stavy, bublinkove ci colove napoje, fajcenie, skripanie zubami, soda bikarbona atd... ale bielenie zubov urcite nie, to by ste museli s tymi ucinnymi latkami naozaj extremne prehanat a to by ste predsa nerobili, nie?

mirkajencova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emamaj
17. sep 2019
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

máte niekto skúsenosť s bielenim v Dental Brothers?

ivanatim
8. jún 2021

@rosnicka23 citronom si akurat tak rozleptate sklovinu... s bielenim to nema nic spolocne..

ika11123
29. máj 2023

@marion9 ahoj no práve to prežívam ani tabletky mi nezaberajú po akej dobe to prešlo lebo mňa ide už poraziť od tej bolesti 😭 už nikdy viac 😭😭

ivanatim
29. máj 2023

@ika11123 Treba sa len lepsie starať o zuby. Dlhobobo. Takato bolest znamena, ze mate nejaky zubny kaz, alebo zle tesniacu staru plombu alebo velmi citlivy chrup. Bielenie zubov za tieto veci pacientov nemôže, vacsinou si za to mozu sami, teda prakticky vzdy, nie vacsinou. Mame to v ordinacii casto.

ika11123
29. máj 2023

@ivanatim ja mám zdravé zuby ale sú trošku citlivé...aká tabletka by zabrala od bolesti dala som panadol už druhú ale necítim zmenu

ivanatim
30. máj 2023

@ika11123 Tak zjavne nie su len trochu citlivé. 🙂 Podla mojho nazoru tu ale vobec nejde o citlivost. Zvysena citlivost pri bieleni zubov trva max 1 deň... Vy bolest pocitujete dlhsie, to znamena, ze pravdepodobne mate zubny kaz a ten je potrebne riesit u zubara vzdy este pred bielenim.