Bielkoviny v moči

ruka
25. aug 2014

Ja by som chcela radu nejaky dobry recept ako sa zbavym bielkoviny v moci tie problemy mam dlhe roky

hviezdicka111
26. aug 2014

@ruka ak sa nemylim, tak bielkoviny v moci suvisia s problemom s oblickami...co ti na to povedal dr?

janickacrazy
26. aug 2014

@ruka Záleží na tom, aké máš tie hodnoty, ja mám tiež tento problém, ale hodnoty mám vždy hraničné alebo trošku horšie ako majú byt, dlhé roky, stále je to rovnaké, vieš čo, prestala som to riešit, nič mi nie je, nič ma nebolí, čo sa budem zbytočne stresovat? Lieky na to nie sú, stále som chodila len na kontroly, už tam nechodím, prestalo ma to bavit. Možno skús nejaké bylinky pohladat, teda ak to máš nejaké vážnejšie, u mna to je také hraničné, čiže kašlem na to.

nutrimas
26. aug 2014

Jednou z pricin moze byt ochorenie obliciek, netreba to zanedbavat. Niektore dg. obliciek nie su bolestive, no postupom casu sa moze stav pri zanedbani zhorsit a liecba je o to viac narocnejsia. Nemate opuchy clenkov, ocnych viecok, vysoky tlak, narast hmotnosti? Ak ano, oblicky su velmi pravdepodobne. Vhodne by bolo navstivit odbornika - nefrologa, odovzdat 24hodinovy moc a urobit potrebne vysetrenia. Na posilnenie obliciek odporucame petrzlenovy olej, ktr. sa odporuca uzivat dlhodobo aj preventivne, 1KL rano a vecer. Najdete ho v ponuke na nasom eshope, ako aj mnoho dalsich 100% za studena lis. olejov a zdravych potravin.