Bolesť jazyka

tomasko27
7. mar 2014

Mate skusenost s bolavym jazykom?Bez srandy sa pytam,vazne.

sissy27
7. mar 2014

@tomasko27 no máme, ale teda čo konkrétne potrebuješ vedieť? 😅 lebo príčin môže byť viac...

nigguska
7. mar 2014

co konkretne?

tomasko27
autor
7. mar 2014

@sissy27
@nigguska po jedle ale nie dake ovocie a podobne,ale normalne jedlo alebo len tak ma zacne boliet,a neda sa mi ani poriadne rozpravat ked ma to boli,a ide mi to do hrdla.Boli ma dlhsie,ale bolo to len po ovoci a orechoch,ale tento stav aky je sa myslim ze zhorsuje,lebo ma zacal kazdy den uz boliet.Mam biely povlak,miestami su mapy ktore su ruzove.
Ja idem s tym k lekarke,ja len tak dake info ake mal niekto nieco ppdobne.

nigguska
7. mar 2014

@tomasko27 tak s tymto ti ja neporadim....asi len lekarka.....

tomasko27
autor
7. mar 2014

@nigguska Nevadi,vdaka za reakciu

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomasko27
autor
7. mar 2014

@matkamirko Ahoj,dakujem ze si sa ozvala.Ja stale citim ze ma boli,nie je to moc ale boli.Ananas cerstvy to idem zosaliet ako ma boli,stipe jazyk,orechy,vcera som si vsimla ze ma zacal boliet po zemiakoch a je toho vela.Budem sa sledovat ze po akom jedle ma to chyti najviac,no ale vcera som ani rozpravat nemohla co ma bolel.

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomasko27
autor
7. mar 2014

@matkamirko som mala kusok cokolady a nic a som jedla zemiaky a ma rozbolel.To nafuknute brucho,nespavost a moja nervozita ma asi korene niekde inde 🙂 ,ale ano aj nespavost v noci sa budim,ale aj som unavena dost a teraz ma napadlo ze ako sa mi zhorsuje ten jazyk tak sa mi vyhadzuju na tvari vyrazky a to ja som nemavala,a problem ich vylecit.

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomasko27
autor
7. mar 2014

@matkamirko No ale moja obvodna ma vysmeje ked tam pridem a poviem ze ma boli jazyk.Ona je dost stara a uz asi zabuda.A povie to som este nevidela aby niekoho bolel jazyk.Viem ledbo pred dvoma rokmi som mala kiahne a som tam dosla a hovori ze:to som este nevidela dospeleho cloveka mat kiahne krava sprosta a je stara ako korytnacka skoro.Ja mam 29rokov.

sissy27
7. mar 2014

@tomasko27 tipujem to na potravinovú alergiu, ale naozaj najlepšie k lekárovi...

tomasko27
autor
7. mar 2014

@matkamirko Inak ja mam aj hustu krv,si ju riedim ale teraz to je lepsie,tak nevedno ci to ma nieco s tym spolocne.

tomasko27
autor
7. mar 2014

@sissy27 Dakujem,hm asi to tak bude.

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomasko27
autor
7. mar 2014

@matkamirko Len to kym sa dostanem na alergologiu v Ziline to ppotrva,sice neviem kolko ich tam je ale asi vsade sa bude dlho cakat,a este ci mi vlastne da papier obvodna 😒 .A mas nieco po jazyku?

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomasko27
autor
7. mar 2014

@matkamirko Presne ja mam taky jazyk,dakedy sa az zhrozim pred zrkadlom ked ho na seba vyplazim 😀
Ale vcera som mala po jazyku taky pasik ale to slo niekde z hrdla az po spicku a take podrazdene ze ked som po tom presla tak som to citila ten pasik,no vyzeralo to otrasne a do toho tie mapy

danielahamar
7. mar 2014

mám tie isté problémy, mne dodnes žiadna alergia na potraviny nevyšla, takže nie vždy tam niečo vyjde, ale tak teoreticky je jazyk - bolesti, zo žalúdka, to znamená, nejaká pliaga je tam, ja som vysadila "čerstvé" mlieko, po tom som to začala mať a normálne mávam aj pupáčiky od hrdla na jazyku, teraz som si dala čoko a už cítim špičku jazyka, takže to si len ty musíš odsledovať, čo ti robí dobre a čo nie. ja ked to mám až moc, že ani jazykom hýbať nemôžem, tak mne väčšinou pomôže b-komplex, určite by sa mi zišiel aj c vitamín, ale na taký jazyk to dať, tak človek zošalie... 😉 a v tých časoch som unavená aj ja dosť...s krvou to nemá nič spoločné

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomasko27
autor
7. mar 2014

@matkamirko Bolia niekedy nemozem ani chodit,ale presne u mna to co pisu ze:to svrbenie koze,drazdenie v nose a v usiach-mna v nich tak stekli aj v nose aj uchu,kycham uplne ze len tak hoc kedy,vodnatu nadchu mam tiez nie stale alebo obcas si uvedomim ze mam nadchu ze mi tecie z nosa,aj to drazdenie na kasel,aj hlava ma bolieva

tomasko27
autor
7. mar 2014

@matkamirko a nemas dako viac slin?lebo mne sa zda ze ich mam viac ako treba

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomasko27
autor
7. mar 2014

@matkamirko mna po kyslej kapuste troska viac boli a stipe ten jazyk,ale si dam a pomyslim si ze to dako pretrpim a potom skucim co ma boli 🙂 ,ale stoji to zato dat si troska 🙂
Ja som dnes zemiaky dala som si ale no dalo sa vydrzat ale bolel ma a privarok tak ten v pohode som zjedla.
Ale to ako sstale citis ze ta troska pobolieva aj ked si nic nejedla?Lebo ja ho citim uz stale taku miernu bolest.

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomasko27
autor
7. mar 2014

@matkamirko 🙂 alebo z lasky 😀

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz