Bolesť podbruška a krížov 10 dní pred menzesom

enigma7
16. dec 2012

Ahojte mamulky mam 10dni pred mrchou boli ma podbrusko a kryze ako keby som to mala dostat prsia ma nebolia ked mam dostat menstruaciu mam strasne ubolene prsia ;( ale tie ma nebolia... som z toho uz hotova lebo nemam pravidelny menzes stale sa mi posuva doatanem ju niekedy o2-3 dni skor a mam strasne bolesti krizou vtedy ze nemozem ani lezat... ale od rana ma boli podbrusko a krize... ;(

enigma7
autor
16. dec 2012

ikke dakujem v prvom rade sa serioznu odpoved... mala som cca 4 dni dozadu ten vytok ako bielko z vajicka a na druhy den sme mali sex a mala som pocas neho biely a bolo ho strasne vela my totiz nemame chraneny styk a mali sme dlhu predohru a mozno nejaka ta kvapka lasky usla.. uvidim pockam do menzes...

trish31
16. dec 2012

@enigma7 prisiel,ale ty by si pri moceni citila dost silnu bolest a to neuvadzas

enigma7
autor
16. dec 2012

trish31 DAJTE MI UZ POKOJ!!!!

trish31
16. dec 2012

@enigma7 ked mas biely tahavy vytok a mas ho vela plus bolesti tak mozes mat zapal,mykozu,kvasinky a podobne

enigma7
autor
16. dec 2012

trish31 necitila som z jej strany ked sa zacala hned utvrdzovat a narazat na moju gramatiku tak mi doslo ze to ta zena nema v hlavicke v poriadku a bolo by ubohe keby som utocila na jen vyzor ako utocila ona.. nemam bolesti pri moceni a gyn prehliadku mam za ssebou ...

trish31
16. dec 2012

@enigma7 tak potom nemas zapal mocovych ciest

enigma7
autor
16. dec 2012

trish moja ten som mala cca 5 dni do zadu... nic ma nesvrbi a keby som mala mikozu hadam o nej vviem kedze je nepriehladnutelna... par krat som to mala uz...

enigma7
autor
16. dec 2012

trish31 citim sa ako keby som mala dostat mrchu prsia ma ale nebolia lebo tie ma bolia vzdy pred mrchou... neviem gyndu mam za ssebou vraj som zdrava ziadna cysta ani iny zdr problem... uvidim co to da... ale mavam aj silne krami a bolestive mozno zas sa mi posunu a neviem kolko dni... ;(

enigma7
autor
16. dec 2012

trish31 moja nemam biely tahavyvale ciry priesvitny a mala som to 5 dni dozadu...

cerez
16. dec 2012

@trish31 Ale ťahavý výtok čírej farby znamená ovuláciu.

trish31
16. dec 2012

@cerez moze aj nemusi 😉 Ja som to pochopila,ze ma vytok a bolesti,dhsie.Ja som takto mala zapal.

enigma7
autor
16. dec 2012

trish31 boli ma podbrusko a krize... nemam bolesti pri moceni a nemam to dlho mam to od rana ;)

cerez
16. dec 2012

@trish31 Ja mávam časté zápaly a práve takýto popisujúci výtok bol u mňa počas ovulky. Ale jasne, môže byť. Každá sme iná. No možno sa zhodneme, že alchemilka rozhodne neuškodí. 🙂

trish31
16. dec 2012

@cerez ano,ja na alchemilku nedam dopustit 😉

ematko29
16. dec 2012

@enigma7 tak ešte počkaj a ak by problémy pokračovali tak skoč k lekárovi.ale podla mna to prejde,aj ja mám nepochopitelné občasne bolesti v podbrušku ato ovulácia je u mna velká vzácnosť tak neviem :D

janie80
16. dec 2012

@enigma7 ja som o vyzore nenapisala ani pol slova... So zrkadlom si zacala ty... A na gramatiku som narazala preto, lebo sa po tebe naozaj strasne tazko cita...

zuzi0911
16. dec 2012

@enigma7 mozes mat ovulaciu a kludne aj zapal a mozno aj tehu.je viacero moznosti.mna minule 5 tyzdnou v kusr bolelo podbrusko aj ms som mala inu.isla som k dr ale tam je vsetko ok.no ja mam aj varixy na vajecniku tak aj z toho yo mozem mat.ak ta to bude ete par dni boliet skoc k lekarovi.

enigma7
autor
16. dec 2012

janie80 moja asi preto ze pisem cez tel. A mozno preto zlatko... sme dospele zeny a nemali by sme sa tu zhadzovat..
Prepac ak som sa ta niecim dotkla. Ospravedlnujem sa

enigma7
autor
16. dec 2012

zuzi0911 moja mala som ovulaciu 5dni dozadu zistila som ti podla vytoku cireho... na druhy den sme mali sex a mala som pocas sexu strasne vela bieleho vytoku a mali sme nechranenj.... od rana citim bolest podbruska a krizou ale pprsia ma nebolia a mrcha ma prist o 10 dni po bejby tuzim velmj ale muz nechce dokial nemame dom vlastny tak neviem ci si to nenamyslam... ;( lebo mi z toho hrabe

enigma7
autor
16. dec 2012

ematko29 pred tydnom som mala kontrolu aj vaginalne sono vraj som v poriadku... ;) tak len cakat co to je??? Zenske telo sa meni stale

janie80
16. dec 2012

@enigma7 ok... Ja som chcela len pomoct a mrzi ma, ak si nieco pochopila inac.... 🙂 mier? 😉

enigma7
autor
16. dec 2012

janie80 jasne mojko mier a naozaj prepac berien spat ;)))

zuzi0911
16. dec 2012

@enigma7 moze tp byt aj tym.ja tiez ete tuzim po jednom ale mam strach koli tym zilam a partner teraz ani nece.uvidis chvilku pockaj a chod na vysetrenie.ak mi ces odpisat klikni na odpovedz aby mi to prislo 🙂

enigma7
autor
16. dec 2012

@zuzi0911 jaaaj moja nooo a co ta trapia ake zily??? moj chce ale nie teraz vraj na novyvrok ked nam schvalia hypoteku... mame s tym opletacky kvoli jeho ex... ;(;inak sme mohli uz davno byvat ;(

zuzi0911
16. dec 2012

@enigma7 od druheho porodu som mavala stale bolesti.nakoniec ma objedli na laparoskopiu a zistili mi krcove zili na lavom vajecniku a zasiahnutu aj maternicu.koli tomu sa bojim.udajne by som musela ist na sekciu lebo pri prirodzenom by mohli popraskat a ja by som vykkrvacala a aj tej sekcie sa bojim a vlastne aj to tehu ako by sa to znasalo.ale velmi chcem este deti no radsej pockam.

enigma7
autor
16. dec 2012

@zuzi0911 mojkobto by si si mala dat do poriadku ;( aby si si nublizila ty alebo bejby. ;( mne sa tiez vyduva crevo a bala som sa ale gyn. Ma ubezpecil ze to nic nieje tak sa nebranim no uvidim menzes mam dostat plus minu 26 ale zvyknem dostavat skor nemam pravidelnu co mi tiez dost lezie na mervy lebo ju mam potom silnu a bolestivu

zuzi0911
16. dec 2012

@enigma7 ja tiez ju mavam nikedy skor niekedy neskor.no len problem je ze tire zily sa nedaju liecit :( jedine mi v 40 vyberu vsetko :(. ja pockam pokecam o tom s dr a idem na babo 🙂

naty96
18. apr 2017

Ahojte baby mam strasne bolesti krizov mam 2 dni pred menstruaciou nikdy som nemala bolesti krizov cim to moze byt ze mam teke bolesti ani vstat z postele neviem.Dakujem za rady.

barborka37
1. máj 2020

@naty96 ahoj, no ja som asi pred pol rokom isla na pohotovost, som sí myslel a ze mam nieco z ladvinami, tak strasne ma bolelelo, ze to bolo. Nemislitelne, dali mi injekciu, proti bolesti, a k obvodnej, no aj brusne sono, a nic a potom ő tyzden mi dosli krami, a odvtedy mi pred menzesom krize ide akoby spadnut,

barborka37
1. máj 2020

@barborka37 ale, vyskusala som pupalku, pretoze som bola smutna, a pomaha, a este algifen kvapki mi strasne pomahaju, hlavne tie krize,